Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69502) bucketb0b válasza szab.tam (#69496) üzenetére


bucketb0b
őstag

Értem mit írtál, de ez szerintem nem így megy. Pusztán arról van szó, hogy hozzá nem értő emberkék állítják össze a válogatottat azt veszem észre. Én inkább beteszek a csapatomba egy 10/5 játékost aki bomba formában van, mint egy olyat aki 10/7-8, de a pálya közelében sem járt már jó rég.. ezen a 4 meccsen a 8 pont kötelező lett volna, Észak-Ír, Feröer 6 pont, román-görög x (bár szerencsével románokat verhettük volna, görögben meg egy csoport utolsó ellen simán benne lehetne a győzelem), persze ezek csak akkor jöhetnek be ha nem úgy megyünk ki a pályára, hogy csak ne kapjunk ki, majd utána építkezünk. Kész röhej. Aztán jön a matekozás, a legszebb az egészben, hogy első ránézésre jó lett volna a 3. hely, ha nem egy ilyen semmilyen román meg görög csapat van a csoportban, mindenki arra számított, hogy jobbak lesznek erre meg. Így szégyen a 3. hely, ha meglesz. Ez a " Fradi nem engedte " meg szerintem ostobaság :( egyébként ezért is írtam, hogy ha engem pl. beválogattak volna, mint Böde (igen tudom, hogy nem volt ott) akkor az még egy bónusz löketet adott volna a klubszínekhez is, mivel elmondhatom, hogy beválogattak ergo jól teljesítettem a klubomban, ergo ha így folytatom vagy még jobb leszek akkor megint beválogatnak, tehát: jól kell játszanom a klubomban. Ami ahhoz vezet, hogy több jó külföldi klub felé is megnyitja az utat (mind a válogatott, mind a jó klubszereplés) Visszatérve a teóriádhoz tehát összességében még meg is érte volna elengedni a Fradinak Bödét, mert még jobb formában, bónusz lökettel jöhetett volna vissza a válogatott szereplésből sikeres meccsek után a klubhoz ami még jobb formát eredményezhetne vagy akár komoly ajánlatokat is a Fradi felé vásárlás esetén, ha valakit meggyőzött az ottani játéka meg az itthoni formája (és erre írtam, hogy benne lehet a fáradtság meg sérülés veszély a válogatott meccsekben, ez viszont igaz)

(#69500) szab.tam: most nem tudom, hogy ez vicc volt vagy akkor pedig értelmetlen dolgokat írsz.
- Ronaldo egyedül nem fogja tudni húzni a portugál válogatottat
- Argentína egyre jobb lesz szerintem, Messi is kezd belelendülni, az meg természetes, hogy nem hozza a Barca szintet mikor a csapat sem az, közel sem azonos képesség és játékos állomány

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.