Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87751) szabogabor10 válasza jbnd-007 (#87736) üzenetére


szabogabor10
veterán

Régről maradt meg, ez a csomag már nagyon régóta van. :D

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#87752) k-adi


k-adi
nagyúr

1 gyors hülye kérdés: a World GPRS díjat (amit kiszámol az adatforgalom után) a kártyán lévő összegből vonja le ugye?
vagy hogy megy a számlázás?
ameddig nem éri el a 19 170 Ft-os limitet addig nem is számláz ki?

[ Szerkesztve ]

(#87753) szabogabor10 válasza k-adi (#87752) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen, az egyenlegedből vonja le, a számlázás az EU-ban 1 KB-os egységekben történik.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#87754) 4Grider válasza k-adi (#87752) üzenetére


4Grider
nagyúr

Jó buli lenne, ha a limitig a szolgáltató vagy az EU állná a számlát. De sajnos nem így van, a limit csak azért van, mert azt az összeget nem lépheted túl havonta, így ha hazaérsz, nem kapsz talán infarktust a számla láttán. Kártyásoknak azonnal, az egyenleget csökkentik a roaming során.

(#87755) AliasB


AliasB
senior tag

Sziasztok!

Lenne 2 kérdésem ;)

Az első, hogy más is kapott olyan SMS-t, hogy "korlátlan, belföldi díjmentes hétvégi beszélgetés kedvezményét aktiváltuk..."?
mert én adategyeztetés utáni hétvégére kaptam már ilyet de most megint jött. Nem akarok úgy járni, hogy nekiállok hétvégén telefonálni aztán az van, hogy jaj bocs az elírás volt mert kaptam már ilyet és visszavontuk.

A másik pedig a domino kártya feltöltésével kapcsolatos. Fel akarom tölteni a kártyám, hogy megrendelhessem a 4GB-os maratont de itt régebben volt szó arról, hogy hogyan lehet kicsit okosabban tölteni a feltöltési bónuszok végett.

Nem tudom már pontosan de ha jól tudom 1500al is fel tudom tölteni az alkalmazásukon keresztül és akkor is jár valamennyi feltöltési bónusz és ha azt használom amíg lejár aztán megint feltöltöm 1500al és megint azt használom és végül még egyszer akkor az 3x felhasználható bónusz egymásután (ami nem tudom mennyi lenne mert nem tudom ahhoz mennyi a feltöltési bónusz) de ez így akkor működhet? Ha valaki le tudná írni mennyi bónusz van 1500 után és mennyi ideig használható fel azt megköszönném ;)

[ Szerkesztve ]

Járj nyitott szemmel.

(#87756) br4adam válasza AliasB (#87755) üzenetére


br4adam
aktív tag

2500tól jár csak bónusz.

(#87757) AliasB válasza br4adam (#87756) üzenetére


AliasB
senior tag

Akkor 2x2500as feltöltés a nyerő mert akkor ugye a bónusz 2x annyi ideig használható fel. Amikor elfogy a kedvezmény jöhet a következő.

Járj nyitott szemmel.

(#87758) Zeki válasza AliasB (#87755) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kaptam. Nem is értem...

(#87759) albandy válasza AliasB (#87755) üzenetére


albandy
tag

Az imént kaptam én is .. .

(#87760) k-adi válasza 4Grider (#87754) üzenetére


k-adi
nagyúr

Köszönöm mindkettőtök válaszát a W GPRS-el kapcsolatban

(#87761) #08205312


#08205312
törölt tag

Üdv!

A telekomnál még mindig van bünti abban az esetben, ha dominot a hívószámlekötési időben (ami talán 90 nap) töltöm fel. Korábban 300 Ft volt, ha jól emlékszem.
Illetve ebben az időszakban is hordozhatok?

Köszi, B

(#87762) milenda válasza #08205312 (#87761) üzenetére


milenda
tag

A bünti 250 Ft és az egyenlegfelhasználási idő az eredeti lejárattól indul (tehát nem a feltöltéstől). Hordozni nem tudod, csak aktív kártya számát lehet.

[ Szerkesztve ]

(#87763) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Telekom oldala megy nálatok?
403 Forbidden - egy csomó mindenre csak ezt írja

(#87764) SUPREME7 válasza zsoltzsolt (#87763) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ez a normál működés ;] Egyébként ja, megint elkeféltek valamit.

(#87765) 313313


313313
addikt

Honlapot éppen "heggesztik" vagy csak nállam tünt el a teljes menü, semmit nem nyit meg, csak a reklám banner van...

Szerk.: közbe megjött a válasz is előttem, szóval heggesztik.

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#87766) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Megőrülök ettől a korlàtlan böngészési opciótól. :W Már egy ideje szenvedek azzal hogy egyszerűen a böngészés belassul. Van pár oldal ami jó, de a nagyobb oldalak mint pl. híroldalak blogok stb. nem jönnek be. Ügyfélszolgálatot felhívom, ügyeskednek valamit bentről, és akkor 2-3 napig jó.
Múlt héten SIM kari csere volt, azt mondták ez hátha megoldja. Hàt kurvára nem oldotta meg.

Van akinek még ilyen szarul megy? Hónapok óta használom de a legutóbbi hetekbe kezdett el szarakodni, eddig tökéletesen ment.
Ma vetettem fel hibajegyet hogy valamit csinaljanak vele.

iPhone 13 Pro Max

(#87767) r3dsnake válasza jozsi252 (#87766) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Itt minden oké. Használjuk jópáran.

(#87768) csako válasza St3ven (#87726) üzenetére


csako
veterán

Ma már a bejelentkező részig sem jut el, gondolom köze lehet a weboldal hegesztéséhez.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#87769) jozsi252 válasza r3dsnake (#87767) üzenetére


jozsi252
veterán

Nem tudom mégis mi a franc okozhat ilyen hibát nálam. Ha a telefonnal lenne valami akkor az összes weboldal rossz lenne, illetve akkor se javulna meg amikor bentről lecsatlakoztatnak a hálózatról, márpedig amikor lecsatlakoztatnak és a telefont újraindítom, akkor tökéletesen megy a böngészés.

Elég érdekes formák vannak azért a T-nél bent.

- Mikor először felhívtam őket, akkor az emberke próbálta bemagyarázni nekem hogy a korlátlan böngészési opció csak addig él amíg van adat egyenlegem. Ha lefogy akkor lassítva lesz a netem, ezért nem tudom használni. Mondom a T oldalán le van írva hogy akkor is tudok rendes sebességgel böngészni amikor lefogy az egyenlegem. De hogy úgy van ahogy mondja, jól van rendben.

- Ma meg a hölgy azzal jön hogy a multimédiás tartalmak miatt nem jönnek be weboldalak. Mondom ha már arról van szó, akkor épp a youtube-on miért tudok filmeket nézni?? Jó hogy bent sincsenek tisztában a dolgokkal.

iPhone 13 Pro Max

(#87770) bobooo válasza 313313 (#87765) üzenetére


bobooo
addikt

Benti rendszer teljesen lehalt elvileg ezzel egyidőben. Legalábbis az ügyfélszolgálat semmit nem tudott kezdeni, mert nem volt rendszerük

(#87771) Zeki válasza jozsi252 (#87769) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hivatalosan csak statikus weboldalakat nézhetsz vele, se animáció, se videó, se hang.
Aztán hogy mikor mi meg hogy mükszik, az más.

(#87772) zsoltzsolt válasza SUPREME7 (#87764) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi!
Mit lehet mindig ezen ennyit barmolni? 😁

(#87773) jozsi252 válasza Zeki (#87771) üzenetére


jozsi252
veterán

Úgyis régi csomagom van, lehet váltok erre az új csomagokra, aztán 4GB net talán elég lesz egész hónapba, ott meg nincs korlátozás. Tartok tőle hogy ez a korlátlan opció szarakodik velem.

Most hűségem van T-nél óra vásárlás miatt. Tavaly Novemberbe vettem, 1 év hűség van rá ami idén Nov közepén jár le. Elvileg ha most váltok díjcsomagot, akkor a hűségem nem fog hosszabbodni nem? Csak abból gondolom mivel jelenleg is hűség alatt vagyok, illetve fentebb váltok így megengedett a váltás.

iPhone 13 Pro Max

(#87774) kovacsmi_74 válasza jozsi252 (#87766) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Chrome-ban esetleg nincs bekapcsolva az adattömörítés? Lehet az lassíthatja le a betöltést. Nálam pedig időnként a google hirdetései miatt áll össze nagy nehezen egy-egy oldal. Mondjuk nálam be van amúgy kapcsolva a tömörítés, bár én is használom a korlátlan böngészést. (Minek is van bekapcsolva?)

(#87775) Watto1991 válasza jozsi252 (#87773) üzenetére


Watto1991
senior tag

Ha CSAK óravásárlás van rajta, akkor tényleges hűséged nincs, válthatsz az új csomagokra és még új hűséget sem kell vállalni.

(#87776) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne: egy internetezésre használatos Domino Net&Roll Quick feltöltőkártyás sim-kártyám van, amit routeren keresztül használok, így csatlakozik hozzá hol egy telefon, hol egy laptop. 2 éve vásároltam, eddig 500 MB-onként 1000 Ft-ba került az adatforgalom. Most viszont látom ezt a maratoni 4 GB-os opciót, ami csak 4000 Ft. Szeretném megkérdezni, hogy ezt a maratoni opciót tudom aktiválni erre SIM kártyámra? Vagy újat kellene vennem hozzá?

Köszönöm a segítségeteket!

(#87777) #08205312 válasza RoSSo3 (#87776) üzenetére


#08205312
törölt tag

Újat

(#87778) RoSSo3 válasza #08205312 (#87777) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Köszi a választ - sajnos nem erre a válaszra számítottam :( Akkor dobhatom ki ezt a SIM-et? És az újnál gondolom megint új szerződés, megint végig kell menni az egész folyamaton? :(

(#87779) 4Grider válasza RoSSo3 (#87778) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mivel a meglévő kártyád adatkártya (csak netezésre alkalmas), és a maraton csak beszédcélú kártyára rendelhető, én a helyedben nem ragaszkodnék az adatkártyához, ha szeretnél maratont használni.
Szerintem nem olyan nagyon bonyolult egy új Domino sim-et beszerezni és aktiváltatni.

(#87780) grafikus17


grafikus17
senior tag

Ez mi ez? A rootolt telefon miatt van? Egyébként meg most sem tudok belépni az alkalmazással, de ilyet csak egyszer dobott fel.

Xiaomi Redmi note 7

(#87781) wiggen123


wiggen123
aktív tag

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem, hogy sima domino előfizetős kártyára ha töltök fel mobilinternet egyenleget, azt tudom-e használni usb stick-el, vagy le van tiltva, hogy pc-hez használjam?

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#87782) Soybex válasza wiggen123 (#87781) üzenetére


Soybex
őstag

Tudod használni, legalábbis én wifi hotspotnak használom néha

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#87783) grafikus17


grafikus17
senior tag

megjelent a webes felületen a korlátlan nyári adat opció. de se Mobil L vagy XL csomagom nincs, csak egy nem publikus kormányzati csomag. Bekapcsoltam, de semmi. Nincs net a csomagomban. Lehet hogy be kellene kapcsoltatni a tehnikai netet?

Xiaomi Redmi note 7

(#87784) RoSSo3 válasza 4Grider (#87779) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Köszönöm!

Elbizonytalanodtam: ha megveszem az új SIM-et, fogom tudni ugyan olyan módon használni, mint eddig? Tehát beteszem a SIM-et az USB-s modembe, azt bedugom a routerbe. Azon keresztül meg tudom majd osztani az internetet wifin keresztül? Nem vagyok nagy hálózati zseni, így csak ha nagyon nem jár macerával, akkor vágnék bele.

(#87785) CHIPman válasza grafikus17 (#87780) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Számtalan megoldás van a problémára, és igen, a root miatt van.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#87786) MK VII válasza CHIPman (#87785) üzenetére


MK VII
veterán

Tényleg csak a pontosítás végett..
Nekem is rootolt a telefonom, de gond nélkül fut rajta a Telekom app...

(#87787) 4Grider válasza RoSSo3 (#87784) üzenetére


4Grider
nagyúr

Attól, hogy egy sim beszédcélú vagy adatcélú előfizetést tartalmaz, még használhatod modemben és telefonban is arra a célra, amire alkalmas. Magyarul, egy beszédcélú sim is betehető és használható modemben (ha van rajta előfizetett mobilnet opció) és egy adatcélú sim is használható telefonban (logikusan csak netezésre).

(#87788) RoSSo3 válasza 4Grider (#87787) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Na erről nem tudtam, köszönöm szépen a leírást!
Röviden tehát esetemben teljesen ugyan úgy működhet ez most vásárolni tervezett SIM, mint a mostani Net & Roll Quick - ha jól értem. Mivel jelentős különbség van a MB-ok között, mindenképp szeretném megvenni.

(#87789) thomas77 válasza RoSSo3 (#87788) üzenetére


thomas77
senior tag

A weben akciós most a sim. 1000 Ft-ért ad olyat, amin 1GB net van. Ingyen házhozszállítva.

(#87790) RoSSo3 válasza thomas77 (#87789) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Köszi az infót! Azt hiszem, ezt néztem én is - csak nem tiszta, hogy erre mehet-e a maratoni 4GB utána. De ha jól gondolom, igen, mert ez az előbbiekben tisztázottak alapján már nem csak netes kártya. De erősíts meg kérlek!

Egyszerűbb lenne bemennem, mert ott rögtön gondolom a szerződést i meg lehet kötni, nem kell telefonálgatni, meg postai levelet várni a kóddal, amit sms-ben vissza kell küldeni. Hamarosan utazom, és jobb lenne még itthon lerendezni a dolgot. Viszont félek, hogy az adategyeztetés miatt tele vannak a T-pontok :( Itt van kettő, ahol lakom, teszek egy próbát azért szerintem.

(#87791) bgunne válasza jozsi252 (#87766) üzenetére


bgunne
tag

Nálam is ez a probléma.
Azt vettem észre, hogy Chrome böngészővel csinálja ezt (talán valami szuper google algoritmus fogja vissza a betöltést), Firefoxban minden egyből betölt. Próbáld ki, hátha nálad is csak a Chrome rosszalkodik :)

(#87792) dragon1993 válasza bgunne (#87791) üzenetére


dragon1993
őstag

Nem lehet, hogy a Chromenál a QUIC okozta a problémát ?

(#87793) szlibud válasza grafikus17 (#87783) üzenetére


szlibud
tag

A nem publikus kormányzati csomagban Te nem is kérheted sztem se a netet se semmit, a vállalati kapcsolattartónál kell kérni, az kéri a NISZ-től, és az kéri a T-től(legalábbis nálunk).

(#87794) jozsi252 válasza bgunne (#87791) üzenetére


jozsi252
veterán

Safarit használok.

iPhone 13 Pro Max

(#87795) bgunne válasza dragon1993 (#87792) üzenetére


bgunne
tag

Biztos, hogy ez volt a probléma. Kikapcsoltam a QUIC használatát, így már teljes sebességgel töltenek a korábban problémás oldalak. Köszönöm :R

(#87796) TomPack válasza AliasB (#87755) üzenetére


TomPack
őstag

Előtte be kell kapcsolni a bónuszt! A 1430-ra kell elküldeni a +BONUSZ -t! -BONUSZ -al pedig kikapcsolhatod, ha idgesít hogy amikor lefogy percekig bénázni kell a telóval hogy újra legyen neted. Repülőmód, kikapcsolás, aztán pár perc múlva elkezdi használni a Maratont. Én inkább kikapcsoltam.

(#87797) jozsi968 válasza RoSSo3 (#87790) üzenetére


jozsi968
tag

A neten rendelt kártyát már aktiválva kapod meg, ingyenes házhoz szállítással. Nem lesz adategyeztető levél, sms-ben kód visszaküldés stb... De, ha mégis az üzletben történő vásárlás mellett döntesz, akkor azt tudd, hogy ott ugyanazért a 990 Ft-ért feleannyit kapsz.[link] Percből is és adatból is. Arról nem is beszélve, hogy az üzletben megpróbálhatnak rábeszélni az előfizetésre, mert azzal sokkal jobban járnál /szerintük/. :)

(#87798) RoSSo3 válasza jozsi968 (#87797) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Ó igen, már látom is. Igazad van, ez így nem OK, plusz még a várható tömeg! Megrendeltem inkább, hétfőn hozzák.

Köszönöm a tanácsaitokat!

(#87799) hacki87


hacki87
senior tag

Kedves Ügyfelünk! Tàjékoztatjuk, hogy az ön àltal hasznàlt dìjcsomaggal müszaki okok miatt jelenleg nem elérhetö Telekom alkalmazàsunk. Kollégàink dolgoznak a hiba elhàrìtàsàn, addig is egyenlegét egyszerüen megnézheti honlapunkon a belépést követöen, vagy a *102# kòd beütésével, majd a hìvàsindìtàssal telefonjàn. Megértését és türelmét köszönjük! Üdvözlettel: Telekom
Domino fix + most opcio

(#87800) csako válasza hacki87 (#87799) üzenetére


csako
veterán

Épp be akartam írni, én is kaptam.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.