Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88801) Soulfly842 válasza ANDROID??? (#88800) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az a pontos dátum.

Alapértelmezés szerint abból vonja :)

[ Szerkesztve ]

(#88802) ANDROID??? válasza Soulfly842 (#88801) üzenetére


ANDROID???
addikt

Köszi, akkor átszámolom a rendelés részleteit. Valahol kellene annak szerepelnie a rendelésben?

(#88803) Soulfly842 válasza ANDROID??? (#88802) üzenetére


Soulfly842
addikt

Rendelés? Milyen rendelés? :D

A mobilvásárlásokat itt tudod ellenőrizni, ill. itt ellenőrizhető, h. elsődlegesen a pontokat használta-e a mobilvásárlás, s ha igen, akkor mire..
[link]

[ Szerkesztve ]

(#88804) ANDROID??? válasza Soulfly842 (#88803) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ok, megnézem, de minden vásárlásomnál az sms-ben "a havi számla terhére"..

Meg is van :U (az asszony ügyködött a másik előfizumon... :W )
szépen le is nullázta, vigyázott, nehogy elvesszen a pontegyenleg, már látom hová lett az az 1-2-3.. e pont :U

Köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#88805) RaZroX


RaZroX
addikt

Sziasztok!

Galaxy S7 Edge-en szeretném aktiválni a VoLTE szolgáltatást. Pontosan mi a teendőm ?

This is the way

(#88806) szabogabor10 válasza RaZroX (#88805) üzenetére


szabogabor10
veterán

1414-en ügyintézővel tudod intéztetni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#88807) lupus_l válasza RaZroX (#88805) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Telefonos ügyfélszolgálaton kérd a 4g hang szolgáltatás aktiválását.

(#88808) RaZroX válasza lupus_l (#88807) üzenetére


RaZroX
addikt

Kértem én, szegény hölgynek fogalma sem volt arról, hogy van ilyen szolgáltatásuk, így kicsit tovább tartott a dolog mint terveztem. :DDD

This is the way

(#88809) bencurio96


bencurio96
tag

Sziasztok! Tegnap váltottam új előfizetésre, hogy ki tudjam használni a plusz 2gb-os diák opciót. Megjött az sms, hogy a fordulónapom minden hónap 4. napja, ami azt jelentené, hogy 2,4 gb adatom van erre a pár napra. Az üzletben az eladó megütközve nézett rám, mikor kérdeztem, lehet-e fordulónapot változtatni, kitolni valahova hóvégére - azt mondta ilyen kéréssel még soha nem találkozott. Van valakinek ilyen tapasztalata? Lehet változtatni a fordulónapot, vagy nincs lehetőség? Jó lenne ha nem váltana ilyen hamar, rengeteg felhasználható adat menne így a lefolyóba... Előre is köszi a segítséget!

„Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

(#88810) radio100jozs válasza bencurio96 (#88809) üzenetére


radio100jozs
őstag

Telekomnál azt hittem egységesen hónap 1-től hónap végéig van a számlázás, én nem is hallotta ilyen eltérő fordulónapról, sőt nem is volt soha olyan előfizetésem a Telekomnál, ami eltért volna ettől a naptári havi ciklustól. A Telenornál van ilyen a naptári hónaptól eltérő számlázási ciklus, meg az UPC mobilnál is van ilyen, a Vodánál most nem emlékszem,hogy ott is volna-e.

Én azért bepróbálkoznék a 1414-en is telefonon rákérdezni erre a Telekomnál.

(#88811) lugosi válasza radio100jozs (#88810) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Számlázás az úgy van, de a mobiladat tekintetében egyedi a fordulónap. (Tehát hogy mikor nullázza az adatforgalmat, mikor kezdődik meg a következő havi adatkeret.)

[ Szerkesztve ]

(#88812) radio100jozs válasza lugosi (#88811) üzenetére


radio100jozs
őstag

Igen, közben jeleztek, és tényleg beugrott, hogy van ilyen a Telekomnál, bár őszinte legyek nem értem a logikáját ennek így.

(#88813) radio100jozs válasza bencurio96 (#88809) üzenetére


radio100jozs
őstag

ÁSZF-ből:

"...igénybevehető adatforgalom a hónap egyedileg meghatározott fordulónapjától a következő hónap azonos napjáig használható fel. A fordulónap a Szolgáltató által objektív módon kijelölt nap. A fordulónapról Szolgáltató írásban vagy SMS-ben tájékoztatja Előfizetőt."

Én nem találtam erre lehetőséget, hogy ezt lehetne módosítani, de lehet valami elrejtett helyen írhatnak esetleg erről, csak még nem találtam meg.

(#88814) juve600


juve600
nagyúr

üdv

telekom kapcsolat pontokat hogy tudom beváltani ? mert úgy nem lehet ahogy a honlapukon írják,nem találok róla semmit
1db pendrive-t szeretnék venni ,kb 5000 pontom van

:R :R :R

(#88815) hr2


hr2
őstag

Üdv.
S7-n nálam mától megy a VoLTE, az aktiválásról nem kaptam SMS-t, úgy jöttem rá, hogy egyből kicseng bárkit hívok, + már nem vált vissza 3G-re hívás közben marad 4G-n. :D

[ Szerkesztve ]

(#88816) kovacsmi_74 válasza radio100jozs (#88812) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Szerintem ezzel próbálják a teljes havi adatmennyiséget minél jobban elosztani. Ha mindenkinek elsején indulna a kerete, a hónap vége már nem lenne annyira leterhelve, mert időközben valakiknek már elfogyott a havi kerete.

(#88817) fahrii


fahrii
őstag

Sziasztok, most kaptam egy smst hogy lejárt a like s dijcsomagom érvényességi ideje és hó végén automatikusan átvált mobil s + 2gb adatra. Ezek szerint végleg lezárásra kerül a csomag?

(#88818) lugosi válasza radio100jozs (#88812) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen, ahogy kovacsmi_74 is írta, ennek az a lényege, hogy az userek adatforgalma számukra elosztottan jelenjen meg, mert ha mindenkinek 1-je lenne a forduló, akkor kb 1-2-3-án letérdelne a rendszerük, 29-én meg nem lenne szinte kihasználtság.

(#88819) 4Grider válasza lugosi (#88818) üzenetére


4Grider
nagyúr

Hát nem egészen, a havi terhelés pont egy U alakú görbe. Sokan ui. nem használják fel a havi forgalmukat, hó végén viszont ezerrel megy a stream/frissítések/miegymás.

(#88820) Mr.Csizmás válasza juve600 (#88814) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kosárba teszed, alul meg kell hogy jelenjen hogy mennyit akarsz beváltani.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88821) kovacsmi_74 válasza 4Grider (#88819) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Az U görbe jogos, de ez is pont igazolja az eltérő fordulónapokat. Egyébként az U görbére hirtelen nem is gondoltam, miközben magam is próbálom még kihozni a végén a maxot, pl. frissítésére.

(#88822) lugosi válasza 4Grider (#88819) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Érdekes, viszont így is logikus az egyedi forduló, csak nem az eleje, hanem a vége miatt. Pontosabban az eleje és a vége miatt, ha U alakú. Tehát így az elején és a végén is van 1-1 csúcs.

(#88823) 4Grider válasza lugosi (#88822) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ezért írtam, hogy "nem egészen". Mert az U az nem L.

(#88824) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Üdv. Valaki használta már ezt a kedvezményt ? :F
EGYEDÜLÁLLÓ AJÁNLATUNK COOP KLUB TÖRZSVÁSÁRLÓKNAK

elvileg ezzel "ingyen" hozzá lehet jutni pl tartozékokhoz 10 ezert forint értékig ,
vagy akár telefonhoz kedvezményesen ?

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#88825) Beca1990 válasza ZsoltG60 (#88824) üzenetére


Beca1990
senior tag

te most ugye viccelsz? :D

menj a "BestBuy akciók, beszélgetések" topicba!

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#88826) MK VII válasza Mr.Csizmás (#88820) üzenetére


MK VII
veterán

Napokban én is akartam vásárolni pontokra valamit az oldalon és nincs pont beváltása opció sehol. Aztán annyiban is hagytam...

(#88827) ZsoltG60 válasza Beca1990 (#88825) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Köszi :R Én kérek elnézést.. bár pont most tiltották be a kunyerálást :D

Lumia 950XL

(#88828) Mr.Csizmás válasza MK VII (#88826) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vmelyik cuccra nekem engedte, de nem tudom mi volt, mert véletlen tettem kosárba :D

btw. asszem ellottózom, egy 5 hetes pont kijön belőle.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88829) punky10 válasza Mr.Csizmás (#88828) üzenetére


punky10
addikt

Úgy néz ki nálam is a lotto lesz a megoldás.Viszont még nem csináltam ilyet.Röviden leírnád a menetét?

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#88830) Mr.Csizmás válasza punky10 (#88829) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mobilvásárlás app ebből fogom, csak előtte matekozok egyet a számokkal, tízvhány éve bejött.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88831) tomy86 válasza punky10 (#88829) üzenetére


tomy86
addikt

Mobillottó
Bocs, nem néztem, hogy előttem ugyanezt linkelte Mr.Csizmás.

[ Szerkesztve ]

(#88832) Bferibörs válasza #08205312 (#88748) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ma voltam egy Tpontban ,ügyintéző azt mondta írásban jelezhettem volna a Tkom felé, már nem lehet. Meg azt is mondta, hogy csak személyesen mondhatom le 6- án, telefonon nem lehet, ami azt hiszem butaság, eddig telefonon mondtam le, változtattam meg minden előfizumat.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#88833) Aaron14 válasza szabogabor10 (#88779) üzenetére


Aaron14
őstag

Sikerült, hálózat független készülékre is aktiváltattam és működik. :))

Már csak a kapcsolat pontokat kellene beváltanom valami értelmes dologra, de pl. a pendrive-okat csak személyesen lehet átvenni... Mobil Lottó esetén automatikusan a kapcsolat pontokból vonják le az összeget?

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#88834) #08205312 válasza Bferibörs (#88832) üzenetére


#08205312
törölt tag

Én anno emailben mondtam le egy előfizetést a vodánál 30 nappal az előtt, hogy lejárt volna a hűségidő, hűségidő napi felmondással. Megvolt, működött. A ptk az irányadó. A többi, amit adott ügyintéző mond csak bullshitt. Én ilyen bepróbálkozásokra mindig azt mondom, hogy jó, akkor kérem az állítását írásban...

(#88835) punky10 válasza Mr.Csizmás (#88830) üzenetére


punky10
addikt

Köszi! Itt volt a szemem előtt, de hála a "remekül"működő oldaluknak, mostanában leszoktam az oldaluk böngészéséről...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#88836) Mr.Csizmás válasza punky10 (#88835) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

én is csak azért találtam meg, mert unatkoztam, és végigkattintottam a menüket :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88837) KZP


KZP
őstag

Sziasztok!
Huawei Mate9-en vajon működne VoLTE?

(#88838) betyarr


betyarr
veterán

blueról való márkaváltás esetén mennyi idő míg aktiválódik az új T-s sim?most vetődött fel bennem,hogy ez lehet nem azonnal történik meg a T ügyfélszolgálaton?holnap jár le a 365. nap :W már nem akartam feltölteni a bluenál :U

(#88839) dptrsk válasza betyarr (#88838) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Kb. azonnal, nekem kb. 10 perc volt, mire a Telekomos SIM talált hálózatot.
Hivatalosan, azthiszem 72 óra?
Bemész kifizeted a domino SIMet, elindul a folyamat, azonnal átkerülsz a blue rendszeréből a Telekom rendszerébe, ettől a pillanattöl él a Telekom 1 év rendelkezésre állása.

(#88840) betyarr válasza dptrsk (#88839) üzenetére


betyarr
veterán

:R

(#88841) szabogabor10 válasza KZP (#88837) üzenetére


szabogabor10
veterán

Elvileg nem. Van VoLTE kapcsoló a menüben?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#88842) taki01 válasza szabogabor10 (#88841) üzenetére


taki01
őstag

Ha jól tudom android alatt csak akkor jelenik meg VoLTE menüpont ha a telefon érzékeli, hogy elérhető. Nekem egy Sony Xperia XZ-m van, elvileg ezis támogatja, de még nincs ott a menüpont.

[ Szerkesztve ]

(#88843) KZP válasza szabogabor10 (#88841) üzenetére


KZP
őstag

Nincs. :(
Beszéltem a Telekommal, az ügyintéző szerint nem nekik, hanem nekem kell (lehet) bekapcsolni. De mivel nincs ilyen menüpontom, itt meg is állt a dolog.

(#88844) szabogabor10 válasza taki01 (#88842) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igazából telefonfüggő, Xiaomi-k egy részén pl. mindig ott van a kapcsoló, feleslegesen.

KZP: tulajdonképpen nekik is aktiválni kell, különben hiába kapcsolod te be, nem fog működni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#88845) KZP válasza szabogabor10 (#88844) üzenetére


KZP
őstag

Ezt mondtam én is a "néninek", de nem sikerült meggyőznöm... :U

(#88846) Carlos Rey válasza KZP (#88845) üzenetére


Carlos Rey
csendes újonc

Én is így jártam.

(#88847) KZP válasza Carlos Rey (#88846) üzenetére


KZP
őstag

Hátha erre jár majd Soulfly842 kolléga, aztán megszán minket. :DDD

Felhívnám őket még egyszer, de legalább 3 perc, mire eljut az ember az ügyintéző kapcsolásáig, utána még jön a várakozás, aztán még a meggyőzés. :Y

(#88848) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Üdv!

Mióta ilyen sz* r a telekom app?

Megnézném, hogy mennyi netem van és egyenlegem (dominó). Belépek az appba és azt írja, hogy adjak hozzá előfizetést ilyenek, de a netemet illetve az egyenlegem nem írja... Milyen szutyok... Hol lehetne megnézni?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#88849) Zeki válasza holozis_HUN (#88848) üzenetére


Zeki
nagyúr

Lépj be mobilneten, és akkor hátha egyből azonosít.

(#88850) csako válasza holozis_HUN (#88848) üzenetére


csako
veterán

Ha nem telefonszámmal és a 1777-en létrehozott jelszavaddal lépsz be wifin, akkor ne várj mást... nem fogja kitalálni mid van... csak mobilneten, de akkor automatikusan beléptet.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.