Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96451) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Úgy néz ki a Neymar ügy hosszabb lesz, mint a Barátok Közt. Most épp a liga nem akarja jóváhagyni a vételt, mondván sérti a pénzügyi fair playt :DD

(#96452) venember83 válasza Richard! (#96447) üzenetére


venember83
nagyúr

A Qatar Airways is arab. ;)

(#96453) Citroware válasza MdewC (#96448) üzenetére


Citroware
addikt

Beszól Dybalára, mikor kiejtettétek a Barcát, ráadásul úgy, hogy várható volt, pedig a Juve egyáltalán nem olajpénzes. :DDD

(#96454) Richard! válasza venember83 (#96450) üzenetére


Richard!
addikt

Látom ott is megy a só :DDD
Lichtsteiner és De Sciglio nem tudják a szezont lehozni ketten?
Utóbbiban mit láttot a juve vezérkara? :B

Qatar Airways... nem is szimpatikus a vezetés már Rosell óta...

Szellem: Egy besztszeller írónak tudni kellene szöveget értelmezni. Fuss neki mégegyszer. A kövi kör már fizetős lesz ☝

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#96455) MdewC válasza venember83 (#96450) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az Atalanta megmutatja, hogy is kell ezt csinálni. Mi meg szívunk. Szuper! :D

Richie: hát az RB poszt most nagyon nem jött össze, Dani szimpi / nem szimpi, de mégis klasszis szintet hozott, sokat köszönhetünk neki. DS-ből mit akarunk kihozni, azt nem tudom, de sztem már Allegri sem...

Ezekre a kölcsönökre meg már allergiás vagyok.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#96456) venember83 válasza Richard! (#96454) üzenetére


venember83
nagyúr

Semmit. De olasz, és már dolgozott Allegrivel, ergo már jó ideje szállingóznak a pletykák. Mostanra kiutálták Milánóból, még egy év volt a szerződéséből, tizenkét milliót simán megért. Közben meg a középpályán komoly erősítést és muszklit jelentő Matuidi kapcsán ötmillión megy a civakodás. De ez a tizenkétmillió nyilván sehonnan sem hiányzik.

(#96457) DeathAdder válasza Richard! (#96447) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mi volt ebben a fasság?

Hát nem így van? Eddig kb azt vásároltak fel kilóra akit akartak, a szurkolók is meg vannak rökönyödve hogy hogyan lehetséges ez, hogy az ő sztárjukat megveszi valaki kilóra, amikor el sem akarják adni..
Ráadásul Dybalat vagy Coutinhot is egyre reménytelenebb hogy elhozzák..

Erre jön a szánalmas Laliga elnökeinek rinyálása..
Ha nem arra mentek volna rá, hogyan tudnak a legjobban aláfeküdni a Realnak meg a Barcanak a másik 18 csapatot lesajnálva, akkor most lehet h ez is egy PL színvonalú bajnokság lenne és nem lenne félnivalójuk.
Mi másért pattogna a Laliga, ha nem azért hogy nehogy elveszítsék a legnagyobb sztárjukat, aki miatt rengeteg fogyasztója van a bajnokságnak?

egyék meg amit főztek

(#96458) Richard! válasza DeathAdder (#96457) üzenetére


Richard!
addikt

Eddig kb azt vásároltak fel kilóra akit akartak.

A Real Madrid esetleg. A Barcelonára már kevésbé igaz ez a mondat.
Mondjuk ezt a vergődést én sem értem, pedig az árából nem kis neveket lehetne vásárolni.
Az általad említett két játékoson kívül még Dembelé és Verratti is képben van. Nem kis potenciál van bennük is... Nekik jobban örülnék.

Kíváncsi vagyok, mit fog erre lépni a FIFA...

(#96459) cyberkind: Valóban, az már-már vicces szituáció lenne...Nem lennék benne biztos, hogy játszana.

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#96459) cyberkind válasza Richard! (#96458) üzenetére


cyberkind
félisten

Az lenne a legérdekesebb ha Neymar itt ragadna, érdekes egy fél év volna alaphangon, persze erre a legkisebb az esély, szerintem az utolsó napon bejelentik, hogy ez is megvan.

Paranormal Cocktivity

(#96460) venember83 válasza DeathAdder (#96457) üzenetére


venember83
nagyúr

Talán a LaLiga vezetője tanult az UEFA munkatársaitól, és némi kenésre vágyik, hogy ne akadozzon az ügymenet... :U

(#96461) L_YKing


L_YKing
addikt

Csak en fosom telibe ezt a Neymar ugyet amugy? :DDD
Ott rohadjon meg az ilyen... Sok sikert a hires neves Francia ligaban.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#96462) cyberkind válasza L_YKing (#96461) üzenetére


cyberkind
félisten

Te csak bújj el. :P És ne mondj ilyet, a PSG igenis nagy(obb) csapat! :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#96463) L_YKing válasza cyberkind (#96462) üzenetére


L_YKing
addikt

Penz penz penz... :))

Ez mar reg nem a foci. foca videobiro miatt nem tudnak majd bundazni akkor osszevasarolnak majd neveket.. Igy sem rossz. :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#96464) venember83 válasza L_YKing (#96461) üzenetére


venember83
nagyúr

Kíváncsian várjuk a frissített arcképet.

(#96465) Richard! válasza L_YKing (#96463) üzenetére


Richard!
addikt

Mikor cserélhetsz arcképet? :DDD

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#96466) KisTücsök válasza L_YKing (#96463) üzenetére


KisTücsök
addikt

"foca videobiro miatt nem tudnak majd bundazni akkor osszevasarolnak majd neveket.."

Hogy mi?

(#96467) Citroware


Citroware
addikt

Tényleg amúgy, így is elég baj a Barcának, hogy egyre gyengébbek és már bírói segítséggel együtt sem viszik sokra, de ha még a videóbíró is bejön, akkor még az sem lesz nekik, na az lesz az igazi katasztrófa. :C

(#96468) L_YKing válasza KisTücsök (#96466) üzenetére


L_YKing
addikt

Lesz videóbíró ---> bunda megszűnik.
Helyette minden nagy nevet összevásárolnak, egyre több pénzért. Foci meg sehol. :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#96469) Valty válasza DeathAdder (#96433) üzenetére


Valty
aktív tag

Az egy dolog, hogy infláció létezik, de egy ilyen mértékű elértéktelenedés nonszensz, CR ára 2009-ben £80 millió volt , Neymar 2017-ben £200, ez 250% a 8 év alatt

(nem olvastam a cikket és nem kötekedni szeretnék, de ez szemet szúrt)

[ Szerkesztve ]

(#96470) KisTücsök válasza L_YKing (#96468) üzenetére


KisTücsök
addikt

Te most a PSG-ről beszélsz?

(#96471) L_YKing válasza KisTücsök (#96470) üzenetére


L_YKing
addikt

Mai focirol..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#96472) B0V9B válasza DeathAdder (#96437) üzenetére


B0V9B
tag

Köszönöm szépen! ;)
Szoktam oda is kommentelni (Peterborough nickkel), meg egyszer-kétszer már írtam vendégposztot is. Te is gyakran jársz fel oda? :)

[ Szerkesztve ]

(#96473) DeathAdder válasza B0V9B (#96472) üzenetére


DeathAdder
veterán

csak read only-ban, de igen, rendszeresen olvasom :K azóta látom hogy oda is beírtad.

Tudom a Peter Griffines nickedet, jókat szoktál írni a hsz-ekbe is, azokat mindig elolvasom :R

(#96474) B0V9B válasza DeathAdder (#96473) üzenetére


B0V9B
tag

Köszi szépen ;)

Próbáltam gyorsan kitalálni, hogy ki lehetsz, de akkor ezek szerint csak olvasni szoktad. Ha gondolod gyere majd hsz-be is, ott is ellehet jól csevegni mindenről és mindig örülünk az új arcoknak, bár a 444-re való átcuccolás miatt sajna gyakrabban jelennek meg a trollok... de ők idővel - esetleges rásegítéssel - mindig kikopnak :)

(#96475) L_YKing


L_YKing
addikt

Hivatalos!!

NeyMAR nem a Barcelona jatekosa.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#96476) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Vezet a Videoton, döbbenetes :C

Gyerünk vidi, mentsétek meg a magyar foci becsültetét, Állítsátok vissza a labdarúgásunk renoméját. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#96477) villamos


villamos
őstag

Ez az első félidő most nem volt semmi, de csak összejött a végére az első gól. :DD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#96478) ph2012


ph2012
senior tag

A Sport 1 TV-n vasárnap 14:45-kor lesz egy Chelsea - Arsenal meccs. Ez milyen sorozat? Bajnoki? A műsorújság azt írja, hogy Community Shield, premier: [link] . Ez mit jelent?

Köszi.

(#96479) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Emberhátrányban a Girondins, hatalmas lehetőség elött a vidi.
A nap szenzációja lenne ha legyőznék a franciákat.

... anno a győrnek sikerült a montpellier ellen.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#96480) pohár válasza ph2012 (#96478) üzenetére


pohár
félisten

ligakupa szintje körülbelül

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#96481) DeathAdder válasza ph2012 (#96478) üzenetére


DeathAdder
veterán

Minden évben megrendezésre kerül, az FA kupa és a PL győztese között.
Ha mindkettőt egy csapat nyerte (ami nagyon ritkán fordult eddig elő), akkor a PL 2. helyezettje az ellenfél.

Általában aki elveszíti annak semmit nem jelent, aki megnyeri az meg örül hogy nyertek egy kupát :D

Szombaton 20:30-kor Német Szuperkupa Döntő is lesz: BvB-Bayern :)

(#96482) szami777 válasza ph2012 (#96478) üzenetére


szami777
addikt

A bajnokság és a kupa győztese játszik. Emlékeim szerint két éve is ők játszották, arsenal nyert egy nullra. Forma nélküli tétmeccs lesz.

Nah, megelőztek :)

Viszont örök hálám, hogy szóltál, első vasárnap a nyáron, hogy nem dolgozok, végre kényelmesen meg tudom nézni. :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#96483) KisTücsök válasza pohár (#96480) üzenetére


KisTücsök
addikt

Oh, még annak sem éri el. Barátságosként is van elkönyvelve vagy mi.

Mondjuk a ligakupával ellentétben ezt nem törölném el. Sör meccs, de még így is jobb bemelegítésnek mint ilyen csiancsuan elleni 10 000km-es meccsek. Amikből mondjuk egyre kevesebb van szerencsére.

(#96484) pohár válasza KisTücsök (#96483) üzenetére


pohár
félisten

hát azoknál mindenképp jobb, az igaz

gyerekek, ez bünteeeeeeeet :DDD
a Besiktas már csak így jelenti be az új igazolásait :O :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#96485) KisTücsök válasza KisTücsök (#96483) üzenetére


KisTücsök
addikt

Egyébként hogy volt idén 3 felkészülési meccsünk? Más PL csapatoknak is ilyen kevés volt? Tavaly volt 7, előtte mondjuk 4, de azok előtt sem volt kb 5-nél kevesebb.

(#96486) DeathAdder válasza KisTücsök (#96485) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azt tudom, hogy a Liverpoolnak szombaton lesz a 8. és egyben utolsó felkészülési meccse

(#96487) villamos


villamos
őstag

A Videoton továbbjutott. :C
végig mentek, mint a gép...
De gondolom ez itt senkit nem érdekel... :N

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#96488) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Vidiiiii :DDD

Resistencia eterna

(#96489) DeathAdder válasza villamos (#96487) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hoppácska :C Boredaux ellen azért ez szép volt :R

szerk. nem láttam a meccset, de azt mondják keményen beparkolta a buszt a Videoton :) mondjuk egy jóval erősebb csapatot ejtettek ki, szóval nem szégyen ez :N

[ Szerkesztve ]

(#96490) forceberg


forceberg
veterán

A Videoton beárazta NJr. bajnokságát :D:D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#96491) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Szép volt vidi :C

A következő két meccs már ajándék, egy szerencsésebb sorsolással teljesülhet a lehetetlen. Egy Marseillet legyőzni nagy dolog lenne.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#96492) L_YKing válasza forceberg (#96490) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD :DDD :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#96493) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Girondins, indul a busz, indul a busz :DD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#96494) szami777 válasza KisTücsök (#96485) üzenetére


szami777
addikt

Nem volt elég az a három vereség neked? Kell a fájás? :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#96495) IreN!CuS válasza forceberg (#96490) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ugyan ezt mondtam öregemnek, viszont a 222 millió euro nem rossz pénz érte....ha hasznosan költenék el akkor bőven előrébb lehetne a Barca

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#96496) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Iheanacho -> Leicester £25m

Rohadjonak meg, ezzel nagyon jól jártak a rókák

(#96497) DeathAdder válasza IreN!CuS (#96495) üzenetére


DeathAdder
veterán

Messi, Suárez is már 30, ők sem lesznek már fiatalabbak

(#96498) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

VIIIIIDI! VIIIIIDI! VIIIIIDI!

https://www.coreinfinity.tech

(#96499) KisTücsök válasza szami777 (#96494) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nah, azért az arzenál kapott egy kis verést. :D Egyiket sem néztem amúgy. Bayern ellen csak egy kicsit, h lássam Moratat.
__-

A köv meccs a vidinek már a főtábláért megy majd?

[ Szerkesztve ]

(#96500) IreN!CuS válasza DeathAdder (#96497) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Levegő nélkül megfulladsz , benzin nélkül nem megy az autó , melegben megromlik a kaja , pontosan mire szerettél volna rámutatni ezzel az örökigazsággal amit írtál?

Cáfolhatatlan tény amit írtál ezért is kellene jól elkölteni ez a nem kevés pénzt, illetve itt van az esély szerkezeti átalakításra is mivel Neymar nélkül már nem kötelező a 433 / 343-as felállás

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.