Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97201) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nézitek a Neymar-sót?...

őrület
:)

(#97202) forceberg válasza Tibiajax (#97201) üzenetére


forceberg
veterán

Ez nagyon fekszik neki.
Az ilyen kocsmacsapatok elleni meccsek miatt ment oda :))
Idén franszoáliában nyomasztó lesz a fölényük, ami a BL-ben nem hinném,
hogy sok jót jelent nekik, de majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#97203) Tibiajax válasza forceberg (#97202) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hehe..gonosz vagy :)

de az biztos, hogy -ha csak nem rúgják szilánkosra-, bohócot fog csinálni az összes csigaevőből

(#97204) forceberg válasza Tibiajax (#97203) üzenetére


forceberg
veterán

Vagy összekerülnek a Besiktassal :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#97205) BenHans


BenHans
addikt

Nem friss a cikk, de idei.

Ebben van igazság: "Az angol klubtulajdonosoknak talán érdemes lenne olvasgatniuk a BBC History történelmi magazint, ha már Londonban adják ki: van benne egy cikk, amely azt taglalja, hogy süllyedt több évszázadra civilizációs mélypontra Britannia, miután a Római Birodalom kivonult a szigetről... Csak szólunk: szellemi tőke nélkül kár azt a végtelenül sok fontmilliárdot a Premier League-be önteni."

Ez egy kicsit megpendíti azt a kreált pénzügyi lufit is, és hogy mennyire brandként kezelik a bajnokságot. Nincs idő, azonnali eredmények kellenek a pénz nem probléma. A betont is locsolgatni kell és hagyni kell kötni is, abból lesz a stabil ház. Persze ha van pénz mindig másikra akkor ez nem biztos hogy lényeges szempont.

Nagy szerepet vállaltak ők abban, ami miatt ma itt tart a foci. A gazdagok gazdagodnak, a "szegények" helyben toporognak, ha lenne pénz, akkor őket sújtja az FFP. Kell valami reform, de sürgősen a feltörekvőknek vagy újjáépülőknek kicsit nagyobb szabadsággal.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#97206) venember83


venember83
nagyúr

(#97207) Ringman


Ringman
nagyúr

ugyan nem foci, de talán elfér:

[link]

:R

(#97208) DeathAdder válasza venember83 (#97206) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez az új márkalogó címer :(

(#97209) L_YKing


L_YKing
addikt

Olyan Citrosan, PSG erős lesz idén. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#97210) venember83


venember83
nagyúr

A Bonu-ügylet után már nem tudok olyan őszintén nevetni ezeken a pletykákon, de állítólag a Juve Bonaventura vagy Locatelli játékjogát kérte Marci játékjogáért cserébe. Ja, előzményként: ma felmerült, hogy Claudio Marchisio távozhat a keretből, ha érkezik egy másik központi középpályás.

(#97211) bandus válasza L_YKing (#97209) üzenetére


bandus
veterán

mondjuk nem védem, de mindenki kiröhögte és elküldte a búsba, amikor azt mondta, hogy lejtmenetben a barca. most pedig már neymar, iniesta és piqué is hasonlókat nyilatkozik, akkor végülis ki a helikopter? :D

a végén még a pool is nyer majd valamit, néhány mérkőzést például a pl-ben ;] :DD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#97212) Tibiajax válasza L_YKing (#97209) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a 80.percben kapcsoltam át a psg-meccsre, milánóból. hát.. nem bántam meg

asszem, ezentúl is így fogok tenni. sajnos, én vagyok annyira régimódi, hogy inkább Neymar varázslatait nézem - legyen bármilyen színű mezben bassza meg -, mint a többi csapat robotolását, vagy kázemiró meg a ramos-féle csodákat

(#97213) 7600 GS válasza Tibiajax (#97212) üzenetére


7600 GS
addikt

Vakok közt a félszemű is király, valahogy így van a mondás?

Majd meglátjuk, mire megy pl. egy Juventus szintű csapat ellen. :)

(#97214) adise válasza 7600 GS (#97213) üzenetére


adise
őstag

Ha De Sciglio lesz a jobbhátvéd akkor elég sokra! :K

(#97215) Tibiajax válasza 7600 GS (#97213) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

di maria, cavani, draxler (csak egy cserepados..), verratti, rabiot, pastore....
néhány vak

(#97216) L_YKing válasza Tibiajax (#97212) üzenetére


L_YKing
addikt

Jo nezni a jatekat... Kar erte. :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#97217) Tibiajax válasza L_YKing (#97216) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen.. jó volt nézni őt, mind a 90ezer embernek, akik őérte ((is)) mentek ki a nou campba két hetente, hidd el
gondolom azért olléztak, meg kiáltottak fel, amikor levette keresztlábbal a félpályás átvívelést. egy becsúszásért meg rombolásért nem olléznak :) legalábbis, jobb helyek nem
stoke cityben vagy glasgow-ban inkább

4 évet volt katalóniában, basszus, alig bírtam elhinni, mikor olvastam most reggel. azt hittem, csak két évet..

[ Szerkesztve ]

(#97218) NyxNyxNyx válasza szami777 (#97197) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Döntetlen igazságosabb lett volna, de brutál módon védekezett a Chelsea. Beadásoknak semmi értelme nem volt, mindet kifejelték, minden lövést leblokkoltak. Ettől függetlenül ez egy másik napon simán meglehetett volna, a két Chelsea gól is egy nagyon szép szabadrúgás és egy hiba Lloristól, ami viszonylag ritka. Szezon elején belefér ez még egy gyengült Chelsea ellen is.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#97219) venember83 válasza Tibiajax (#97215) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem az ellenfélre értette a kolléga, nem a csapattársakra.

(#97220) Tibiajax válasza venember83 (#97219) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mindegy, hagyjuk..:)
nem is várok tőle más szintű beszólást

(#97221) szami777


szami777
addikt

Mindenki agyon szidta Rósát a spíler tv-n, kapták az ívet folyamatosan facebookon. Erre mit csinálnak?? Berakják meccs közbe is szakérteni...
Annyira nehéz elhinnem, hogy iskolázott, értelmes emberek a döntéshozók a spilernél.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#97222) 7600 GS válasza Tibiajax (#97215) üzenetére


7600 GS
addikt

Te biztos direkt nem érted meg azt amit írok. :D

Az ebben az egészben a legszebb, hogy pont Te mondtad el a véleményedet nem sokkal ezelőtt fhanszia bajnokságról. :)

(#97223) Cartevo válasza szami777 (#97221) üzenetére


Cartevo
őstag

Megosztó szereplésben is van üzlet.

(#97224) 7600 GS válasza szami777 (#97221) üzenetére


7600 GS
addikt

Rósa Dini :DDD :DDD :DDD

Nekem arról a csávóról mindig ez fog bejutni. Tényleg félelmetes, hogy egy ilyen ember bekerülhet a TV-be.

(#97225) Soulfly842 válasza szami777 (#97197) üzenetére


Soulfly842
addikt

Fél csapattal? :)

Hááát.. Costa pl. nem fog innen annyira hiányozni. Morata szerintem hasonló színvonalt fog képviselni a Chelsea-ben. Most nem volt szerencséje, de lövöldözni fogja ő még a gólokat jócskán ebben a Chelsea-ben.

A első meccsen (úgy h. még ideje se volt megszokni az új játékrendszert, a csapatot) csereként lőtt egy gólt és adott egy gólpasszt egy Vesztes csapat mentalitást, teljesen átfordított... csak akkor késő bánat volt már, mindenki elkönyvelte, hogy ez egy ilyen kezdés lesz.

Győztes mentalitást fog vinni az egész csapatba. Egy dolog biztos: rá lehet építeni a támadójátékot és a góllövéseket is majd :)

Egy biztos... a támadójátékban, a kreativitásban, a támadó foci lendületében nem lesz rossz szerintem az a William-vel és Alonso-val, Fabregas-val megtámogatott Hazard, Morata, Pedro szekció :D

És a játékosok számszerűségéből adódóan meg lesz még a rotálásra is a lehetőség bőven...

Érdekes lesz ez a bajnokság a Chelsea-nek és kíváncsian várom :)

(Nekem már az Abramovics-éra előtt is a Chelsea volt a nagy kedvencem angol-földön... :) Szép lesz ez a bajnoki év is!)

[ Szerkesztve ]

(#97226) Soulfly842 válasza jkrisztian (#97167) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ajánlom figyelmedbe Ibra önéletrajzi könyvét, szeretettel telve beszél az iskolafociról, a csapategységről, a problémák érett kezeléséről, az önálló egyéniségek kibontakozási lehetőségeiről, a Barcelonáról mint olyanról ;]

[ Szerkesztve ]

(#97227) Tibiajax válasza Soulfly842 (#97226) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát igen..szentírásnak, tanításnak kell venni annak az embernek a szavait, aki miután futballal összeszedett rengeteg pénzt, megvett kilóra egy komplett épületet hogy aztán kirakhassa a saját lábát, rajta a felirattal, ennek az árát ezzel fociztam össze

(#97228) Soulfly842 válasza Tibiajax (#97227) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ez csak egy olvasat, az ő szűrőjén keresztül, a maga vitát nem tűrő kontextusában.

De tudod erre nem lehet mást mondani érvelésként csak ennyit:

Ibra.

:D

(#97229) máyköl válasza Soulfly842 (#97225) üzenetére


máyköl
veterán

Ne tegyünk úgy, mintha Morata világklasszis csatár lenne...

(#97230) Soulfly842 válasza máyköl (#97229) üzenetére


Soulfly842
addikt

Szerintem indokolatlanul alulbecsült játékos. A real-féle galaktikába nem tudott kibontakozni rendesen, de szerintem nagyon nagy poteciál van benne; a Chelsea játékába látszólag jól fog illeszkedni, így nagy eséllyel be is fogja ezt bizonyítani :) Jelenleg 24 éves ideje még bőven van, ahhoz, hogy klasszis legyen belőle... A lehetőség meg van benne.

(#97231) venember83 válasza máyköl (#97229) üzenetére


venember83
nagyúr

Annyira bezzeg jó volt, hogy a Real visszacsábítsa 30 millióért. :(

(#97232) jkrisztian válasza 7600 GS (#97213) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Kb. arra fog menni ellenuk mint a Barcaban ment. Semmire. Ilyen Toulouse fele zero csapatoknak lehet loni a golokat, most megint abban a szituban van mint otthon volt a Santosban. Lehet bohockodni meg nyomatni a felesleges cseleket, razhatja a segget egesz szezonban. Majd jon a BL ahol kibassza majd oket az elso csapat amelyik tud is vedekezni.

(#97233) jkrisztian válasza Soulfly842 (#97226) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Ja varjal, mindjart elkezdek egy olyan jatekosnak az eletrajzi konyveben leirt dolgok alapjan klubokat elkonyvelni, aki talan a futball vilag legnagyobb ribanca. Vegig kurvalkodta Olaszorszagot, akarhol is jatszott, mindenhol voltak vele problemak. Verekedesek az edzesen, szovaltasok az edzokkel, csapattarsakkal stb. Tenyleg o az az ember akinek a szavara adni kellene? Hagyjatok mar ezzel a hulyeseggel. Jaj az Ibrahimovic megirta, akkor az ugy is van biztosan. Egyesek annyira utaljak a Barcat a hosszu evekig tarto dominancia miatt, hogy kepesek elhinni akarmit, csak negativ fenyt vessen az utalt csapatra. Nojetek mar fel. :W :DD

[ Szerkesztve ]

(#97234) Soulfly842 válasza jkrisztian (#97233) üzenetére


Soulfly842
addikt

Én nem veszem szentírásnak, de gondoltam, hogy árnyalom kicsit a képet :) :P

Jókat derültem rajta :D

Egy dolog biztos, mindenkiből erős érzelmeket vált ki! :DDD

Jól míveli' a reflektorfényt, hogy vele foglalkozzanak :)

[ Szerkesztve ]

(#97235) máyköl válasza Soulfly842 (#97230) üzenetére


máyköl
veterán

Borzasztó darabos, gyorsnak sem túl gyors, nem kevésszer önző is. Juve statisztikája is bőven felejthető kategória. Amikor kezdő volt Madridban, szinte sosem talált be, a fáradt csapatok ellen csereként jól ment neki, ez tény. Cserecsatárnak kiváló, de nem több.
Icardi -t előbb kérném.

(#97236) DeathAdder válasza máyköl (#97235) üzenetére


DeathAdder
veterán

Van benne igazság, de kicsit talán túlzol, tény viszont hogy messze nem Costa kaliber.

(#97237) Tibiajax válasza DeathAdder (#97236) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

miért, Costa kaliber?.. az csak paraszt

ez a kaliber [link]
zmeg

[ Szerkesztve ]

(#97238) KisTücsök válasza Tibiajax (#97237) üzenetére


KisTücsök
addikt

lol

(#97239) DeathAdder válasza Tibiajax (#97237) üzenetére


DeathAdder
veterán

Utálom szajkózni, de PL szinten Costa igen is órási kaliber. ahogy Lukaku is, csak kisebben.

Nem Crespo, vagy Batistuta, ezt nem vitatom, de előbbi is felsült a ködös albionban.. oda olyan emberek kellenek mint Costa (nem a parasztságára gondolok, és eszembe nincs védeni, mert nem túlzottan kedvelem a fazont és még finoman fogalmaztam), Morata egy jó játékos, de nem hinném hogy méltó utódja tudna lenni. (és itt sem a parasztkodásra gondolok)

[ Szerkesztve ]

(#97240) KisTücsök válasza Soulfly842 (#97225) üzenetére


KisTücsök
addikt

Én nem vagyok ilyen pozitívan hozzáállva Morata-hoz, de hátha igazad lesz.

Egyébként, ha mindenkiből kihozza a maximumot Conte, akkor annyira nem szar ez a keret. Alonso nem volt nagy szám tavaly, de hátha idén belendül, érzésre több van benne a tavalyinál, ez esetben max padra kellene jönnie valakinek még oda. Willian és Pedro sem rossz játékosok, ami a képességeiket illeti, csak sajnos tavaly mindketten eléggé bot módjára nyomták.

(#97241) DeathAdder


DeathAdder
veterán

A sziti tegnap esti passmapja

(#97242) KisTücsök válasza DeathAdder (#97241) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD :DDD :DDD

(#97243) szami777 válasza Soulfly842 (#97225) üzenetére


szami777
addikt

Még mindig vékony a keret sajnos, morata szerintem is bevállhat.

Kistücsök
Willian iszonyat penge volt a Spurs ellen, tényleg Hazard és Costa meloját vitte a hátán, nagyon bizom benne h ilyen marad, mert meccsen még így nem láttam őt hajtani.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#97244) NyxNyxNyx válasza szami777 (#97243) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Spurs ellen mindig jó. Biztos be akarja bizonyítani, hogy jó döntés volt lelépni a Spurs orvosiról...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#97245) szami777 válasza NyxNyxNyx (#97244) üzenetére


szami777
addikt

:D :D :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#97246) ph2012


ph2012
senior tag

A Videoton EL visszavágót a Partizan ellen melyik csatorna adja?

Köszi.

(#97247) DeathAdder válasza ph2012 (#97246) üzenetére


DeathAdder
veterán

M4

(#97248) ph2012 válasza DeathAdder (#97247) üzenetére


ph2012
senior tag

Az M4 műsorújság nem írja a Vidi meccset: [link]

(#97249) DeathAdder válasza ph2012 (#97248) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mert hülyék, de ők fogják adni :K

(#97250) BenHans válasza DeathAdder (#97249) üzenetére


BenHans
addikt

"Mert hülyék" :DDD

---- ---- ---- ----

Már kezd tele lenni a padlás az átigazolásokkal...

Mahrez még mindig képben, most épp biztosították arról, hogy megfelelő ajánlat esetén távozhatna is...
Közben megegyeztünk a Sampdoriával Patrik Schick ügyében, de a játékos és ügynöke még nem mondtak igent. Érte 2 év kölcsön után fizetnénk.
Munir El Haddadi szívesen jönne Rómába, de ő csak az utolsó alternatíva.
Monchi újra felvette a kapcsolatot a Sassuoloval Berardiért...

Azt beszélik vagy két olcsóbb vagy egy drágább transzfer lesz támadó posztra.

Elvileg a Juve közvetlenül az elnökkel vette fel a kapcsolatot, Monchi kihagyásával, hogy Strootmant megszerezzék. Cserébe Cuadradót és 10-15millió €-t adnának de szóba került Cuadrado mellé Marchisio is.
Érdekes lenne de nem látom valószínűnek.

Ezen felül egy védőt is akarnak igazolni, aki középső védőként és a jobb oldalon is megállja a helyét. Nacho pletyka szinten felmerült, nagyon örülnék neki, de álomszerű... Dragovic (Leverkusen) és Niklas Stark (Hertha) került még képbe. Nem rossz, de egy Jemersonnak örülnék igazán a Moncoból. :D

Kétségeim vannak. Munir mennyire lenne jó? A Strootman üzlettel mennyire járnánk jól? Ha mégis Mahrez jön, ő beválna-e?

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.