Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87401) vpanangin


vpanangin
senior tag

Ha azonos folyószámlán pl. a Dominóról előfizetésre átkötött szerződésem már a második előfizetésem lenne, akkor még ez a 20% kedvezmény is csökkentené a 2200 Ft-os havidíjamat?

http://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/kedvezmenyek/20-szazalek-mobil

Mert a lapon lejjebb a "Hogyan számítjuk a kedvezményt?" bekezdésnél a felsorolásnál úgy értelmezem, hogy igen, még ezt is levonják.

[ Szerkesztve ]

(#87402) dptrsk válasza bajaki (#87388) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

24. mobil hang Számhordozási promóció
Számhordozáskor Move XS, Move S, Move M, Move M Aranytárskártya, Like S, FUN S Aranytárskártya, Eco X és EcoSurf, Next S, Next S
Aranytárskártya, Next M, N ext M Aranytárskártya, N ext XL, Next XL Aranytárskártya díjcsomagot választó és 24 hónapos hűségnyilatkozatot vállaló ügyfelek..
visszavonásig országos Move XS, Move S, Move M,
Move M Aranytárskártya, Like S, FUN S Aranytárskárty a, Eco X és EcoSurf díjcsomagok esetén 420 Ft, Next S és Next S Aranytárskártya díjcsomagok esetén 1000 Ft, Next M és Next M Aranytárskártya, N ext XL, Next XL Aranytárskártya díjcsomagok esetén 2000 Ft
havidíj kedvezmény a hűségnyilatkozat időtartama
alatt.

Szerintem erről beszélt az ügyintéző, hivatkozz erre nyugodtan.
Rád a 420 forint lehet érvényes szerintem
Március 24től érvényes akciók ászf melléklet.

(#87403) dptrsk válasza vpanangin (#87401) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Így igaz a 20 illetve 25 % lejön, ha megfelelő csomag mellett van.

(#87404) vpanangin válasza dptrsk (#87403) üzenetére


vpanangin
senior tag

Akkor a matek szerint Mobil S csomag esetén 3000 Ft helyett 1760 Ft a havidíj, 2 év hűség esetén. Nem rossz.

Vajon ha most váltanék Voda Tutiról Dominóra, mennyi idő múlva válthatnék Mobil S-re, a kedvezmények igénybe vétele miatt?

[ Szerkesztve ]

(#87405) pinnacle válasza pinnacle (#87391) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Nincs valami ötletetek? Másik gépre is sikerült telepíteni, úgy tűnik minden rendben van, mégis hibaüzenetet dob. Lehet elromlott a modem, vagy nem működik a Huawei E173, Win10-el.

[ Szerkesztve ]

(#87406) dptrsk válasza vpanangin (#87404) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

3 hónapja kell dominoban lenni, ha jól rémlik.

(#87407) vpanangin válasza dptrsk (#87406) üzenetére


vpanangin
senior tag

Közben beszéltem a 1430-al, a csajszi azt mondta, hogy folyamatában mehet. A legtöbb időre a számhordozást jelezte, ami ideális esetben 4-5 nap. Dominóról Mobil S-re mehet a számhordozás után akár másnap. Szerinte.

(#87408) chab7


chab7
addikt

Telekom fiókba belépve hol mutatja, hogy sikeresen adategyeztetve van a dominós kártya? Illetve valahol itt a topicban olvastam, hogy azt is mutatja meddig érvényes ez az egyeztetés, de most nem találom hiába kerestem vissza.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#87409) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

Nálam ma körülbelül 23:30-tól nem elérhető a mobilnet, Netplusz XXL csomagra vagyok előfizetve és legutóbb, mikor pár napja néztem még 4 GB felett volt a felhasználható forgalom. Ha weboldalt néznék a Chrome-ban (telefonon), akkor kis várakozás után kiírja, hogy időtúllépés miatt megszakadt a kapcsolat (timeout).

A Telekom app-ban nem látszik már, hogy mennyi adatforgalmam van, és számítógépről belépve a Telekom oldalán sem.

Ti tapasztaltatok ilyet?

gottagofast

(#87410) azigazimoris válasza msgt.fubar (#87409) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Ja. Nekem sem látszik a fennmaradó adatmennyiség, furcsa módon a második előfizetésemen lévő viszont igen.
Gondolom "fejlesztenek" :DDD

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#87411) DataTraveler válasza azigazimoris (#87410) üzenetére


DataTraveler
tag

Nekem sem látszik, de ép le is volt fogyva az adatom, de valamiért most korlátozás nélkül megy a 4G :D

[ Szerkesztve ]

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#87412) szabogabor10 válasza DataTraveler (#87411) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nekem van 4G-n net, az adatkeretem is látszik, de VoLTE az nincs kb éjfél óta. :DDD

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#87413) DataTraveler


DataTraveler
tag

Most már jelzi hogy 0MB a felhasználható adatmenyiségem, de mégis korlátozás nélkül működik még a 4G.
Szerintetek ez most valami hiba a Telekom-nál és jeleznem kéne feléjük, mert ajándék adatmenyiségről nem kaptam SMS-t.

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#87414) azigazimoris válasza DataTraveler (#87413) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Már nekem is írja a felhasználhatót.
Sikerült a fejlesztés :)
Szerintem használd. Jólesik néha egy kis bónusz :D

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#87415) LeRoy18 válasza DataTraveler (#87413) üzenetére


LeRoy18
aktív tag

dehogyis
volt már ilyen máskor is, hogy fejlesztgették a holnapukat, és utánna cserébe adtak egy kis kárpótlást
én is lehasználtam már az adatmennyiségem, keretemet, de most mégse vagyok korlátozva
használd ki

(#87416) szabogabor10 válasza szabogabor10 (#87412) üzenetére


szabogabor10
veterán

Reggelre visszajött.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#87417) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Sziasztok! Megvettem a Domino díjcsomagomhoz a Maraton 500-as mobilnetet, de az istennek sem tudom sehol lekérdezni, hogy mennyi adatom van még hátra az 500 megából. Az első és legegyszerűbb a *102# USSD kóddal lenne (ahogy írják is a Maraton oldalán, hogy így is lekérdezhető), de itt nekem csak az aktuális egyenlegemet írja, az adatkeretről egy szó sincs.
Próbáltam regisztrálni a telekom fiókot, mert eddig nem volt, nem is volt rá szükségem. De itt is elakadtam, mert amikor hozzá akarom adni az előfizetésemet (amúgy sem értem, hogy pl a mobilappban minek kell külön hozzáadni a telszámomat, baszki olvassa már ki a telefonból), akkor ott megadom a telszámomat és kéri a jelszót. nah, ez a jelszó gondolom nem az, amivel regisztráltam a szolgáltatásba, mert azzal a jelszóval nem múködik, illetve a mobilappban ebbe a jelszó mezőbe csak számokat lehet írni.
Gondoltam sebaj, rányomok a "nem tudom a jelszavam" gombra a mező mellett, de itt csak a telekom fiókos jelszavamat tudom módosítani, szóval továbbra sem tudok hozzáadni előfizetést a fiókhoz.

Légyszi, valaki felvilágosítana... Előre is köszi!

Minden szavam magánvélemény!

(#87418) cris78 válasza longwild (#1) üzenetére


cris78
őstag

Domino kártyát nem vehetek kapcsolat pontokra?

(és nem direkt ment válasz az 1. hsz-re :DDD )

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#87419) csako válasza tothmaxy182 (#87417) üzenetére


csako
veterán

Dominós jelszó készítésére már többször le lett írva, hogy a 1777-en kell eljutni ide: "Válaszd a Díjcsomagok, szolgáltatások/Szolgáltatás és biztonság/Biztonsági és értesítő szolgáltatások/Domino jelszó menüpontot"
(Telekom weboldalról idéztem)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#87420) tothmaxy182 válasza csako (#87419) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Kösz a segítséget. Azt sem tudtam, hogy annak a jelszónak Domino jelszó a neve. Így esélytelen volt kitalálni mi lehet az.

Minden szavam magánvélemény!

(#87421) Nikaré válasza szalai112 (#86567) üzenetére


Nikaré
őstag

Kicsit késve tudtam olvasni a fórumot mostanában.
Azért reagálok erre az írásra :)

"Korlátlan nyári adatforgalom

Új vagy meglévő Mobil L vagy Mobil XL hang díjcsomag előfizetők 2017.06.01. – 2017.08.31.
A promóció időszakában a Mobil L, illetve a Mobil XL hang díjcsomagra 24 hónapos határozott idejű szerződést kötő/vagy azzal már rendelkező előfizetők számára elérhető az ajánlat.
A promóció időszakában kötött előfizetői szerződések esetén automatikusan, azt promóció indulását megelőzően kötött előfizetői szerződések esetén pedig az előfizető a Telekom Applikáción történő megrendelését követően tudja igénybe venni.
A mobil adatmennyiség korlátlansága kizárólag belföldi adatforgalmazásra vonatkozik"

Ezt a Telekom Applikáción történő megrendelést nem találom az applikációban.

(#87422) Nasuto válasza Nikaré (#87421) üzenetére


Nasuto
tag

Előfizetések testreszabása>kiválasztod az előfizetést>Mobilinternet>Korlátlan nyári adat belföldön.

(#87423) Deck válasza Nikaré (#87421) üzenetére


Deck
titán

Hatalmas akció.. :D

PS5

(#87424) sumsang


sumsang
aktív tag

Az online névre rendelt 990 Ft-os Dominó fix extra SIM karit már aktiválva kapom, vagy 2 éven belül bármikor megtehetem, mint amit postán lehet 1990-ért kapni Dominó quick fix extra SIM kártyát?

[ Szerkesztve ]

(#87425) Vangelis válasza sumsang (#87424) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Aktiválva kapod.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#87426) sumsang válasza Vangelis (#87425) üzenetére


sumsang
aktív tag

köszi :)

(#87427) jozsi968 válasza bajaki (#87388) üzenetére


jozsi968
tag

Hadd kérdezzem meg, mi tetszett meg ennyire a Telekom előfizetéses csomagjaiban, hogy képes voltál a Telenor feltöltőkártyás csomagod lecserélni? Talán a 25 Ft-os percdíj, a telenor 19 Ft-os díjával szemben? Ha nem beszéled le a 80 percet akkor is rosszul jársz, ha pedig többet beszélsz akkor onnantól 35 Ft/perc . Vagy talán nem volt jó a 900 Ft-os 500 MB net a Telenortól, s neked az 1000 Ft-os 400 MB net tetszett meg? Vagy csak egyszerűen eleged lett a feltöltőkártyások szabadságából és ezért kötöttél előfizetést? Soha nem fogom ezt megérteni! :F

(#87428) bajaki válasza jozsi968 (#87427) üzenetére


bajaki
őstag

A +2GB net amit a diákok kapnak. Ezen kívül semmi. :) Emiatt megérte volna, de így már kevésbé, főleg, hogy most bejött a Telenor új csomagja is.

(#87429) tomzero


tomzero
csendes tag

Sziasztok!

Most akkor a társkártyás csomagok megszüntek?
A legutolsó számlámon azt látom, hogy két előfizum is ami eddig társkártyás volt, mostmár listaáron van.
Ráadásul a Next S 5310-ről felugrott 7810-re, ami készülékkel együtti ár, pedig nem is vettem?!

(#87430) TomPack válasza jozsi968 (#87427) üzenetére


TomPack
őstag

Engem is az előfizetés felé próbálgattak terelgetni amikor áthoztam a számom. 3x is megpróbált csomagot ajánlani az ügyintéző a domino fix + maraton helyett. Én meg értetlenkedtem közben, hogy ez miért is lenne jobb nekem. :D

(#87431) tomy86 válasza chab7 (#87408) üzenetére


tomy86
addikt

Belépsz a fiókodba, majd rámész az adategyeztetésre, itt kiválasztod a "Megadom az adataimat" opciót és ha már volt sikeres adategyeztetés, akkor ez a kép fogad (értelemszerűen a kivágott részen a sikeresen ellenőrzött számok jelennek meg):

(#87432) k-adi


k-adi
nagyúr

hi.

DIÁK OPCIÓVAL +2 GB MOBILINTERNET

ez van dominóhoz is vagy csak előfizetéseseknek járhat?

(#87433) szabogabor10 válasza k-adi (#87432) üzenetére


szabogabor10
veterán

Csak Mobil díjcsomagosoknak.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#87434) Donki Hóte válasza tomy86 (#87431) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Na, nekem nem így működik.

Kb. 3 hete adategyeztettem, megkaptam a visszajelzést a sikeres egyeztetésről, sőt az ingyenes hétvégi beszélgetésről is.

De most, hogy ismét felléptem az adategyeztetés oldalra, miután megadtam a telefonszámot, lazán elküldte SMS-ben az 5 jegyű kódot, amit az adategyeztetés megkezdéséhez kellene használni :W

Nem fogok újra adategyeztetni, menjenek a francba :DDD

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#87435) tomy86 válasza Donki Hóte (#87434) üzenetére


tomy86
addikt

Előbb be kell lépned a telekom fiókodba és utána az adategyeztetésre (nem kell semmilyen telefonszámot megadni). Akkor fogad elvileg olyan kép, mint ami a hozzászólásomban is van, vagy nálad így sem működik? Bár gondolom, hogy ez csak akkor működik, ha korábban a telekom fiókba fel voltak véve az adott dominós számok (nálam fel volt véve az összes előfizetés, domino és otthoni szolgáltatás egy fiókba).

[ Szerkesztve ]

(#87436) Donki Hóte válasza tomy86 (#87435) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Úgy már igen :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#87437) k-adi válasza szabogabor10 (#87433) üzenetére


k-adi
nagyúr

hát ezt....szomorúan olvasom :(

(#87438) bkiky01 válasza k-adi (#87437) üzenetére


bkiky01
senior tag

valamivel fogni kell a népet..

(#87439) ferob


ferob
őstag

Mivel nemsokára 20 éves a Domino konstrukció és a napokban került a kezem ügyébe az akkori SIM csomag, valamint már valószínűleg nem sok embernél lapul ilyesmi, ezért érdekességképp megosztom az alábbi képet.

[ Szerkesztve ]

(#87440) Nikaré válasza Nasuto (#87422) üzenetére


Nikaré
őstag

Köszi, megtaláltam a menüt, de nekem nem aktiválható.
Mint kiderült a céges kártyával ezt nem lehet és ehhez még én igényeltem külön mobil netet (NetPlusz L) utólag. Tévedés ne essék a számlát én fizetem :K

dekrer Tényleg hatalmas akció :o

[ Szerkesztve ]

(#87441) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Azt lehet tudni, hogy mi a helyzet a korlátlan böngészés opcióval jelenleg az EU-ban?

(#87442) Mr.Csizmás válasza r3dsnake (#87441) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kiegészítőre nem vonatkozik, ha jól értettem. korábban én is felvetettem a K-közösségi kapcsán.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#87443) tsteve válasza r3dsnake (#87441) üzenetére


tsteve
senior tag

sem az opciók (pl. korlátlan tematikus, vagy Maraton opció) sem a Netplusz csomag nem használható eu-ban... dominósoknak csak a world gprs limit van 2.75 ft/mb díjért
(a Netplusz csomag ügyét Nmhh még vizsgálja beadványom nyomán, mivel azt opcióként és díjcsomagként is árulja a telekom, díjcsomagként kb. dupla áron)

a Telekom jó szokása szerint megint jogászkodni próbál hogy kibújjon az eu-regulació alól bizonyos dijcsomagok esetén is...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#87444) r3dsnake válasza tsteve (#87443) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nekem előfizuhoz van a korlátlan plusz (Move XS). Abban az esetben mi a helyzet?

(#87445) milenda válasza St3ven (#87361) üzenetére


milenda
tag

Melyik fiókba belépve? Sem a mobilappos, sem a webes fiókban nem látok adategyeztetős oldalt. Az egyeztetést elvégeztem.

(#87446) tsteve válasza r3dsnake (#87444) üzenetére


tsteve
senior tag

a korlátlan opciók előfizu esetén sem élnek a Telekomnál.....igy csak a 30 MB-os move xs csomag él eu-ban a te esetedben... hogy a csökkentett sebesség működik-e kint, a keret elfogyása után, azt nem tudom

[ Szerkesztve ]

(#87447) Tomikaa. válasza tsteve (#87443) üzenetére


Tomikaa.
tag

Felhasználhatók külföldön is, ha a magyar határ közelében vagy (5-10 km) és elérhető a magyar hálózat.
-------------------------
Ha egy Telekom üzletben ki akarom cseréltetni a SIM kártyát 4G képesre, elkérik a régit? Ollóval levágtam nagyjából microSIM méretűre és lehet, hogy az rongálásnak számít, ami 4500 Ft.
-------------------------
Ha a Telekom weboldalán egy regisztrált számra csinálok adategyeztetést, utána miért választja le azt a számot a fiókomról? Ha meg vissza akarom tenni, "a felhasználó felfüggesztésre került" üzenetek miatt csak többedszerre sikerül. Amúgy 2-szer kellett adategyeztetnem.

[ Szerkesztve ]

(#87448) r3dsnake válasza tsteve (#87446) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem volt korábban valami kalkuláció, hogy az előfizu díját el kell osztani valamennyivel, majd megszorozni 2-vel, és annyi MB-ot lehet forgalmazni?

(#87449) tsteve válasza r3dsnake (#87448) üzenetére


tsteve
senior tag

létezik ilyen, de nem a te esetedre.. az opciókat jogosan zárja ki a telekom.. igaz más cégek az opciók egy részét is engedik, de ez más tészta, ez inkább a verseny miatt van...de pl. a domino díjcsomagokat (pl. a Netplusz) sztem nem lenne szabad korlátozniuk belföldre...
dijcsomagoknál valóban létezik a 7.7 eurós szabály... azaz pl. egy 10 gigás belföldi csomagot ami pl. csak 6000 ft-ba kerul, jogosan korlátozhatnának 4 gigára eu-ban (durván 1500 ft-onként jár a min. 1 giga)

[ Szerkesztve ]

(#87450) r3dsnake válasza tsteve (#87449) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Akkor esetemben külföldön, ha túlléptem a 30 megát, utána milyen díjakkal tudok netezni? Kell kiegészítő opció? Vagy jobban járok egy másik simmel iPad-be.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.