Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96951) venember83 válasza bagyulajuve (#96924) üzenetére


venember83
nagyúr

Remélem, hogy padozni fog. Ennél Lichti is fényévekkel jobb. De hogy akkor minek kellett tizenkét millió eurót kicsengetni érte, az talány.

Chiello: „Mester, mit csináljunk, ha nincs középpályás védekezés és a jobb oldal átjáróház?”

[ Szerkesztve ]

(#96952) bagyulajuve válasza venember83 (#96951) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Lichti se egy életbiztosítás pedig...

Resistencia eterna

(#96953) drachoHUN válasza venember83 (#96951) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Jobb oldalon jelenleg gond van. De ezen felül Bonucci távozása miatt változtatni kell pár dolgon.
Kp védekezést helyre kell tenni. Én azzal kezdeném, hogy Khedira -> pad. Ha nem igazolunk akkor Marci-Pjanic páros, de rohadtul kéne valaki. Ha ott stabilizálódna a helyzet, akkor a jobb oldal sem lenne annyira gáz, de örülnék egy Cancelónak.
Labdakihozatalok: Ugyanez a helyzet. Változtatni kell, mert nincs Bonu. Khedira az első félidőben szinte 0 segítséget nyújtott ebben, a második felesre talán rászólt Allegri.
Bal szél: minden szép és jó volt, amikor a többi csapatrész működött, akkor jó volt Mandzu a bal szélre. De könyörgöm, most igazoltunk rohadt jó szélsőket. Nagyon bírom Mandzut de -> pad...

Ha végignézünk a kereten, látjuk hogy van 4 kh a csapatban. Ebből az előző év alapján "csak" 4 sérülékeny. Ehhez képest, amikor két egészséges jobb hátvéd kész a játékra, akkor Barza papát rakja ki a jobb oldalra? Már az előző idényben látszott rajta, hogy korosodik. Kényszerből oké, ha ott játszik, és azt is értem, hogy Lichti meg De Sciglio szar, de ezt így nem szabad.

Forza JUVE!!!

(#96954) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Megnéztem egy rövid összefoglalót a meccsről, amiben a gólok voltak benne.
Asensio hihetetlen számomra még mindig, CR is szép gólt lőtt. Szegény Piqué...
Kiállítást utólag kerestem meg.
Példát fognak statuálni CR-el, igaz nem kellett volna ilyen meggondolatlan dolgot csinálnia... 4-12 meccs :U

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#96955) gyuromoj válasza gyuromoj (#96954) üzenetére


gyuromoj
veterán

A szabályok szerint a játékvezetővel szembeni „enyhébb erőszakos cselekedetekért” 4-12 meccses eltiltást szabhatnak ki, így Ronaldo sorsa a spanyol Fegyelmi Bizottságon múlik. Ide vonatkozóan fontos megjegyezni, hogy öt vagy többmeccses eltiltás esetén a büntetés az összes spanyol sorozatra érvényes lenne, vagyis a Real sztárja akár a bajnokság elejét is kihagyhatja, amennyiben úgy határoznak. Ha a Fegyelmi Bizottság ennél kevesebb meccset ró ki CR-re, akkor csak a spanyol Szuperkupára vonatkozik az eltiltás.
forrás

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#96956) 4580693 válasza gyuromoj (#96955) üzenetére


4580693
senior tag

Elég buta volt cselekedet volt tőle.

(#96957) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Nagy szavak, de ha nem csak mondta hanem így is gondolja, akkor...

"Nagyon boldog vagyok a Juventusnál. Három hónappal ezelőtt meghosszabbítottam a szerződésemet a klubbal, majd megkértek, hogy viseljem a tízes mezt. Két napig gondolkodtam a dolgon, majd feltettem a kérdést magamnak: miért ne? Itt szeretnék tovább fejlődni és amennyiben az elnök úr ragaszkodik hozzám, akkor örökké a klub szolgálatában fogok maradni."

Forza JUVE!!!

(#96958) L_YKing válasza drachoHUN (#96957) üzenetére


L_YKing
addikt

Sok embertol hallottuk mar. Sot ez kb olyan, mint a gol utani mezpuszilas.
Lofszt sem er. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#96959) omfgk


omfgk
addikt

Paulinho 40 milláért a Barcába.

Elnézve Bartomeu érdekeltségének kínai terjeszkedését és a vétel körülményeit, ez így elsőre nettó sikkasztás-pénzmosás kategória.

Dembelére egyelőre 100 millió eurót írnak (plusz valamennyi bizonyos feltételek után).
Coutinho megvásárlásához bizony még hozzá kell tenniük a Neymarért kapott összeghez, mert az nem lesz elég.

[ Szerkesztve ]

(#96960) jkrisztian válasza omfgk (#96934) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Muszaj ezt a Nemzeti Sport Facebook komment stilust ide is athozni? Nem tudunk a 14 eves kisgyerekek aranykopesei nelkul focirol beszelgetni?

(#96961) jkrisztian válasza omfgk (#96959) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Paulinho leigazolasa kicseszte nalam a biztositekot, hihetetlen, hogy ez a vezetoseg meg a mai napig is a Barcat iranyithatja. Jobb helyeken mar el lettek volna kergetve. Sajnos tovabbra is garazdalkodhatnak. Ugy erzem az az ideny lesz az elmult 10 ev leggyengebb idenye a katalanoknak, de igy legalabb a sok 12 eves csicska gyerek majd atvandorol mas csapatnak szurkolni. Lassuk meg a szepe a rosszban. :)

(#96962) Tibiajax válasza jkrisztian (#96961) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jah..
kb

(#96963) venember83 válasza omfgk (#96959) üzenetére


venember83
nagyúr

Coutinho megvásárlásához bizony még hozzá kell tenniük a Neymarért kapott összeghez, mert az nem lesz elég.

Egyre abszurdabb ez a futballrealitás, kérem szépen. Coutinhóért 222 millió sem elég... :))

(#96964) DeathAdder válasza venember83 (#96963) üzenetére


DeathAdder
veterán

Még akkor sem érteném meg, ha legalább 1 klasszis szezont lehozott volna életében :N

(#96965) L_YKing válasza DeathAdder (#96964) üzenetére


L_YKing
addikt

Psg, City, Monaco, Real, Barcelona, Bayern, Chelsea, Manchester United.... :C

Foci meg sehol.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#96966) DeathAdder válasza L_YKing (#96965) üzenetére


DeathAdder
veterán

ezt most nem értem :B

(#96967) Cartevo válasza DeathAdder (#96966) üzenetére


Cartevo
őstag

(bulvárosodás)

(#96968) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

állítólag 5 meccs eltiltás, visszavágó + 4 lalika meccs. [link]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#96969) gyuromoj válasza ZavaBalazs (#96968) üzenetére


gyuromoj
veterán

ELvileg szerdára lesz meg a végleges döntés.
Ma adtak le az óvást a 2. sárga lapra, aztán attól függ a büntetés is.
Legalábbis spanyol lapok ezt hoztak le pár órája.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#96970) gyuromoj válasza gyuromoj (#96969) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szerk.:

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#96971) 7600 GS válasza gyuromoj (#96970) üzenetére


7600 GS
addikt

Hatalmas vicc.

(#96972) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#96971) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A második sárga igen, de az eltiltás full jogos. Ne lökdösse senki a bírót...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#96973) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#96972) üzenetére


L_YKing
addikt

Ja, komolyan irtam. Jol jatszik a Tottenham. ;)
Eriksen golpassza nagyon szep volt.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#96974) venember83 válasza NyxNyxNyx (#96972) üzenetére


venember83
nagyúr

Pontosan.

(#96975) gyuromoj válasza NyxNyxNyx (#96972) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ebben egyetértünk. :K

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#96976) Egon válasza NyxNyxNyx (#96972) üzenetére


Egon
nagyúr

Na ja, szerintem is megérdemelte az ötmeccses eltiltást összességében.
Viszont arra kíváncsi lennék, hogy az a cca. 1000 ember, a szavazók 41%-a (!) mit szeretett volna, aki szerint többet kellett volna kapnia: [link]
Szerintük örökre el kellett volna tiltani, vagy mi?!? :W

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#96977) Motion_Blur válasza Egon (#96976) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Gyűlölködő hungarokatalánok :R

Egyébként nem biztos hogy rosszat tesz a Real-nak hogy CR nélkül kell nekifutni a szezonnak, játszatni kell Asensiot, Vazquez-t :K

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#96978) Egon válasza Motion_Blur (#96977) üzenetére


Egon
nagyúr

Egyébként egyvalami miatt nagyon fújok most CR-re. A mezlevétel miatt. Ha rajtam múlna, minden focistát, aki ezért (vagy mondjuk pályán kívüli gólörömért) kap sárga lapot, félhavi fizumegvonással sújtanék...:(((
Egy profi tudjon már annyira uralkodni magán, hogy egy teljesen egzakt szabályt betart, bármennyire örül is.
Ha nem lett volna első sárga lap, nem lett volna kiállítás és ebből adódóan lökdösődés sem.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#96979) adise


adise
őstag

A bíróval mi a helyzet? Őket nem szokták elmeszelni? Mert Suarez esése is több mint vicces volt.

(#96980) NyxNyxNyx válasza L_YKing (#96973) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:R

Szerencsére Eriksen nem brazil, vagy valami nagyobb nevű országból való, mert akkor most róla is pletykálnának, hogy vinnék 100 millióért.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#96981) KisTücsök válasza Egon (#96978) üzenetére


KisTücsök
addikt

Köztudott, hogy nincs túl sok esze. És erre nem mentség a 6 általános sem.
____

Lassan (vagy már régóta) nézhetetlen a foci. A játékosokat megbüntetik ha hibáznak, a bírókat miért nem? Néhány esetre emlékszem (överbö pl bruh), de ennyi. Nem tudom, hogy csak az idő szépíti meg a dolgokat vagy mi, de mintha régebben ez is jobb lett volna.

Cahillt is kiállítja az év első meccsén negyedóra múlva egyből pirossal a semmire. A köv néhány meccsünk már kb el is dőlt.

(#96982) máyköl


máyköl
veterán

Asensio: 3.5 millió euró
Ceballos: 16.5 millió euró
Kroos: 25 millió euró
Kovacic: 30 millió euró
Modric: 30 millió euró
Isco: 30 millió euró

Paulinho: 40 millió euró

(#96983) cyberkind válasza KisTücsök (#96981) üzenetére


cyberkind
félisten

Övrebö szart se kapott a világ legnagyobb bundameccse után, de a videobíró valamiért most se kell még az Ueafa-nak.

Gyanítom amíg a főbb pozíciókba nem kerülnek amcsik addig itt nagyon nehezen lesz valami értelmes változás, a F1-nek is ez kellett.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#96984) NyxNyxNyx válasza máyköl (#96982) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Érthetetlen. Spursben nem volt teljesen szar, de senki sem sírt, mikor elment, inkább lefelé lógott ki. Erre négyszeres áron megveszi a Barca. :F

L_YKing: Anno emlékszem Modricnál is ez ment. :D Fel volt mindenki háborodva, hogy egy ilyen nevenincs játékost hogy vehettek ennyiért és akkor jött, hogy ki mennyibe került. Bár az más kategória volt, mert ő már előtte is kurva jó volt, csak nem ismerték.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#96985) L_YKing válasza máyköl (#96982) üzenetére


L_YKing
addikt

Igen, ez érdekes is lenne ha nem 3-4 évvel korábbi adatokat hoznál fel. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#96986) KisTücsök válasza cyberkind (#96983) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem? Nekem teljesen úgy rémlik, hogy eltiltották BL meccsektől. Vagy ha nem is így hivatalosan, de nem igen vezetett a közeljövőben ilyen fontos meccset.

Persze lehet tévedek.

(#96987) cyberkind válasza KisTücsök (#96986) üzenetére


cyberkind
félisten

A játékvezetéstől kellett volna tiltani nem csak a BL-től, ha azt nézzük egy játékost simán eltiltanak több meccsről de jóval kisebb dolgot csinált, úgyhogy ha így van ez kevés volt.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#96988) KisTücsök válasza cyberkind (#96987) üzenetére


KisTücsök
addikt

Neked más lett az avatarod? Vagy keverlek valakivel? :D

(#96989) cyberkind válasza KisTücsök (#96988) üzenetére


cyberkind
félisten

Más, mivel untam a 4 éves egyedi avataromat, kértem, hogy rakják vissza az alapokat. :))

Nem kaptam banánt amiért elvették volna. :)

Paranormal Cocktivity

(#96990) L_YKing válasza cyberkind (#96989) üzenetére


L_YKing
addikt

Adj nekem is abból a cuccból.. Nem kell ez az avatar... :W

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#96991) drachoHUN válasza L_YKing (#96990) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Átszerkesztem én neked rajta a mezt, hogy up to date legyen... ;]

Forza JUVE!!!

(#96992) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#96984) üzenetére


DeathAdder
veterán

March 2017 - Voted the worst ever player at Tottenham
August 2017 - Signs for Barcelona for €40m.

Pénzmosás az oka, más magyarázat nem lehet erre :N

(#96993) Tibiajax válasza drachoHUN (#96991) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..hajával is csinálj valamit majd

(#96994) omfgk válasza DeathAdder (#96992) üzenetére


omfgk
addikt

There has been a lot of confusion regarding Barça’s interest in Guangzhou’s Paulinho. How is a Premier League flop moving to Barcelona for an eye-watering €40 million? Has Barcelona lost its minds? Are we really going from Xavi Hernandez and Andres Iniesta to Paulinho?

Josep Maria Bartomeu Floreta is a partner and CEO at ADELTE Group which is into designing, manufacturing, supplying and maintaining airports, seaports and road transport operations.

Apparently, ADELTE Group is expanding into China and bidding on projects like the Ocean Flower Island being built by the Evergrande group which also happens to be the parent organisation of—you guessed it—Guangzhou.

There are rumours that Florentino Perez’s ACS Group was also bidding for the project, but with the Paulinho transfer concluded, could be handed over to ADELTE Group and/or associates.

If true, this is abominable behaviour from the club president—it is shameful that Barcelona has merely become a tool for Bartomeu’s personal gains.

Nyilván ez még csak feltételezés. De egy kicsit túl sok a véletlen. Elég nagy a világ és elég sok a focista ahhoz ,hogy hasonló dolgok kevésszer fordulhassanak elő.

(#96984) NyxNyxNyx : Modric első éve Madridban igencsak gyengére sikeredett.

[ Szerkesztve ]

(#96995) DeathAdder válasza omfgk (#96994) üzenetére


DeathAdder
veterán

Köszi :)

(#96996) omfgk válasza venember83 (#96963) üzenetére


omfgk
addikt

Mármint Dembelé és Paulinho-ra elmegy vagy 150-160 millió. Ezek után nem is marad elég Coutinho-ra. Örülhetnek ha Neymar árából tudnak 2 jó játékost venni a végén (Dembele + Coutinho). 1 hete még 4-et akartak.

[ Szerkesztve ]

(#96997) DeathAdder válasza omfgk (#96996) üzenetére


DeathAdder
veterán

vaaaaggy!!

Neymar lelépett, és Messi argentinként igényel egy alárendelt brazilt, ha Coutinho nem megy.

(#96998) J.Hetfield válasza omfgk (#96996) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Manapság rongyos 200 millióból csak 2 játékost lehet venni :(

(#96999) #16741888 válasza Egon (#96978) üzenetére


#16741888
törölt tag

A mezlevetel egy uzenet volt... A legutobbi classicon Messi ugyanezt csinalta a Bernabeuban a madridi tabor elott... ez volt a revans, csak a vegen szarul sult el. ha nincs a masodik sarga, senki nem is emlekszik az esetre, mert csak a szuperkupan lett volna ervenyes a sargalap.

Ennyit megert a madridi taborert szerintem, bar oriasi ego.

Ugyanakkor megmutatta hogy 2 het edzessel a hata mogott es komplett eloszezon nelkul is kepes nagy golt rugni egy classicon... kb. ennek szolt a mezlevetel. => megjottem.

(#97000) Tibiajax válasza #16741888 (#96999) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bármennyire is utálom ugye cét, én megértem most őt

nou campban lőni ekkora gólt, még egy akkora arcnak is nagy dolog, mint cé..
ezenkívül azt az iszonyat testet egészen egyszerűen meg kellett mutatni. láttuk, és meg is értjük

sssssszíííí.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.