Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88201) bopeti98


bopeti98
őstag

Ugye a Net 10 GB csomaghoz tartozó DuoNet kártyát is ugyanúgy lehet EU roamingba használni, mintha itthon lennék?

(#88202) szabogabor10 válasza bopeti98 (#88201) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#88203) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

A régi, Next s, Next m, aranytárskártya Next m csomagok leforgalmazhatók eu-n belül?

(#88204) csako válasza lugosi (#88203) üzenetére


csako
veterán

Összefoglaló tetején lévő linken megnézheted magadnak.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#88205) laci laci


laci laci
addikt

Köszönöm mindenkinek aki segített, válaszolt. Elolvastam az összefoglalóban rám tartozó részt, de sajnos sokkal okosabb nem lettem, vagyis azt nem tudom most, hogy a szervizbe menjek vissza és a csere utanványt a nevemre írják, vagy a t-mobile-ba és kezdjek el balhézni?

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#88206) Soulfly842 válasza laci laci (#88205) üzenetére


Soulfly842
addikt

Annyi volt a konklúzió, hogy ha van vásárlási számlád, akkor a listaár +/- 5000 Ft-os csere mehet, ha érték-különbözettel szeretnél egy készüléket akkor kivitelezhetetlen a folyamat. Felesleges bármilyen balhézás, okafogyott.

[ Szerkesztve ]

(#88207) lugosi válasza csako (#88204) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, tényleg ott volt!

(#88208) betyarr


betyarr
veterán

márkaváltás blueról már simán megy az ügyfélszolgálatokon (990ft/sim)?vagy még mindig van zavar az erőben?ászf-ben szerepel ennek a menete pontosan?mert akkor az orruk alá tolom.

[ Szerkesztve ]

(#88209) laci laci válasza Soulfly842 (#88206) üzenetére


laci laci
addikt

Na most nehogy már egy honor 7-ért egy j6-ot adjon, még gps-sincs benne, vagy alcatel-t? Ne hátra menjek már...

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#88210) 4Grider válasza laci laci (#88209) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ma már igen furcsa lenne egy okostelefon GPS nélkül...

(#88211) quailstorm válasza 4Grider (#88210) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Androidos telefon hivatalosan soha nem is volt GPS nélkül, csak egy két ultrahulladék kínai gány, mondjuk AKAI néven volt itthon ilyen a boltokban amiből vettek is.

[ Szerkesztve ]

(#88212) laci laci válasza 4Grider (#88210) üzenetére


laci laci
addikt

Nincs benne iránytű, ergo gps?

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#88213) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok!
Most a roaming díjak eltörlésével ha nekem egy Next S (T-be korlátlan hívás) csomagom van még, akkor külföldről telefonálva semmibe nem kerül nekem ha itthoni Telekomost hívok? Vagy valami alap hívásdíj ami a csomagomban van még ráterhelődik?

(#88214) szabogabor10 válasza Peetey91 (#88213) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nincs semmilyen extra díj.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#88215) Zeki válasza Peetey91 (#88213) üzenetére


Zeki
nagyúr

Semmibe nem kerül.

(#88216) Peetey91 válasza szabogabor10 (#88214) üzenetére


Peetey91
senior tag

Köszönöm, szuper végre nem a középkor fele haladunk. :C

(#88217) tsteve válasza Peetey91 (#88216) üzenetére


tsteve
senior tag

de a 160 perc terhére mennek a telekom irányú hivásaid is eu-ból.. ezt jó ha tudod, azaz csak belföldön korlátlan a telekom irányába...külföldről indítva ugyanis ez már nem "hálózaton belüli" hívás...

[ Szerkesztve ]

(#88218) Peetey91 válasza tsteve (#88217) üzenetére


Peetey91
senior tag

Köszönöm, jó, hogy mondtad, nem gondoltam volna erre. :R

(#88219) St3ven válasza laci laci (#88212) üzenetére


St3ven
addikt

Ez két külön dolog.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#88220) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Hűségidő alatt átmehetek egy flottás díjcsomagba, ha az drágább, mint a jelenlegi díjcsomagom?

Köszi!

Aquila non captat muscas.

(#88221) AshaNoR


AshaNoR
tag

Sziasztok, bocsi az offért (és a hülye kérdésért) de jobb helyet nem találtam ,ahol feltehetném.
Abban kérnék segítséget, hogy ha használtan vennék apróhirdetési oldalon egy a telekom üzletben részletre vásárolt playstation 4-et (konzolt lehet-e részletre venni?), viszont amennyiben az eladó nem fizeti a részletet, mi lehet a következmény? Végső esetben elvehetik tőlem a használtan vásárolt ps4-et a nem fizető eladó miatt?

(#88222) Carline válasza AshaNoR (#88221) üzenetére


Carline
őstag

Ha egyáltalán lehet részletre, kíváncsi lennék, hogy szankcionálnak.
Végigkopogtatnak mindenkit az országban, hogy bocsi, de ez és ez a gyári számú konzol nem önöknél van? :)

Esetleg az online dolgokról tudnak tiltani, de pl. akiket én ismerek felhasználókat ők nem játszanak online. Őket nem hatná meg.

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#88223) dptrsk válasza Hegyirabló (#88220) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Flottától függ.
A flottás csomagok havidíjtól függetlenül többnyire a legkisebb hűségkategóriába tartoznak készülékkedvezmény alapján.

A flottakezelőt, illetve flottaigazolással egy hivatalos T-Pontot kéne megkérdezni a kobkrét előfizetésről.

(#88224) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Ismét a Maraton adatopciókkal kapcsolatban lenne kérdésem, paranormális jelenségekbe ütköztem, Ti jobban vágjátok ezt a témát....
Eddig Domino Nap díjcsomagban voltam, már kétszer sikeresen vásároltam 500 megás opciót, amit rendben el is tudtam használni, ezen felbuzdulva viszont pénteken vásároltam egy 1 gigásat. Ezt be is kapcsolták, működött is, a pénzt is levonták érte, de szombaton már se kép, se hang. Az USSD menüben és a telefonos üsz-on is azt mondta a rendszer, hogy a szolgáltatás nincs bekapcsolva, ha újat akartam venni, akkor pedig a "szolgáltatás pillanatnyilag nem elérhető" üzenet fogadott. Először valami rendszerhibára gondoltam, de miután egész nap ez volt, gyanússá vált, és utánakérdeztem.
Néhányan azt tanácsolták, hogy váltsak a Domino Fix csomagra, abban működni fog, más csomagban lehet, hogy kell hozzá valamilyen aktív havidíjas adatcsomag (:F), gondoltam, teszek egy próbát, elvégre a GoNet L-t éppen a napokban szüntettem meg (régebben ezt használtam, de miután tudomást szereztem a Maratonról, így ezt kikapcsoltam, és most szüntették meg), hátha azért van...
Váltottam, azután már tudtam venni egy Maraton 1 gigát, ami azóta (még :D) működik, így most elbizonytalanodtam a tekintetben, hogy tényleg szükséges volt ehhez a csomagváltás és valóban az okozta a gondot, hogy nem volt aktív havidíjas szolgáltatás, vagy csak valami átmeneti probléma volt?
Illetve az is foglalkoztat, hogy így már 2 alkalommal fizettem ki az opciót, amit az elsőnél egyszerűen "letagadott" a rendszer 1 nap után, a második egyelőre még látható, na de a pénzemet is kétszer vonták le... Figyelembe veszik ezt, vagy az első "elúszott" a díjcsomagváltással és/vagy a GoNetL kikapcsolásával? :F
(Bocsánat, ha láma vagyok, de tényleg láma vagyok ehhez az útvesztőhöz, amit szolgáltatásnak neveznek, nekem csak szimplán annyi kéne, hogy veszek valamit és azt meg is kapom...)
Köszönöm előre is a válaszokat. :R

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#88225) Watto1991 válasza AshaNoR (#88221) üzenetére


Watto1991
senior tag

Lehet részletre venni. Nem veszik el és nem is tiltják le. Ha az eredeti vevő nem fizeti, akkor az ő tartozása megy a behajtócéghez, de neked bajod nem lehet. Számla/jótállási jegye legyen nálad, mert azzal tudsz garanciáztatni.

(#88226) dptrsk válasza EmberXY (#88224) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Maratonhoz aktiv net csomag kell, így ha a GoNet megszűnt, amiatt nem volt neted.

A Maraton egy opció, ami a kártya érvényességéig aktív, így a rendszerben úgy van megoldva, hogy naponta egyszer tudod megvásárolni. --> emiatt mondja azt a telefonos rendszer az aktiválás napja után, hogy a szolgáltatás nincs bekapcsolva.

Nem veszett el egyik csomag sem szerintem, hanem most van 2x 1GB neted, s az első csomagot használod jelenleg. de telekom appban vagy telekom.hu belépve látnod kellene ezeket az adatcsomagokat.

A fixre váltás oldotta meg a dolgot, mivel abban van technikai net, ami engedélyezi a Maraton használatot is.

(#88227) betyarr válasza betyarr (#88208) üzenetére


betyarr
veterán

up :R

(#88228) AshaNoR válasza Watto1991 (#88225) üzenetére


AshaNoR
tag

Köszönöm szépen a gyors választ! :R

(#88229) dptrsk válasza betyarr (#88227) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

[link]azt írja június 13 frissítették.

Mivel nem gyakori kérés, nem biztos, hogy tisztában lesznek vele, de a belső szabályzatukban le van írva a menete.

A 990 forintot nem tudom megerősíteni/cáfolni.
ÁSZFben meg kell nézni, nem tudom, hogy benne van-e.

(#88230) EmberXY válasza dptrsk (#88226) üzenetére


EmberXY
addikt

Az USSD menüben jelenleg azt írja, hogy be van kapcsolva az 1 giga, az 500-as opcióknál is így volt eddig is, emiatt lepődtem meg, hogy egyik napról a másikra már "nem volt bekapcsolva".
Kezd tisztulni a kép, amíg a GoNet aktív volt (a kikapcsoló SMS-t már korábban elküldtem, nyilván a fordulónapig még aktív volt), addig tudtam vígan használni a maratont a Domino Nappal, eszembe nem jutott volna, hogy kilövik alólam a végén. Viszont a GoNet-et nem akarom többet használni, ha egy kicsivel olcsóbban kijövök a maratonnal.
Mivel semmit nem tudok a Fix csomagról, és kíváncsi vagyok arra is, mi lett az első 1 gigással, kénytelen leszek belépni vagy regisztrálni a honlapon, eddig próbáltam ezt elkerülni...
Köszi a segítséget. :R

Up the Irons!

(#88231) csako válasza EmberXY (#88230) üzenetére


csako
veterán

"kénytelen leszek belépni vagy regisztrálni a honlapon, eddig próbáltam ezt elkerülni..."
Ha szabad kérdeznem, miért? Csak 1777-en csinálsz egy jelszót és kész is van.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#88232) bb.bocs


bb.bocs
őstag

sziasztok
kicsit próbáltam utánanézni de nem tudom mit kéne beírni ipv4 cimnek... telekom oldalán találtam beállításokat, de azt sem tudom melyik lenne a jo... egy zte mifiről van szó amin bekéne állítanom a nett. 3gt tud a készülék(nem tőlem jobbat is beállíthatunk mégha nem is képes rá az eszköz)

help me please :D

(#88233) EmberXY válasza csako (#88231) üzenetére


EmberXY
addikt

Nem úsztam meg, be kellett lépni, volt valami régi jelszó, de nem emlékeztem rá, csináltam egy újat...
Azért akartam elkerülni, mert egyszerűen gyűlölök mindenféle ügyfélszolgálatot, és hogy minden apróságért fél órát el kell tökölni, mire megtalálom, hogy mit akarok, vagy végighallgatom az automata szöveget. :D
Azt nem vitatom, hogy sokkal egyszerűbb, ha minden egy helyen van, de én az a fajta vagyok, hogy ha valami működik, azzal bőven megelégszem, nem érdekel semmi más infó, csak olyankor mérgelődök, ha valami változik.
Olyan sokat nem használom a telefont, hogy ennyit kelljen utána járkálni, ezért is maradtam feltöltőkártyás, egyedül a mobilnet az, amire sűrűbben szükségem van, de most ezzel a maratonnal kicsit megkavarodtam.
A lényeg, hogy a felhasználható keret még 1,47 giga az 1 gigából, ha matematikailag nem is áll össze, de azt hámozom ki belőle, hogy az előző 1 gigát is nyilvántartja valahol...

Up the Irons!

(#88234) Hegyirabló válasza dptrsk (#88223) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Köszönöm szépen! :R

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#88235) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Kérlek irányítsatok át a megfelelő topikba, ha itt rossz helyen vagyok!

Hűségidő nélküli előfizetéseket kínál a Laptopszalon.

A szolgáltatás hátterét és a biztos lefedettséget a Telekom garantálja ...

Google-ben nem találtam semmit, mi a fene ez?

(^)(>.<)(^)

(#88236) janeszgol válasza vacs (#88235) üzenetére


janeszgol
félisten

A tippem:céges flotta.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#88237) Huroq válasza vacs (#88235) üzenetére


Huroq
senior tag

Frondeo vagy más néven 6forint.
Ugyan azt kínálja.

(#88238) Zeki válasza vacs (#88235) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#88239) 4Grider válasza vacs (#88235) üzenetére


4Grider
nagyúr

Flottás topic...

(#88240) bb.bocs válasza bb.bocs (#88232) üzenetére


bb.bocs
őstag

azóta is próbálom..de semmi... nem vágommit kéne hova írni. :(

(#88241) tsteve válasza bb.bocs (#88240) üzenetére


tsteve
senior tag

(#88242) bb.bocs válasza tsteve (#88241) üzenetére


bb.bocs
őstag

hát köszi...de itt sem ipv4 cimet nem találtam mikor már megnéztem ...
a hálózatot látja, de a beállítások miatt nem tud csatlakozni. itt meg találjam ki melyik is kéne nekem. és az ipv4 szám hoz kell irnom valamit. most 80az irttam, deirtam már 8080at is úgy sem jó, irtam feljebb internet.telekomot mindent... külföldi oldalon még olyat is találtam hogy t-mobile és felhasználónév jelszót is hogy t-mobile és jelszónak tm de ezek gondolom nem magyar szolgáltatáshoz vannak.
nem tudom mi lehet. morcos lennék ha megvettem a cuccot, kifüggetlenítettem 1500ért, és még be sem lehet állítani :P

(#88243) tsteve válasza bb.bocs (#88242) üzenetére


tsteve
senior tag

milyen telefonod van?

(#88244) bb.bocs válasza tsteve (#88243) üzenetére


bb.bocs
őstag

nem telefon, hanem egy mifi. belerakom a kártyát és wifit csinál belőle. zte r209-z mifi modem. amit feljebb linkeltem képet úgy néz ki a menüje.

(#88245) csako válasza bb.bocs (#88242) üzenetére


csako
veterán

Telefonon nekem nem kell az ipv4-hez írnom semmit... se felhasználónevet, se jelszót. Csak az apn van kitöltve "internet.telekom". A mifin így nem engedi?

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#88246) tsteve válasza bb.bocs (#88244) üzenetére


tsteve
senior tag

mondjuk ezt (hogy mifi-ről van szó) jelezhetted volna korábban, ezért nem válaszolt senki eddig... ipv4 modem behivószám lesz ez akkor vszinűleg.. ez Magyarországon minden nagyobb szolgáltatónál a következő :

*99#

de ha ez sem működik, hagyd üresen inkább...

[ Szerkesztve ]

(#88247) bb.bocs válasza tsteve (#88246) üzenetére


bb.bocs
őstag

jeleztem " egy zte mifiről van szó" :D
sajnos így is ennyit látok :( nem tudom hogy ennyire gyök2 vagyok vagy ez tényleg ilyen macera rájönni hogy is van ez.

(#88248) bb.bocs válasza csako (#88245) üzenetére


bb.bocs
őstag

sajna nem

(#88249) dptrsk válasza bb.bocs (#88247) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

csak iPv4-el is próbáltad?

Mind kettővel próbáld meg:
*99# (vagy *99***1#)

(#88250) Diák66 válasza bb.bocs (#88242) üzenetére


Diák66
őstag

Kérdés, hogy valóban független lett-e a készülék. Megjegyzem a vodafone üzletben hivatalosan 2500 Ft-ért csinálták volna. Az biztos sikeres. A korlátozott hálózat sok jót nem sejt. Vodafone SIM esetleg? Azzal kellene próbálkozni, de elvileg a telekomos APN-en kívül más nem nagyon kell oda, ha üresen marad a többi, nem gond.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.