Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#93451) zetor2000 válasza eattila (#93422) üzenetére


zetor2000
senior tag

Engem is elkaptak párszor, ha rossz voltam. Kaptam pár anyait, mert fater épp vált anyámtól, ő nem tudott épp akkor elkapni. De szerintem csak akkor, amikor megérdemeltem, és akkor se túl nagyot. Utána vigasztalás is volt, mert anyám eléggé szeret tesómmal együtt mindkettőnket.
Utána elég volt utalás, hogy kapok a pofámra, ha megint rosszalkodok. Nekem anno ennyi elég volt.
Fater kapott el vagy 4-5 éves koromban, azóta nagyon nem szóltam vissza neki, de nem sokat láttam. Az ilyen indokolatlan volt, mert f*ngom sincs, miért kaptam anno azt.
Mostmár más a szitu, jópár éve tartjuk a kapcsolatot, de volt egy idő, amikor nem láttam évekig, csak az "alkalmakkor". Név-, születésnap, húsvét, karácsony, azt jónapot.

Nekem jelenleg nincs gyerekem, de ha lesz, szerintem nem fog kikapni tőlem. Igaz, szerintem egy-egy jószándékú füles, ami helyrebillenti az egót, az azért kellhet. De csak indokolt esetben, és nem rendszeresen. Bár lehet, a "szigor" hatásosabb... fsz tudja, ki kellene próbálni. Én mindenesetre nem tervezem se testileg, se lelkileg bántani az utódokat.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.