Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87351) CHIPman válasza #08205312 (#87350) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Megrendelted a kártyát ingyen, kiszállították, beaktiváltad, nem töltöttél fel egy fillért se, és lett 4GB adatod EU-ban?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#87352) #08205312 válasza CHIPman (#87351) üzenetére


#08205312
törölt tag

:K

(#87353) air válasza #08205312 (#87350) üzenetére


air
nagyúr

Akkor szólj a Vodafone-nak, hogy ne állítsanak mást a weblapjukon! :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#87354) #08205312 válasza air (#87353) üzenetére


#08205312
törölt tag

nekem nem az weblap a fontos...

[ Szerkesztve ]

(#87355) tsteve válasza air (#87353) üzenetére


tsteve
senior tag

valóban nem kell feltöltés a gyakorlatban, noha a web oldal szerint kell... én is teszteltem ezt...

[ Szerkesztve ]

(#87356) Donki Hóte válasza air (#87349) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ez pedig keményen nem igaz.

Vagy mégis igaz ;)

Próbáld ki, semmibe sem fog neked kerülni. Jobbik esetben gazdagabb leszel 4 GB adatletöltési lehetőséggel, rosszabbik esetben gazdagabb leszel egy tapasztalattal, és mindez semmibe se fog neked kerülni :K

Van ilyen ingyenes játéklehetőség a Telekomnál :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#87357) tsteve válasza Donki Hóte (#87356) üzenetére


tsteve
senior tag

nincs... kb. 10 rongyért kapnád meg tőlük ugyanezt eu-ban, ha dominos vagy :(

[ Szerkesztve ]

(#87358) Donki Hóte válasza air (#87353) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Pereld be őket!!!

Micsoda dolog már az, hogy valójában ingyen adnak valamit, amikor azt állítják a weblapjukon, hogy nem ingyenes.

Kérj tőlük nagy kártérítést a téged ért eszmei kárért :C

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#87359) air válasza Donki Hóte (#87358) üzenetére


air
nagyúr

El vagytok tévedve.
De jobb lenne, ha inkább a vodafone topikban folytatnátok!
Engem pedig egyáltalán nem érdekel ez.
Tőlem kerülhet 5Ft-ba, de akár 5000-be is.
Céges netem van, ami nekem bőven elég.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#87360) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
2 Dominó előfizetés van családban a nevemen. Neten megtörtént az adategyeztetés, viszont a visszaigazoló sms nem érkezett meg.
Létezik valami online felület ahol lecsekkolhatom, hogy a két előfizetés a T-mobile-nál hogyan, milyen státuszon szerepel? Vagyis azt, hogy az adategyeztetés megtörtént-e.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#87361) St3ven válasza embe (#87360) üzenetére


St3ven
addikt

Telekom fiókba bejelentkezve az adategyeztetős oldalon írja, hogy meddig érvényes az adategyeztetés (ha volt elvégzett az adott számra).

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#87362) benczeb


benczeb
aktív tag

Sziasztok,

Egy Galaxy S5 készüléket használok immáron 3 éve, a Telekomnál vettem még akkor, amikor megjelent.

Most, hogy 3 éves elmúlt, erősen gondolkodom azon, hogy a készülékbiztosítást van-e értelme fizetnem. Havi 2000+ Ft, és nem tudom, hogy ha elhalálozik a telefon, ugyanilyet adnak, vagy jobbat, vagy mivel nem tudnak majd már S5-öt adni, mit kapok helyette.

Valakinek van tapasztalata készülék-biztosítással ilyen tekintetben?

Köszi,
B

(#87363) dptrsk válasza lugosi (#87340) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A fix csomag 25ft/perc,sms díjakat kînál, tehát a weboldal jól írja.
A Most opció kínál 9/19 ftos perc,sms díjat, így ezek a díjak a Most opció leírásában kell, hogy szerepeljenek.

Előfizetéses szám esetén is csak a benne foglalt adatokat írja, az extra netet külön tünteti fel, ha vettél.

(#87364) lugosi válasza air (#87359) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Másokat azért érdekelhet...

(#87365) embe válasza St3ven (#87361) üzenetére


embe
nagyúr

Rendben. Köszi a választ, meglesem!

szerk.: be vagyok jelentkezve, de nem találom ezt az opciót.

Megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#87366) lugosi válasza St3ven (#87361) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ezt olvastam itt a fórumban, nálam pedig nem jelenik meg. Sőt pl olyat ír ki, hogy nincs is olyan telefonszám. :/ több számra is.

Köszi mindenkinek a Most / Fix ügyben a választ.

[ Szerkesztve ]

(#87367) St3ven válasza embe (#87365) üzenetére


St3ven
addikt

El kell kezdeni az adategyeztetési folyamatot, és ott az első lépésben írja, a fiókhoz kapcsolt egyes számok mellett.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#87368) St3ven válasza St3ven (#87367) üzenetére


St3ven
addikt

Ami viszont rejtély, hogy az egyik korábban már online egyeztetett számomnál miért nem ír érvényességet.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#87369) joelke HU válasza St3ven (#87367) üzenetére


joelke HU
senior tag

Na ez szuper, hogy legalább leellenőrízhető. Mind a három fiókomhoz csatolt számon jó. De a poén, hogy egyikre sem kaptam ingyenes hétvége beszélgetést. Ez vajon megreklamálható?

Motorola G51

(#87370) air válasza lugosi (#87364) üzenetére


air
nagyúr

Erre van a saját topik!
De ahogy látom ott közel nem hype-olják ennyire.
Szóval ez itt inkább másnak hat, mit figyelemfelhívásnak.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#87371) dptrsk válasza St3ven (#87368) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Én az ilyen számokat újraegyeztettem a biztonság kedvéért.

(#87372) St3ven válasza dptrsk (#87371) üzenetére


St3ven
addikt

Az lesz. Hátha újra kapok ingyenes hétvégi beszélgetést.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#87373) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nekem nem is küldtek ingyen beszédes dolgokat....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#87374) Rivaul


Rivaul
addikt

Sziasztok!

Vettem neten egy telefont előfizetéssel. Ha nem jön be a telefon 14 napon belül elállhatok az online vásárlás miatt vagy cserélhetem másikra? Nyomkodtam, töltöttem de ennyi. Valami sarcot rám verhetnek? Az előfizetést meg is tartanám és kicsit drágább amit kinéztem.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#87375) Vangelis válasza Rivaul (#87374) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Vissza adhatod és törlik.

Aztán köthetsz majd újat.-

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#87376) totron


totron
addikt

Nemrég dataegyeztettem, hangban, a bediktálásokat követően kérdezte a túloldal, hogy ezen a számon kereshetnek-e a jövőben mindenféle ajánlattal? Mondom van erre jó válasz, van nem opció? Volt, nemet mondtam, ennyi. 3-dikk félnek történő adatkiadásról nem esett szó, lényeg, hogy le van tudva ez is. Lehet e-mailre is kérni sikerességi tájékoztatót egyébként. Az SMS megérkezett az elköszönést követő 10 másodpercen belül, e-mail is (aszittem pár nap).

(#87377) tsteve


tsteve
senior tag

új kihívás mától a prepaid szolgáltatóknak:

[link]

(persze csak akkor ha az ismerőseid túl tudják tenni magukat azon a lelki sokkon, hogy angol számról hívod őket...)

a keretek eu-ban is működnek... én ma hajnal óta használom magyar->eu és magyar->magyar iranyokba...a cég 1 nappal az eu-s határidő előtt elinditotta a "feel like at home" roaming-ot...

[ Szerkesztve ]

(#87378) Vangelis válasza tsteve (#87377) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De itt reggelni kell...

Amúgy semmi infó?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#87379) Mr.Csizmás válasza Vangelis (#87378) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tsteve
(* A felhasználó hozzászólási jogosultsága korlátozva van, így egyelőre nem írhat újabb hozzászólást.)
(* A korlátozásból hátralévő idő: 11 nap, 03:27:05)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#87380) Zeki válasza tsteve (#87377) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#87381) Zeki válasza Zeki (#87380) üzenetére


Zeki
nagyúr

Elnéztem, ez a roaming díjszabás a giffgaffnál.
Nyilván a csomagok jobban megérik.
Holnap meglátjuk mik történnek még a világban, és itthon. :)

(#87382) r3dsnake válasza Zeki (#87380) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Unlimited hívás, sms, 6giga net (utána 32KB/s-re llassít (nem kbit), és éjszaka unlimited) kb 7ezer forintért. Hát ez bőven jobb, mint a telekomos csomagok. (13ezerért kapsz hasonlót, elfogyó 4giga nettel).

(#87384) HXY válasza Zeki (#87380) üzenetére


HXY
addikt

Ha 3 havonta feltöltjük a kártyát 2000Ft-tal, akkor hálón belül ingyen lehet beszélni. :K

Szerk. Kaptam egy privát üzenetet, hogy elvileg csak Angliában megy.

[ Szerkesztve ]

(#87385) r3dsnake válasza Zeki (#87383) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

6gigáig nézve is fele annyiba kerül, mint a Telekom, több nettel.

(#87386) Zeki válasza HXY (#87384) üzenetére


Zeki
nagyúr

És akkor még hol a román/spanyol Digi ajánlata. :)

[ Szerkesztve ]

(#87387) Rivaul válasza Vangelis (#87375) üzenetére


Rivaul
addikt

Koszonom.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#87388) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

A tanácsotokat szeretném kérni.

Április 18-án egy partnerüzletben kötöttem szerződést számhordozással (Telenortól) Mobil S + 400MB kombinációra.
Ez alapesetben ugyebár 3000 Ft lenne, E-Pack-kel pedig 2700 Ft. Azonban az ügyintéző azt mondta, hogy kapok még 500 Ft kedvezményt amiért feltöltőkártyás számot hozok át. Furcsáltam, kérdeztem is, hogy az nem csak a Telekom-nál lévő Domino-s átváltás esetén jár-e. Azt mondta, hogy ő úgy látja a rendszerben, hogy nem, és így csak 2200 Ft-ot kell fizetnem. Nem kötekedtem, gondoltam csak tudja, ha már ilyen magabiztosan ajánlgatja.

Áprilisra törthónapot fizettem, 800-valamennyi Forintot, nem nagyon számolgattam utána, hogy jó-e, azonban most a májusi számlán 2700 Ft szerepel, tehát nem kaptam meg a feltöltőkártyás kedvezményt. Most gyorsan utánaolvasgattam és sehol sem találtam arra utalást, hogy a más hálózatból áthozott számra is érvényes lenne a kedvezmény.

Tehát úgy állunk, hogy havi szinten 500 Ft-tal többet kell fizetnem mint amennyivel kalkuláltam (2200 Ft vs 2700 Ft). Nem halok bele, de nem ezzel számoltam és így valószínűleg a szerződést sem kötöttem volna meg.

Kérdésem: ebben az esetben tudok valahol panaszt tenni a hiányos/rossz tájékoztatás miatt? Számíthatok bármilyen kompenzálásra, vagy ezt már le kell nyelnem? Van egyébként egy árajánlatom is, amit az ürge nyomtatott ki Intra-ról, ott vannak az ő adatai valamint a Domino-s kedvezménnyel értendő havidíj is.

[ Szerkesztve ]

(#87389) csako válasza bajaki (#87388) üzenetére


csako
veterán

Ha jól olvasom, hogy van bizonyíték arról, hogy az ügyintéző kevesebbet mondott, akkor szerintem lehet/érdemes panaszt tenni.
1430-on vagy a telekom weboldalán is vannak megfelelő helyek erre. Utóbbinál még csatolmányként hozzá is rakhatod a papír szkennelt változatát.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#87390) feliratos válasza bajaki (#87388) üzenetére


feliratos
újonc

Szerintem a tájékoztatás jó volt. Akkor még volt ilyen. Telefonon reklamáld meg. Be fogják kapcsolni, és jóváírják az elmaradt kedvezményt is, ha igazad van. Csak határozottan úgy mondd, hogy elfelejtették levonni. Ne kérdezd. :) Megesik az ilyesmi. Szólni kell nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#87391) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Windows 7 frissítése után, nem működik a mobilinternet, Huawei E173 modemmel. Újratelepítettem, látszólag minden rendben, de semmi sem tud csatlakozni. Böngésző, Windows frissítés, Antivírus adatbázis frissítés, egyik sem megy ki. Ez egy ritkán használt gép, március óta nem volt frissítve, most vagy 40 települt, 1GB adatforgalom volt. 3 USB porton próbáltam, mindig eltávolítva, újraindítva. Mi lehet a gond? Valamelyik frissítésnek volt ilyen "mellékhatása"?

Elhoztam a modemet, de itthon nem tudom kipróbálni, mert mindig ezt a hibát dobja, Win10-en. Kompatibilitási módban is. Végül lehet, hogy sikerült telepítenem a DriverSetup.exe-vel, igaz semmilyen ablak nem jött fel, de a modem úgy néz ki, hogy kimegy a hálózatra, SMS-t is tudok rá küldeni, teszt sem jelez hibát, viszont nem csatlakozik. Valamit módosítani kellene az alapbeállításon? Domino Fix, adat van még rajta.

[ Szerkesztve ]

(#87392) dptrsk válasza bajaki (#87388) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A Mobil S + 400MB
3300 epack nélkül
3000 epackel.

Tehát valami nagyon nem stimmel...

(#87393) feliratos válasza dptrsk (#87392) üzenetére


feliratos
újonc

300 kedvezmény, ha nem kér készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#87394) vpanangin válasza bajaki (#87388) üzenetére


vpanangin
senior tag

Pedig van ilyen, legalább is a honlapról még elérhető:

http://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/mobil/domino-dijcsomagok/valts-havi-dijasra

(#87395) [P]laci válasza vpanangin (#87394) üzenetére


[P]laci
senior tag

ez Telekomos prepaid to postpaid esetén jár, nem pedig telenortól hordozott számra. Neki csak számhordozási kedvezmény járhat.

(#87396) feliratos válasza vpanangin (#87394) üzenetére


feliratos
újonc

De ez csak a Dominó. Régebben számhordozásra is adtak.

[ Szerkesztve ]

(#87397) bajaki válasza vpanangin (#87394) üzenetére


bajaki
őstag

Igen, de szerintem ez csak a Telekomos feltöltőkártyás (azaz Domino) váltásra vonatkozik.

Közben beszéltem a 1430-on egy ügyintézővel. Azt mondta töltsek ki egy űrlapot, de szerinte nem lesz nekem megítélve semmi, mert a papír amit kaptam az nem hivatalos árajánlat volt, csak egy kalkulátor által számolt díj.

[ Szerkesztve ]

(#87398) feliratos válasza bajaki (#87397) üzenetére


feliratos
újonc

Nem tudom egyszerűbben mondani. 1430, és reklamálj. :) Azt most meg nem mondom, hogy áprilisban élt-e még, de volt, idén is, mert néztem én is, hogy járok a legjobban. ÁSZF-ből ki lehet keresni. Ha meg nem volt már., panaszt tehetsz, hogy félretájékoztattak. Március 23-tól vannak az új díjcsomagok, talán még az lehet határidő.

Akkor írásbeli panasz, ha már nem volt, de azért én leellenőrizném, biztos, ami tuti. A panaszba be kell írni, hogy szóbeli ajánlatot kaptál. Kb. ennyit tehetsz. Vagy felmondod, is kifizeted a kötbért. Teló nélkül ez nem lehet sok.

[ Szerkesztve ]

(#87399) vpanangin


vpanangin
senior tag

Igaz, a nagy keresgélés közben ez elkerülte a figyelmemet.

(#87400) bajaki válasza feliratos (#87398) üzenetére


bajaki
őstag

Utánanézek az ÁSZF-ben. :R

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.