Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88601) lovace


lovace
aktív tag

Köszönöm mindkettőtök segítségét!

(#88602) vbbb


vbbb
őstag

[kép]

Üdv újra!

Oda milyen jelszót kér (képen)? Amit megadtam a fiókomhoz az e-mail mellé az nem jó neki, amikor megváltoztatom azt sem fogadja el.

[ Szerkesztve ]

(#88603) dedike válasza dptrsk (#88599) üzenetére


dedike
addikt

Érdekes. Itt nem azt írják.

Jó szerencsét!

(#88604) csako válasza vbbb (#88602) üzenetére


csako
veterán

Hát hogy milyen sokaknak van ezzel gondjuk :)) (de megértem, én csak azért tudtam mi az, mert havidíjas voltam + sokat használtam a telekom felületet, más fiók nélkül... dominóra váltáskor pedig eltörölték az eddig jelszavam és csak néztem bambán egy darabig :D majd megtaláltam az idézett részt a weboldalukon)

Ügyfél jelszó van minek hívják, 1777-en kell létrehozni.
"Domino SIM-kártyádról hívd a 1777-es számot, és válaszd a Díjcsomagok, szolgáltatások/Szolgáltatás és biztonság/Biztonsági és értesítő szolgáltatások/Domino jelszó menüpontot,"

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#88605) vbbb válasza csako (#88604) üzenetére


vbbb
őstag

Koszi!!! :)

(#88606) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Nemrég váltottam Mobil M csomagra, jövő héten néhány hétig Európa területén leszek. Tudom-e mindenhol használni a mobilnetemet korlátlanul (az 1GB-ig)? Vagy mire kéne váltanom, hogy gond nélkül netezhessek?
A roaming eltörlésével tudom továbbra is ingyen hívni külföldről a 30-as szamokat? Hogy tudok legjobban kijönni, hogy netezhessek és telefonalhassak is a leg költséghatékonyabban?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#88607) Keem1 válasza HoTaZo (#88606) üzenetére


Keem1
addikt

Én ezt találtam: link

Belföldön korlátlanul hívhatod a Telekomos mobilszámokat és küldhetsz azokra SMS-t

EU roaming percdíj és SMS díj
Egységesen 35 Ft/perc és 23,5 Ft/SMS bármely magyar hálózatba, alapdíjas irányba.

Legjobb tudomásom szerint a benne foglalt adat/perc/sms használható fel EU-ban. Az 1 GB ezért igen.
Nekem is M van, családnak is, így mikor külföldön voltam, ők hívtak engem fel, mert ők továbbra is ingyen teszik, nekem meg nem volt már hívásfogadási díj.

[ Szerkesztve ]

(#88608) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok!
Egy nagyon érdekes problémával állok szemben. Remélem tudtok vmit tanácsolni.
Like dijcsomagom van, ami a maga 50 Mb-javal nem sok, ezert +400Mb-tal ki van egeszitve rendszeresen. Eleg is szokott lenni szerencsére. 19-e a fordulónapom, tegnap reggel neteztem szokás szerint (éppen a Fb kliensben voltam), es kaptam rögtön egymas után 2 sms-t: elfogyott a 400 mb, es a like csomagom nete is. (ilyen soha nem volt még, hogy egyszerre jön a 2 sms....)
A telefonom adatmérője szerint tegnap a Chrome lezabált kb 380 Mb-ot...
Eleg hihetetlen, nem tudom ezt az egeszet hova tenni. Semmit nem toltottem le tegnap, még csak böngészni is alig böngésztem.
Fordulonap utan 5 nappal nem fogyhat el...
Tudtok valamit javasolni? Van mas lehetosegem azon kívül, hogy ezt a szuper böngészőt többet nem használom, és veszek 2k-ért 1 Gb netet?

Köszönöm a választ!

(#88609) dptrsk válasza pete_21 (#88608) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Facebookon ki van kapcsolva az automatikus videolejátszás?
Chromeban kikapcsoltad a háttérkommunikációt?
Chromeban semminek sincs engedélyezve a szinkronizálás?

(#88610) pete_21 válasza dptrsk (#88609) üzenetére


pete_21
addikt

Egyedul a Chrome hatterkommunikaciot nem tudom, hol van, osszes tobbi ki van kapcsolva.
Köszönöm a segítséget!

(#88611) HoTaZo válasza Keem1 (#88607) üzenetére


HoTaZo
őstag

Igen, ezt én is megtaláltam/néztem, de nem olyan egyértelmű számomra, hogy a netet is ugyanúgy tudom-e használni külföldön, mint itthon?
Vagy milyen csomag lenne a legmegfelelőbb ilyen esetben?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#88612) tsteve válasza HoTaZo (#88611) üzenetére


tsteve
senior tag

az 1 GB-os adatcsomag is használható eu-ban... ez egyértelműen le van írva az Aszf 5/a mellékletében az új csomagok esetében...

2.3:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#88613) dptrsk válasza pete_21 (#88610) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Chrome-3pötty-beállítások-webhelybeállítások-szinkronizálás a háttérben.
Illetve bizonyos androidverziók esetén az adathasználat vagy alkalmazás beállításnál lehet korlátozni a háttéradatokat.

[ Szerkesztve ]

(#88614) HoTaZo válasza tsteve (#88612) üzenetére


HoTaZo
őstag

:R
Mea culpa, bevallom, idáig nem mélyedtem el a részletekben.
Akkor már csak azt lenne jó tudnom, hogy mire elég nekem az 1GB? Eddig még az 500MB-ot se használtam el, de most döntő többségben mobilneten leszek wi-fi helyett.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#88615) tsteve


tsteve
senior tag

újabb pr-katasztrófa a Telekomnak... van még lejjebb?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#88616) Zeki válasza tsteve (#88615) üzenetére


Zeki
nagyúr

Délelőtt olvastam. Durva. De a csóka is hibázott, ne kutakodj más rendszerében, ha az illető erről nem tud.

[ Szerkesztve ]

(#88617) 313313 válasza tsteve (#88615) üzenetére


313313
addikt

Van ott baj házon belül is, most kaptam olyan ajánlatot, fal adta a másikat :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#88618) Zeki válasza 313313 (#88617) üzenetére


Zeki
nagyúr

Telótokot árulsz és meghívtak a mobil részlegre programozónak? :)

(#88619) Vangelis válasza Zeki (#88618) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Csomagajánlat :)

Én is azt hittem melósnak hívták..

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#88620) Zeki válasza Vangelis (#88619) üzenetére


Zeki
nagyúr

Régi szép idők, mikor még hekkelték az sms központokat, meg a hangpostákat, és többet tudtam a rendszerek egy részéről mint a technikus akihez kapcsoltak. :)
Ugyan állásra nem hívtak be, de a zsaruk sem jöttek értem. :) Igaz jól nem szóltam senkinek. :)

Azóta már arra sem emlékszem, a múlt héten mit ebédeltem. :)

(#88621) 313313 válasza Zeki (#88618) üzenetére


313313
addikt

Nem, van egy szint, ami felett oda nem vesznek fel embert szerintem...
Volt kolega is ott kötött ki, nem optikán szolgáltatásokat létesít. De fingja sincs semmiről... Azt se tudta, hogy nála is lehet megrendelni szolgáltatást, amiért ugye prémium is jár... De a használt/demo telefonokról se hallott még...

Vettél te már tőlem telefont is... ;)

Szerk.: Aztán kapcsoltam, hogy van a fórumon is Telekomos, velük semmi bajom, ők kivételek.

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#88622) Zeki válasza 313313 (#88621) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az optikán sincs szekértelem... én a melóban a 30/30-as netet a saját wifi routeremmel osztom meg a telómmal, bármikor ki is mérem ezt a sebességet. Otthon most lett bekötve az ezres net, jó ha 30-ig felmegy a mutató, néha... inkább 20-25 megabit körül. De szerintük a készülékemben a hiba, meg a wifin úgyse tudja... sajnos a laptopom egy ezeréves hulladék, azzal sem megy gyorsabban... de bezzeg ha lenne egy jó gépem, meg rá volna kötve....

(nem hiszem hogy vettem tőled telefont)

[ Szerkesztve ]

(#88623) Frontiner


Frontiner
aktív tag

Sziasztok!
Kicsit bosszantó, megoldást nem várok, csak kiírom magamból...
18-án rendeltem a webshopból (Runtastis óra) , visszaigazoló e-mailben 21-e, üzletben való átvétel került megjelölésre.
Jelenleg 27-ét írunk, a cucc sehol, még mindig "szállításra vár" állapotban...
Hívtam őket,írtam e-mailt, szokásos elnézést,sok a megrendelés,legyek türelemmel,stb.
Ez így okés?

 IPhone 15, AppleWatch SE, Airpods 2, MBA 13" 2015 

(#88624) pete_21 válasza dptrsk (#88613) üzenetére


pete_21
addikt

Köszönöm szépen, megtaláltam! :)
Vegyek kiegészítő netet, semmi esély sincs rá, hogy látja a T-mobile, hogy gyanús körülmények között tűnt el a netem, és jófejségből visszaállítja, ugye?

(#88625) dptrsk válasza pete_21 (#88624) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem sok esély van rá.

(#88626) joelke HU válasza Frontiner (#88623) üzenetére


joelke HU
senior tag

Igen, sajnos az. Volt hogy sim kártyát három hét után kaptam meg.

Motorola G51

(#88627) AliasB


AliasB
senior tag

Üdv ;)
Egy újabb kérdésem lenne felétek ;)
A feltöltési bónusz 2500ft esetén 14 nap ha jól tudom. Azaz eddig így volt de most nem írja meddig használhatom még fel. Megvan még ez a 14 nap vagy ameddig tart addig tart a bónusz felhasználási ideje?

Járj nyitott szemmel.

(#88628) tsteve válasza AliasB (#88627) üzenetére


tsteve
senior tag

[link]

elektronikus feltöltés kell és előzetes regisztráció a 1414-en....amúgy 14 nap, valóban....ha ez megvolt és nem kaptál sms-t erről, akkor reklamálj...3 db sms szokott jönni és a 3.-ban van a 14 nap...

[ Szerkesztve ]

(#88629) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Van egy régi előfizetésem, Mozaik XS.
Ezzel most hogyan van a roaming? Net és beszélgetés
Előre is köszi, ha valaki tudja a választ!

(#88630) 4Grider válasza zsoltzsolt (#88629) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mind a 30 MB-ot el tudod roamingolni, utána viszont kikapcsolják. A perc- és sms díjak ugyanazok, mint ha itthon maradtál volna (40/43 Ft).

(#88631) tsteve válasza 4Grider (#88630) üzenetére


tsteve
senior tag

az a Move XS lesz, amit írsz, de a lényeg ugyanaz...

Mozaik XS: 42 Ft-jával lebeszélhető a havidíj és a 200 MB is működik EU-ban...

[ Szerkesztve ]

(#88632) zsoltzsolt válasza 4Grider (#88630) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi mindkettőtöknek a választ!
:R :R

(#88633) HoTaZo válasza tsteve (#88612) üzenetére


HoTaZo
őstag

Kicsit le vagyok lombozódva.
Ma bent voltam a T helyi boltjában, mert éppen nem volt senki.
Rákérdeztem a korlátlan mobilnetre. Hát, olyan csomag nincs.
Sőt, akár 1Gb, 5GB vagy akár 30GB-ra is váltok, nagyon kell figyelnem, hogy annak legalább a felét idehaza használjam el, mert különben kiszámlázzák. 4 hónapra visszamenőleg nézik s, ha az derül ki, hogy főként külföldön használom, akkor jön a + számla. Egyelőre OK, mert az elmúlt hónapokban csak itthon voltam, de ha kint vagyok valahol, akkor pár hónap múlva érdemesebb lesz más ország kártyáját megvennem. :F

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#88634) tsteve válasza HoTaZo (#88633) üzenetére


tsteve
senior tag

a "fair use" policy alapján valóban az utolsó 4 hónap átlaga számít... minden szolgáltatónál így működik ez, még külföldön is...

azaz ha hosszabb időt töltesz külföldön (pl. hónapokat) célszerű helyi kártyát venned mindenképpen

[ Szerkesztve ]

(#88635) HoTaZo válasza tsteve (#88634) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ja, csak, ha mászkálok egyik országból a másikba, akkor vehetem az érintett országok kártyáit, hogy "fair user" legyek... :((

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#88636) tsteve válasza HoTaZo (#88635) üzenetére


tsteve
senior tag

ez valóban igy van... én egy Three kártyát használok emiatt (ez egy angol szolgáltató) és ők nem veszik véresen komolyan a fair use-t az eddigi 1 év tapasztalata alapján...emiatt lett pl. az európai kamionos társadalom kedvenc kártyája is tudomásom szerint...a percdijak is jók náluk (11 ft/perc bárhonnan bárhova eu-ban)
azt természetesen most még nem tudjuk, milyen gyakorlatot fog követni a Telekom...

[ Szerkesztve ]

(#88637) HoTaZo válasza tsteve (#88636) üzenetére


HoTaZo
őstag

S ezt a kártyát csak Angliában és angol lakcímmel lehet megvenni? Feltöltése, hogyan működik?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#88638) tsteve válasza HoTaZo (#88637) üzenetére


tsteve
senior tag

irtam pü-t, ez itt már erősen off...

[ Szerkesztve ]

(#88639) Zeki


Zeki
nagyúr

Bakker, valaki nekem töltött fel 5000Ft-ot, és a telekom nem tud segíteni. Én meg leráztam a rejtett számról hívót, mert azt hittem csak szopatni akar, mert az sms-t csak az után láttam, hogy ő lerakta a telefont.

(#88640) dptrsk válasza Zeki (#88639) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Akkor így járt.
Ha a Telekomnak jelzi, lehet, hogy ők is megkérdezik tőled, hogy valóban volt-e ilyen, s ha igen, akkor hozzájárulsz-e, hogy tőled levonják.

(#88641) [P]laci válasza Zeki (#88639) üzenetére


[P]laci
senior tag

ha előfizus vagy és vissza akarod neki utalni, akkor ha gondolod segítek. (1 perc az egész, ha tudod a számot, hogy mire akartak feltölteni.)

(#88642) Zeki válasza [P]laci (#88641) üzenetére


Zeki
nagyúr

Dominós vagyok, és rejtett számról hívott. :(

(#88643) Watto1991 válasza Zeki (#88642) üzenetére


Watto1991
senior tag

Akkor így járt. Aki akar valamit, főleg a pénzét vissza, ne bújkáljon.

(#88644) Aventador91


Aventador91
őstag

hi. tabletet hogy lehet részletfizetéssel venni telekomnál? valakinek tapasztalat? csak előfizetésseL?

(#88645) Ateszpapa válasza Aventador91 (#88644) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Hy.
Meg is válaszoltad magadnak. :)

(#88646) troland26


troland26
őstag

Aranykártyás előfizetésem van . Az az infóm , hogy tudok eszközöket venni 10 havi kamatmentes részletre . A bt hangszórómat is így vettem tavaly . Viszont azt akkor vásároltam amikor bementem a T üzletbe átvenni a telefonomat . Online nem tudok eszközt vásárolni ugyanilyen konstrukcióval ?

(#88647) Ateszpapa válasza troland26 (#88646) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Kamatmentes részletre tartozékot legtöbbször csak személyesen tudsz venni, ott intézi az ügyintéző.

(#88648) hacki87 válasza Ateszpapa (#88647) üzenetére


hacki87
senior tag

hmmm ha bemennék az egyik T-be ahol van egy fényképezőgép amit szeretnék kamatmentesre megvenni előfizu nélkül akkor helyszínen megoldható? van 3-as otthoni előfizetésünk. Mert ha ez így működik akkor elgondolkodom rajta. Nem akarok munkáltatóival meg hasonlókkal bajlódni és egybe se akarom kifizetni.

(#88649) Zeki


Zeki
nagyúr

Ha a téves feltöltő jelzi a Telekomnak, hogy rossz számra töltött fel, visszkapja a zsetont?
Én nem hiszem, de valaki erősködik egy hülyeséggel...
Igen, ténylegesen feltöltik, de időközben jelzik a Telekomnak a téves feltöltést, akik Öntől levonják, nekik visszajuttatják az összeget. Ennek pár nap az átfutási ideje. Ez alatt a pár nap alatt kérik vissza a pénzt attól is, akinek feltöltötték a kártyáját. Gondoltam, csak szólok, jobb elővigyázatosnak lenni, sajnos nem mindenki ilyen becsületes, az én fejemben sem fordult volna meg, hogy átverés lehet. További szép napot!

(#88650) Ateszpapa válasza hacki87 (#88648) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen, ha arany vagy platina kártyás vagy.
Én sok mindent vettem már így, a részlet is kamatmentes szerencsére.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.