Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88051) tsteve válasza vpanangin (#88050) üzenetére


tsteve
senior tag

én is látom a web oldalon... igaz másodpercben irja ki perc helyett valóban

[ Szerkesztve ]

(#88052) vpanangin válasza tsteve (#88051) üzenetére


vpanangin
senior tag

Régebben csak az adatforgalmat mutatta ezen helyen.

(#88053) tibor23


tibor23
senior tag

Sziasztok!
Alapvetően egy 4GB Maraton mobilinternet előfizetést szeretnék rendelni feltöltőkártyához, de már közel 1 órája nem jutok semmire sem a Telekom fiókban, sem ügyintézőt nem tudok kapcsoltatni a 1430 hívása után. Sem a "0" sem a "*" sem a "#" gombok nem működnek, simán ledobja tőlük a hívást vagy bemondja, hogy nem kapcsolható. A Telekom fióban pedig nem válaszható 4GB, hanem csak az 1/ 0.5 / 0.1 adatcsomagok vannak.

HELP please.

(#88054) csako válasza tibor23 (#88053) üzenetére


csako
veterán

Ott van az, legfeljebb csak el van dugva ;)
Weben pl. rá kell kattintani/bökni a "további.." gombra
De ha még sincs, akkor itt le van írva milyen lehetőségeid vannak még.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#88055) anadroid válasza tibor23 (#88053) üzenetére


anadroid
senior tag

Kattints a További kiegészítők és beállításokra! Legalul ott a 4 GB-os.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#88056) Nikaré


Nikaré
őstag

Családban kettő SIM kártyát regisztráltam ráadásul kétszer az elmúlt hónapokban és írtam át más névre (korában írtam, hogy az egyik kártyát már 2016-ban átírattam cégről magán névre ami még mindig cég néven van :Y ) erre kiderül, hogy egyik kártya sincs átírva, webes és mobilos felületen is még mindig más nevén van. Eddig még nem lettek lekapcsolva!
Mire számíthatok szerintetek? :))

[ Szerkesztve ]

(#88057) tibor23 válasza anadroid (#88055) üzenetére


tibor23
senior tag

Köszönöm, ott van ahol írtad.

Amúgy hogyan lehet elérni ügyintézőt? Átnéztem ezeket a menütérképeket, ott sincs olyan. Régebben az 1412 hívásával tudtam őket elérni, de már azt is kilőtték. Én csak azt nem értem, hogy az ún. fogyasztóvédelem ezt hogy engedheti meg.

(#88058) tsteve válasza tibor23 (#88057) üzenetére


tsteve
senior tag

1414-en ez a 0-ás gomb elvileg..próbálkozhatsz almenüből is... de ha nem ajánlja fel, vagy nem működik, akkor az azt jelenti hogy túlterhelt a rendszer... pár hónapja az, sajnos, az adategyeztetés és utóhatásai miatt :(

[ Szerkesztve ]

(#88059) tabaga


tabaga
tag

Örülj, hogy nem tiltották le :(
Sajnos sok kártya került letiltasra, amelyeket elvileg sikeresen adategyeztettek. Erről tud a Telekom, de már előtte is voltak ráutaló jelek, hogy ez lesz, csak hát hozták a kötelezőt.

(#88060) tibor23 válasza tabaga (#88059) üzenetére


tibor23
senior tag

A családban nem tiltottak le senkit, de a lányom telefonjára 2 SMS is jött, hogy nem adategyeztetett, és le fogják tiltani, miközben ott volt az előző sikeres adategyeztetést igazoló SMS is. Nem egy életbevágóan fontos kártyáról volt szó, és igazolás is volt, így hagytam az egészet. Nem tiltották le, sőt tegnap jött egy elnézéseket kérő SMS... :DDD

(#88061) dokee78


dokee78
félisten

Elvesztettem a domino SIM kártyám mennyiért adnak újat?
Pár napja vettem.

(#88062) dptrsk válasza dokee78 (#88061) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha kell a hívószám/egyenleg 4500 forint, ha jól tudom.

Ha nem fontos, rendelj egy újat.

(#88063) bara17


bara17
tag

Sziasztok!

A következőben szeretném segítségetek kérni.

2016. novemberben vásároltam egy Honor 7 készüléket Black Friday akcióban. A telefonra a Huawei szervíz csereutalványt állított ki, mellyel szépen besétáltam a Duna Plázai T-Pontba.

Az ügyintéző srác mondta, hogy a telefon vásárláskori kisker ár 182 eFt volt, így 182+/- 5 eFt kötött tudok választani másik telefont. A jelenlegi kisker ár szerint ebbe a 177-187 eFt-os sávba csak egy telefon fér bele, ami persze jelenleg nincs és valószínűleg nem is lesz már tekintve, hogy kifutott modell (Galaxy S7). Mondtam a srácnak, hogy akkor kipótolom mondjuk a Honor 8-at, ami 191 eFt, de azt mondta, hogy nem lehet pénzmozgás és csak és kizárólag ebbe a 177-187 eFt-os sávban mozoghatok, vagyis várjam meg míg lejjebb megy valamelyik telefon ára, hiszen olcsóbbat sem választhatok.

Van valami infótok arról, hogy ez a dolog tényleg így van és, hogy esetleg nincs -e valami kiskapu?

Köszi a segítséget!

(#88064) HXY válasza bara17 (#88063) üzenetére


HXY
addikt

Ez igazán szemétség ha így van.
1. olcsóbbat miért nem ha vállalod, hogy a különbözetet bukod
2. és drágábbat miért nem, ha vállalod, hogy a különbözetet zsebből kifizeted?
Ebben semmi logika nincs.

(#88065) #08205312 válasza bara17 (#88063) üzenetére


#08205312
törölt tag

Vissza kell kérni a vételárat....akkor majd azonnal lehet azt, amit kértél.

(#88066) MittuDomain_ válasza bara17 (#88063) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nem értettem, hogy lehet ennyi egy H8, 125e körül árulták korábban.
Hát, vannak húzós árak, ezt az árpolitikát nem tudom hova tenni...
Tényleg, egyszerűen kíváncsi vagyok, mi alapján készül náluk (gazdaságilag-technikailag-pénzügyileg mi indokolja) ez az árlista?

S8+ okosórával 560e
Moto Z 235e
G6 270e
i7 256gb 475e

stb-stb.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#88067) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Tudja valaki esetleg, hogy a Telekom applikáció mikor méltóztatik majd újra működni?

Aquila non captat muscas.

(#88068) bara17 válasza #08205312 (#88065) üzenetére


bara17
tag

2016. novembere óta kb 17500 Ft-ot fizettem be (50 eFt-ért vettem a telót, asszem 7 hónapot fizettem eddig 2500 ft/hó) azt kapnám csak vissza. Vagyis úgy állnék, hogy lenne 17.500 Ft-om, telefon nélkül és a korábbi Honor 7-nek megfelelő telefont nem kapnék ugyanilyen áron, mint vettem (Honor 8-ról nem is beszélve). Míg a másik esetben meg simán lenne egy új Honor 8 készülékem (vagy ha lenne akkor egy Galaxy S7). De ha rosszul gondolom javítsatok ki :))

@MittuDomain_

nem lehet, hogy az akciós árlistát nézted? [link]

(#88069) dptrsk válasza Hegyirabló (#88067) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nekem működik, telekom fiókkal.

(#88070) Vangelis válasza bara17 (#88068) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Az összefoglalóban le van írva, hogy hogyan működik a dolog.

Csak megpróbálnak megvezetni mindenkit.. tisztelet a kivételnek.

vásárláskori kisker árlista. (nem akciós)
Csere kori kisker árlista (nem akciós)

ennyi.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#88071) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Egyiptomba utazok nyár végén.
Milyen mobilnetre,és telefonálásra lenne lehetőségem? Előfizetéses kártyám van.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#88072) bara17 válasza Vangelis (#88070) üzenetére


bara17
tag

A két - nem akciós - kisker árat nézték, ezzel semmi gond nincs (arányaiban reálisnak is tartom a korábbi H7 182 eFt és a jelenlegi H8 191 eFt-os árát).

A topicot és az összefoglalót átolvasva mentem be, arra azonban nem tudtam igazán mit mondani, hogy csak a korábbi kisker ár +/- 5 eFt-os telefonok közül lehet választani és nem lehet se olcsóbbat elhozni, se ráfizetni (azzal indokolta a srác, hogy csere esetén nem lehet pénzmozgás).

Mindegy szerintem elmegyek egy másik üzletbe és kicsit erélyesebben intézem az ügyeket :))

(#88073) 313313 válasza bara17 (#88072) üzenetére


313313
addikt

Hivatalos T-Pontba menj, ne partnerhez.
Szerk.: neten rendelhető még Samsung S7

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#88074) bara17 válasza 313313 (#88073) üzenetére


bara17
tag

Igen, oda szándékoztam, köszi :) (bár ahol nemrég voltam az is az volt)
szerk: nálam azt írja nem elérhető...

[ Szerkesztve ]

(#88075) tsteve válasza beci (#88071) üzenetére


tsteve
senior tag

Világjáró EU:

768 Ft - indítás percdija (haza és helybe)
301 Ft - fogadás percdija
369 Ft - 1 MB díja
194 Ft - 1 SMS díja

jobban jársz helyi kártyával, ill. vadássz wifi-re,,,

(#88076) beci válasza tsteve (#88075) üzenetére


beci
őstag

Huhhh...
Ez elég brutális... :W
Helyi kártya? Hát a telóm T függő...

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#88077) tsteve


tsteve
senior tag

Június 30-án járt le a határideje az előrefizetős SIM-kártyák adategyeztetésének, és a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatósághoz (NMHH) beérkezett szolgáltatói adatok szerint a kártyák több mint kétharmadát egyeztették az előfizetők a szolgáltatókkal. Aki lecsúszott a határidőről, annak mindhárom szolgáltatónál lehetősége lesz új szerződéskötés mellett a hívószáma és az egyenlege visszaszerzésére.

A szolgáltatóktól kapott jelentések hatósági összesítése alapján a nagyjából négymillió érintett SIM-kártya 68 százalékánál, több mint 2,7 millió esetben történt meg az adategyeztetés múlt hét péntek éjfélig. Az NMHH ugyanakkor arra is felhívja a figyelmet, hogy a nem azonosított SIM-kártyák között nagy számban lehetnek olyanok, amelyek adatait szándékosan nem egyeztették, mert már nem használják azokat.

A hatóság álláspontja szerint, ha valaki elmulasztotta az adategyeztetést a június 30-i határidő előtt, adott ideig nincs jogi akadálya a kikapcsolás után a hívószám és az egyenleg visszaszerzésének, ehhez viszont új szerződéskötés szükséges. A Telekom, a Telenor és a Vodafone egyaránt nyitott a szerződések újrakötésére, a részletekről a szolgáltatók adnak tájékoztatást.

A szolgáltatók adategyeztetési gyakorlatát a hatóság a törvény hatályba lépésétől fogva folyamatosan figyelemmel kísérte és jogértelmezéssel segítette. Most, a határidő lejárta után az NMHH folytatja az ellenőrzést, amelyben azt vizsgálja, hogy a szolgáltatók az előírásoknak megfelelően hajtották-e végre az adategyeztetést.

/NMHH honlapjáról/

[ Szerkesztve ]

(#88078) tibor23 válasza beci (#88076) üzenetére


tibor23
senior tag

Csakis helyi kártya. Kell egy független telo. Voip-pal fillérekért telefonálhatsz haza ottani wifi-ről, vagy 3G/ 4G mobilnetről ha van. Ha nem vagy képben a voip-pal kapcsolatban, akkor viszont ezért az egy hétért szerintem kár erőltetni. És lehet, hogy van olyan egyiptomi szolgáltató, amelyiknél nem horror a magyar számok hívása.

Mikor mi ott voltunk sok éve, meg volt beszélve az időpont, mikor hívnak bennünket otthonról a recepció vezetékes telefonján (voip-pal kb. 40FT/perc volt).

[ Szerkesztve ]

(#88079) tibor23


tibor23
senior tag

Érdeklődni szeretnék hogyan tudok több (Domino) kártyát hozzáadni a Telekom fiókomhoz. Ha a meglevő számhoz hozzá akarok adni egy másikat, akkor kidob a következő üzenettel: " X A felhasználó felfüggesztésre került"
Röhej ez az egész T honlap.

(#88080) dptrsk válasza tibor23 (#88079) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Típusra egyéb paramétert add meg!

(#88081) HXY válasza tibor23 (#88079) üzenetére


HXY
addikt

A kártyáinkat telefonon egyeztettük, kétszer is, sőt még a 2017-ben vásároltat is.
És nálunk is ez volt a Telekom weboldalán: "A felhasználó felfüggesztésre került".
De mindegyik kártya működik, csak a weboldalon nem megy az online ügyfélszolgálat.
A megoldás az volt, hogy egy új email címmel egy új Telekom fiókot kellett hozzá regisztrálnunk, és ahhoz már újra hozzá tudtuk adni a telefonszámainkat.

(#88082) Watto1991 válasza bara17 (#88063) üzenetére


Watto1991
senior tag

A honor 7 sem volt soha 182 ezer. Ez egy kisker árlista, ilyen árakkal dolgozik, max 5 ezer lehet pluszban az eltérés. Ráfizetés nincs, jól mondta az ügyintéző.

(#88083) tibor23 válasza HXY (#88081) üzenetére


tibor23
senior tag

A kártyák "természetesen" működnek, nem is vettem komolyan ezt a hülye felfüggesztés szöveget. Annyit meg nem ér nekem, hogy most ezért kreáljak egy új emailt, meg fiókot, meg anyám tyúkját. Csesszék meg a fiókjaikat. A választ köszi, csak mérges vagyok, hogy az ember drága idejét ilyen sz@rságokkal kell tölteni. Amúgy a minden egyes kártyához tartozó jelszóval be tudok lépni az adott kártya fiókjába(?), csak egy fiókba nem tudom összevonni őket.

(#88084) anadroid válasza HXY (#88081) üzenetére


anadroid
senior tag

Elég lett volna egy napot várni. Naponta egyet hozzá tudtam adni. De csak egyet.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#88085) HXY válasza anadroid (#88084) üzenetére


HXY
addikt

Az új fiókhoz egyszerre hármat is hozzá lehet adni, de a régihez csak napi egyet?
Ennek nem látom az értelmét.

(#88086) rushty válasza tothmaxy182 (#88015) üzenetére


rushty
senior tag

A Mostról mennyibe kerül váltani (ha szükség lesz rá, mert megszűnik :F )?

Revolut meghívó pü-ben

(#88087) csako válasza rushty (#88086) üzenetére


csako
veterán

Arról nem lehet "váltani", mert nem djícsomag, hanem csak opció... ha megszűnik, akkor a dominó díjcsomagodnak megfelelő árszabás áll vissza... pl. Fixnél a 25 Ft.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#88088) Gedeon31 válasza Watto1991 (#88082) üzenetére


Gedeon31
addikt

Rosszul tudod. Március végén 33100 ft-ot fizettem rá, igaz az üzlet vezetővel is meg kellett birkózni, mert totál hülyének néztek. Vangelis már kijárta a megfelelő utat, így nem hagytam magamat.

(#88089) bara17 válasza Watto1991 (#88082) üzenetére


bara17
tag

Updatelem a dolgokat.

Elmentem tegnap egy másik Telekom üzletbe a csereutalvánnyal, ahol ugyanaz az ügymenet zajlott le, vagyis az ügyintéző mondta, hogy 182 eFt +/- 5 eFt-ért választhatok telefont a jelenlegi kisker árlistából. Elkezdtük nézni az árlistát ráböktem a Honor 8-ra ami ugye 191 eFt, a srác megkérdezte a helyi vezetőt és mondta hogy hívjon fel valakit. Felhívta, engedélyezték és elhoztam a telefont (ráfizetni nem kellett) Happy End :D .

(#88090) Repsol600


Repsol600
addikt

Sziasztok!

14 napon belül hol lehet jelezni a díjcsomagtól / 2év hűségtől való elállást? :) Telón vagy e-mailben is lehet?

(#88091) tibor23 válasza HXY (#88081) üzenetére


tibor23
senior tag

Megerőltettem magamat, és csináltam egy új fiókot új email címmel, és így tényleg össze tudom vonni a család készülékeit egy fiókba, köszi még egyszer!

Hol találok olyan árlistát, ahol benne vannak, hogy X külföldi országból mennyiért tudok hívni ottani számokat? Domino kártyáról. A hazahívás már tiszta.

(#88092) jozsi968 válasza tibor23 (#88091) üzenetére


jozsi968
tag

Ugyanott találod, mint ahol a hazahívást! ÁSZF Roaming díjszabás. :)

(#88093) Vangelis válasza Gedeon31 (#88088) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem is szabad..... Nehogy már átverjenek...

Mondjuk én pont későn jártam ki... de nem hagytam magam.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#88094) SpeedR


SpeedR
őstag

Van valakinek tapasztalata arról, hogy mi van akkor ha olyan telefont szeretnék venni (számlás csomagal), ami egyik közeli T üzletben sincs készleten? Szeretném kihasználni az otthoni szolgáltatások mellé járó 25e ft-os készülékkedvezményt, ezért webshopos rendelés nem játszik. Ilyenkor lehet úgy csinálni, hogy bemegyek az üzletbe kitölteni a szükséges papírokat, megkötni a szerződést, és ők megrendelik a telefont, és amikor megérkezik akkor ott veszem át helyben? S7 Edge-ről van szó konkrétan, ami a honlap szerint csak a békéscsabai üzletben van készleten.

[ Szerkesztve ]

(#88095) tibor23 válasza jozsi968 (#88092) üzenetére


tibor23
senior tag

Köszönöm, megnéztem, de számomra nem egyértelmű: Domino fix díjcsomaggal Romániában mennyiért tudok felhívni egy román mobilt?

(#88096) Keem1 válasza tibor23 (#88095) üzenetére


Keem1
addikt

Szvsz ez kell neked.

6. KÜLFÖLDRE IRÁNYULÓ HÍVÁSOK DÍJAI
...
2. díjzóna 159 Ft/perc

2. zóna: Albánia, Amerikai Virgin szk., Bosznia-Hercegovina (v), Bulgária, Ciprus (v), Csehország (m), Dánia (m), Dél-Afrikai Köztársaság (m), Észtország (v), Finnország (m), Görögország (m), Hong Kong (v), Horvátország (v), Izland (v), Kolumbia, Koszovó, Lettország (v), Liechtenstein (v), Litvánia (v), Macedónia (v), Martinique, Málta (v), Moldova, Németország (m), Nauru, Norvégia (m), Oroszország, Puerto Rico, Románia, Spanyolország (m), Szingapúr (v), Szerbia, Montenegro, Szlovákia (m), Szlovénia, Tajvan (v), Törökország (v), Ukrajna

Feltéve persze, ha ezek érvényesek akkor is, ha nem Magyarországról telefonálsz nem magyar számra. De majd valaki okosabb megerősíti / cáfolja.

Mr.Csizmás: 30 MB. A csomagban foglalt adat használható fel az új és a régi csomagok esetén is. Minden kiegészítő opció belföld-only.

[ Szerkesztve ]

(#88097) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

move xs + korlátlan közösségivel mik a lehetőségeim EU-n belüli (cseh) adathasználatra?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88098) MK VII válasza Keem1 (#88096) üzenetére


MK VII
veterán

Nem EU roamingnak számít az már, ha kint van Romániában és egy Román számot hív fel a magyar kártyájáról?
Mert akkor az alap percdíjain beszélhet...

[ Szerkesztve ]

(#88099) 4Grider válasza tibor23 (#88095) üzenetére


4Grider
nagyúr

Általában az EU-ban roamingolva hálózaton kívüli hívás percdíjával megy az EU-s számok hívása. A fixnél ha jól emlékszem ez 25 Ft körül van.

(#88100) Keem1 válasza MK VII (#88098) üzenetére


Keem1
addikt

Az nem csak az előfizus csomagoknál van? Igazából már nem vagyok én se ebben annyira biztos, de ahogy láttam, a dominósok több korlátozást is a "nyakukba" kaptak, amit az előfizetésesek meg nem.
De lehet, hogy igazad lesz.

Van egy ilyen:
"Az EU-ból magyarországi alapdíjas számra, illetve az EU-ból EU-ba roaming helyzetben alapdíjas számra indított hanghívás"
Csak azt nem látom, hogy dominora is vonatkozik-e.

Amúgy csak halkan kérdezem: ezek után van bármiféle értelme annak, hogy HU - > EU hívás még mindig nemzetközinek minősül? :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.