Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88551) dptrsk válasza RaZroX (#88550) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

3 hónappal előtte tudsz kihozni, de csak új Mobil csomagokkal(vagy ami majd lesz, amikor ki akarsz hozni).
Tehát olyan Mobil+Net csomagösszeállítást kell nézned, ami legalább eléri a jelenlegi Next csomag havidíját.

(#88552) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Sziasztok, kérnék egy kis segítséget, Romániában vagyok, like s dijcsomagom van. Se SMS-t se hívást nem tudok se indítani se fogadni. Mobilneten megy hiba nélkül. Mit kéne aktiválni hivasokhoz?

(#88553) tsteve válasza vwpolopg (#88552) üzenetére


tsteve
senior tag

előfizus vagy tehát nem kell aktiválni a roaming-ot, alapban aktív az esetedben.... próbálj egy kézi szolgáltató választást, hátha egy másik szolgáltató esetén működik a hanghívás is... végső esetben az ügyfélszolgálat tud segiteni: +36 1 447 4444 külföldről (kérj kölcsön egy működő telefont valakitől, vagy próbáld voip-n keresztül hívni ezt a számot)

[ Szerkesztve ]

(#88554) JDMKid


JDMKid
tag

A domino maraton ugye megy külföldön, EU-n belül? Ezzel nem trükköznek remélem.

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#88555) #08205312 válasza JDMKid (#88554) üzenetére


#08205312
törölt tag

Nem megy.
#88542

(#88556) vwpolopg válasza tsteve (#88553) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszi

(#88557) kondás


kondás
tag

Meg tudnátok mondani a Maraton 500 MB csomag használatához be kell állítani valamit a telefonon?
Nem megy a mobilnet. Az ügyfélszolgálattal semmire se jutok.
Azt mondják elhasználtam a keretet, holott a telekom fiókom még 475 MB felhasználhatót jelez.
Kaptam egy SMS-t, hogy NAPINET-tel netezzek, napi 180 FT-ért, de azt nem szeretném használni, ha van ez a Maraton.
Tiszta káosz.

(#88558) tylerddd


tylerddd
veterán

Erre valaki esetleg?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#88559) tsteve válasza kondás (#88557) üzenetére


tsteve
senior tag

ha nem domino fix dijcsomagban vagy, akkor valóban kell vmi időszaki díjas csomag is a maraton "alá", hogy működjön... a napinet elvileg ilyen, s tudtommal akkor vonódik csak a napi 180 Ft, ha használod is, ami nem kötelező ... gyakorlatilag ez is egyfajta "technikai" net ebben az esetben... de pl. domino fix dijcsomag esetén erre a bűvészkedésre nincs szükséged, alapból be van kapcsolva itt már a technikai net, s egyszerűbb a helyzet..
a legegyszerűbb megoldás az (ha neked nem gond), hogy áttérsz domino fix-re, s akkor a napinet nem játszik...

[ Szerkesztve ]

(#88560) 1egaly


1egaly
aktív tag

Ejjő majd a kánaán.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#88562) tsteve válasza MK VII (#88561) üzenetére


tsteve
senior tag

nincs az a kedvezmény, ami miatt függő készüléket vennék bárkitől is.... sztem ma már minimum a kétkártyás független készülék, két külön szolgáltató kártyájával... a második lehetőleg egy angol kártya legyen, azok eléggé roaming képesek bárhol a világban... de a legfontosabb érv az, hogy bármikor kerülhetsz vészhelyzetbe itthon vagy a nagyvilágban olyan területen ahol csak 1 szolgáltató érhető el, és azon épp nem tudsz roaming-olni függő készülék esetén

[ Szerkesztve ]

(#88563) radio100jozs válasza 1egaly (#88560) üzenetére


radio100jozs
őstag

Legközelebb ha kérhetném szövegben is írd oda, hogy Origo.hu forrás, mert még rákattintani sem érdemes erre, az első mondata sem igaz, pedig csak egy törvényből kellett volna kiírni, és másolni.

[ Szerkesztve ]

(#88564) vbbb


vbbb
őstag

Sziasztok!
A domino feltoltokartyas mobil internetet lehet hasznalni regebbi, peldaul Huawei E173 usb stick-el?A telenor mukodott igy Mobil Partner-t hasznalva, de ez nem akar.
Tegnap kapcsoltattam be a szolgaltatast a mar meglevo SIM-en es toltettem ra penzt a 4GB-os adatcsomaghoz.A boltos azt mondta atalakitotta adatcsomagga es mukodni fog ahogy szeretnem. SMS ertesites csak a feltoltott osszegrol kaptam es arrol, hogy valami Domino Most opcio hasznalatra kesz.Ez utobbi micsoda, szerintem ezt nem kertem.
Ez egy normal meretu SIM amit nem internetkepes telefonban hasznaltam eddig, szoval ott nem tudom letesztelni.Az okos telefonom microSIM-es.

Ja, probaltam megnezni a telekom-os fiokomba mi van, de ott meg nem enged elofizetest hozzaadni, szamot regisztralni. Ha probalnam azt irja a felhasznalo felfuggesztesre kerult, bar tudok hivasokat bonyolitani tovabbra is. Erdekes.

(#88565) tsteve válasza vbbb (#88564) üzenetére


tsteve
senior tag

gondolom előbb függetleníteni kell a stick-et... telenortol vetted?

(#88566) 1egaly válasza radio100jozs (#88563) üzenetére


1egaly
aktív tag

Jogos,ott a . :R

[ Szerkesztve ]

(#88567) vbbb válasza tsteve (#88565) üzenetére


vbbb
őstag

Nem ez egy Orange-s volt(UK) es fuggetlenitve van.

(#88568) 4Grider válasza vbbb (#88564) üzenetére


4Grider
nagyúr

APN-t mire állítottad?

(#88569) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Kacsolat pontokat be lehet váltani Domino feltöltésre?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#88570) choco01


choco01
addikt

Hali.

Van ma valami tervezett fejlesztés vagy más? Mert reggel és most is van hogy 1-2 óráig se térerő mobilon ,se kapcsolat a t-home szolgáltatásoknál..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#88571) dptrsk válasza Aaron14 (#88569) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Személyesen talán, de abban sem vagyok biztos.

(#88572) kondás válasza tsteve (#88559) üzenetére


kondás
tag

Köszönöm váltottam Domino fix-re, és már működik is.
Hihetetlen, hogy egy ügyfélszolgálatos ezt nem tudja normálisan leírni.
Szerintem meg se nézte a profilomnál a felhasznált adatmennyiséget, csak úgy odaböffentette, hogy elfogyott.

(#88573) r0by


r0by
addikt

A Telekomos androidos appban meg lehet nézni, hogy a maraton adatforgalom hol tart? Nem találom sehol.
Vagy csak a weboldalon lehet megtudni?

(#88574) csako válasza r0by (#88573) üzenetére


csako
veterán

A maratont "mindenhol" meg lehet tudni, app-ban elég jól látható helyen jelzi normál esetben, mindjárt a főoldalon, bejelentkezés után. Weben pedig bejelentkezés után az Áttekintés oldalon ki kell nyitni a Felhasználható adat sort.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#88575) dptrsk válasza r0by (#88573) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Belépésnél azonnal írja a felhasználható adatkeretet, nálunk 5 SIMből 3nál van maraton, mindhármat lehet követni telekom fiókos belépés után

[ Szerkesztve ]

(#88576) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv. Telekomos flottán nem működik EU-ban a díjcsomagban foglalt mobilnet, hívni lehet vele. Van valami módja ennek?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#88577) dptrsk válasza CHIPman (#88576) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A flotta keretszerződés hogy rendelkezik erről az adatforgalomról?
Díjcsomagba foglalt adatkeret vagy adatkeret opció, mi van a számlán?
Az, hogy te benne foglalva kapod nem biztos, hogy technikailag is benne van alapból.
Készülékben a roaming adathasználat engedélyezve van?
APN beállítások megfelelőek? (ha külön céges APN van, lehet, hogy az csak belföldi használatot enged)

Flotta kapcsolat tartó mit mondott, amikor jelezted neki?
Sajnos flottás kérdésekben, itt nehezebb választ adni, mivel egyedi csomagokról, külön feltételrendszerről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#88578) r0by válasza csako (#88574) üzenetére


r0by
addikt

&(#88575) dptrsk:

Kijelentkeztem, aztán újra be, de még mindig ez fogad a főoldalon:

Szétnéztem már hatszor az egész appban, de nem találom sehol.
Persze a telekom.hu-ra belépve látom, de egyszerűbb lenne az élet, ha az app-ban is látnám.
Két hetes a sim, az esetleg nem lehet az oka? Úgy értem, hogy még az alap 1GB-ot használom, ami a simmel jött.

(#88579) dptrsk válasza r0by (#88578) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Tehát Maraton csomagod nincs, csak a kezdeti 1GB-t nem látod?

(#88580) csako válasza r0by (#88578) üzenetére


csako
veterán

Ja hát akkor azt mondd, ne beszélj maratonról, az más :))
Az "ajándék" 1 GB-t nem látod, csak weben.
Én úgy oldottam meg, hogy mobilon asztali nézetre kapcsoltam a böngészőm és ott jelentkeztem be.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#88581) _q


_q
addikt

Sziasztok!

NETPLUSZ S esetén jelenleg van bármiféle plusz költsége, ha elfogy a 200 MB havi adatkeret? Arra gondolok, hogy fél éve még kb ha elfogyott lassították. Most ha elfogy akkor fizetni kell érte, ha többet akarunk? Mert külföldi roaming-os nyaralás alatt használtuk, nagyon kevés maradt a 200 MB-ból, majd itthon a maradékot elhasználva egy üzenet jött, de nem SMS formájában: adathasználat elfogyott díj ellenében használható tovább.

(#88582) vbbb válasza 4Grider (#88568) üzenetére


vbbb
őstag

Megoldottam, de nem volt egyszerű. Mivel régi az USB-s modem, nem volt rendben a drivere. A Windows 10 alá Windows 8.1-est kellett hegeszteni. A korábbi Mobil Partner-t is le kellett cserélni. Ja igen és megtaláltam közben, hogy internet vagy internet.telekom-al lehet kapcsolatot létesíteni. köszi

(#88583) kory24 válasza _q (#88581) üzenetére


kory24
őstag

Maradt ugyanúgy lassító. Gondolom ha nem tetszik a lassított sebesség akkor vehetsz adat bővítőt, erre kaptál figyelmeztetést

(#88584) r0by válasza csako (#88580) üzenetére


r0by
addikt

Úúú, bocsi, égek.., de nem a vágytól :B

De akkor még egy valami van, amit nem értek: kép
Azt értem, hogy mit jelent, hogy: Domino SIM-hez adott 80perc. De mit jelent mellette jobbra a 4800 perc?
A 80 perc az éppen 4800 másodperc.
Felette az sms az jónak tűnik :)

(#88585) dptrsk válasza r0by (#88584) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Igen ott a másodperceket írja, én már jeleztem nekik régebben.
A feltöltési bónusz is hibás elég régóta, de nem javították...

(#88586) r0by válasza dptrsk (#88585) üzenetére


r0by
addikt

Vigyázz azért vele, nehogy úgy jár mint a mostani 18 éves jóakaró :)

(#88587) lufi7 válasza robertone2 (#88540) üzenetére


lufi7
aktív tag

A vodatol rendeltem egy tutis kartyat, feltoltottem egy ezressel es kaptam ajandekba 4 Gt.B netet.
Most kint vagyok Romaniaban es tokeletesen mukodik.
Mondjuk az igaz, hogy nekem dual simes telom van es a sajat szamomon is elerheto vagyok.

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#88588) _q válasza kory24 (#88583) üzenetére


_q
addikt

Köszi a segítséget. :R

(#88589) goop


goop
őstag

Baranya déli részén, elszállt a 4G, halvány 2G van, de még mindig jobb mint a Telenor, ahol semmi sincs. Mind a kettő kártyám roamingol, de szép látvány. :D

(#88590) 4Grider válasza goop (#88589) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha Szerbia lenne a túlsó oldalon, nem örülnél ennek annyira...

(#88591) goop válasza 4Grider (#88590) üzenetére


goop
őstag

Hehe, tudom, de szerencsére horvátok, azok eu 1. :D

De legalább kipróbáltam, hogy mind a két kártya szépen megy roaming alatt is, lte-vel. Tuti.
Telenor valami hr vipen lóg, másik meg HT HR.

[ Szerkesztve ]

(#88592) 4Grider válasza goop (#88591) üzenetére


4Grider
nagyúr

A horvátoknál rendesen működik a roaming, mert ott normális verseny van, így nem kérnek sokat a roaming netért. A Telekom kártyák a Hrvatska Telekom (HT HR) hálózatát részesítik előnyben, a Telenor/Vodafone a Vipnet hálózatát.

(#88593) MK VII válasza lufi7 (#88587) üzenetére


MK VII
veterán

Még csak fel sem kellett tölteni 1000ft-tal, hogy megkapd a 4GB ingyen adatot.
Én csak regisztráltam a kártyát, elküldtem a kódot sms-ben és már élt is a 4GB ingyen adat. :)

(#88594) CHIPman válasza goop (#88589) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Azt hittem csak nálam van valami gáz a 4G-vel, bár itt H+ van még.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#88595) goop válasza CHIPman (#88594) üzenetére


goop
őstag

Ja, de már helyreállt.

(#88596) depe95


depe95
tag

Sziasztok,
olyan kérdésem lenne, hogy mi vonatkozik arra, hogy ha külföldi számot hívok (spanyolország), viszont a hívott szám tulajdonosa Magyarországon tartózkodik (tehát a telefonja a magyar hálózaton van elvileg)?

Mekkora plusz költséggel jár ez?

(#88597) 4Grider válasza depe95 (#88596) üzenetére


4Grider
nagyúr

Neked nemzetközi hívás ára, neki semmibe.

(#88598) lovace


lovace
aktív tag

Sziasztok!
Előfizetésről feltöltőkártyára váltottam a számom. Kaptam 1GB internetet és 80 perc ingyen hívást. Elfelejtettem megkérdezni, ezért itt teszem fel a kérdésem. Ez felhasználható bármely EU tagországban? Nyaralás közben nem jönne rosszul, viszont tudom, hogy jó néhány egyéb kedvezmény csak belföldön érvényes, ezért lennék rá kíváncsi.

(#88599) dptrsk válasza lovace (#88598) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem használható EUban, csak belföldön.

(#88600) 4Grider válasza lovace (#88598) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ezeket csak itthon tudod felhasználni. Mint ahogy a Maraton mobilnetet is.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.