Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87052) szalai112 válasza Zeki (#87047) üzenetére


szalai112
senior tag

Ingyen unlock :)
A telekomnál azt szem 10ezer Ft

(#87053) Zeki válasza szalai112 (#87052) üzenetére


Zeki
nagyúr

Én .5-re emlékszem. Hogy moost 15 ezer vagy 25 ezer, passz.

(#87054) szabogabor10 válasza szalai112 (#87052) üzenetére


szabogabor10
veterán

15.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#87055) joecontra


joecontra
addikt

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Van ugye ez a kötelező adategyeztetés Domino csomagban lévőknek. Ennek a menete nem is lenne bonyolult.
A gondom az hogy a csomag az elhunyt édesanyám nevén van, viszont a számot és a csomagot szeretnénk megtartani. Ha nem egyeztetünk adatot, a szám elvész. Ezt nem szeretnénk.

Mi a teendő ilyenkor?
Köszönöm előre is a segítséget!

Üdv,
J

(#87056) tsteve válasza joecontra (#87055) üzenetére


tsteve
senior tag

87025-től olvasd vissza a hozzászólásokat...

[ Szerkesztve ]

(#87057) 4Grider válasza joecontra (#87055) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ezt ma már kérdezték, tehát nem kell sokat visszaolvasnod. A lényeg, hogy próbáld meg a te adataiddal elvégezni az adategyeztetést, ha sikerül, máris a neveden lesz az előfizetés.

(#87058) lugosi válasza [P]laci (#87050) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"neki megmaradt a régi világból ez a jelentsünk fel, be"

A hatósági panaszbejelentés lehetőségét nem a régi világban (jelentsen ez bármit is számodra) találták ki, hanem a maiban, tekintettel arra, hogy nem vitatható tény, hogy a nagyvállalatok erőfölényben vannak veled szemben, és ha nincs egy felettük álló erő (állami kényszerítő eszköz a hatóság útján) akkor önszántukból nem garantált, hogy nem élnek vissza az erőfölényükkel a kisemberrel szemben.
Tudomásul kellene már venni, hogy a magzatpózba való összekuporodás nem old meg semmit, ki kell állni magadért és használni kell a jogaid helyreállítása érdekében létrehozott és közpénzből működtetett intézményeket.
Persze mindig lesznek, akik félelemből vagy lustaságból nem így tesznek, és ezt az erkölcs és az újvilágiasság nevében igyekeznek megmagyarázni. :U

(#87059) tsteve válasza lugosi (#87058) üzenetére


tsteve
senior tag

én pl. éveken át védtem legtöbbször a telekomot, gyakran kapott nemtelen támadásokat is különböző fórumokon, gyakran jogtalanul... mostanában kezd változni a véleményem róluk.. kb. amióta egy nem túl hozzáértő emberke került a lakossági üzletág élére náluk... azóta botránysorozat a telekom működése számomra... mindent betetőzött az, hogy nem hagytak értelmes roaming díjcsomagot domino-ban... az ilyen károgó (általad is idézett) hozzászólások pedig természetesen csak abban erősítenek, hogy erősíteni kell a fogyasztói önvédelmet is..

(#87060) k-adi válasza tsteve (#87059) üzenetére


k-adi
nagyúr

nem hagytak értelmes roaming díjcsomagot domino-ban

igen ez eléggé bosszantó, de várjuk ki a végét... igaz lassan kezdődik a nyár, vége a vizsgaidőszaknak de talán nyár közepén még előrukkolnak valamivel... vagy jövőre :D

(#87061) tsteve válasza k-adi (#87060) üzenetére


tsteve
senior tag

napokon belül dönt ezügyben sztem az nmhh... többen jeleztük feléjük innen a problémát a Domino Netplusz dijcsomag kapcsán a múlt héten... tegnap elindult egy nmhh-s vizsgálat is már

[ Szerkesztve ]

(#87062) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Életemben először töltöttem fel neten keresztül dominó csomagomat.Pontosabban töltöttem volna fel.Volt még rajta pár száz forint...Kiválasztottam 2500 megadtam a kártyaszámot stb ment minden majd a végén azt írta sikertelen feltöltés.A bankban megnéztem nem jelzi a tranzakciót.Vagy az ilyen feltöltést nem is szokta?Közben jött az sms értesítés is hogy sikeretlen feltöltés volt.Ezt most hogy?

[ Módosította: CoolMan ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#87063) [P]laci válasza k-adi (#87060) üzenetére


[P]laci
senior tag

a domino surf benne foglalt adatmennyisége továbbra is felhasználható EU-ban, valamint a travel opciókkal (ami jóval olcsóbb is lett) simán megtudod oldani a dolgot addig, szóval nem maradsz a levegőben se így, se úgy. ;)

(#87065) St3ven válasza [P]laci (#87063) üzenetére


St3ven
addikt

Surfre lehet még váltani Fixről? Mert ha igen, akkor nyaralás idejére megérné átváltani, aztán meg vissza. Vagy ez így nem kivitelezhető?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#87066) 4Grider válasza St3ven (#87065) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Telekomnál feltöltősöknek nem elérhető a GPRS World Limit? Mert ha igen, az 2.75 Ft/MB, azaz a Surf-től kicsit kedvezőbb áron lehetne vele netezni az EU-ban.

(#87067) air


air
nagyúr

Sziasztok!

Tudtok valami infót arról, hogy neten rendelt Dominó kártyát várhatóan mennyi idő alatt szállítják ki?
05.26-án rendeltem, de még mindig "Jóváhagyásra vár" állapotban van.
Múlt héten írtam emailt az ügyfélszolgálatnak, de csak egy semmitmondó választ kaptam, miszerint technikai okok miatt néhány napot csúsznak a kiszállítások.
Ma egy órát álltam Pécsett az Árkádban, de nem kerültem sorra.
A 1430-as számon pedig képtelenség humán operátorhoz jutni, mert mindenképpen meg kell adni azt a telefonszámot vagy MT azonosítót, amivel kapcsolatban ügyet akarok intézni. Új SIM rendelése okán egyik sincs. :(
De a weblap szerint a 1430-on is lehetne rendelni, de ez sem igaz. Nincs olyan menüpont, ahol ne kérné a fenti adatokat. Vagy tényleg én vagyok ennyire béna, de kb. 8-10 hívás során sem sikerült megtalálnom.
De valószínűleg hiába tudnék beszélni emberrel, biztos vagyok benne, hogy nem tudna segíteni.
Mit lehet tenni? Hogyan lehet egy nyamvadt SIM kártyához jutni? Esküszöm nem vagyok terrorista, és nem 500 darabot akarok venni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#87068) tsteve válasza St3ven (#87065) üzenetére


tsteve
senior tag

a domino surf lezárt csomag már... ne keressétek ha váltani akartok rá... szánalmas a Telekom

[ Szerkesztve ]

(#87069) Zeki válasza Orlin (#87062) üzenetére


Zeki
nagyúr

Annyi van, hogy valamit elcsesztél.
Vagy nem lehet a kártyáddal a neten vásárolni, vagy nincs rajta pénz, vagy rosszul adtál meg valami adatot.

(#87070) anadroid válasza air (#87067) üzenetére


anadroid
senior tag

Nekem kb. 3 hét volt, egy hónappal ezelőtt. Négyszer sürgettem meg.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#87071) air válasza anadroid (#87070) üzenetére


air
nagyúr

Basszus. Az gáz. Jövő hétre kell a kártya. Akkor a kiszállítás lényegében esélytelen.
Marad a személyes vásárlás, több órás várakozás után. :(((
Köszi.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#87072) lugosi válasza air (#87071) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lehet időpontot foglalni üzletbe úgy tudom.

(#87073) kovacsmi_74 válasza air (#87071) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Nagyobb benzinkutakon is lehet Domino SIM kártyát vásárolni, aktiválni pedig telefonálással lehet.

[ Szerkesztve ]

(#87074) tsteve válasza kovacsmi_74 (#87073) üzenetére


tsteve
senior tag

ők a sokkal gazdaságosabb, neten rendelt kártyákról beszélnek...

(#87075) air válasza lugosi (#87072) üzenetére


air
nagyúr

Akkor az lesz.
Bár ma pont láttam, hogy egy pár kb. 20-25 percet várt velem együtt, majd úgy szólították őket, hogy "Üdvözöljük időpontra érkezett ügyfelünket."

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#87076) kovacsmi_74 válasza tsteve (#87074) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Az lehet, de gondoltam, hogy itt a gyorsaság most fontosabb. Viszont elfekvőben így lehet, hogy van még Surf díjcsomaggal is valahol, ha vkinek olyan kellene... Bár, hogy aktiváláskor az is marad-e?

(#87077) Zeki válasza kovacsmi_74 (#87073) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az Auchan is tele van Domino simkártyákkal.

(#87078) St3ven válasza 4Grider (#87066) üzenetére


St3ven
addikt

Ha megy minden egyéb netcsomag megléte nélkül is, akkor a valóban GPRS World limit 2,706 Ft/MB díjazása legkedvezőbb.

Bár a lenti oldal szerint:

Szolgáltatás feltételei

Havi díjas előfizetés
vagy
Domino feltöltőkártyás előfizetés
+
Mobilinternet-előfizetés :F

Na most mit ért Mobilinternet-előfizetés alatt? Mert a szóra kattintva kártyásként a Maratonhoz lehet eljutni.

http://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/internet/mobilinternet/kulfoldi-mobilnet/world-gprs-limit

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#87079) milenda válasza St3ven (#87078) üzenetére


milenda
tag

Mivel a feltöltési bónuszként kapott nethez is kell mobilinternet „előfizetés”, de a Domino Fixhez automatikusan járó technikai netet annak tekinti, én úgy értelmezem, hogy a World GPRS is mehet.

(#87080) 4Grider válasza St3ven (#87078) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azt látom, hogy 2.75 Ft/MB árral csak a blue ÁSZF-ben szerepel a World limit, ott meg van alap mobilnet-csomagom. A Telekom aktuális ÁSZF-ben 17.10 Ft/MB található. Legközelebb július elsején módosul az ÁSZF, azt még nem néztem.

(#87081) tsteve válasza 4Grider (#87080) üzenetére


tsteve
senior tag

Telekomnál 2.38 Ft/MB-ot hoz a júniusi Ászf a World Gprs Limit-re...
július 1-től : 2.75 Ft/MB
7.3.2-es pont mindkettőben...
tiszra röhej : duplázták a bekezdés szövegét... már az Ászf-et is csak ennyire fésülik át csak kiadás előtt.. semennyire

[ Szerkesztve ]

(#87082) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Rendeltem egy fix kártyát amit 2 hét után fel is adtak:

iWiW?? mi a xar tarifa ez már?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#87083) #08205312 válasza Vangelis (#87082) üzenetére


#08205312
törölt tag

Mindent tudni akarnak rólad, ezért nyitják újra ezt a tarifát. 😜

(#87084) Vangelis válasza #08205312 (#87083) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mondjuk már azt sem tudom, hány domino van a nevemen., De miután a 4 vagy 5. lett aktiválva még azt írta, hogy 9 domino kártyát aktiválhatok. :DDD

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#87085) 4Grider válasza tsteve (#87081) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ja most látom, hogy az oldalon aktuális Domino ÁSZF-ként pillanatnyilag a május elsejei van fenn, a júniusi tehát aktuálisan hiányzik.

(#87086) tsteve válasza Vangelis (#87084) üzenetére


tsteve
senior tag

sztem kinyitották a híres időkapszulát az iWiW-nél, és mivel rengeteg aktiválatlan domino simet láttak benne, ezért egyből rád gondoltak... :)

(#87087) MK VII


MK VII
veterán

Skacok...
Telekom biztosító számát valaki meg tudná nekem mondani? Már kétszer volt velük dolgom, de nem mentettem a számukat és most nem is találom a Telekom oldalán sem..

Szerk.:
Megvan.

[ Szerkesztve ]

(#87088) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello! Szeged mellett lerohadt a rendszer, alig van térerő, 4G sehol. Más érzékelt hasonlót?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#87089) air


air
nagyúr

Sziasztok!

A Telekomnak tényleg nincs mobil megoldása arra, hogy egy Dominó kártya adat egyenlegét egy másik készüléken lekérdezzem?
A Telekom alkalmazásban a fiókomhoz csatolt Dominó előfizetésnél nem látszik az adatkeret és a még felhasználható mennyiség.
Csak weben belépve tudom lekérdezni. :((

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#87090) csako válasza air (#87089) üzenetére


csako
veterán

Az ajándék adatot tényleg csak weben látni.
Maratont már kijelzi a telekom app is.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#87091) air válasza csako (#87090) üzenetére


air
nagyúr

Köszi. :R

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#87092) Vangelis válasza tsteve (#87086) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Lassan már megjön a kártya .. meglátjuk... :DDD

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#87093) tsteve


tsteve
senior tag

Telekom Domino: szinte senkinek nem jár az ingyenes adatroaming:

[link]

(#87094) tsteve


tsteve
senior tag

[link]

Elképesztő változások a telekomnál...negatív irányba érzékelem mégis :(

[ Szerkesztve ]

(#87095) tsteve válasza tsteve (#87093) üzenetére


tsteve
senior tag

utólag beszúrta a cikkiró a HWSW-n:

(lényeges szempont lehet azonban, hogy a NetPlusz az ÁSZF szerint díjcsomagként és opcióként egyaránt igénybe vehető)

(#87096) tabaga válasza tsteve (#87094) üzenetére


tabaga
tag

A díszes csapat (MET és Telekom). Eladósodottság növekedése (mondjuk ez az adopajzs miatt részben hasznos) csökkenő profit pálya. Komoly kilátások. És akkor még olyan halva született ötletek is, mint a Telekom az energia szektorban. Talán a MET modelljét ha alkalmazzák, akkor m g sikerülhetett is volna

(#87097) k-adi válasza tsteve (#87093) üzenetére


k-adi
nagyúr

a legtöbb Domino díjcsomag alapesetben semmilyen adatkeretet nem tartalmaz

Tehát akkor a fix-hez tartozó technikai net (ami alapból van ugye...ugye... :) ) lehetne roaming kompatibilis is...és ha hozzáveszünk pl. maratont akkor végülis ez lehetne egy kiskapu...de tudjuk úgyse lesz :(

Kíváncsi vagyok mit lép erre a Telekom. Most már egyre többen b@sztatják őket, plusz a másik 2 cégnek is van opcioi

(#87098) SüdiLaller


SüdiLaller
aktív tag

Üdv!

Barátnőmnek szeretnénk adategyeztetéssel megmenteni a domino zsugáját, de már tegnap óta hívhatatlan a száma, így az sms sem jön meg rá, valamint hibára fut az online felületen az adategyeztetés...

Felhívtuk a szerencséseket, ami a megnövekedett várakozási idő miatt #hogymegtanultam
27 perc után sikerült is ügyintézőt kapni. Neki is vadul kattogott az egere, és csak azt tudta ismétellni amit fentebb írtam. Ő sajnos segíteni nem tud, fáradjunk be személyesen valamelyik üzletükbe. (ekkor felmerült bennem, talán mezei halandók otthoni bedolgozásban csinálják ezeket az aktiválásokat, azoknak akik nem férnek internez/pc közelébe.)

Létezik ilyen, hogy ennyire sem képesek? Mitől lehet amúgy inaktív a kártya? Mikor hívom a robot annyit vaker hogy " a hívott szám átmenetileg ki van kapcsolva a forgalomból"
Még nem járt le a határidő, Jólius 1-ig érvényes kell hogy legyen...

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#87099) tsteve válasza k-adi (#87097) üzenetére


tsteve
senior tag

de a fix-hez is a dijcsomagot tudod bekapcsolni... pl. a 6000 Ft-os netplusz xxl-t DÍJCSOMAGOT, s nem a 3000 Ft-os xxl OPCIÓT.. erre fog ráfaragni majd a telekom, s ez van az nmhh-s bejelentésben is, amit vizsgálnak is már ott..

[ Szerkesztve ]

(#87100) k-adi válasza tsteve (#87099) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ja értem. Hát akkor ez szívás. Vizsgálhatná gyorsabban is ezt az NMHH.... lassan itt a nyár..oh wait, már already here :Y

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.