Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97401) balazs025 válasza venember83 (#97400) üzenetére


balazs025
senior tag

Persze, csak én a szezon előtt azt vártam, hogy mindent egy lapra feltéve fog menni a bajnoki címért. Erre még most a 3. fordulóban is semmi elképzelés, és össze-vissza pakolgatja a játékosokat, keresve a megfelelő pozíciót számukra, mintha még mindig csak felkészülési meccsek lennének.

(#97402) venember83 válasza balazs025 (#97401) üzenetére


venember83
nagyúr

Három. És nulla játék. Sanchez nem akar elhúzni a 'csába? Bár jobbhátvéd kellene, nem támadó.

(#97403) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Wenger fogva tartja a tulajdonosok családját hogy még mindig nem rúgták ki?

(#97404) omfgk válasza balazs025 (#97401) üzenetére


omfgk
addikt

Mindent egy lapra fog feltenni a 4. helyért :D

(#97405) paatrick


paatrick
senior tag

Ezért a Dele Alliért ment a nyáron a hiszti hogy mekkora tehetség? :C Hát van még hova fejlődni. Kb ha a helyén egy értelmesebb csatár játszik akkor 4-0 a Tottenhamnek.
Amúgy csoda hogy nem kaptak ki a végén, az utolsó 10 percben a Burnley sorra hozta a helyzeteket, látszott hogy a Tottenham védelem már menne zuhanyozni. Meg is szívták. Pochettino joggal volt ideges. De még lehet arra fogni hogy nincs hazai pálya előnye...

Az Arsenal meccset nem láttam de az eredményből ítélve idén se kell idegeskedni a bajnoki címért, még szerencse hogy Wengert "itt tudták tartani" ;]

A MU meg menetel előre. Jók lesznek idén.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#97406) DeathAdder válasza paatrick (#97405) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ali kiba jó játékos. Nem láttam ma, lehet szar meccse volt (bár pontokban messze a Spurs legjobbja volt ma is), nem sok csapat létezik akinek a kezdőjéből kimaradhatna. És akkor arról még nem is volt szó, hogy tavalyelőtt berobbant, azóta magas szinten teljesít és még mindig csak 21 éves..

(#97407) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Pancho aréna plízs :C
Felhúzták sok sok csilliárdért ezt a disznóólat, errefel szarakodik a világítás egy kis esőtől :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#97408) villamos


villamos
őstag

Felcsúton kitört az armageddon... :DD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#97409) LyonnaisFan1 válasza villamos (#97408) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Már Lagzi Lajcsi intézkedik :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#97410) omfgk


omfgk
addikt

Asensio megint gyorsan megrúgta a gólját.

(#97411) Tibiajax válasza KisTücsök (#97398) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hol van még a vége...

(#97412) Cartevo válasza J.Hetfield (#97403) üzenetére


Cartevo
őstag

Ha megint 5. lesz, akkor szabadulhat.

(#97413) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Haveroméknál vagyok, eredmények.com-on követem a Spurs meccset. Nem láttam a meccset, de olvastam, hogy mennyire impotens volt a támadó játék félidőben. Haverom kérdezi, hogy miért vágok ilyen bús arcot, szopik az Arsenal a Spurs meg vezet. Mondom érzem, hogy a Burnley ki fog egyenlíteni a meccs legvégén. Ezt kimondtam, ránéztem, vissza a telefonra és már 1-1. :W Annyira tipikus.. Tavaly nem volt ez jellemző, mert általában ha nyert a csapat, azt több góllal tette. 4. hely már csoda számban menne idén, és az még mindig azt jelentené, hogy gyanúsan le fognak lépni nyáron a húzóemberek.

paatrick: Alli nagyon ügyesen kerül helyzetbe, ez az amiben igazán kiemelkedő. Középpályásként nagyon érzi mikor kell befutni a védők mögé, tavaly szinte minden gólját így szerezte, mert Eriksen és még Alderweireldék is nagyon ügyesen tudják kiugratni. Nagyon fontos egy ilyen játékos, hiányozni fog a BL meccsekről.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#97414) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Istenem ez a nyomorék Benzema...

5-6-nál kéne már járnunk.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#97415) paatrick


paatrick
senior tag

Vajon hány meccset kell lebukjon a Madrid Benzema szerencsétlensége miatt? Első félidőben is 3x jött ugyanúgy a labda, egyedül volt 5 méterre a kaputól erre kirúgja a stadionból 3x. De ezzel a második félidővel még ezt is tudta űberelni.

Valaki ha tud linkeljen statisztikát de szerintem a legrosszabb helyzetkihasználó a madridi csatárok közül. És még újabb szerződést akarnak neki adni :C

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#97416) #56268288 válasza paatrick (#97415) üzenetére


#56268288
törölt tag

Szeretik, ha fáj ;]

(#97417) adise válasza paatrick (#97415) üzenetére


adise
őstag

Mikor volt jo? Jah tavaly egy meccsen kicselezett 3 embert. nagyon szerencses hogy ilyen tarsakkal jatszhat

(#97418) sh4d0w válasza Ringman (#97388) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Kibanagy sallert neki!

https://www.coreinfinity.tech

(#97419) venember83


venember83
nagyúr

(#97420) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#97413) üzenetére


7600 GS
addikt

Nagyon fontos egy ilyen játékos, hiányozni fog a BL meccsekről.

Miért nem játszhat?

(#97421) Tibiajax válasza venember83 (#97387) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#97422) omfgk


omfgk
addikt

Bale és Benzema megint bebizonyították ,hogy nem képesek CR-t helyettesíteni.

Amennyire remek volt Benzema helyezkedése tegnap, annyira voltak szarok a befejezései. Ennyi helyzetből én is bevágtam volna egyet...

Bale pedig... Nem tudom ki ,hogy van vele, de nekem fájni nézni a játékát. Futni tud... és ennyi. A labda kifejezetten zavarja. Fájóan egylábas. Kiszámíthatóan cselez.

Asensio volt az egyetlen üde foltja a Real-nak. Neki is kell azért még fejlődnie. Elég flegmán passzol, sokszor túl röviden. A rúgótechnikája viszont kiváló. :C

Casemiro nem elég belső védőnek (ami értelemszerűen nem az ő hibája, mert nem ez a posztja). Perez helyében levágnék az Arsenalnak az asztalra 40 millát Mustafi-ért, hátha vannak olyan hülyék ,hogy eladják.

(#97423) DeathAdder


DeathAdder
veterán

xd

(#97424) venember83 válasza omfgk (#97422) üzenetére


venember83
nagyúr

Mustafi állítólag az Interhez megy kölcsönszerződéssel és opciós vásárlási joggal.

[ Szerkesztve ]

(#97425) Tibiajax válasza venember83 (#97424) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kellenek a jó játékosok a scudettóhoz

(#97426) jkrisztian válasza adise (#97417) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Akkor is inkabb a vedok hibaztak, mintsem o huzott volna valami oriasi cselt. Szvsz.

(#97427) BenHans válasza venember83 (#97424) üzenetére


BenHans
addikt

Ha már Schick hozzánk jön... ;)

Erősen kamuszagú az a "szívprobléma" amiről a Juve beszélt, sem a Samp sem a cseh válogatott orvosai nem találtak nála egészségügyi kockázatot. Szerintem ebben annyi van, hogy két vasat tartottak a tűzbe és a másik Douglas Costa volt és mivel sikerült megegyezni inkább ő kellett. Ezen felül az is gondot jelentett, hogy a Juve ajánlatát kevesellte Massimo Ferrero. Az öreg Samp elnök és családja amúgy is Roma szurkoló, és nagy csodálója Tottinak, így a Capitano személyes megkeresése és a jó kapcsolat célra vezetett.

Amúgy a Napoli, a Monaco, a PSG és az Inter is érdeklődött iránta miután lehozták a juve orvosi pletykát, és nem hinném, hogy rajtunk kívül 4 ilyen klub bejelentkezne egy zsákbamacskáért. Pláne, hogy elvileg a Juve pár napja újból bejelentkezett érte ami szintén érdekes...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#97428) BenHans válasza BenHans (#97427) üzenetére


BenHans
addikt

Azt rebesgetik, lesz még igazolásunk, mivel elvileg Schick kölcsön + részletfizetéses kivásárlási kötelezettséggel jött.

Jovetic közben a Monacoé lett.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#97429) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hihetetlen, h még a melóhelyen is ezzel az öt majommal kell szembenéznem..
:DDD

(#97430) cyberkind válasza Tibiajax (#97429) üzenetére


cyberkind
félisten

Modric nem majom. :P

Paranormal Cocktivity

(#97431) Tibiajax válasza cyberkind (#97430) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó, ő nem

(#97432) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#97420) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

3 európai meccsről tiltották el. Azt hiszem ez az egyetlen piros lapja.

Közben Oxlade a Chelseahez ír alá, nagy hiba ez az Arsenaltól.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#97433) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#97432) üzenetére


KisTücsök
addikt

Meglepődnék, ha Sanchez is maradna. Szerződést úgysem fog hosszabbítani, akkor meg jövőre mehet majd ingyen. Sajnálnám is, ha maradna. Jobb csapatot érdemel.

(#97434) Tibiajax válasza KisTücsök (#97433) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az Arsenal nem csapat?

(#97435) venember83 válasza BenHans (#97427) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem meg az valós volt, és most drágábbért adja el a Samp, mint a nyár elején érvényes 25 milliós kivásárlási ár. ;) Amúgy a Juve 30-at ajánlott két-három év alatt az azonnali 25 helyett, tehát ez ellen sem nagyon lehetett volna elvileg kifogása Massimo Ferrerónak. De legyetek vele boldogok, szerintem jelenleg semmi helye nem lenne a Juventusnál Mandzsukics, Higuaín, Dybala, Bernardeschi, Douglas Costa és Pjaca mellett. Ja, még ott van Cuadrado és Kean is, szóval támadó van elég. Csak egy valamire való jobbhátvéd kellene, de lassan kezdek beletörődni, hogy marad Lichti, De Sciglio meg a padon tölti majd a szezont. Schicket Nedved erőltette, ha jól vettem ki a nyilatkozatokból.

[ Szerkesztve ]

(#97436) KisTücsök válasza Tibiajax (#97434) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az Arsenal csapat, Sanchez meg posztján a világ egyik legjobbja. És gondolom nyerni is szeretne még valamit karrierje során.

Szerintem nem erre számított, amikor elment a Barcától. Az akkori Arsenal egy ígéretes csapat benyomását keltette, amelyik ha megfelelően építkezik, a PL-ben bajnokesélyes csapattá válhat. A BL-ben meg olyanná, amelyiket nem alázza meg minden évben az éppen szembejövő csapat a nyolcaddöntőben. De hát nem ez lett belőle...

(#97437) venember83 válasza KisTücsök (#97436) üzenetére


venember83
nagyúr

Idén senki nem fogja őket megalázni a BL-ben. Sánchezért sorban állt a Juve, amikor a Barcához igazolt, és amikor a katalánoktól távozott, de egyik esetben sem sikerült meggyőzni a chileit. Amióta Alexis az Arsenalnál van, a Juve játszott két BL-döntőt. Igen, elveszítette mindkettőt, de azért ez mégis kicsit több, mint amivel pl. az Arsenal mostanában büszkélkedhet.

(#97438) DeathAdder válasza KisTücsök (#97433) üzenetére


DeathAdder
veterán

mondjuk ajánlatot nem kaptak még érte, nem tudom hova menne, nem nagyon versengenek érte

(#97439) Ringman válasza Tibiajax (#97421) üzenetére


Ringman
nagyúr

közben jovetic monacoban: [link]

ezeket várom még:
barbosa - sporting kölcsönbe, hogy fejlődjön
rano, santon - bárhova :) - pl angol v török bajnokságba, vagy vmi olasz középcsapatba
nagatomo - :DDD

de akkor még jönnie is kellene min. 2 embernek

(#97440) KisTücsök válasza DeathAdder (#97438) üzenetére


KisTücsök
addikt

Esetleg a fizuja lehet necces.

(#97441) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Egyre jobban csípem Cavanit :C
Neymart szépen megszégyenítette.

Cavani egy percig sem fog behódolni NJR-nek, az vitathatatlan.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#97442) cyberkind válasza LyonnaisFan1 (#97441) üzenetére


cyberkind
félisten

Cavani keresheti is az új klubját. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#97443) LyonnaisFan1 válasza cyberkind (#97442) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:D
Menjen kölcsönbe a lyonba, vételi opcióval egy évre.

Mariano Diaz mellé úgyis kéne még egy támadó, ha a vezetőség komolyan gondolja a hazai pályás EL döntőt :C

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#97444) ZavaBalazs válasza KisTücsök (#97440) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

esetleg? :D a nettó 25 millió euró, amit rebesgettek nála, mint bayernes dealbreaker, az nem esetleg necces, hanem röhejesen magas.

amúgy meg mint tudjuk suliból, a jó érdemjegy az a négyes. ilyen szempontból az arsenal a legjobb csapat. ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#97445) BenHans válasza venember83 (#97435) üzenetére


BenHans
addikt

Ha átmegy a római orvosin akkor gondolom a cseh válogatott, a Samp és a Roma orvosai is hülyék.
Érdekes hogy Ferrero kevesellte az Inter ajánlatát is, ami már 30 fölött volt, akkor valószínűleg a 30 is kevés.
Na mindegy, ne legyen baja, nyomja jól és 3 év alatt kitörlesztjük, még csak 21 éves...
Nedvedet rühellem a pályán kívüli dolgai miatt, de azért azt elismerem, ha ő akar valakit annak nyomós oka lehet.

Kíváncsi leszek ki vagy kik jönnek még. 1 igazolást biztosnak mondanak, de 2-re is van esély, mivel a részletfizetés miatt maradt pénz.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#97446) J.Hetfield válasza LyonnaisFan1 (#97441) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Ennyike :DDD Be lett csicskítva a kis majom :R

(#97447) venember83 válasza BenHans (#97445) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem látok én sem a dolgok mögé, de azért az elég furcsa, hogy már orvosin van a srác, pózol a kameráknak (1, 2), a Sky munkatársával dumcsizgat a J Medical előtt, majd mikor mindenki a hivatalos bejelentést várja, akkor hetekig semmi, majd a sajtóban szívproblémákról merül fel gyanú, pár hét pihenő vár a játékosra, majd utána sikeres az orvosi. Mindezt úgy, hogy 25 millió eurós kivásárlási ár van a szerződésben, és a napokban az értesülések szerint közel 40 millióért vált klubot.

Ha elhívják orvosira, már pózol a kameráknak, a Juventus minden felületen osztja meg az orvosin készült képeket, akkor valamiért kétlem, hogy az ár miatt lett volna probléma, és hogy amiatt fújta le a Juventus úgy, hogy a játékos egyértelműen ennél a klubnál akar(t) futballozni. Az egész nagyon furcsa. Viszont az orvosi után a Sampdoriánál is pihentették a srácot, ergo nem csak a Juve orvosai gondolták, hogy valami probléma van.

[ Szerkesztve ]

(#97448) venember83


venember83
nagyúr

Nagyon kíváncsi lennék, hogy végül miért is nem érkezett (amúgy teljesen hasztalanul) Patrik Schick.

Megegyezés híján valószínűleg nem érkezett volna orvosira, bár Matuidi is úgy érkezhetett, viszont pár hét kihagyás után már rögtön rendben is van a szíve, majd harmincmillió euró helyett közel negyvenmillióért igazol a farkasokhoz.

Ferrero kavart be, hogy több pénzt akart, s végül nem írta alá a szerződést, és kamu a szívbaj? Nem kamu a szívbaj, és ennyien bevállalják a lutrit? A Juve vezetőségében nem volt egyetértés a játékos ügyében, és végül a Juve lépett vissza, és kamu a szívprobléma?

(#97449) drachoHUN válasza venember83 (#97448) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Szimplán valós volt a szívprobléma, de nem túl komoly. Viszont 30 millát nem akart kockáztatni a Juve. Már akkor is írták, hogy inkább csak kölcsönvette volna, de ezt a Samp nem akarta.

Forza JUVE!!!

(#97450) venember83 válasza drachoHUN (#97449) üzenetére


venember83
nagyúr

Most mégis kölcsönbe megy a fővárosba, ráadásul azóta meggyógyult? Kicsit büdös a sztori.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.