Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88951) dptrsk válasza Nordik (#88950) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem hiszem.
Inkább hívd fel a 1414et, s ott kérd, hogy a következő havi számládban írják jóvá a pontokat, mivel webshop hiba miatt nem tudod beváltani.
S ha itt igenlő választ kapsz, akkor rendeld meg.

(#88952) chab7


chab7
addikt

Mobil L + 1GB netem van, aktivált nyári korlátlannal. Ha külföldre megyek akkor arra az időre kapcsoljam ki a korlátlan opciót és ha vissza jöttem akkor újra be, vagy maradhat bekapcsolva mert kint az 1 gigából használ ha haza jövök akkor meg újra a korlátlant (Aug végéig)?

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#88953) BéHGT


BéHGT
senior tag

Net & Roll S-be lett külföldön felhasználható adat? Régebben nem vettem ezt észre...
kép

[ Szerkesztve ]

(#88954) n@p@lm válasza BéHGT (#88953) üzenetére


n@p@lm
őstag

Igen!

(#88955) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Sziaszok

Erre tud valaki választ?

https://mobilarena.hu/tema/nagy_t-mobile_topik/hsz_88877-88877.html

(#88956) 4Grider válasza chab7 (#88952) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mit vesztenél azzal, ha véletlenül a korlátlan keret terhére menne a roamingod? (Persze nem fog.)

(#88958) dptrsk válasza Cilindrik (#88955) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Sajnos nem vagyok sem magenta 1 ügyfél, és csak 1 mobilelőfizetésem van
Tehát ha jól értem:
Otthon tripla csomag + 2 havidíjas mobil előfizetésed van.

"A kedvezmény aktiválásáról SMS értesítőt kap minden csoporttag, ekkor lép életbe a 0 Ft-os tarifa."
Ezt az SMS-t megkapta a 2 mobil előfizetés?

Ingyen beszélgetés csak mobil előfizetések között van, a vezetékest nem lehet bevonni.(A havi keret 5000 percéig a vezetékes ingyen hívja a mobilt, de a mobil nem hívja ingyen a vezetékest)

A mobil hívásnaplóját össze kell vetni a számlával, ha a 95 perc a mobil szerint is 95 perc (minden megkezdett perc díjköteles, így pl. az 1:10-et 2 percnek kell számolni), akkor nincs bekapcsolva a szolgáltatás. Ha valami lényegesen nagyobb szám jön ki, pl. 200 perc, akkor nem szerepel a számlában,de nem is fizettél érte, az ingyenes számokat, pl. 1414 ne számoljátok, azok nem szerepelnek a számlában sem.

(#88959) dragon1993


dragon1993
őstag

A webshopban kapható HUAWEI E3372H modem független?

(#88960) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Van egy Magenta 1-be belefoglalt, még jövő évig hűséges Next S Aranytárskártyás fő-előfizetésem. Szeretném lecserélni a több net miatt egy másikra, ami drágább, mint a jelenlegi, összevágtam a 2 képet,hogy látszódjon, miről-mit szeretnék: [link]

Kérdéseim:

1. Magenta 1 marad?
2. Van ingyen beszélő opcióm, pár másik simmel, azt nem piszkálja a váltás?
3. A hűségidő újraindul? Azért nem egyértelmű számomra, mert úgy tudtam, hűség alatt is lehet drágább csomagra váltani anélkül, hogy hosszabbodna a dolog.

Előre is köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#88961) dptrsk válasza icecave (#88960) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Magenta1 marad.
Ingyen beszélő, ha az új, magenta1ben 0ftos, akkor marad
Nem indul újra a hűség, ha mindenigaz.

[ Szerkesztve ]

(#88962) vpanangin válasza dragon1993 (#88959) üzenetére


vpanangin
senior tag

Korábban többen írták, hogy igen.

Tutira akkor derül ki, ha beüzemeled. Ha Webshopból rendeled és nem független, legfeljebb visszaküldöd, azt hiszem 14 napig visszaveszik a pénz visszafizetésével együtt.

Peace.

(#88963) CHIPman válasza dragon1993 (#88959) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Abszolút nem.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#88964) MittuDomain_ válasza dragon1993 (#88959) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Én a Supreme-féle módszert ajánlom: ha az URL-ben szerepel az "SL" kód (sim lock), 99%, hogy függő lesz. Sajnos itt is van.
Volt vmi alcatel modem is szintén 10.780-ért SL nélkül, de jelenleg nem elérhető.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#88965) CHIPman válasza MittuDomain_ (#88964) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Amit írtál, abból nem következik, hogy ha nincs SL, akkor nem függő. Abból csak az következik, hogy ha van, akkor az.
Az E5577C-nél pl. nincs SL, és állítólag függő. Egy nem-laikus Telekom partner eladótól származik az infó.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#88966) SUPREME7 válasza CHIPman (#88965) üzenetére


SUPREME7
őstag

Biztos lehetsz benne, hogy az 5577c mifi független. A t pontos ügyfélszolgák sincsenek sokszor képbe, vagy direkt nem mondják meg, nemhogy a t parner.99.9% ha nincs /SL jelzés akkor az független.

Talán még valami árlistán is szerepel valamilyen formában, hogy független. A d-link DWM-222 is független, a többi függő (e3372h, L100, W800)

[ Szerkesztve ]

(#88967) dragon1993 válasza SUPREME7 (#88966) üzenetére


dragon1993
őstag

Mi mindenhol találkozunk :R

(#88968) SUPREME7 válasza dragon1993 (#88967) üzenetére


SUPREME7
őstag

:D

Egyébként valószínűleg egyre több független készülék lesz, ha úgyis ingyen kell függetleníteniük a szolgáltatóknak, lehet nem fognak vele szarakodni. Max alapból drágább listaár lesz. És sokkal több letiltott telefon az aprón :(

[ Szerkesztve ]

(#88969) Handball94


Handball94
aktív tag

Webshop kérdés:
Az mitől lehet hogy nem enged személyes átvételt csak GLS-t, vagy pick pack pontot?
Minden termék olyan a kosárban ami rengeteg boltban átvehető elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#88970) dptrsk válasza Handball94 (#88969) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Az összes termékre igaz, hogy van egy olyan üzlet, ahol mind elérhető?

(#88971) dragon1993 válasza Handball94 (#88969) üzenetére


dragon1993
őstag

Bestbuy topic

(#88972) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok!
Egy nagyon fontos kérdésem lenne,hol lehetne megnézni a kisker árlistát a tartozékokról,pl. nekem most BT fülhallgatok érdekelnénk,mert az enyém bedöglött.
Nekem anno egy telefonos ügyintéző küldött,és volt olyan ami a honlapon nem volt fent,talán van olyan ami olcsóbban megkapnék.
A válaszokat előre is megköszönném.
Lehet hogy nem jó topikban érdeklődök,akkor bocs.
:R

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#88973) alexander12 válasza CHIPman (#88965) üzenetére


alexander12
aktív tag

Az 5577C biztosan független, multkor rendeltem és egy telenoros korlátlan kártya csücsül benne🙂☺

kíváncsi, OP8T

(#88974) HXY


HXY
addikt

A Huawei e3372h a legjobb USB-s modem, de a Telekom-os nem független.

[ Szerkesztve ]

(#88975) icecave válasza dptrsk (#88961) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszönöm a választ. Neten csináltam, nem hosszabbodott a hűség váltáskor :)

(#88976) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

COOP kedvezménynél, ha nem ugyanazon a néven van az előfizetés és a kártya, az probléma?

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#88977) dragon1993 válasza Aaron14 (#88976) üzenetére


dragon1993
őstag

BestBuy topic, de válaszolva nem probléma.

(#88978) Aaron14 válasza dragon1993 (#88977) üzenetére


Aaron14
őstag

Köszönöm! :))

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#88979) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Segítsetek már legyetek szívesek hol találom a készletértesítőt belépve a webshopos felületemen?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#88980) dptrsk válasza anonymus89 (#88979) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Én nem találtam meg 1-2 hónapja.
A megoldás: tegyél valamit készletértesítőre és akkor betölti a készletértesítő oldalt.
Ezek után, ha gyakran kell, mentsd le a linket, és töröld, amit törölni akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#88981) anonymus89 válasza dptrsk (#88980) üzenetére


anonymus89
addikt

Igen nekem is csak így jön be, köszi!

más: egy kis szösszenet; leadtam kuponnal két termékre múlt hét hétfőn egy rendelést azonnali bolti átvétellel. Mind a mai napig nem tudtam átvenni mert állítólag informatikai hiba miatt nekem nem tudják kiállítani a számlát. Tegnap már utoljára mentem be és kértem most már valami megoldást találjunk mert ez így nem állapot, hogy a T-pontba csak beszélgetni járok be. Mondtam az üzletvezetőnek, hogy vásárlói kedvezménnyel hagy vigyem el a terméket és felejtsük el egymást de azt állítja 1 db memóriakártya van az üzletben és az az én nevemre van lefoglalva. Kértem akkor mondjuk le a webshopos rendelést és amint felszabadul akkor megveszem, erre meg az a válasz jött lehet más le fogja foglalni.

Tehát nem jutottunk semmire a vége reklamáció lett megírtuk én meg eljöttem de többet nem vagyok hajlandó visszamenni az üzletbe.
Soha többet nem fogok azonnali bolti átvétellel rendelni inkább hozza ki a futár mert Bp-en érdekes módon ki tudják állítani a számlát. (barátomnak volt ilyen esete dettó ugyanez neki az ottani boltvezető vásárló megtartói kedvezménnyel kiadta a terméket)

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#88982) CHIPman válasza anonymus89 (#88981) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ugyanígy voltam Pécsen, de nekem kb fél óra alatt megírták valahogy a számlát.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#88983) anonymus89 válasza CHIPman (#88982) üzenetére


anonymus89
addikt

Úgy látszik Nyíregyházán nem ilyen rugalmasak de ezt el is mondtam a boltvezetőnek. :F

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#88984) dptrsk válasza anonymus89 (#88983) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A számlakiállítási hiba valóban létezik. A megoldás, hogy a bolt kiállít egy számlát, amiben 100% kedvezményt ad. HelpDesket hívja fel, s elmagyarázzák neki mit kell csinálnia.

(#88985) anonymus89 válasza dptrsk (#88984) üzenetére


anonymus89
addikt

Felhívtam az ügyfélszolgálatot megkértem, hogy ezt az infót amit említettél ne e-mailben kérdezze meg hanem telefonon addig vártam és valóban visszaigazolta ezt a kedvezményt.
Na most állítólag azért nem kaphatom meg ezt mert kupont használtam fel legalább is ezt mondta az ügyintéző.
De az üzletvezetőtől függ, hogy milyen opciót tudna számomra biztosítani.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#88986) Mukucs


Mukucs
senior tag

Sziasztok!

Van a nevemen 3 előfizetés, az egyiken 4GB internet, 1Gb és 400MB. Mitől van az, hogy elfogy mindegyik, minden hónapban idő előtt, mikor senki nem tölt le semmit?

Pl az én nevemen az 1 GB os van, PH!.-zok javarészt, faxbukolok, semmi letöltés, de a forduló előtt már nincs rajta net..

:F

[ Szerkesztve ]

(#88987) lupus_l válasza Mukucs (#88986) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Tapasztalat, hogy a Facebook fogyaszt ezek közül a legtöbbet :(

(#88988) Soybex válasza Mukucs (#88986) üzenetére


Soybex
őstag

Facebook zabál sokat mert a betöltött képek videók alapba sok adatot forgalmaznak.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#88989) dptrsk válasza Mukucs (#88986) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Az adatforgalom számlálót nézd meg a készülékeken.

(#88990) Mukucs válasza dptrsk (#88989) üzenetére


Mukucs
senior tag

Az oké, de hogy lehet, hogy mindenkinek majdnem egyszerre fogy el, mikor ekkora különbségek vannak, már ami a felhasználható adatot illeti.. :F

Ha több netem van, többet vesz le a fészbúk? :DDD

(#88991) flirt


flirt
tag

Üdv! Domino számot hogy lehet utólag titkosítani? 1414-en elvileg igen, de a gyakorlatban csak havidíjas esetén van ilyen menüpont...

(#88992) MK VII válasza Mukucs (#88990) üzenetére


MK VII
veterán

Ha ez megnyugtat, nekem facebookom sincs, így app sem és messenger sem. Vibert használok meg PH-zok a telefonról és nekem is elfogy hónap vége előtt az 1GB keretem. Egyre több fogy ugyan ahhoz a felhasználáshoz.
Eddig mindig maradni is szokott az 1GB-ból, most semmi.

(#88993) Mukucs válasza MK VII (#88992) üzenetére


Mukucs
senior tag

Akkor nem vagyok egyedül, köszi a beszámolót! :)

Arra van lehetőség, hogy bővítsem a netemet, díjcsomagomba maradva!? :U

(#88994) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Nekem meg maradni szokott több, mint 2GB az 5GB-ból, forduló előtt.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#88995) MK VII válasza fornettisuti (#88994) üzenetére


MK VII
veterán

Mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet :D

(#88996) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Nekem 7GB volt a Telekomnál, többnyire elhasználtam :D Most meg kicsit főlélőttem, telenor 50GB, de esélyt se adnak elhasználni, korlátlan böngészés + 100GB éjszakai, és a mytv se számít már bele az adatkeretbe. 4700Ft-ért elég szar, mit is ad ennyiért a Telekom? :DDD Mondjuk tény, hogy ez csak a net, dual simes telefon kell hozzá és egy főkártya csak beszélgetésre.

[ Szerkesztve ]

(#88997) Tompo92


Tompo92
senior tag

Sziasztok...
Gyors kérdés, mert már lerobban az agyam...
Szóval Feltöltőkártyás Dominos vagyok (Domino Fix)
Bekapcsoltam tegnap ezt a Domino Most kedvezényes cuccot.
Plusz rég óta használok megújuló NetPlusz S-t ami alapjába véve nekem elég (200MB) viszont most nyaralgatunk utazgatunk és kicsit szűkös lett a 200MB. Gyorsan megnéztem a telekom oldalán milyen lehetosegek vannak most. Találtam ezt a Maraton 500MB-t ami egyszeri adatcsomag amiről azt írták hogy addig használom amíg el nem fogy. Na most bekapcsoltam és azt írja hogy felhasználható 0 napig..majdnem felrobbantam. Tehát akkor ezt az 500MB ot még ma használjam el mert holnap ugyis kikapcsolják? Vagy mi? Rohadtul nem ezt írták a leirásban hanem hogy addig használom amig el nem fogy( úgy osztom be ahogy akarom) most akkor mivan??

(#88998) csako válasza Tompo92 (#88997) üzenetére


csako
veterán

Csak nincs megoldva a kiírás. Addig használhatod fel, amíg a sim kártyád érvényes.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#88999) CHIPman válasza SUPREME7 (#88996) üzenetére


CHIPman
nagyúr

És papír szerint csak otthon használhatod. Ha nem kell ragaszkodni a papírformához, akkor a Telekomnál van havi 2500Ft-ból korlátlan neted.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#89000) Tompo92 válasza csako (#88998) üzenetére


Tompo92
senior tag

Hála az istennek mert ez a telekom alkalmazás egy csődtömeg mar vagy 6 félrevezető hibát észleltem benne ami rohadt idegesítő!
Köszönöm :R

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.