Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88501) [P]laci válasza dedike (#88487) üzenetére


[P]laci
senior tag

nagyon humoros vagy, végülis jó pár Huawei cucc kezdett Magyarországon 2 hétig Telekom only-ként, de nyilván ezt a részt átaludtad. :K egyébként lesz ofc. ;)

a voda dobálja akciósként a lejárt vackait, sztem kevered ezt a szolgáltatót azzal.

[ Szerkesztve ]

(#88502) -Maci- válasza szabogabor10 (#88497) üzenetére


-Maci-
őstag

Váltottam. Már él is az új hipernet, de átmenetileg egy ideiglenes 20-as számon. Keddről szerdára virradóan lesz bugyirózsaszínből kék a telefonszámom.
Nagyon örülök, kéjes vigyorral használom le a maradék telekomos netet (ami 4gb volt és szolíd használat mellett ma jött az sms, hogy 80% fölött járok... :C :DD :DDD )

Viszlát sz*rakodás!
Ezer hála mindenkinek a hasznos infokért! Rengeteget segítettetek a döntés meghozásában! :R :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#88503) Bferibörs válasza r3dsnake (#88500) üzenetére


Bferibörs
addikt

nem neked kell véletlenül az új jelszót megadnod ? A kapottal belépsz és átírod a sajátodra ?

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#88504) Bferibörs válasza -Maci- (#88492) üzenetére


Bferibörs
addikt

+1 a Telenor Hello Data-ra

augusztus 8-tól ,akkor jár le a 8 GB hűségem

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#88505) St3ven válasza radio100jozs (#88486) üzenetére


St3ven
addikt

Értem. :R

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#88506) wednesday


wednesday
őstag

Sziasztok.

Én is kaptam anno olyan SMS üzenetet, hogy az e-mail címem leválasztásra kerül a Domino előfizetés mellől, vagy a telekom fiókról már nem emlékszem.

Domoni Surf + van hozzá egy Domino Maraton 1GB. Mai nap elfogyott a 150MB Surf-ból és logikusan várnám, hogy átválson Maratonra a net. De az égvilágon nem történik semmi. Nincs net!

Elvileg Maraton nélkül is (ami nem lenne mondjuk jó) Napi netre kéne válania, de meg se nyikkan. :F

Felnézek a Telekom honlapjára. Be tudok lépni az e-mail címemmel (amit elvileg leválasztottak) és a jelszavammal, de tök üres a profilom, nincs hozzákapcsolva a domino előfizetésem. Na mondom hozzáteszem (ismét). Beírom a telszámomat + jelszót, az nem jó neki. Kérek új jelszót...belépek kapcsolnám a számomat a fiókhoz.

Tekert aztán ez fogadott:

A x102#-nél kiírta az elérhető egyenlegemet, Domino Surf, meddig érvényes, de mobil net-ről egy mukkot nem írt (úgy tudom azt is ki kéne írnia).

A SIM kártyás adategyeztetés nálam sikeres volt.

(#88507) wednesday válasza wednesday (#88506) üzenetére


wednesday
őstag

UPDATE.

Na most meg van net...csak úgy magától, nem csináltam semmit. Remélem a Maratonból fogyasztja...

(#88508) r0by válasza wednesday (#88506) üzenetére


r0by
addikt

Hasonló volt a szitu nálam is. De az előfizetés hozzáadásához domino jelszó kell, nem az a jelszó, amivel a telekom-hu-ra lépsz be.

(#88509) wednesday válasza r0by (#88508) üzenetére


wednesday
őstag

Köszi a segítséget. :R

Ez a domino jelszó beírás esett ki nekem. Most már rendben van sikerült hozzácsapni az előfizetést, és úgy néz ki minden rendben is van.

(#88510) TomPack válasza wednesday (#88507) üzenetére


TomPack
őstag

Ez a Maratonra való átváltás más opcióról elég döcögősen megy a T-nek. Én ezért kapcsoltam ki a feltöltés után járó bónusz netet. Mert amikor az lefogyott, rendszeresen pár percig tornázni kellett a telefonnal. Ki-be kapcsolgattam, repülőmódba raktam meg vissza, aztán nagy nehezen pár perc múlva átváltott Maratonra. Persze mindig a legrosszabbkor fogyott le a bónusz.

(#88511) meroly


meroly
veterán

Domino Fix + Net maraton megy roamingban? Vagy kell még valamit állítani hozzá? Köszi

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#88512) dptrsk válasza meroly (#88511) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Maraton nem roaming képes.

(#88513) TomMusic


TomMusic
őstag

Sziasztok,
Egy kütyühöz (GPS nyomkövető) kellene SIM kártya, ami GPRS-en adatkommunikál, illetve SMS-t fogad (és lehetséges, hogy ritkán küld is). Ha veszek egy Domino Fix kártyát, és aktiválom a Domino Maratont [100MB], akkor elvileg ha berakom a kütyübe, akkor menni fog az adatkommunikáció és SMS is? Illetve ez összesen 990Ft + 455Ft-ba kerül?
Jól gondolom egyáltalán, lehet így?
Előre is köszönöm! :R

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#88514) meroly válasza dptrsk (#88512) üzenetére


meroly
veterán

Koszi.
Mi kell hozza hogy az legyen vagy hogy menjen s net valami formaban nem horror aron Eun belul?

Tommusic: nekem is fix plusz maraton van a 4 gigas es megy 😊

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#88515) TomMusic válasza meroly (#88514) üzenetére


TomMusic
őstag

Köszi! :R

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#88516) r0by válasza TomMusic (#88513) üzenetére


r0by
addikt

Ha ezek közül veszel, akkor alapból van benne adatforgalom.
Plusz, ha aktiválod hozzá a Most opciót, akkor még olcsóbb lehetnek a tarifák.

(#88517) TomMusic válasza r0by (#88516) üzenetére


TomMusic
őstag

Ezt linkeltem én is (mármint a Domino Fix-et). De akkor ebben 990Ft-ért van 1GB adat is, mely 1évig felhasználható? (Illetve, ha pl. SMS-t küldök, akkor csökken az 1GB adatkorlát?)

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#88518) r0by válasza TomMusic (#88517) üzenetére


r0by
addikt

Az adatkorlát nem csökken sms küldéssel. De ha nem töltöd fel az egyenleged, akkor nem tudsz több sms-t küldeni, mint amit ír (5 db).
Igen, 1 évig használható.

(#88519) TomMusic válasza r0by (#88518) üzenetére


TomMusic
őstag

Világos, köszi! :)

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#88520) JamesFinn válasza TomMusic (#88519) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Én domino fixet használok a nyomkövetőmbe, n3kem teljesen jól működik. Ogaz még smst nem küldött, csak minimális adatot használt az 1gb-ból.

(#88521) dptrsk válasza meroly (#88514) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Netplusz csomag vagy egy roaming adatcsomag

(#88522) gyula38


gyula38
tag

Sziasztok, üdv a szakértőknek! :) A Domino Fix díjcsomagom mellé rendeltem 4 Gb-os Maraton csomagot. A Telekom honlapján csak annyi szerepel, hogy a Maraton csomagok akár 300 Mbps sebességgel is hasíthatnak, ennek ellenére én még 30/10-nél többet sohasem mértem... Amikor előfizus voltam, 140/40 is volt, nem is egyszer. Másodrendű állampolgár lettem? :((( Másnak is ez a tapasztalata? Ja, 4G+ és Sony Xperia XZ Premium...

[ Szerkesztve ]

(#88523) Zeki válasza gyula38 (#88522) üzenetére


Zeki
nagyúr

Bármilyen hihetetlen, de a mobilnet nem optikai hálózat.
Szóval az hogy milyen a net, függ a cella terheltségétől, a tőle lévő távolságtól és a telefonodtól.
Illetve, hogy adott területen hogy vannak összekapcsolva a cellák ehhez a sebességhez, vagy épp nincsenek, mert csak egy 800MHz-es torony szórja a 4G netet.

(#88524) lugosi válasza gyula38 (#88522) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Helyfüggő, leterheltségfüggő, időpontfüggő. Szerintem sokmindentől függ. Ne stresszeld magad ezen, és pláne ne fogyaszd az adatkereted ilyen mérésekre. (Szerintem!)

(#88525) gyula38 válasza Zeki (#88523) üzenetére


gyula38
tag

Ezt én is tudom. Ugyanott mértem, ahol eddig is, az erkélyen. A régi Z5-össel is ennyit mértem, pedig előfizus korszakomban azzal is hozta ezeket az értékeket. 60/ 40-nél sosem volt rosszabb. Érdekes módon, amióta Dominós lettem, erősen visszavágták az elérhető sebességet. De nem szólhatok egy szót sem, mert a garantált nullához képest azért lényegesen jobb. :(((

(#88526) gyula38 válasza lugosi (#88524) üzenetére


gyula38
tag

Igazad van, ezért nem ugrok ki a mérőerkélyemről... :D :K Azért megnéztem volna, mit tud a kicsike a maga 600/50-es LTE moduljával.

[ Szerkesztve ]

(#88527) Zeki válasza gyula38 (#88525) üzenetére


Zeki
nagyúr

Próbáld hajnalban mérni. :)

(#88528) gyula38 válasza Zeki (#88527) üzenetére


gyula38
tag

Megpróbálom majd, de tényleg nem szeretném erre elszórakozni az adatkeretemet. Emlékszem, régebben az Ászf. tartalmazott 30/10-es kitételt a Dominós netekhez.

(#88529) Zeki válasza gyula38 (#88528) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az régebben volt. Bár a netplusz S most is csökkentett sebességű.

[ Szerkesztve ]

(#88530) lugosi válasza gyula38 (#88526) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem is van olyan net/teló kombóm, ami tudná a 300-at, de még az életben nem láttam rajta 3 számjegyű sebességet. Ez van. Rossz helyen lakok :D

(#88531) gyula38 válasza Zeki (#88529) üzenetére


gyula38
tag

Megtaláltam ismét a friss lakossági ÁSZF 4/a melléklet minőségi mutatók mobil részben. Na, ennyit a csali, kamu 300-as sebességről. Miért nem lehet normálisan kiírni, hogy a Maraton csomag csak 30/10-es célértékkel szerepel? :(( Ráadásul a Maraton elnevezés nem is szerepel a netcsomagok között, hanem egy általános pontban szerepel... Erről ennyit.

[ Szerkesztve ]

(#88532) [P]laci válasza gyula38 (#88531) üzenetére


[P]laci
senior tag

benne sincs a Maraton ebben a doksiban, szóval ezt hanyadik oldalon olvastad?

(#88533) gyula38 válasza lugosi (#88530) üzenetére


gyula38
tag

Itt nálam, nagyfaluban, a régi, egy gigás netemmel simán volt többször is 100/40 körül... 4. oldal, utolsó előtti pont Alatta tartalmazza a 30/10-re nem érvényes csomagokat. Biztosan így vigyáznak arra, nehogy hamar elfogyjon az a fránya Maraton... ;]

[ Szerkesztve ]

(#88534) olloczky


olloczky
senior tag

Sziasztok

Montenegró nem számít EU övezetbe? Akkor oda ilyen netet kell vennem ha netezni akarok?

üdv

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#88535) [P]laci válasza olloczky (#88534) üzenetére


[P]laci
senior tag

Szia!
Montenegro nem EU zóna, de jó helyen keresgélsz, az kell neked amit linkeltél! :K

(#88536) olloczky válasza [P]laci (#88535) üzenetére


olloczky
senior tag

Köszönöm :)

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#88537) 4Grider válasza olloczky (#88534) üzenetére


4Grider
nagyúr

Arra is ügyelj, hogy ha bosznián keresztül mész, ők sem EU, ráadásul a travel&surf world sem érvényes náluk. Magyarul Boszniában inkább kapcsold ki az adatroamingot.
Én mindenképp helyi kártyát használnék netezésre.

(#88538) olloczky válasza 4Grider (#88537) üzenetére


olloczky
senior tag

Köszi a plusz infot de Szegedről megyünk, Szerbián át így ez nem vonatkozik ránk :)

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#88539) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello! A héten többször FB-on egy hirdetésben láttam, h a szomszédos kisváros Telekom üzletében valami trezor játékban lehet nyerni Huawei P9 Lite (2017) -ot. Édesanyám, akinek fogalma sincs a játékról, bement az üzletbe SIM-et cseréltetni.

Megkérdezték, h nem akar-e a játékba regelni, erre ő valamiért megkérdezte, h ha ő nem ott, azon a településen lakik, akkor lehet-e. Erre mondta a csaj, h akkor nem.

Ma néztem ezt a hirdetést és sehol nincs írva, h csak az adott településről lehet játszani. Most vagy átb***ták vagy a csaj nem figyelt arra, amit kérdezett/mondott anyám.

Tud erről valaki valamit?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#88540) robertone2


robertone2
tag

Szervusztok!

Azt értem, hogy a marathont nem tudom roaming helyzetben használni (bár szerintem ez bicskanyitogató mert ugyanúgy fizettem érte mint más a havi netéért).

Viszont a honlapjukon kint van ez a domino surf csomag, 827 ft havi díjért 150 mb adatot ad eun belül, ez nekem elég volna arra a két hétre amíg kint vagyok és a hívások drágább díja sem zavar mert inkább fogadni szoktam hívást és indítani is tudok voipról ha annyira fontos.

Szóval erre át tudok állni valahogy domino fixről? Vagy ez egy régebbi csomag és már nem tudom választani?
Szerintem az én esetemben jobb és olcsóbb megoldás volna mint kétszer venni összesen 10000-ért Travel & Surf EU L (7 napos) csomagot amit egyáltalán nem használnék ki.

(#88541) #08205312 válasza robertone2 (#88540) üzenetére


#08205312
törölt tag

lezárt csomag: aki benne van használhatja, erre váltani azonban már nem lehet.

(#88542) csako válasza robertone2 (#88540) üzenetére


csako
veterán

Surf-re már nem lehet váltani.
Neked a World GPRS Limit fog kelleni, 150 MB ~ 406 Ft (2,706 Ft/MB)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#88543) robertone2 válasza csako (#88542) üzenetére


robertone2
tag

Köszi!

Ez teljesen elkerülte a figyelmemet, mivel elég kacifántosan fogalmazták meg (biztos nem véletlen), azt hittem amikor olvastam az első pontot, hogy előbb elő kell fizetnem valami roaming adatdíjcsomagra (pl. a méregdrága Travel & Surf és ezt csak arra használhatom, hogy azt kordában tartsam, ezért nem is olvastam tovább elsőre csak amikor szóltál.

Ha jól értem ez a domino egyenlegemből vásárol adatot ezen az áron, nem pedig a marathon adatomból von le plusz roaming díj számlázása mellett, az egész világon használható és még nagyobb adatmennyiségnél is jóval kedvezőbb árú mint a Travel & Surf eu
fel sem teszem magamban a kérdést, hogy akkor azt minek írják oda és kinek éri meg választani.

De még most is kétségeim vannak, hogy jól értem-e, mert a másik lehetőséghez képest annyival kedvezőbbnek tűnik, majdhogynem olyan hatást kelt mintha a Telekom ezúttal egy elfogadható megoldásra hasonlító koncepciót dolgozott volna ki.
Csak azért nem tapsikolok nekik mert az igazán elfogadható az lenne ha használhatnám a pénzért vásárolt marathon adatomat az euban.

Hálás köszönet a felvilágosításért!

(#88544) csako válasza robertone2 (#88543) üzenetére


csako
veterán

Az EU-s szabályozás miatt lett annyi az ára, amennyi, tudtommal.
ÁSZF-ben a 45. oldalon található még 1-2 információ, pl. EU-n kívüli árak. (bár kicsit gányolt, mert 2x szerepel és kicsit eltérnek a számok... :D de 1 GB-nál is csak ~ 40 Ft a különbség az EU-n belül)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#88545) AliasB


AliasB
senior tag

Üdv.
Nálam napok óta nem működik a *111# :/
Másnál sem működik vagy csak nálam rossz?
Máshol hol tudok a feltöltési bónuszra ránézni? Mert a telekom alkalmazásba sose látszott ahogy online belépésnél sem. Eddig csak USSD kóddal tudtam csak megnézni de napok óta nem jó :/

Napok óta ezt írja :/

[ Szerkesztve ]

Járj nyitott szemmel.

(#88546) robertone2 válasza AliasB (#88545) üzenetére


robertone2
tag

Szia!

A telefonos alkalmazásban nálam sem írja ki, de ha a Telekom honlapján bejelentkezel akkor az áttekintésnél le tudod nyitni az aktuális egyenlegek sort és ott kiírja, mondjuk percnek nevezi a másodpercet de ne hagyd magad becsapni :-)

(#88547) csako válasza AliasB (#88545) üzenetére


csako
veterán

Nekem sem működik, most épp teszteltem... 1777-en elvileg 90%-ban ugyanez a menüsor van, csak dumál, szóval megpróbálhatod akár ott is (én nem használom egyiket sem).

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#88548) AliasB válasza robertone2 (#88546) üzenetére


AliasB
senior tag

Okés megvan köszönöm ;) nekem is egyből feltűnt, hogy percbe kicsit sok lenne de másodpercre már stimmel a dolog :D

Járj nyitott szemmel.

(#88549) szabogabor10 válasza AliasB (#88545) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nálam se jó.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#88550) RaZroX


RaZroX
addikt

Sziasztok!

Telekomnál van Next S előfizetésem, a fiókomon belül látom, hogy Januárban jár majd le a hűségidőm.
Szeretnék majd új készüléket kihozni, a kérdésem pedig az lenne, hogy a szerződés lejárta előtt ki tudom hozni, vagy majd csak Januárban ?

Én úgy hallottam, hogy 3 hónappal a lejárta előtt van erre lehetőség.

This is the way

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.