Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88251) tsteve válasza bb.bocs (#88242) üzenetére


tsteve
senior tag

utolsó ötlet: a sim kártya nem kér pin-kódot a feloldáshoz?
ezt ellenőrizd feltétlenül egy telefonban, mielőtt használatba veszed a kártyát...

[ Szerkesztve ]

(#88252) bb.bocs válasza dptrsk (#88249) üzenetére


bb.bocs
őstag

igen, csak ipv4el is meglestem, es amit írtál számot azzal is :(

(#88253) bb.bocs válasza tsteve (#88251) üzenetére


bb.bocs
őstag

nincsen levédve

(#88254) bb.bocs válasza Diák66 (#88250) üzenetére


bb.bocs
őstag

hát a cuccot olcsóbban vettem :Pgondolom mivel amikor beleraktam a telekomos kártyát, egyból kérte a függetlenítő kódot, gondolom ha nem függetlenítette volna, nem irta volna ki hogyy felodva . látja az összes hálózatot ha rákeresek, telekom vodafone telenor. manuálisan rámegyek a telekomra felcsatlakzik vagyis korlátozva.
Máshol olvastam aki igy csinálta, és telenorossal megy neki. sajnos nincsen másik kártyám kipróbálni más szolgáltatóval.

(#88255) Onderon


Onderon
senior tag

Várható mostanában, hogy a Telekom előrukkol valamivel? Rettenetesen le van maradva, szörnyűek a csomagjai, az akciói, az ügyintézés pedig kritikán aluli. Vodafone nagyon odavág most ezzel az új RED-del meg a szoc.média opciójával, Telenor pedig a korlátlan nettel 5990-ért. Telekomnál sehol semmi. Mint az őskorban.

(#88256) 4Grider válasza bb.bocs (#88254) üzenetére


4Grider
nagyúr

Milyen mobilnet-előfizetés van ezen a sim kártyán?
Másik eszközben (pl. telefonban) működik a nete?

(#88257) bb.bocs válasza 4Grider (#88256) üzenetére


bb.bocs
őstag

Integrált társkártya Net&Roll XS 2.9gb még van és tandroidos telóban használtam megosztva hotspotként. a kártyával tuti nincsen ilyen jellegű probléma, pin kód kezdettől kikapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#88258) 4Grider válasza bb.bocs (#88257) üzenetére


4Grider
nagyúr

Akkor már csak az a tippem, hogy az eszköz imei-je feketelistán van, ezért nem engedi fel a szolgáltató.

(#88259) bb.bocs válasza 4Grider (#88258) üzenetére


bb.bocs
őstag

hmmm ennek hol lehet utánanézni?

(#88260) Diák66 válasza bb.bocs (#88254) üzenetére


Diák66
őstag

Szerintem ezzel próbálkozz:

(#88261) 4Grider válasza Diák66 (#88260) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ezek vannak neki beírva.
A hozzáférési pont neve lehet bármi, akár titanic is.
Az apn lehet internet.telekom is.
A 000.000.000.000 ip egyenlő az üresen hagyott mezővel.

(#88262) Diák66 válasza 4Grider (#88261) üzenetére


Diák66
őstag

Akkor csak eljutunk odáig, hogy ezzel az eszközzel nem lesz internete....

(#88263) lugosi válasza Onderon (#88255) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem hinném. Szerintem ennél gyorsabb a reakcióidejük. Szerintem ha ki akartak / tudtak volna jönni valamivel akkor már kijöttek volna (lásd Hello data). Szerintem kivárnak.

(#88264) scope2007


scope2007
addikt

üdv!

szerintetek tudom ingyen hívni barátnőmet akkor is, ha elutazott külföldre?
ő is harmincas
NEXT S készülék nélküli díjcsomag
szóval a kérdés, hogy ha külföldön van változik valami?

egyelőre nincsen kedvem hívogatni az ügyfélszolgálatot :DD

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#88265) MK VII


MK VII
veterán

Hűség pontokat meddig lehet levásárolni?

(#88266) #08205312 válasza MK VII (#88265) üzenetére


#08205312
törölt tag

Szept 30

(#88267) dptrsk válasza scope2007 (#88264) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

a te szempontodból Next S esetén mindegy, hogy hol van a hívott telekom mobilos szám, te ingyen hívod.

[ Szerkesztve ]

(#88268) Onderon válasza lugosi (#88263) üzenetére


Onderon
senior tag

Kivárnak? Mire? Hogy mégtöbb ügyfelet veszítsenek? Ezzel a végletekig elcseszett Domino regisztrációval mennyi előfizetőt veszíthettek vajon? Mert hogy a külföldieket csaknem mindet, az tuti!

(#88269) Bailey válasza Onderon (#88268) üzenetére


Bailey
senior tag

Ez EU országból érkező külföldiek már nem vesznek amúgy sem kártyát, az EU-n kívülről jövők egy része pedig több országot jár végig az EU-ban, ők megveszik az első országban a kártyát és azt használhatják itt is.

(#88270) b.daniel válasza Onderon (#88268) üzenetére


b.daniel
senior tag

Ok,hogy én Telekom dolgozó vagyok,de a szubjektív tapasztalatom az,hogy az elmúlt 2 évben most a legjobbak a csomagok, talán a legolcsóbbak is integrált szolgáltatás esetén,es én az elmúlt 2 évben messze most kötom a legtöbb szerződést,és ezek az eddiginél magasabb százaléka szamhordozas.
Szóval nem rosszak ezek a csomagok egyáltalán, csak úgy éri meg igazán,ha van otthoni is

Ráadásul Domino percdijai is legjobb tudomásom szerint a Most-nak a legjobbak, illetve a Maraton opciók is prepaid netre a jobb ár érték arányúak közé tartoznak

Szerintem azért nincs változás mert egyáltalán nem indokolt:)

[ Szerkesztve ]

(#88271) AsusBoy válasza longwild (#1) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Sziasztok!

Voltam kulfoldon 1 hetet. Valamiert kulfoldon nem tudtam hasznalni a mobilnetemet .

Most haza jottem es nem mukodik a mobilnetem. Egyszeruen bekapcsolom a "mobil internet kapcsolatot" es egyszeruen semmi. Térerőnél meg sem jelenik az "e" vagy a "h+ " vagy a 3g logó.

Mi lehet a probléma?

Gyári visszaállítást jelenleg nem szeretnek csinalni. Sok kép, adat nincs lementve.

Koszi elore is

(#88272) b.daniel válasza AsusBoy (#88271) üzenetére


b.daniel
senior tag

iPhone? Esetleg egy hálózati beállítások visszaállítása segíthet,az meg szokta oldani.

(#88273) scope2007 válasza dptrsk (#88267) üzenetére


scope2007
addikt

köszi, reménykedtem benne, hogy így van

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#88274) AsusBoy válasza b.daniel (#88272) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Samsung galaxy s7.

Azt probaltam egybol.
Nem segített.

Mi lehet a problema?

(#88275) dptrsk válasza b.daniel (#88270) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Én úgy veszem észre ismerősi körömben, hogy sokan a Telekom hálózat stabilitását hiányolják...
S ezért várják sokan a Telekom lépését a korlátlan HelloData csomagra, mert sokan jönnének a jó hálózatra, mivel jelenleg a Telenor eddigi pontszerű lefedettsége még pontszerűbb lett, a Vodafone pedig általában harmadik a technológia fejlesztésben.

Szerintem a Telekom előfizetők sokkal érzékenyebbek a stabilitásra, a Telekom nem hiszem, hogy pár új ügyfél miatt kockáztatná a meglevő ügyfélbázist, a jelenlegi ügyfelek kárára. Akik jelenleg a Telenornál vannak szerintem fizetnének pár %al többet a stabilabb korlátlan netért.

Tényleg nem tudom, ha tele van a piac a Telenor és a Vodafone jobbnál jobb ajánlataival miért fontos, hogy a Telekom lépjen, ha számára megfelelő a jelenlegi tempóban (növekvő/csökkenő) ügyfélbázis.

(#88276) Onderon válasza b.daniel (#88270) üzenetére


Onderon
senior tag

Nem indokolt?

Az amivel a Telekom kijött egy halom nulla. Évek után felfedeztétek a moduláris csomagokat, csak épp külföldön most lépnek tovább. Tessék megnézni a Vodafone új RED csomagjait. Korlátlan közösségi média integrálva, korlátlan beszéd/sms minden irányba, 2Gb internet, és mindez EU-n belül is, 9900Ft-ért. Nálatok csak a korlátlan csomag alapból 13000, erre rájön az internet, legyen 1Gb (miért csak 1 és 4gb van? simán befért volna a kettő közé a 2gb 3000 Ft-ért), az már 15000 Ft. A 20%-os kedvezménnyel 12000, de ezt nemér számolni, mert a Vodánál is lejön a family-nél 2000Ft minimum. Szóval 15000 vs 9900, 1Gb vs 2Gb, SEMMI vs korlátlan közösségi média, SEMMI vs készülékbiztosítás.

ehhez képest Lengyelországban így néz ki a Telekom [link]

Korlátlan minden, beszéd, sms, internet, korlátlan közösségi média, EU Roaming. (az árát többször kellett megnéznem, mert nem hittem a szememnek: 80 zloty, :Y)

Valahogyan így kellene kinéznie a Telekomnak nálunk is. Ehhez képest az árak az egekben, a csomagok rosszak és a szolgáltatások messze elmaradnak Európától. Mert Európában már nincs is nem korlátlan előfizetés. Ha előfizetést akarsz venni, akkor csak azt kell megmondanod mekkora internetet kérsz. Esetleg az opciókat még hozzá lehet tenni. Ezek az X percek itthon ilyen-olyan irányba nevetségesek.

Elképzelni sem tudom, hogy miért hordozna bárki is hozzátok, ha a Vodafone-nál és a Telenornál is sokkal többet kap az ember a pénzéért.

[ Szerkesztve ]

(#88277) lugosi válasza Onderon (#88268) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem tudom mire várnak, csak tippeltem. Vagy kivárnak, vagy nem érdekli őket a konkurencia és ráhagyják. Más nem jut az eszembe. A második lehetőséget gondolom kisebb valószínűségűnek, de persze sose lehet tudni.
Lehet, hogy nem okoz nekik érezhető elvándorlást a konkurencia ajánlata, nem tudom.
Egy biztos, ha most új ügyfélként szerződnék, akkor szerintem nem velük szerződnék. De ameddig köt a hűségem hozzájuk, addig szerintem csak kijönnek valamivel, ezért nem is érdekel különösebben, hogy mikor reagálnak. Ha nem reagálnak, akkor elhordozom a számaimat, ez a hello data tökéletes lesz. Van is egy ilyen másodelőfizetésem, használgatom, príma.

(#88278) Onderon válasza lugosi (#88277) üzenetére


Onderon
senior tag

Térerő milyen? Budapesten kívül próbáltad?

(#88279) dptrsk válasza Onderon (#88276) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Csak a pontosság kedvéért, ha a Vodafone 2 év hűséges ajánlatát hasonlítod össze, akkor Telekomnál 11.000 forint a 15000 helyett, s ebből még lejöhet a 20, illetve 25%. Ha olcsóságról beszélünk, akkor a készülékvásárlást el is felejthetjük...

A másik kérdésedre: a digire várnak, hogy milyen lesz, ha elindul.
A voda RED Passokra pedig ott a Mobil L és XL mellé a nyári korlátlan adat... Igaz időszakosan, de a nagyobb csomagoknak mostanság többnyire mindig van valami akció...

A Telenor ajánlata ott vérzik el, hogy 6000 forintért van egy korlátlan netcsomagod, de ha SMSt küldesz már pluszba fizetsz 35ft/db áron. Többnyre Telenorosok miatt SMSes csomagot kell válasszak, gyakran elérhetetlenek a pontszerű lefedettség miatt(van hálózat, de nincs adatkapcsolat Budapesten elég sok helyen), az SMSt legalább megkapják, ellenben az email/chat üzenettel vagy esetenként hívással...

Telekomnál 10 GB netet kapsz jelenleg 6500 forintért hűség nélkül, minden perc/SMS 35ft pluszba(mert ki akar hívni ha ott a sok net) vagy 80perc/SMS 4GB nettel 6000 forintért(ha mégiscsak fontos a hívás és SMS). Szerintem kb. ez a 2 csomag van összehasonlíthatóságban a Telenor ajánlatával.

Tényleg nem tudom, hogy mire kell ennyi adat...
Én akár hogy küzdök nem nagyon tudok 1-1,2 GBnál többet fogyasztani, pedig böngészek, chatelek(képekkel, videókkal), emailezek. Az átlagos fogyasztás inkább 800MB-1GB közötti. Egy valamit nem csinálok, nincs telepítve a FaceBook alkalmazás és mobilnetről csak végszükség esetén megyek fel. Ha van wifi, akkor telefonról is van, hogy ránézek, de ez elenyésző.
Zenéim offline vannak, YouTube videót nem nézek mobillnetről.

Más országot, ha kérhetem ne keverjünk ide, mivel nem tudod mennyiért kapja itt és kint a frekvenciát és milyen telekommunikációs szektort érintő különadók vannak itt és kint.

[ Szerkesztve ]

(#88280) lugosi válasza Onderon (#88278) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Telejártam vele az országot, hibátlan. Kb azonos egyébként a telekoméval. Hétvégén voltam olyan helyen a Dunántúlon, ahol szakaszokon nem volt térerő egyáltalán se a telekomos, se a telenoros telefonon (erdei túra). Aztán egy helyen bejött edge mind a kettőn, majd a telenoros simes telefon átváltott 1 pálcás 4G-re, az használható volt. De 99%-ban teljesen azonos volt a kettő, megkockáztatom hogy 2km-rel arrébb lehet, hogy telekom lett volna és telenor nem. Teljesen meg vagyok vele elégedve, amúgy nem pesti vagyok, szinte kizárólag vidéken használom. Város széle, és kisebb települések is.

(#88281) r3dsnake válasza b.daniel (#88270) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

"a szubjektív tapasztalatom az,hogy az elmúlt 2 évben most a legjobbak a csomagok"

:DDD :DDD Feldobtad az estém. :)

(#88282) Onderon válasza dptrsk (#88279) üzenetére


Onderon
senior tag

A csomagajánlatok miatt kevertem ide más országokat, nem az ár miatt, bár az is érdekes. Igazad van, XL-nél már 4000 ft jön le, de akkor is csak 1Gb internet és nincsen semmi más mellé, a Vodánál meg még mindig ott a dupla internet, a közösségi média és a biztosítás.

Az, hogy a korlátlan netet a Telekom csak az L és XL-es csomagokhoz adta, megintcsak nulla, a Voda mindenkinek adott.

Több internet meg azért kell, mert naponta 20-30 emailt kapok munka közben, amik többnyire PDF-ekkel vannak tele, valamint sokszor fotókat kell küldenem embereknek, valamint szeretek ráérős időmben böngészni is, valamint Spotify előfizetésem is van. 1 Gb nekem nagyjából 1 hétre elég, ha dolgozom.

Lugosi: köszi az info-t!

[ Szerkesztve ]

(#88283) Bferibörs válasza dptrsk (#88275) üzenetére


Bferibörs
addikt

Én úgy veszem észre ismerősi körömben, hogy sokan a Telekom hálózat stabilitását hiányolják...
S ezért várják sokan a Telekom lépését a korlátlan HelloData csomagra, mert sokan jönnének a jó hálózatra, mivel jelenleg a Telenor eddigi pontszerű lefedettsége még pontszerűbb lett, a Vodafone pedig általában harmadik a technológia fejlesztésben.

jelenleg mindkét szolgáltató hálózatát használom Pest-megyében sok településen , nem tapasztalom a pontszerűséget - és tényleg amennyiben a Telekom nem változtat az árain, csomagjain én is dobbantok innen rövidesen. A Telekom,megbízható, jó hálózata a 3G-s időszakban igaz volt számomra azért jöttem ide , ma már nem sajnos.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#88284) b.daniel válasza r3dsnake (#88281) üzenetére


b.daniel
senior tag

2 év alatti végig next csomagok voltak, 20ert az XL 6 giga net volt, most 10 giga. Next M simonly árban most 4 giga van,ott 1 vt. Most én nyilván nem akarok itt megtèriteni senkit,meg meggyőzni a saját igazamrol, de nem véletlenül olyanok a csomagok amilyenek. Magukban is versenyképesek, annyira biztos mint a korábbi nextek (azonos ár cserébe kicsit több szolg.) Ha pedig van otthoni,ami ugye a célja lenne a T-nek akkor pedig kifejezetten jók az árak és kedvezmények:)
Amúgy örülök ha feldobtam :D kis mosolygas sosem árt;)

(#88285) Beca1990 válasza b.daniel (#88270) üzenetére


Beca1990
senior tag

"az elmúlt 2 évben messze most kötom a legtöbb szerződést"

részvétem azoknak az embereknek. :D

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#88286) dptrsk válasza Bferibörs (#88283) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Bp. 3,2,1,11 kerületek, néha Budakalász, Szentendre, Pomáz, gyakran elmegy utazás közben a térerő, csak segélyhívás Telenor esetén.
3. kerület otthon, a lakásban gyakran csak segélyhívásra vált a 2 telenoros SIM, már 6-8 készülékben volt, tehát eszközhiba kizárt. Míg nekem is telenoros SIMem volt, jó volt arra felfigyelni, hogy mikor jön hívásértesítő.
Telenornak többször jelezve, szerintük minden rendben van, nem fejlesztenek semmit.

Van rálátásom egy jelenleg Telenoros flottára:
Vállalati eszközpark, kb. 1000 mobilnetes SIM, gyakran megszakad hosszú percekre a kapcsolat a távfelügyelet alatt álló eszközökkel, mióta a Telenor nyerte meg a tendert. A munkavállalók(kb szintén 1000 hang SIM) is panaszkodnak, hogy gyakran nem tudják letölteni csak több próbálkozásból a munkalapokat, mivel nincs (4Gn) adatkapcsolat, várni kell percekig, újraindíts se segít...

Amíg Telekomos volt a rendszer nem voltak ilyen problémák, csak hát a pénz... Sajnos nem lehet mit kezdeni vele, mert a vállalt rendelkezésreállás megvan, alig várja mindenki, hogy leteljen a 3 éves szerződés, a felsővezetés az elején se akart hallani a szerződésbontásról.

Elhiszem, hogy nem Bp-en jobb lehet a Telenor, csak azt nem tudom, ha Budapestet, ami üzletileg egy fontos terület szerintem így elhanyagolja, akkor vidékre akkora figyelmet fordít? Kicsit furcsa.

(#88287) dptrsk válasza Onderon (#88282) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

"1 Gb nekem nagyjából 1 hétre elég, ha dolgozom."

Akkor nem értem, hogy miért a 2GB Vodás csomagot hozod fel példának...
8GB Vodafone vs 4 GB Telekom ~13.000 forint mindkét csomag
A biztosításra: Ha beleszámolod, akkor pl. egy S8+ készüléket veszel
a, ~23.000 forinttal drágábban hozod ki, mint a Telekomnál listaáron
b, 79.990 a készülék és havi + 10.000 forintot fizetsz 22.990 havonta - Telekomnál 203.280 forintot fizetsz a készülékért és havi 17.000 a havidíj.
c, 9.990 forintot fizetsz a készülékért, 25.990 havidíjjal - Telekomnál 0 forintot fizetsz, majd 17.000 forintot 2 hónapig utána 24.490 havonta.

a, 23.000 forinttal olcsóbb a Telekom a 2 év alatt
b, 20.000 forinttal olcsóbb a Telekom a 2 év alatt
c, 60.000 forinttal olcsóbb a Telekom a 2 év alatt
(remélem nem számoltam el semmit.)

c esetben simán belefér egy Telekomos/független készülékbiztosítás és még mindig pluszban vagy a Vodához képest.
Ha pedig nem veszel szolgáltatótól készüléket, akkor a biztosítás nem előny a Vodafone javára.

(#88288) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Sziasztok!
Voltam kulfoldon 1 hetet. Valamiert kulfoldon nem tudtam hasznalni a mobilnetemet .
Most haza jottem es nem mukodik a mobilnetem. Egyszeruen bekapcsolom a "mobil internet kapcsolatot" es egyszeruen semmi. Térerőnél meg sem jelenik az "e" vagy a "h+ " vagy a 3g logó.
Mi lehet a probléma?
Gyári visszaállítást jelenleg nem szeretnek csinalni. Sok kép, adat nincs lementve.
Koszi elore is

hálózati beállítások vissza állításával sem javult meg

(#88289) Zeki válasza AsusBoy (#88288) üzenetére


Zeki
nagyúr

Telefon ujrainditas megvolt?

(#88290) AsusBoy válasza Zeki (#88289) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Megvolt. Újraindítás, sim kártya ki be.

Mi lehet a probléma? :/

(#88291) dptrsk válasza AsusBoy (#88288) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Az, hogy beírod (fél)naponta nem fog segíteni.
Másrészt ez inkább a telefon topikjába tartozik.

Javaslom ments le mindent, s mehet a gyári visszaállítás.

[ Szerkesztve ]

(#88292) Vekkerúr válasza csako (#88127) üzenetére


Vekkerúr
csendes újonc

Azt megsúgod, hogy ennek a font-nak mi a neve? Nagyon tetszik. Esetleg linked van hozzá? Amiket találtam és hasonló, azok nem tudnak magyar ékezetes karaktereket. Úgy látom, a tied tud. Előre is köszönöm 😊

[ Szerkesztve ]

(#88293) Bferibörs válasza dptrsk (#88286) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nekem csak 2 telekomos és 2 telenoros kártyám van, Pomázon is - belterület- használom mindet, nem vettem észre különbséget , amit írtál biztos nálad ez jelentkezik,nálam nem szerencsére.Budapesten keveser járok,elkerülöm ha lehet Sokat vidékezek , jelenleg több giga netet használok mérésekre mindkét szolgáltatónál mivel keresem az új szolgáltatómat ( voda kizárva), eddig kb. hasinló eredményekkel. Különbség eddig Pusztazámor külterület, ott nem volt telenor,telekom 3 g dadogott, netezni nem lehetett vele, ott nem mértem rá akkor.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#88294) dptrsk válasza Bferibörs (#88293) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Az a legfontosabb, ahol te használod ott melyik milyen.
Én köszönöm egyenlőre a Telenor a hozzáállása miatt kerülöm.

A Telekom is kap rendesen, ha hibázik(ami azért viszonylag sokszor előfordul az esetemben), de az ügyfélkezelés is egy fontos dolog, ebben is van különbség, nem is kicsi a Telekom javára, hogy csak egyet említsek:
Telenor volt, hogy félreszámlázott, 2500 helyett 22000 számlát küldött, a válasz: fizessük be, majd kivizsgálják és ha jogos jóváírják. Olyan lehetőség nincs, hogy csak a jogos
Telekom félreszámlázás is volt jópár: kiemeljük a számlát, ne fizessem be, majd ha megvan a kivizsgálás eredménye kitolják a korrigált összeg fizetési határidejét.

(#88295) Bferibörs válasza dptrsk (#88294) üzenetére


Bferibörs
addikt

Persze,ezért mérem, a statisztika,lefedettségi térkép nekem nem sokat segít " bivalyb@sznádon" a prérin. Ügyintézéssel sajnos nekem is volt gondom mindkét szolgáltatónál. Nekem a t.kom került többe ilyen esetben , de a telenor sem piskóta,ez van nincs jobb jelenleg
. Telekom szolgáltatással nem volt gondom az elmúlt tizen évben, az ügyintézés viszont kritikán aluli az esetek 60-70 százalékában, na meg a mostani díjak is számomra magasak ,értelmetlenek. ( Sok m.net nagyon kevés beszéd, vezetékes megszüntetése mert kihasználatlan számomra, magyarul keveset vagyok fix. helyen).

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#88296) #08205312


#08205312
törölt tag

Üdv.
Domixo fix (technikai nettel) működik a roaming gprs? Vagy kell rendelni valami hazai csomagot is.
Illetve: az applikációban 0,0765 Ft / 1kB szerepel. Nem magas ez a díj egy kicsit? Valami 2,7 Ft-ra emlékszem per MB.

(#88297) 4Grider válasza #08205312 (#88296) üzenetére


4Grider
nagyúr

Bekapcsolt roaming szolgáltatással működik.
2,75 Ft/MB.

(#88298) csako válasza #08205312 (#88296) üzenetére


csako
veterán

Valószínű az app-ban még nem frissítették az árát.
Weboldalon (kivételesen ;] ) rendben van

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#88299) odrif


odrif
MODERÁTOR

Ismerősöm részletre vásárolt a T-nél telefonkészüléket.
Most szeretné egy összegben kifizetni a fentmaradó részleteket.
Van erre lehetőség? Illetve kötbért, szerződésmódosítási díjat kell fizetni?

20 éve a Prohardveren

(#88300) Watto1991 válasza odrif (#88299) üzenetére


Watto1991
senior tag

Semmi kötbért, díjat nem kell fizetnie. Bemegy ügyfélszolgálatra és ki tudja fizetni.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.