Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70600) Jahno válasza blueboi69 (#70599) üzenetére


Jahno
őstag

Masszív volt, az biztos. Én csak a műszaki részéhez értek :-P

"a gumiszelep szét van repedezve és ahogy mozgatom úgy ereszti a levegőt."

Mert ugye a lehúzós szerelőm ezeket időnként kompletten ki szokta cserélni mondván bírni szokta, csak aztán akad amikor nem és mivel kb. 200 forintos vackon múlik a repedezés meg a tömítés, így hát ja.

"Csakhogy 4évszakos gumi van az autón, ezért évek óta nem volt leszedve és rá volt rohadva"

Aztán volt időszak, mikor elhanyagoltam a szerelőt, de nem ennyire és egyéb esetben most neekm is négy évszakos van, de mikor nyáron télivel jártam akkor is leszedték, megnézték a futóművet, állogattak kerékösszetartást meg hasonló okosságot. Olyankor legalább látszik mennyire van pereme a féknek és mi szivárog, vagy nem szivárog.

Mondjuk ha Pestig eljutottál, akkor akár tovább is lehet, de jobbra Szentmihályin van gumis vagy ki tudja mennyire horror áron melóznak de egy kivonulószolgálatost útközben le lehetett volna egyeztetni valaemlyik parkolóig. Ismerős már csinált így gumival és olajcserével is :DDD Addig kaja, cigiszünet, hümmögés. Persze nyűgös gyerekkel neccesebb, mert ha hiszti van akkor meg kell állni, ha alszik akkor meg haladni míg lehet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.