Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87301) -=RelakS=- válasza tsteve (#87300) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

éppen a legnagyobb feltöltős ügyfélkörrel rendelkező Magyar Telekom tűnik a leginkább optimistának: "Eddig nem tapasztaltunk a folyamatokban torlódást, azt érzékeljük, hogy időarányosan jól haladunk,

Na, majd mikor június vége felé megindul az áradat, és leültetik a weboldalukat, meg egymást tapossák az emberek az üzletekben, akkor fognak csodálkozni :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#87302) k-adi válasza -=RelakS=- (#87301) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem lesz itt semmilyen taposás... sokakhoz még szerintem el se jutott a kampány :D ha meg tényleg túlterhelés lesz akkor meg szimplán leáll a szolgáltatás, akkor meg azért nem fognak haladni :D ebből vagy határidő kitolás lesz vagy tényleg sokan szívni fognak (nemtudom melyik éri meg jobban a szolgáltatóknak)

(#87303) #08205312 válasza tsteve (#87300) üzenetére


#08205312
törölt tag

2017.06.08...[link]

(#87304) Deck válasza k-adi (#87299) üzenetére


Deck
titán

Na ezzel jó is lett. Köszi mindkettőtöknek lupus_l és k-adi :C :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#87305) milenda válasza tsteve (#87300) üzenetére


milenda
tag

A cikk csak Lengyelországot említi, de Belgiumban is folyik a kötelező regisztráció és ott is csak személyesen lehet intézni, online lehetőség nincs.

(#87306) Deck válasza lupus_l (#87298) üzenetére


Deck
titán

Amúgy mégis, hogy vihettem volna vissza ha hétvége volt és nincsenek nyitva? Mivel pénteken már 17:00-kor bezárnak.

PS5

(#87307) lupus_l válasza Deck (#87306) üzenetére


lupus_l
aktív tag

(#87308) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Akkor lesz majd tömegnyomor miután deaktiválták a SIM kártyákat akik nem egyeztettek. Több nyugger lesz a Telekomnál mint csirke farhát a fény utcai piacon.

(#87309) k-adi válasza Ateszpapa (#87308) üzenetére


k-adi
nagyúr

Akkor már lehet késő lesz panaszkodni :) Végülis 2-3 hónap rendelkezésre állt az egyeztetésre.. Sőt online is ami bárhonnan elérhető ha van neted. Érdekes, nekem 2percembe telt az egész, online.

Ha mennének rendesen a szerverek, ÉS lenne egy normális GYIK az online adategyeztetéshez.. és nem lenne még mindig ez a begyöpösödött gondolkodásmód, hogy mindent csak személyesen a bóóótba lehet intézni akkor fele akkora nem lenne a sor és az ügyintézők se lennének annyira frusztráltak. Arról nem is beszélve, hogy 99 vagy mennyi postaponton is lehet adategyeztetni.

Tudom, nem népszerű a véleményem, de meg kéne tanulni netezni, igen most már a nagyinak is. Üdv 2017.

[ Szerkesztve ]

(#87310) 313313 válasza k-adi (#87309) üzenetére


313313
addikt

Rendes sms-t kellett volna kiküldeni tényekkel: ha 06.30-ig nem keresi fel bármelyik kirendeltségünket adategyeztetés céljából, akkor 07.01-el töröljük számit és egyenlegét. Erre kormány rendelet miatt van szükség...
Nem pedig 3 mondat hablaty, hogy áfsz változás, aztán valahol a végén megemlítve, hogy adategyeztetés...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#87311) k-adi válasza 313313 (#87310) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ezt nem vitatom, nyilván ők is sárosak.

De azért azt se felejtsük el, hogy aki a mai világban nem netezik, az lemarad. Ez van. Sajna haladni kell a korral. Még az idősebb korosztálynak is, hiszen ők sem támaszkodhatnak 0-24 az unokákra ilyen ügyekben. És ne mondd nekem, hogy nem menne nekik, mikor a fél napot végig facsézzák kb. mikor nem a a piacon rohangálnak.

Nyilván ha adatbázis hiba van, stb és online nem megy, NA AKKOR kellene befáradni az üzletbe max. De én megpróbálnám telefonon is előtte azért, HÁTHA sikerül........ Szóval lehet szidni a szolgáltatókat, a törvényt, stb, de a vége ugyanaz lesz. Meg kell csinálni, volt rá 2-3 hónapnyi idő, kész.

[ Szerkesztve ]

(#87312) csako


csako
veterán

Most hallottam a háttérben tévés reklámot az adategyeztetésről.
Aki ott se látja, az magára vessen :P

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#87313) lugosi válasza dptrsk (#87285) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, sajnos ez nem működik. Megadom a telefonszámot, jön rá az 5 számjegyű sms, visszaírom az egyszer használatos kódot, és egy olyan hibaüzenet jön hogy nem megfelelő telefonszámot adtam meg. Hogyne lenne jó a telefonszám, most jön meg rá az sms, de a kódot nem fogadja el.
3 próba után feladtam. Rossz időpontot fogtam ki, amikor valami nem jó, vagy mi lehet? Sajnálnám ha elveszne a szám, mert van rajta egy alig megkezdett 4 gigás netcsomag. Természetesen az egyeztetésen már jó ideje túl vagyok, csak éppen semmilyen visszaigazolás nem jött róla, hogy sikeres. Ugyanúgy egy másik számomra se. Kicsit bosszant a dolog.

Másik számra ugyanez, hibás a telefonszám, nem történik semmi. :(((

[ Szerkesztve ]

(#87314) Mukucs


Mukucs
senior tag

Sziasztok!

Valakinek van IPTV je 50 megás internettel?

A kérdésem az volna, hogy milyen routert adnak hozzá illetve, hogyha egyszerre 2 TV megy netezés közben, érezhető e bármilyen lassulás?

thx! :R

(#87315) tomy86 válasza Mukucs (#87314) üzenetére


tomy86
addikt

Ezt inkább a Telekom vezetékes topikban kellene megkérdezni.

(#87316) Mukucs válasza tomy86 (#87315) üzenetére


Mukucs
senior tag

:DDD

már itt se vagyok, köszi! :R

(#87317) -=RelakS=- válasza k-adi (#87311) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Pedig nem mindegyiknek menne.
Nagymamámnak keresztanyámék vitték el a telefonját, és regisztrálták.
86 éves. Nem használ számítógépet :))

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#87318) g0dl válasza dptrsk (#87291) üzenetére


g0dl
addikt

Én nem találtam erről infót abban sem.

(#87319) ACE- válasza -=RelakS=- (#87317) üzenetére


ACE-
addikt

Na látod, volt aki megcsinálja neki... nincs ezzel probléma. Aki későn ocsúdik fel, annak majd lesz másik száma, a rajta lévő pár ezer Ft-ot meg bukta...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#87320) Tomikaa.


Tomikaa.
tag

Üdv. Muternak van egy Navon telefonja. Az a baj vele, hogy a hívószámkijelzést hiába kapcsolom be, egy idő után magától visszaáll a szolgáltatóira, ami nem jeleníti meg. Hogyan lehet a szolgáltatói beállítást megjelenítésre módosítani? (Dominos.) Zavaró, hogy a muterom "magántelefonszám".

(#87321) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Ha jól emlékszem webes felületen beállítható a hívószám jelzése.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#87322) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Vajon az mennyire hivatalos ha az adategyeztetés során megadott e-mail cimre érkező e-mail-t nyomtatom ki, arra az esetre ha esetleg valami gikszer lenne.

Az e-mail ugyebár tartalmazza az adatokat is.

Azért kérdezem, mert egy ismerősőm regisztrációját az én e-mail cimemhez kötöttem, mert neki nincs, nem is akart, mivel netet sem használ.

Persze a kinyomtatott e-mail tartalmát átadom az érintettnek is.

(#87323) burkus1993 válasza quailstorm (#86784) üzenetére


burkus1993
csendes tag

engem is ez fogad... kezdek pipa lenni...

"Ami nem öl meg az erősít!"

(#87324) quailstorm válasza burkus1993 (#87323) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Próbáld újra később, esetleg másik gépen. Nekem rohadt furcsa volt, mert írt mindent, "üdvözöljük Erika"-tól a fiók belépési hibáig. Mintha összeakadt volna valaki más munkájával.
Ugyanis az ügyintéző semmi extrát nem csinált azért hogy működjön. Én viszont hiába próbáltam akármiről itthon, pedig már 2 SIM-et megcsináltunk addigra.

[ Szerkesztve ]

(#87325) lugosi válasza burkus1993 (#87323) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nálam is többféle hibát dobott a dominó számokra. Még olyan is volt hogy nincs is ilyen telefonszám. Miközben be voltam vele jelentkezve a telekom fiókba.
Szerintem nagyon nagy a probléma ezzel az egésszel.

(#87326) Melack


Melack
veterán

Sziasztok! Ha egy telefont anno a Telekom üzletben adtam le szervízbe, akkor nekik van róla papírjuk, hogy a szervíz mit csinált vele? Nem találom a papírt, de alaplapcsere volt, így az IMEI számom is változott. Köszönöm válaszotok!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#87327) btudos válasza Melack (#87326) üzenetére


btudos
veterán

Munkalap benne van a rendszerükben.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#87328) gebro válasza #41133696 (#87281) üzenetére


gebro
aktív tag

Köszi, ez jól jött. :R

Még márciusban, személyesen adat egyeztetett domino számom a honlap szerint nem volt egyeztetve.
Gratula a Telekomnak ezért. :C
Mondjuk tartottam is ettől, mivel már akkor gyanús volt, hogy semmilyen visszaigazolást, illetve papírt nem kaptam róla. Most megcsináltam az online egyeztetést, és rögtön megkaptam az sms-t, és e-mailt is.

(#87329) Tomikaa.


Tomikaa.
tag

Üdv. Lehet-e úgy Maratont rendelni Domino 5-nél, hogy nincs semmilyen mobilnet csomagom (csak a Most opció)?

(#87330) csako válasza Tomikaa. (#87329) üzenetére


csako
veterán

Megpróbálhatod 1430-on bekapcsoltatni a technikai netet.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#87331) Tomikaa. válasza csako (#87330) üzenetére


Tomikaa.
tag

Köszi a gyors választ. Van ennek más módja is? A telefonos üfsz-al nincsenek jó tapasztalataim.

(#87332) #08205312 válasza Tomikaa. (#87331) üzenetére


#08205312
törölt tag

Rendelsz napinetet, ezt követően maratont. Majd lemondod a napi nezet, és visszakapcsolod....

(#87333) HXY válasza Tomikaa. (#87331) üzenetére


HXY
addikt

Átváltasz Domino Fix-re, és utána simán meg tudod rendelni a Maratont.
A Domino 5-nek már nincs semmi értelme.

(#87334) Tomikaa. válasza HXY (#87333) üzenetére


Tomikaa.
tag

Ez tűnik a legegyszerűbbnek. Ha átváltok rá, akkor az egyenleg megmarad?

(#87335) Zeki válasza Tomikaa. (#87334) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jóhogy!

(#87336) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztok
Én is megkaptam az 5ezer forintos kupon kódot.

(#87337) HXY válasza Tomikaa. (#87334) üzenetére


HXY
addikt

Igen megmarad, de az internetért fizetni kell. A 1777-es számon lehet megrendelni.

Bár most nyáron a Vodafone Tuti jobban megéri, mert náluk teljesen ingyen van a 4GB internet.

(#87338) Black_Raven válasza gebro (#87328) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nekem is ugyanaz volt, áprilisban személyesen, meg most online a telóról. Gond nélkül ment.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#87339) SüdiLaller válasza dptrsk (#87106) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Köszönöm a válaszotokat, tényleg ez volt a probléma. Mivel nem jött erről sms értesítés, és még pénz is volt rajta bőven, nem gondoltunk erre. Feltöltöttem az alkalmazásomból a max. összeggel és sikerült az adategyeztetés. :R

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#87340) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Beléptem a domino számunknál a telekom felületre, és azt írta, hogy 25 Ft a percdíj, holott a Most opció be van kapcsolva. Akkor a 9 Ft már kifutott, vagy csak hibás a weblap?

(#87341) TomPack


TomPack
őstag

Használja valaki a DigiOnline alkalmazását? Mennyi adatot fogyaszthat mondjuk egy óra alatt?

(#87342) 4Grider válasza TomPack (#87341) üzenetére


4Grider
nagyúr

Össze-vissza, mivel az elérhető sávszélességéhez igazítja az alkalmazás a minőséget. Egy-két 100 MB-tól fölfelé.

(#87343) csako válasza lugosi (#87340) üzenetére


csako
veterán

Hibás

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#87344) CHIPman válasza HXY (#87337) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nem ingyen van, fel kell tölteni összeget rá.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#87345) 4Grider válasza CHIPman (#87344) üzenetére


4Grider
nagyúr

A tök ingyen rendelhető kártyára feltöltés nélkül is aktiválható a promó. És ha feltöltéshez kötnék, azt is le tudnád beszélni 19 Ft-jával...

(#87346) air válasza 4Grider (#87345) üzenetére


air
nagyúr

"A tök ingyen rendelhető kártyára feltöltés nélkül is aktiválható a promó."
Ezt honnan veszed?

A weblapon ugyanis ez van:

"A 4GB NyáriAdat 2017. július 31-ig minden meglévő hangalapú, aktív feltöltőkártyásként egyszer aktiválható,
feltöltés és aktiválás esetén."

Vagyis nem tök ingyen, hanem kell feltölteni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#87347) Donki Hóte válasza air (#87346) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ez igaz, de ha a TUTI kártyádon van egy (akármilyen kicsi) összeg, akkor a 4 GB-os nyáriadat kiegészítés díj levonása nélkül aktiválható.

Tehát az egyik irányból nézve tényleg ingyenes, a másik irányból nézve valóban kell rá egy összeget rátölteni.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#87348) TomPack válasza 4Grider (#87342) üzenetére


TomPack
őstag

Most nekiálltam wifin próbálgatni egy adatforgalom számláló appal. Van LQ MQ és HQ felbontás. LQ és MQ között 4x több adatot fogyaszt a Digi app, de LQ-n is teljesen élvezhető az adás a teló kijelzőjén. 10 perces méréseket szoroztam fel 1 órára, így az LQ felbontás nagy ráhagyással 70Mb-ot fogyaszt el egy óra alatt. Itt igazából arra vagyok kíváncsi, hogy megérné-e jobban, illetve kihasználnám-e a HelloDatát. Most Maratonom van, de ha bővíteném egy Netplusz xxxl-el havi 3050Ft-ért, akkor mondjuk 71 órát tudnák tévézni az 5Gb-ból. Ami egyébként óránként 41Ft-ra jönne ki. Az több mint napi két óra lenne. Munkaidőben annyi időm nincs rá! :D Böngészésre kb 2Gb szokott elmenni, de ha lefogyna akkor sincs baj, mert ott lenne alatt a Maraton 4Gb. Szóval szerintem anyagilag nem járnék jobban a HelloDatával. Bocs, hogy ilyen hangosan elmélkedek. :)

(#87349) air válasza Donki Hóte (#87347) üzenetére


air
nagyúr

Olvasd el még egyszer, hogy ő mit állított! Hogy a most, ingyen rendelhető kártyához is feltöltés nélkül, vagyis ingyen, költségmentesen aktiválható. Ez pedig keményen nem igaz.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#87350) #08205312 válasza air (#87349) üzenetére


#08205312
törölt tag

pedig igaz: teszteltem :))

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.