Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97451) BenHans válasza venember83 (#97448) üzenetére


BenHans
addikt

Ezen töröm a fejem én is. Egy szívprobléma nem vicc, 21 éves a srác és hosszú távú befektetésként egyik nagyobb csapat sem venné meg és nem egy kérője volt.
11 után pár perccel érkezett meg a Villa Stuart klinikára, és megfelelt az orvosi vizsgálatokon, aláírt 2022-ig, tehát az érkezése hivatalosnak tekinthető és a 14-es mezt fogja viselni.
Nem tudom milyen szívbetegség az ami ilyen gyorsan pihenéssel gyógyítható.

Marotta, pár nappal ezelőtti nyilatkozat: „Ami Schicket illeti, gyakorlatilag a véletlennek köszönhetően futottam bele a Sampdoria képviselőjével, Antonio Romeibe. Beszéltünk a cseh támadóról, mivel elismerjük a tehetségét és sajnáljuk azt ahogy a dolgok alakultak. Az orvosi vizsgálatot követően egy kölcsönszerződést ajánlottunk fel, mint megoldást. 8 millió eurót fizettünk volna azonnal, illetve egy 30 millió eurós opciót tartalmazott volna a szerződés. Gyakorlatilag ezzel ért véget a tárgyalás, mi pedig nem kezdeményeztük, hogy újra tárgyalóasztalhoz üljünk."

Kicsit zavaros, ahogy írod a Juve megvette volna 30-ért, de nem ment át az orvosin, majd eszerint ezek után ajánlottak 8+30-as kölcsön+opciót egy állítólag "beteg" játékosért... Sántít valami.

Az kizárt, hogy a kölcsön ne felelt volna meg Ferrerónak, mivel elvileg 6 milliót fizetünk most, majd 2020-ig még 32-t részletekben plusz 2 millió bónusz teljesítménytől függően.

[kép] :DDD Remélem megszolgálja az árát.
Nagy kérdés, hogy EDF hogy alakítja a felállást, mert Schick lehet jobb szélső is és csatár is. Van variációs lehetősége.

Közben Keita Balde a Monacónál...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#97452) venember83 válasza BenHans (#97451) üzenetére


venember83
nagyúr

Kérdéses állapotú játékos miatt a kölcsön okés, hisz legalább látod az edzésen, hogy miképpen teljesít, párszor mélyvízbe is bedobod meccseken, aztán vagy jó vagy nem. Lényegében nem lepődnék meg, ha a felek végül azért egyeztek meg a kölcsönben, mert a vevő tart a szívproblémáktól. Ha igaz a szívproblémás ügy. Amúgy persze vannak szerek, amik ilyesmit okoznak, de elég meredek lenne pl. kábítószerfogyasztással vádolni a srácot teljesen ismeretlenül/feltételezésekre alapozva. Főleg kábítószert fogyasztani orvosi előtt, hát, elég meredek. Nem tudom, hogy mi lehet a megoldás, viszont idén tényleg nemigen lett volna helye a srácnak akkor sem, ha Allegri átvált 4-3-3-ra.

(#97453) drachoHUN válasza BenHans (#97451) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Attól, hogy átmegy az orvosin még nem azt jelenti, hogy minden 100%-osan rendben van. Apró szívritmus zavar vagy mittomén, sok mindentől lehet. Valószínű semmi komoly, és nyugodtan játszhat. Reméljük így van.

Forza JUVE!!!

(#97455) venember83 válasza DeathAdder (#97454) üzenetére


venember83
nagyúr

Magasabbak nem lettek azóta. Szebbek sem.

(#97456) Tibiajax válasza venember83 (#97455) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

majd ha egyszer egyik a grande juvéban fog kikötni, akkor biztos megnőnek majd.. a szemedben legalábbis

(#97457) venember83 válasza Tibiajax (#97456) üzenetére


venember83
nagyúr

No igen, a Juve-mez sokat dobna rajtuk. :K Bár Olaszországban valószínűleg kicsit nehezebb dolguk lenne, és nem sziporkáznának ennyire. Szóval jó helyen vannak ők. :K

(#97458) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

... és felkészül a feladatra, Szentes Lúúúzer, akarom mondani Lázár :C

A nyakamat rátenném, hogy Halmosi nagyban hozzájárult Mészöly menesztéséhez. Halmosinál nehezebb nagyobb futballpatkányt találni a mostani posványból.
Remélem megfelelő csapatot talál magának, nem ezt érdemelte. A legelején a sírból hozta vissza a halit, késöbb előkelő helyezésekre vezette a gárdát. Nem vallott szégyent.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#97459) adise


adise
őstag

Paulinho után Dembélének sem sikerült a dekázás a bemutatón :DDD

(#97460) jkrisztian válasza venember83 (#97457) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Abban a rem gyenge bajnoksagban is ugyanugy villogna mindketto. Vagy mibol gondolod, hogy nem villognanak? Mert olyan erosek a vedelmek es a csapatok arrafele ? Ne nevettess. Bohoc bajnoksag. Argentinoknal komolyabb vedelmek vannak mint a Serie A-ban. :DDD

(#97461) hobizoli válasza venember83 (#97457) üzenetére


hobizoli
nagyúr

SerieA :DDD

amikor a BL dontoben taktikai felallast mutattak, hogy a RM ellen 3 vedovel gondoljak a dolgot, hangosan felnevettem
ki is kaptak, es ha 6-1 vagy 7-1 lett volna a vege a RM javara, azon se lehettunk volna igazabol meglepodve a jatekkep alapjan

több drón kell ;P

(#97462) MdewC válasza jkrisztian (#97460) üzenetére


MdewC
nagyúr

hobozoli: srácok? tudtátok, hogy a munkahelyen baj lehet abból ha piáltok? :D

Jót akarok, azért kérdezem.

(A döntőben mutatott 3-5-2 sztem is el volt cseszve, csak én nem felröhögtem, hanem besírtam. El volt cseszve, mert Cuadot megtartotta Max támadó cserének, annak az 1-nek, mert más nem volt, sztem is ez tett be legjobban. Tavaly a 3-5-2 megbukott nálunk, egész évben a BL-nen is 4-2-3-1 ment, azzal jöttek a meccsek. El lett b@szva a taktika a döntőben. Meg ki tudja, hogy még mi... plusz a Real is jól játszott.)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#97463) NyxNyxNyx válasza MdewC (#97462) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

*tudtátok, hogy az általános iskolában baj lehet abból ha piáltok? ;]

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#97464) MdewC válasza NyxNyxNyx (#97463) üzenetére


MdewC
nagyúr

Na hát ott se szerencsés. :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#97465) hobizoli válasza MdewC (#97462) üzenetére


hobizoli
nagyúr

a Real az a Real :DDD ;]

több drón kell ;P

(#97466) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Nofene, Chamberlain a Pool-ba megy mégiscsak?

(#97467) DeathAdder válasza KisTücsök (#97466) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kemény hogy inkább a Poolba megy mint a bajnok csapathoz úgy hogy tegnap már a Chelsea és az Arsenal is megegyezett, ráadásul közel fele fizuért (cfc heti 190 ezret kínált, és néhány napja Ox visszautasította az Arsenal szerződéshosszabbítását heti 180k-s fizuval), sőt még Londont is otthagyja.

Jó igazolás, én örülök neki :K

Persze tudjuk, itt korábban is megmondták már, hogy nincs olyan hülye játékos aki inkább egy középcsapatba akarjon menni mint egy bajnokhoz, vagy bajnokesélyeshez ;]

Egyéb mai igazolások a PL-ben:

Renato Sánches (Bályern) -> Swansea

Krychowiak (P$G) -> WBA (gyanús h az egyik legjobb PL igazolás lesz)
Gibbs (Arsenal) szintén a WBA-ba igazolt

(#97468) balazs025 válasza DeathAdder (#97467) üzenetére


balazs025
senior tag

Ha jól tudom az volt a fő ok, hogy középen akar játszani, amit Klopp meg is ígért neki, míg a Chelseanél szélen számítottak volna rá.

(#97469) DeathAdder válasza balazs025 (#97468) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én is így tudom.

viszont tény h Klopp szereti a gyors, sokat futó, sokféle poszton használható embereket. CM, mozgékony és erős testfelépítéssel, de főleg a sebessége, ami jól jöhet, esetenként meg Salah vagy Mané pihentetését is rá lehet bízni.

[ Szerkesztve ]

(#97470) balazs025 válasza DeathAdder (#97469) üzenetére


balazs025
senior tag

Kíváncsi leszek, hogy Klopp mit tud belőle kihozni. Mert ahogy Peet (ha valaki ismeri) is írta, bár igazán nincs posztja, de a legnagyobb gond az vele, hogy Wenger túl nagy szabadságot ad neki, viszont ő meg nem kifejezetten jó a gyors döntéshozatalokban.

(#97471) DeathAdder válasza balazs025 (#97470) üzenetére


DeathAdder
veterán

(tudom persze, de nem mindig értek vele egyet)

Tény hogy Papa tiszteletreméltó edző aki nélkül az Arsenal lehet sehol se lenne, viszont nagyon elment felette az idő.
Papa azt sem tudta hogy játszassa, viszont Klopp, Conte szerintem ki tudják (volna) hozni belőle a legjobbját.

Más szerkezetben teljesen máshogyan teljesíthet (ld: Moses, KdB, Salah, Matic etc..), lehet ez pozitív és negatív irányú is, viszont Kloppnak nem volt eddig flop igazolása, talán csak Karius, de ő "csak" 4.7 millába került, és jelentősen fellendítette Mignolet formáját :)

[ Szerkesztve ]

(#97472) venember83


venember83
nagyúr

Mesteredzők nyoni találkozója. Pincérrel, pökhendi hollanddal, mindennel, ami kell.

(#97473) venember83 válasza balazs025 (#97468) üzenetére


venember83
nagyúr

Én meg úgy, hogy a Pool többet ajánlott, mint a Chelsea. De igazándiból mindegy, nem? Az már viszont érdekesebb, hogy érkező nem lesz, max. ha Sánchez is lelép. Vége a top4-es aranyidőknek, jó lesz felkészülni a télre, kedves ágyúsok.

(#97474) szami777 válasza KisTücsök (#97466) üzenetére


szami777
addikt

Megint van 10 név, és senki sem jön.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#97475) 7600 GS válasza venember83 (#97472) üzenetére


7600 GS
addikt

Van Gaal, mint mesteredző.

:D :D :D

(#97476) Tibiajax válasza 7600 GS (#97475) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen?..

(#97477) 7600 GS válasza Tibiajax (#97476) üzenetére


7600 GS
addikt

Aha

(#97478) aswyx válasza venember83 (#97473) üzenetére


aswyx
csendes tag

Felkeszultunk a telre mar amikor alairt az oreg meg 2 evre... :O Most legalabb 3 ev csunya vilag jon (ez a szezon amikor vegre elkuldik Wengert nyugdijba, a kovetkezo ketto amikor az uj edzo meg epitkezik). Az vigasztal, hogy a Spurs iden is szopni fog ;]

Kozben meg arrol pletykalnak, hogy City viszi Sanchezt 55 millaert ha Lemar jon 90ert :Y En meg azt hittem vedekezo kozepalyasra lenne szukseg...

Én vezettem, azt mondd meg, én vezettem?!?

(#97479) Tibiajax válasza aswyx (#97478) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

City viszi Sanchezt 55 millaert
ez gondolom csak vicc lesz..
alsóhangon 100milliós

(#97480) aswyx válasza Tibiajax (#97479) üzenetére


aswyx
csendes tag

100 millio egy eves szerzodes mellett?? Ennyire csak nem hulyult meg a vilag... 55 + 5-ot latok mindenhol.

Egyebkent meg ahogy viselkedik az elmult fel evben nem sok Arsenal drukker lenne szomoru emiatt akikkel mostanaban beszeltem. Persze az is lehet, hogy csak olyan emberekkel allok szoba Londonban akinek ugyanaz a velemenye mint nekem :D

Én vezettem, azt mondd meg, én vezettem?!?

(#97481) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Oxlade-Chamberlaine- -> Liverpool
Draxler --> Arsenal
hát öö...... ez nem kicsit lenne jó csere. ágyús szemszögből nyilván
két tehetséges german wings..egyik oldalon Özil, másikon Draxler

Átigazolás percről percre

A West Ham André Gomest akarja a Barcából, de a Juventusszal kell megküzdenie.
xdd
édes istenem, adja már az ég, h zebracsíkos mezbe lássam viszont : D

[ Szerkesztve ]

(#97482) Tibiajax válasza Tibiajax (#97481) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a Pool rábólintott a Barca ajánlatára.

The Sun
:D

[ Szerkesztve ]

(#97483) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#97481) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én úgy tudom, hogy Andre Gomes a Spursbe jon kolcsonbe. Valenciában elvileg nagyon jó volt, Barcában sem láttam játszani sokat, de a 10 perces Youtube videójában több pöpec megmozdulás volt, mint Paulinho egész karrierjében.

Nyilván ez sem hivatalos, de én örülnék neki. Llorrente már majdnem tuti, hogy jön 12 millióért.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#97484) Napfénysüti válasza NyxNyxNyx (#97483) üzenetére

Én nagyon nem bánom hogy megy. Nem is tudom mit látnak benne. Persze lehet egy másik csapat stílusa jobban fekszik neki és szárnyalni fog.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#97485) NyxNyxNyx válasza Napfénysüti (#97484) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

kölcsönön sokat nem lehet bukni szerencsére

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#97486) Napfénysüti válasza NyxNyxNyx (#97485) üzenetére

Ja hogy csak kölcsönbe vinnék? Akkor egy próbát megérhet hátha.
Azt hittem a Barca eladja végleg.

Més que un club!

(#97487) NyxNyxNyx válasza Napfénysüti (#97486) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mindenféle pletyka kering. Amit én láttam az az, hogy kölcsön és ha a meccsek legalább 60%-án játszik, akkor köteles megvenni a Spurs 40 millió fontért.

Aztán ki tudja melyik igaz.

Ma már a Barkley story is ezret fordult. Chelseabe megy, Spursbe jön, Chelseabe megy, nem megy sehova, mert sérülten nem kell, aztán most meg azt írja a tökéletesen megbízható Sun, hogy Londonban van.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#97488) Septum15 válasza Napfénysüti (#97486) üzenetére


Septum15
aktív tag

Nem lenne rossz játékos, a jövőben nagy játékos lehet, de nincs önbizalma, ez látszik nagyon rajta.
A Barcában 1-2 megmozdulás kivételével amikor megkapta a labdát akkor szinte mindig 2 méterrel arrébb lévő társnak passzolta vissza, ahelyett hogy ment volna vele tovább, vagy kapura lőtt volna, vagy beadta vagy bármit kezdett volna benne.
Nem
Nem szeretem szegényt a tavalyi teljesítménye miatt, de megérdemel egy második esély, és sokkal jobb lenne, hogy ha kölcsönbe menne és majd jövőre kapná meg azt az esélyt, csak az a probléma, hogy ha nem igazolunk új középpályást, akkor teljesen feleslegesen ment el kölcsönbe Samper.

Gomes mellett viszont nagyon remélem hogy Turant eladják, még ha ingyen megy az se baj, csak menjen.

(#97489) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Deadline day videó az ESPN által. :D

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#97490) venember83 válasza Tibiajax (#97481) üzenetére


venember83
nagyúr

Beppe csak kölcsönben vinné, de a katalánok pénzt akarnak érte azonnal, méghozzá sokat, valami negyven-negyvenötmilliót.

(#97491) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Na hivatalos lett Mbappe igazolása is. Remélem azért semmit se nyer a PSG... ;]

Forza JUVE!!!

(#97492) KisTücsök válasza szami777 (#97474) üzenetére


KisTücsök
addikt

Csak a szokásos... :D

1-2 érkező még jó lett volna azért. Mondjuk Drinkwater szerintem így is becsusszan még. Ha nem lesznek komolyabb sérülések, és mindenkiből kihozza a maxot Conte, akkor a PL-ért harcban lehetünk, a BL-ben meg nem fognak a nyolcaddöntőben megerőszakolni. Ennél többet egyelőre nem is várok.

A City-nek meg két csapatra való támadója van már... Remélem amilyen jók lesznek elöl, olyan szarok hátul. :D

(#97493) DeathAdder válasza venember83 (#97490) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kizárólag FFP okai lehetnek, hogy idén csak kölcsön.

(#97494) Ringman


Ringman
nagyúr

elég bátor 4 középső védővel elkezdeni az idényt az internek, ráadásul a 4-ből 1 ranocchia, a másik pedig egy 18 éves srác 0 felnőtt tétmeccsel.

közben barbosa -> sporting kölcsön 25M opcióval
ansaldi -> torino kölcsön

+ leigazoltuk karamoh-t, akiről semmit sem tudok

a japán bohóc meg maradt sajnos

(#97495) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Az a Lett gól :C WATTS kategóriás, csóri Korhut.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#97496) hobizoli


hobizoli
nagyúr

na innen a Vasas meg kiszopott 2 honapja :DDD

több drón kell ;P

(#97497) venember83 válasza DeathAdder (#97493) üzenetére


venember83
nagyúr

Kizárólag. Strootmanra lett volna 40-45 milla, de André Gomesre ne is költsenek ennyit. Mondjuk a holland is ripityára törte már a térdeit, de ezt most már hagyjuk, úgyis vége az átigazolási időszaknak.

(#97498) villamos


villamos
őstag

Dzsudzsák megkapta az öngólt... :DD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#97499) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Na Barkley meg mit vett már a fejébe....

According to Sky sources, Ross Barkley's move to Chelsea for around £30m was all on the table; the midfielder travelled to London and began his medical, but during the medical changed his mind.

A Sky értesülése szerint Ross Barkleyért ott hevert a Chelsea 30 millió fontos ajánlata, a középpályás elutazott Londonba, megkezdte az orvosi vizsgálatát, de közben meggondolta magát, és várhatóan visszatér az Evertonhoz.

[ Szerkesztve ]

(#97500) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#97499) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mé sérült 3 hónapig, tuti megegyezett velük, hogy inkább télen jöjjön olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.