Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87501) Nordik válasza goop (#87500) üzenetére


Nordik
őstag

Elofizetesrol dominora váltásnak milyen költsége van? Ha van egyáltalán. Ez lebeszelheto?

(#87502) dptrsk válasza Nordik (#87501) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

1990, egy domino fix extra SIM 80PERC (5 SMS?) és 1GB net 366 nap rendelkezésre állás.

(#87503) St3ven válasza milenda (#87445) üzenetére


St3ven
addikt

Webes felületen belépsz a Telekom fiókodba, majd a címsort átírod erre: telekom.hu/adategyeztetes. Itt az első lépésben írja.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#87504) Nordik válasza dptrsk (#87502) üzenetére


Nordik
őstag

Gondolom akkor ez csak üzletbe intézhető.

Illetve mit gondolsz van értelme váltani rá Mozaik XS-rol?
Percdijak miatt mindenképp, net az minimális elég bár ha van akkor szeretek böngészni. Viszont egyelőre a belassitos is elég chat programokra de minden másra használhatatlan.
Most opció maradni fog?

(#87505) _Moriarty_ válasza goop (#87500) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Köszi, ha azonnali, akkor nem esek késedelembe, tehát ők látják a befizetésemet, csak a rendszer mutatja tévesen?

(#87506) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

a roaming a telekomnál is el lett törölve, vagy csak a vodefonenál?

(#87507) goop válasza _Moriarty_ (#87505) üzenetére


goop
őstag

Pár napig írja még, hogy lejárt számla, nem esel késedelembe, én pl ezért nem fizetem ott, hanem telekom gyorsfizetéssel. Ott rögtön látszik, hogy ki van fizetve.

(#87508) csako válasza BUZZLGHTYR (#87506) üzenetére


csako
veterán

Mindenkinél.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#87509) tsteve válasza conaghy (#87497) üzenetére


tsteve
senior tag

valóban így van, nekem is hasonlóak az információim és elég biztos forrásokból... nmhh ezek szerint most kicsit a sarkára állt, de a hwsw cikk is kellett hozzá hogy "visszatáncoljon" a telekom a domino Netplusz dijcsomagok roaming-ja esetében...

mivel legalább 4 ember csatlakozott hozzám innen a fórumról az nmhh-s bejelentéssel, így őket is köszönet illeti a hwsw szerkesztőségén kívül...

természetesen mindez most még nem hivatalos, valószínűleg még nem működik a Netplusz dijcsomag roaming-ban...

[ Szerkesztve ]

(#87510) #08205312


#08205312
törölt tag

üdv!

Korábban olvastam, hogy külföldre való utazás előtt lehet elsődleges roaming szolgáltatót választani.
Mi ennek a menete?

Mert előfordul, hogy Erdélybe utazok, és az orange hálózatot mobilnetezésre sokkal több helyen tudnám használni, mint a telekomot, illete sok helyen a telekomnak csak 3G-je van, miközben az orange-nak 4G is van.

Sajnos nem emlékszem pontosan, hogy manuális hálózatkeresésnél mit írt ki a telefon: mármint hogy az orange mellett engedélyezve, avagy tiltott szó szerepelt....

Köszi

(#87511) conaghy


conaghy
csendes újonc

Nem tudom, volt-e róla szó, nem találtam infót visszaolvasva erről a topicban:
a Telekom wi-fi fon jogosultság külföldön csak travel&surf-re jár, alap otthoni előfizus esetben nem, még akkor sem ha hotspot üzemel a lakásodban. (ÁSZF 9. melléklet)
Az alap jogosultság csak belföldi használatot enged.

Telekom Wi-fi fon Prémium jogosultság:
Travel & Surf EU S / M / L , Travel & Surf World roaming csomagok mellé új megrendelés esetén kizárólag havidíjas és MIX előfizetőknek

Telekom Wi-fi fon alap jogosultság:
minden aktívan működő hotspot mellé otthoni vezetékes internet előfizetőink számára

[ Szerkesztve ]

(#87512) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Move XS csomagban vagyok, ha mostantól külföldről telefonálok/írok SMS-t otthoni számra, akkor az otthoni díjakat számolja?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#87513) Keem1 válasza gyuromoj (#87512) üzenetére


Keem1
addikt

Igen, és a 30 MB net is leforgalmazható. (az utolsó bitig :DDD )
Már persze, ha a megfogalmazásodban a "külföld" = EU

[ Szerkesztve ]

(#87514) gyuromoj válasza Keem1 (#87513) üzenetére


gyuromoj
veterán

Igen, Németország.
Köszi a választ. :R

(#87515) conaghy
Ez jól hangzik, köszi neked is a kiegészítést. ;)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#87515) conaghy válasza gyuromoj (#87512) üzenetére


conaghy
csendes újonc

De nemcsak "haza" irányba érvényes már a 43 Ft/perc MOVE XS-ben, hanem bármely másik EU ország irányába is, ha külföldről (EU-ból) indítod, például német számokra irányuló hívásokra is.

[ Szerkesztve ]

(#87516) cris78


cris78
őstag

A BlackBerry nettel mi a helyzet EU-ban?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#87517) Nikaré válasza tomy86 (#87431) üzenetére


Nikaré
őstag

Én ezt nem értem.
Adat egyeztetés volt, jött is sms az ingyenes hétvégéről, de most belépve akár a honlapon akár az applikáción keresztül még mindig nincs az én nevemen a kártya.
Nem fiókon keresztül (mert nincs) hanem belépési azonosító a tel szám a jelszó az az ötjegyű ami létre lett hozva.
Szóval belépek honlapon, majd az adategyeztetésre és simán dobja, hogy sms küldése és semmi érvényesség a beléptetett adott számra.
Ez most mi? Majd egyszer átírják a nevemre?

(#87518) tsteve válasza Nikaré (#87517) üzenetére


tsteve
senior tag

- előfizető átírás esetén hosszabb a folyamat... tudtommal 30 nap is lehet, vagy akár több

- csak előzetes, fiók szintű belépés esetén látható az adategyeztetés sikeressége és határideje, amikor átlépsz az egyeztető oldalra.. legalábbis nálam így működik

[ Szerkesztve ]

(#87519) ACE-


ACE-
addikt

Hali

Itt próbálok SIM kártyát igényelni: [link]

Dominós a szám, eddig sosem volt rajta net, a telefon sem volt alkalmas rá, a SIM kártya kitörhetetlen sima SIM, viszont most microSIM kellene az új telefonhoz.

Ezen oldalon keresztül próbáltam SIM-et igényelni, de azt írja, hogy
"A megadott telefonszám nem regisztrálható! Kérjük, keress fel egy Telekom üzletet!"

Ez mitől lehet? Mi lehet a megoldás?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#87520) slice14


slice14
veterán

Sziasztok!

Van egy Mobil S + 1GB előfizetésem, amiből a hangra van hűségem még kb 1.5 hónap, korábbi 20 perc+ opció miatt. Szeretnék mobilnetet emelni 4GB-re, mivel elég kevéske az 1GB. Mikor átléptem Mobil S díjcsomagba, akkor a Telekom appon belül volt olyan opció, hogy csak a csomagban foglalt netett tudtam volna változtatni. De most már csak az extra adatot találom, ami annyira nem frankó, mert ha külföldre megyek, akkor az extra adat nem eus-s. Van rá valami mód hogy telefonálás vagy ügyfészolgálat nélkül állítsam át 4GB-re az adatcsomagot?

Az online telekomfiók nem megoldás, mert nem kívánok 2 év hűséget a nyakamba.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#87521) cikcakk válasza ACE- (#87519) üzenetére


cikcakk
csendes tag

Bemész és ingyen kicserélik.

[ Szerkesztve ]

(#87522) Carline válasza tsteve (#87518) üzenetére


Carline
őstag

Nagyon OFF
Tsteve te már napok óta szürkített avatarral jelensz meg, rá is kattintottam a nevedre, hogy mi lehet az és látom még egy hétig felfüggesztették a hozzászólási jogodat.
De ahogy elnézem a topikot itt is meg pl. telenoréban is vígan írkálod az új hozzászólásokat.
Ez milyen feature? Vagy hogy működik? :F

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#87523) stefi68


stefi68
addikt

Régi NetPluszX mobilnet csomagnál az egyszeri 200MB/1GB lehetőséget hogy kell érteni? Egyszer lehet csak igénybe venni, vagy az adott időszakban többször is?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#87524) dptrsk válasza Carline (#87522) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Korlátozva van napi x hozzászólást írhat.

(#87525) csako válasza Carline (#87522) üzenetére


csako
veterán

[link]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#87526) olloczky


olloczky
senior tag

Sziasztok

Átjöttem régi move s díjcsomagomról kártyásra, domino fix-re. Webes felületen belépve, kiírja, hogy mennyi netem maradt és mennyi lebeszélhetőségem. Telekom alkalmazásban azonban nem. Ez ilyen, vagy lehet vele valamit csinálni?

üdv

szerk.: és még annyi, hogy most akkor a mobilnetet korlátozzák, vagy teljesen lezárják ha elfogyott a keretem?

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#87527) csako válasza olloczky (#87526) üzenetére


csako
veterán

Tudtommal ez ilyen. Ha a maratont bekapcsolod, akkor azt már mutatni fogja.
Ha elfogy a net, akkor vége, nincs tovább.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#87528) olloczky válasza csako (#87527) üzenetére


olloczky
senior tag

Köszönöm :)

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#87529) PhoenixSzG


PhoenixSzG
tag

Most meghosszabbítva augusztus 31-ig.

(#87530) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék áttérni Domino Fix-re de nem teljesen tiszta minden. Jelenleg Domino Nap díjcsomagban vagyok. Kell vennem egy új kártyát, vagy a Fix-et tudják aktiválni a jelenlegire is? Ha újat kell vennem megmaradhat a mostani számom? A másik kérdésem, hogy a Fix-hez tudom aktiválni a Maraton mobilnetet? Ha veszek pl.: 1GB-ot akkor azt addig tudom használni amíg el nem fogy? Tehát kifizetem az 1845 Ft-ot és legközelebb csak akkor kell vennem ha elfogyott, nincs havi megújítás?

(#87531) csako válasza Gabesz1019 (#87530) üzenetére


csako
veterán

Nem kell új kártya, telekom app-ban belépve, vagy weben szépen át tudod állítani.
Esetleg akkor kellhet új sim kártya, ha nem 4G képes, de azt ingyen lehet cseréltetni.
Tudod aktiválni mellé a Maratont és addig használhatod, amíg a kártyád érvényes illetve, amíg el nem fogy. Viszont a 4GB jobban megéri a 4000 Ft-jával. (1 GB így 1000 Ft lesz)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#87532) Gabesz1019 válasza csako (#87531) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Köszönöm! Új kártya fog kelleni, mert most készülök venni egy Galaxy A5-öt abba pedig nano sim kell a mostani S3-ba pedig micro van. De akkor legalább a számom megmarad. Bemegyek a T-hez aktiváltatom ott, úgy is cseréni kell a kártyát.

(#87533) trol75


trol75
tag

Üdv!

Esetleg meg tudná mondani valaki, hogy a Telekomtól vásárolt Huawei E5577C MiFi kártyafüggetlen-e.

Köszönöm.

(#87534) SUPREME7 válasza trol75 (#87533) üzenetére


SUPREME7
őstag

Igen független (igen, tuti :) )

(#87535) trol75 válasza SUPREME7 (#87534) üzenetére


trol75
tag

Szia.

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. :R
Nekem telenoros E5577s-321 van.
Külföld nyaralás miatt függetleníteni kéne (telenor 7500 Ft).

Jóbban járok, ha a telenoros-t eladom és veszek egy telekomos függetlent.

Még egyszer köszönöm a válaszod. :R

(#87536) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok! Van egy telekomnál vásárolt LG G4 készülékem aminek a második tulaja vagyok. A telefonnak meghibásodott a kijelzője, ezért elvittem gariztatni, és kicserélték egy teljesen újra, ami viszont Telekom függő. Ilyenkor mit lehet tenni?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#87537) #08205312 válasza takacsbotond (#87536) üzenetére


#08205312
törölt tag

örülni, hogy van egy új készüléked :U

(#87538) takacsbotond válasza #08205312 (#87537) üzenetére


takacsbotond
őstag

De már nem vagyok telekomos. :U :W

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#87539) Keem1 válasza takacsbotond (#87538) üzenetére


Keem1
addikt

Elvileg 15k-ért függetlenítik.
Vagy vársz októberig.

(#87540) takacsbotond válasza Keem1 (#87539) üzenetére


takacsbotond
őstag

Hát ennyiért vicc. De komolyan megtehetik, hogy egy független készüléket kicserélnek egy kártyafüggőre?! :(

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#87541) air válasza takacsbotond (#87540) üzenetére


air
nagyúr

Miért ne?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#87542) jozsi968 válasza takacsbotond (#87538) üzenetére


jozsi968
tag

Ha nem tudsz örülni egy vadi új telefonnak, mégha az telekom függő is, akkor vidd vissza és kérd vissza a kijelzőhibás készülékedet. :DDD

(#87543) takacsbotond válasza air (#87541) üzenetére


takacsbotond
őstag

Ennyi erővel egy másik típusra is kicserélhetnék...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#87544) takacsbotond válasza jozsi968 (#87542) üzenetére


takacsbotond
őstag

Lehet jobban járok, ha csak azt javítják meg.
Minden esetre holnap bemegyek utánajárni, aztán ha nem járok sikerrel lesz egy eladó telekomos G4-em...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#87545) Bferibörs válasza takacsbotond (#87544) üzenetére


Bferibörs
addikt

6 e körül GSM boltban kilövik szerintem, telefon függő az ár, egy próbát ez is megérhet - ha nincs más lehetőséged , telekom gari vesztéssel jár !

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#87546) takacsbotond válasza Bferibörs (#87545) üzenetére


takacsbotond
őstag

:R
Csak szoftveres zár van ezeken a készülékeken?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#87547) dptrsk válasza takacsbotond (#87536) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha az eredeti készülék hivatalosan lett függetlenítve, akkor kérni kell, hogy engedjék el a függetlenítés költségét a szervizben cserélt példányra is.

(#87548) Soulfly842 válasza dptrsk (#87547) üzenetére


Soulfly842
addikt

Eredeti vásárlási számla nélkül, ill., ha nem az ő nevén van, akkor ügyes bajos lesz :)

Ki tudja, lehet, hogy már az első készülék is sufni mobil függetlenítéssel lett értékesítve. (tekintettel arra, hogy valószínűleg két év hűséggel vették, s ő már használja egy ideje - ennek van meg a nagyobb esélye)

[ Szerkesztve ]

(#87549) _Moriarty_ válasza takacsbotond (#87546) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Nekem anno a Huawei P6-om halt be, függetlenként vettem Telekomtól. Cserélték, de függőt kaptam. Reklamáltam, megkaptam a függetlenítő kódját.
Feltételezve, hogy hivatalosan volt független a telód, megér egy próbát.

[ Szerkesztve ]

(#87550) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Legjobb tudomásom szerint függetlenként lett vásárolva a szolgáltatótól a készülék, de írtam az eladónak, hogy erről megbizonyosodjak (gyári függetlenként árulta a hirdetésben).
A számla megvan, viszont nem az én nevemen van a készülék, bár ez gariztatásnál nem jelentett problémát.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.