Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88851) holozis_HUN válasza csako (#88850) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ugyan azzal léptem be, mint eddig, és régebben írta, most meg nem. Wifin is ment régebben.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#88852) betyarr


betyarr
veterán

valami akció van a T-nél jelenleg,vagy megint "jól" működik a rendszerük?a márkaváltásért nem kellett fizetnem.pedig ez ha jól tudom,akkor a domino fix díjcsomag díját ki kell fizetni.na nem mintha baj lenne... :B :N

más: beállítottam a domino jelszót a 1777-en,de vagy nem fogadja el az előfizetés hozzáadásánál a honlapon,vagy "az előfizető felfüggesztésre került" üzenetet dobja be.ilyenkor mi van? :U :W

(#88853) thomas77


thomas77
senior tag

Dominósként írtam az ügyfélszolgálatnak VoLTE ügyben. Ezt a választ kaptam:
"Köszönjük, hogy levelével megkeresett minket.
Első körben, a 4G Hang szolgáltatás a havi díjas előfizetéssel rendelkező Ügyfeleink részére érhető el.
A feltöltőkártyás előfizetők részére a 4G Hang tervezetten 2017 év végén válik elérhetővé.
Türelmét és megértését köszönjük!
Reméljük, válaszunkkal segítségére lehettünk."

Szóval valami lesz. Lehet, hogy még az idén...

(#88854) vpanangin válasza betyarr (#88852) üzenetére


vpanangin
senior tag

Én szombaton jöttem át Voda Tuti-ból Domino Fix-be (40 perc + 500 MB adat a kártyán) számhordozással és semmit nem kellett fizetnem.

(#88855) betyarr válasza vpanangin (#88854) üzenetére


betyarr
veterán

hmm...pedig úgy rémlik,hogy a márkaváltás nem ingyenes.de akkor mégsem egyedi az esetem.

(#88856) dptrsk válasza betyarr (#88852) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Holnapra kerül be a rendszerekbe a számod

(#88857) betyarr válasza dptrsk (#88856) üzenetére


betyarr
veterán

végül felhívtam a 1430-at és kapcsolták a műszakiakat,akik megoldották a problémámat :K valamire ráfrissített a srác.

[ Szerkesztve ]

(#88858) csako válasza holozis_HUN (#88851) üzenetére


csako
veterán

Akkor lehet csak valamiért leválasztódott az előfizetésed (dominód) a telekom fiókodról. Add hozzá megint.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#88859) Cry0


Cry0
őstag

sziasztok!
a telekom oldalán láttam ezt a kedvezményt.
kérdésem az volna hogy ha telefonhoz szeretnék tartozékot vásárolni akkor van valami limit mit pl hogy 15ezer ft alatt nem lehet vásárolni vagy például az is szabad ha 2 terméket vásárlok ami 10.000Ft :F
válaszotokat előre is köszönöm :R

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#88860) Beca1990 válasza Cry0 (#88859) üzenetére


Beca1990
senior tag

Go "BestBuy akciók, beszélgetések" topicba!

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#88861) Cry0 válasza Beca1990 (#88860) üzenetére


Cry0
őstag

rendben köszi :))

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#88862) TomPack válasza betyarr (#88855) üzenetére


TomPack
őstag

Én sem fizettem egy fillért sem, pedig csak másodjára sikerült a számhordozás, és így két SIM-et kaptam.

(#88863) radio100jozs válasza betyarr (#88855) üzenetére


radio100jozs
őstag

Voda Tutiról Domino Fixre, az mióta márkaváltás? Az számhordozás.

(#88864) betyarr válasza radio100jozs (#88863) üzenetére


betyarr
veterán

ki beszélt itt vodáról? :U [link]

[ Szerkesztve ]

(#88865) ANDROID???


ANDROID???
addikt

T. oldalán csak az van kiírva 384 üzletben átvehető akkor lehet, hogy nem lesz azonnal polcon?
Van rá esély, ha most rendelek router, vagy modem-et, akkor azt át lehet venni még ma a Pólusban, vagy a Duna Plázában?

(#88866) KZP válasza ANDROID??? (#88865) üzenetére


KZP
őstag

Szerintem, nem.
Ha webshop-ból rendeled, azt ugyanúgy kiszállítja a GLS az adott üzletbe, nem a bolt készletéből fogják kivenni. Így pedig már nem fog menni azonnal az átvétel, csak 1-2 nappal később.

(#88867) KZP válasza KZP (#88866) üzenetére


KZP
őstag

Lehet, hogy mégsem így van, ahogy írtam, úgyhogy érdeklődj még inkább. :DD

(#88868) Mr.Csizmás válasza KZP (#88867) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha bolti átvehetős, akkor kiírja külön, hogy akár azonnal átvehető. pl. szürke flip3 [link] (ha több van, akkor listáz már)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88869) Carlos Rey válasza KZP (#88866) üzenetére


Carlos Rey
csendes újonc

Nem a szállítás miatt nem megy. Azt meg tudja nézni, hogy van-e az adott boltban készleten. Hanem ha rendeli, akkor mindenképpen végigfut a rendelési procedúra, ami meg egy-két nap is lehet (ha "visszahívásra vár" az állapot, akkor már látják a boltban is a rendelést a rendszerben, "jóváhagyásra vár"-t még nem). Viszont ha van raktáron, akkor személyesen azonnal megvásárolhatja, de nem rendelve. Szóval az azonnal átvehetőst nem lehet azonnal átvenni online vásárolva.

Régebben vettem át azonnal, de a napokban így volt nálam, hiába mentünk érte (más volt az átvevő, nem adták oda pontok miatt a boltból).

[ Szerkesztve ]

(#88870) radio100jozs válasza betyarr (#88864) üzenetére


radio100jozs
őstag

Te beszéltél erről:

(#88854) vpanangin válasza betyarr (#88852) üzenetére ÚjVálaszPrivát2017-08-02 17:06:48
vpanangin (kvázi-tag)

Én szombaton jöttem át Voda Tuti-ból Domino Fix-be (40 perc + 500 MB adat a kártyán) számhordozással és semmit nem kellett fizetnem.

(#88855) betyarr válasza vpanangin (#88854) üzenetére ÚjVálaszPrivát2017-08-02 17:10:14
betyarr (PH! addikt)

hmm...pedig úgy rémlik,hogy a márkaváltás nem ingyenes.de akkor mégsem egyedi az esetem.

(#88871) kchris78 válasza thomas77 (#88853) üzenetére


kchris78
veterán

Ez tök jó... Nekem meg kemény havidíjas céges flottásként (nem nagy flotta) azért nem aktiválható mert FLOTTÁS/CÉGES. Elmehetnek a....

(#88872) KZP válasza kchris78 (#88871) üzenetére


KZP
őstag

Nekem meg minden stimmelne, csak nem sikerült egy hozzáértő ügyfélszolgálatos kollégát kifognom. :DDD

(#88873) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Dominó Most díjcsomagom van, de nem értem miért nem tudok senkit felhívni, olyan mint ha nem lenne térerő :F
[link]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#88874) Carlos Rey válasza KZP (#88872) üzenetére


Carlos Rey
csendes újonc

Most sikerült. Megint nem akarta, de hivatkoztam rá, hogy kell, és van neik róla háttéranyag, abban megnézte. Mondd ezt te is. :)

[ Szerkesztve ]

(#88875) radio100jozs válasza makoss (#88873) üzenetére


radio100jozs
őstag

Ilyen díjcsomag nincs a Telekomnál, így fix, hogy nem az van neked. A Most az a díjcsomag mellett beaktiválható opció.

A 4G hálózaton nem lehet telefonálni Dominósoknak a Telekomnál, meg hát 4G térerő sincs mérhető. Nem 4G Onlyba van állítva az a sim foglalat?

[ Szerkesztve ]

(#88876) KZP válasza Carlos Rey (#88874) üzenetére


KZP
őstag

Milyen telefonod van?

(#88877) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Sziasztok
Adott egy Magenta 1 előfizetés amivel közös számlán van még 1 mobil előfizetés. Ugyebár ez a 2 szám egymás között ingyen beszél. A számlában ez hogy szerepel? Kimutatják a perceket utána pedig szerepel minuszos tételként vagy egyáltalán nem mutatja hogy menyit beszélt a 2 szám egymás között.

Nálam a számlában nincs minuszos tétel (Mobil S ) 95 percet mutat, ebből ugye 80 perc a csomag része és a maradék 15 perc ki van számlázva. Tehát vagy nem mutatja a díjmentes perceket vagy kiszámlázták azt is.

(#88878) makoss válasza radio100jozs (#88875) üzenetére


makoss
addikt

Pedig az lett beállítva az van a kártyásra :B
Ha csak nem állítottak valamit megint úgy, hogy nekem nem szóltak SMS mert a Telekomnál ez jellemző mostanában :(((
Az a baj, hogy most még a 1414-et sem tudom elérni, állítanak most valamit?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#88879) Bferibörs válasza makoss (#88873) üzenetére


Bferibörs
addikt

beállításokban nincs véletlenül kikapcsolva a kártya ?

Beállítások / SIM kártyák

Domino Fix / Most opcio, vagy Domini valami / Most opcio csak ilyen kártyád lehet - Most kártya,csomag nincs az egy opció amit dominosok be tudnak kapcsolni

(#88875) radio100jozs

"A 4G hálózaton nem lehet telefonálni Dominósoknak a Telekomnál, meg hát 4G térerő sincs mérhető. Nem 4G Onlyba van állítva az a sim foglalat?"

Telefonálás kezdeményezésekor vissza áll, lehet telefonálni ha 4G-re van állítva akkor is

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#88880) Zeki válasza Bferibörs (#88879) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha kizarolag 4G van csak belove, akkor nalam sem all vissza. Nem lehet telefonalni.

(#88881) ANDROID??? válasza KZP (#88866) üzenetére


ANDROID???
addikt

Köszönöm, hétfőn átvehető leghamarabb. Majd inkább házhoz hozza a gls.

(#88882) radio100jozs válasza Zeki (#88880) üzenetére


radio100jozs
őstag

Igen én is erre utaltam, azt hittem megérhető amit írtam, mert ennek az okára tippelek, hogy nem tud telefonálni.

(#88883) Bferibörs válasza Zeki (#88880) üzenetére


Bferibörs
addikt

:Y milyen telefonod van, nekem a sony és thor is vissza áll simán
anno az S7-nél olvastam ilyen gondról már ott is javították hónapokkal ezelőtt

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#88884) Zeki válasza Bferibörs (#88883) üzenetére


Zeki
nagyúr

Zte, es ha itt csak lte, akkor nem valt le.

(#88885) Bferibörs válasza Zeki (#88884) üzenetére


Bferibörs
addikt

oké, így már értem ,köszi

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#88886) Zeki válasza Bferibörs (#88885) üzenetére


Zeki
nagyúr

Lte onlyn csak net megy, hivas nem.

(#88887) makoss válasza Bferibörs (#88879) üzenetére


makoss
addikt

Be van kapcsolva, SIM kártya adatok - engedélyezés.
Az a baj, hogy míg nem jön vissza a térerő addig semmit nem tudok megnézni, de az tuti, hogy Domino Most volt a Net + S csomaggal.
Viszont ha netán lemerül a keretem, akkor is tudniuk kéne hívni a számomon engem nem?
Mert most megnéztem egy másik telóval, foglaltat jelez :F

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#88888) Zeki válasza makoss (#88887) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azt nezd meg mire van allitva, aminek a kepet betettem.

[ Szerkesztve ]

(#88889) Bferibörs válasza Zeki (#88886) üzenetére


Bferibörs
addikt

hú lesett,bocsi- csak a mifim van erre állítva,telefont eszembe nem jutna :DDD

(#88887) makoss

Domino Net + S csomagod van bekapcsolt Most opcióval

Akkor ezt nézd meg mert ilyen esetben hívni sem tudnak:

[link]

és figyelj oda rá, hogy kártyánként kell helyesen beállítanod mivel 2 sim-es telód van !

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#88890) Kispotter


Kispotter
tag

Sziasztok! Telrkomnál, tudom internetet keresztül bekapcsolni a Volte szolgáltatást? Telefonomon be van kapcsolva de nem megy. S7 edge

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#88891) dptrsk válasza Kispotter (#88890) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Csak telefonon tudod bekapcsoltatni.

[ Szerkesztve ]

(#88892) Kispotter válasza dptrsk (#88891) üzenetére


Kispotter
tag

Telefonon valakivel beszélnem kell vagy valami automatán keresztül is menni fog?

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#88893) makoss válasza Bferibörs (#88889) üzenetére


makoss
addikt

És ez merre van?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#88894) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Udv! Hallottam h kapcsolatpontok megszuntek. A meglevot szeptig el kel hasznalni. En mobilparkolasra szeretnem! Hogy tudom beallitani h a pontokbol vonjak? Egyebkent miert szunik meg? Mi lesz helyette?

Battletag: hojszi#2983

(#88895) Keem1


Keem1
addikt

Emberek, Mobil S vagy M díjcsomaghoz meglévő, még 1 évig tartó hűség esetén lehet aktiválni a havidíj kedvezményt? A szerződés 1 évvel ezelőtt nem erre a díjcsomagra köttetett, hanem az egyik kifutott csomagra.
Ha megoldható, akkor működhet telefonon is vagy csak személyesen? Mindkét csomag esetén érdekelne, most a kisebbikben vagyok, de elképzelhető a váltás a nagyobbra.

[ Szerkesztve ]

(#88896) btudos válasza Keem1 (#88895) üzenetére


btudos
veterán

Meglévő hűség esetén díjcsomagváltás után nem jár havidíjkedvezmény.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#88897) Keem1 válasza btudos (#88896) üzenetére


Keem1
addikt

Ja.. ó bakker. :D
Na mindegy, köszi.

(#88898) szabogabor10 válasza Kispotter (#88892) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ügyintéző tudja csak bekapcsolni.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#88899) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Sziasztok!

Előre is elnézést kérek a hülye kérdésért.
Van egy előfizetésünk, amit most tudtunk hosszabbítani, élve a 99 ezres készülékárkedvezménnyel.
Amit furának tartok, hogy nem "Jóváhagyás alatt"-ra tette, hanem egyből "Megrendelés teljesítése folyamatban"-ra, Ez változhat még, kérhetnek jóváhagyást, vagy bármit ami meghosszabbíthatja az érkezést? Alapvetően az egyetlen probléma az lenne, hogy a kijelölt kiszállítási nap másnapján utazik el az illető akinek át kéne vennie. :W

Nagyon szépen köszönöm! :) :R

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#88900) makoss válasza Bferibörs (#88889) üzenetére


makoss
addikt

... jó, végül a teló újraindítása helyrehozta, nem tudom mitől kavart ez be :F :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.