Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71101) FőDudu válasza -NoVa- (#71099) üzenetére


FőDudu
addikt

Akkor szimplan egy szep darab alu tomb. Phulop majd gravirozza.
Opciosan a gyerekeid a dremellel - mekkora moka lesz.

FőDudu

(#71102) WiZARD válasza FőDudu (#71098) üzenetére


WiZARD
addikt

Mások vagyunk.

Én az elmúlt pár év nyaralásaim all inclusive kajáit nem cserélném el arra, hogy napi 2x keresnem kelljen valami jó éttermet, reménykedni hogy tényleg jó, van hely, stb.
Utálok kiöltözni/felöltözni, de annyit valahogy mindig kibírtam hogy felvegyek egy hosszúnadrágot vacsorához.

De ez hely függő, mert egy közepes/szar teljes ellátás az egészet el tudja rontani.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#71103) FőDudu válasza WiZARD (#71102) üzenetére


FőDudu
addikt

Mondjuk ugy, hogy a kotottseget inkabb elcserelem a valasztas lehetosegeert.

Es lofaszt veszek fel hosszu nadragot nyaron egy vacsora kedveert.

Meg az operaba se... ;)

Valoban masok vagyunk ;)
Mondjuk eszembe sem jutna ilyen helyre menni, szoval nem fenyeget ez a veszely.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#71104) Gabibácsi válasza FőDudu (#71098) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ha jó a hely, kényelmes, most kettesben gyerekkel is felpanziöra megyünk.
pl Sümegen a hotel kapitány étterme kiváló, az ózon hotelé is az, ott érdemes úgy lenni
de amúgy igen, ha kirándulós hely, város ilyesmi, és nincs kisgyerek, lehet elmászkálni inkább

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#71105) zetor2000 válasza qnadam (#71086) üzenetére


zetor2000
senior tag

Egyáltalán nem rossz. Igaz, rendes, méretes íróasztalok voltak. Ha már úgyis a papírjaidat buzerálod, akkor nem tart sokkal magad elé nézned lefelé. Nem takar semmi, beszélgethetsz nyugodtan. Nincs képben zavaró bazi monitor.
Ne ilyen 60 cm mély asztalban gondolkodj, hanem valami termetesebben. Bazi jó ötlet, szerintem.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#71106) FőDudu válasza Gabibácsi (#71104) üzenetére


FőDudu
addikt

De ezeket onnan tudod, hogy mar jartal ott. Masban nem lehet megbizni, fooleg nem az ilyen booking es hasonlo rablobandaban ;)

Naluk ugye a teljes koltesed utan kaphatnak jutalekot (nem csak a szallasdij utan), tehat nem erdekuk lehuzni a helyet ...

Tripadvisor mar talan egy fokkal jobb - de azert arra sem vennek merget. Tul sok kulonbozo ember irkal es neha baromsagokat.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#71107) FőDudu válasza zetor2000 (#71105) üzenetére


FőDudu
addikt

Szallodai recepcion lattam ilyet - raadasul ott allva dolgoztak.
Igaz, hogy dontve volt beepitve a cucc, de akkor is lefele kellett nezni ami egy ido utan valoszinuleg eleg faraszto.

FőDudu

(#71108) qnadam válasza zetor2000 (#71105) üzenetére


qnadam
veterán

ha az íróasztalon papírokkal is zsonglőrködsz, akkor főleg jó lenne, ha legalább a monitorra nem felfelé kellene nézni. akkor tartom jó megoldásnak, ha csak néha kell a monitorra pillantani.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#71109) zetor2000 válasza Gabibácsi (#71104) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ja, a Kapitány az valóban jó, pár éve jártunk ott. Volt valami lovagi tornás bemutatós vacsora is. Nem hittem, hogy sárgaborsó akármit csinálnak és ÉN azt megeszem, de kva éhes voltam, mert volt a brigádnál sok pálinka. Aztán jött valami csülökféle is, na az... szóval az jó volt.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#71110) zetor2000 válasza qnadam (#71108) üzenetére


zetor2000
senior tag

Úgy képzeld el, mintha ülsz a széken, és a kinyújtott lábfejed néznéd. Nekem tetszett, szerintem patent. Persze egy adott méret felett nem képes monitort befogadni az adott tér. Mostani 27" szerintem nem férne el ott. Szóval nem dőlsz, meg semmi, hanem csak mintha jó előre magad elé kéne nézz. Na, ott a monitor. Mintha a papírjaid alatt lenne, de ugyanabban a tartásban vagy, mintha írnál valamit.
Nem ragozom tovább, semmi értelme :D

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#71111) zetor2000


zetor2000
senior tag

Aldiban vettem ilyet, hogy Nektek ne kelljen, de merem ajánlani:
[link]
Ha szeretitek a barna sört, akkor ezt próbáljátok ki, megéri. Nem olyan, mint a Budweiser B.Dark, hanem egy igen kellemes, rendes húzással rendelkező, édeskés utóízű barnasör. Esti beszélgetésekhez teljesen rendben van. Nem üt, nem hajt, és csúszik :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#71112) Phülöp válasza zetor2000 (#71111) üzenetére


Phülöp
addikt

Köszi.
Nagy segítség, hogy nekem már nem kell.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#71113) zetor2000 válasza Phülöp (#71112) üzenetére


zetor2000
senior tag

Akkor megiszom a részed :D
Asszem Te nem szereted a sört. de lehet, tévedek.

Lenne mellé Becherovkám...

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#71114) Gabibácsi válasza zetor2000 (#71109) üzenetére


Gabibácsi
tag

Illetve nem elhanyagolható hogy nem kell egy hullafáradt kisgyerekkel nyakamba venni a várost kaja után kutatva.
amit egy csajjal megcsinál az ember, de gyerekkel már más

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#71115) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Ma vettünk asszonynak verdát. Bordómetál Ford Fiesta lett, 2008-as, 1.4-es benzines motorral. Kifejezetten kellemes vezetni, de nyilván jobb volt visszaülni az 5ösbe. :D
Kisebb hibák, pici horpadások vannak rajta, elképzelni sem tudom hogyan, mert maga a fényezés nem sérült. Rádugtam obd2 kiolvasót is, nem jelzett semmi hibát. Kifizettük, elhoztuk, papírozom majd a napokban.

(#71116) zetor2000 válasza blueboi69 (#71115) üzenetére


zetor2000
senior tag

"nyilván jobb volt visszaülni az 5ösbe. "
Abba a csapágyas valamibe? :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#71117) FőDudu válasza zetor2000 (#71116) üzenetére


FőDudu
addikt

a fotengelyre kotott ventillatorral... :DD
Npera is ilyeneket reptet...

FőDudu

(#71118) blueboi69 válasza zetor2000 (#71116) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Bent nem hallani :C

(#71119) eattila válasza zetor2000 (#71116) üzenetére


eattila
csendes tag

Ulni jobb benne. :D

Ha mar bmw. Ocsem vitt a 325-el egy kort. Driftgep lett belole. Gatyacsere es ket nyugtato utan azt mondom fasza dolog :D De azert na :DDD

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#71120) npera válasza FőDudu (#71062) üzenetére


npera
újonc

Valami mod kellene, hogy lehessen burnoutot csinálni, mert ez így nem állapot.

Flaming burnout ....

(#71121) ncc1701 válasza hobizoli (#71091) üzenetére


ncc1701
veterán

Volt olyan ügyfél (nyilván étterem), ahová kimentünk telepíteni, majd mivel hiába tettünk erős célzásokat, h éhesek vagyunk, odarendeltünk pizzát, majd leültünk, és megettük. :) De általában viszek kaját, és általában csodálkoznak, h miért viszek a szaharába homokot. De ez a tuti.

(#71122) npera válasza FőDudu (#71103) üzenetére


npera
újonc

Egy mankini minden alkalomra megfelelő....

(#71123) npera válasza blueboi69 (#71115) üzenetére


npera
újonc

Gratula! Vezérlés, vízpunepa és hasonlók voltak cserélve? Vagy most lesznek?

Nekem a jobb-első ajtóra vágta rá valami jóképességű az ajtót, vélhetően egy furgon. Ahol az ajtó felülete hajlik (shadow-line?), ott az "élét" találta el. A fényezés nem sérült, be behajlott a lemez picit és megfelelő szögben látszik.

Persze simán leszarta és nem hagyott lapot. Pedig ez már Nyugat....

(#71124) ncc1701 válasza blueboi69 (#71115) üzenetére


ncc1701
veterán

Horpadásokat hagyd a pcsába. Anya lökösén is van pár karc, de nem foglalkozom vele. Nyilván ha één használnám, már megcsináltattam volna.

(#71125) npera válasza ncc1701 (#71121) üzenetére


npera
újonc

Ti mekkora állatok vagytok :R :C

Én egyszer Burger Kingben megettem egy woppert bicskával, ott is érezték a tisztelet körben. De étterembe pizzát rendelni máshonnan az prájszlessz :C

(#71126) Jahno válasza FőDudu (#71062) üzenetére


Jahno
őstag

Minden elektromos ilyen.

(#71127) ncc1701 válasza FőDudu (#71103) üzenetére


ncc1701
veterán

Jaja, egyetértek. Nem tudom, miért elegáns egy tökig leizzadt, büdös ember, de valaki biztos érti.

Most volt egy hónapja temetés, ott be kellett öltözni, 1-1 jégakku volt a nadrágzsebben, egy megy az öltöny zsebébe, és így is melegem volt. Kellett volna még vinni még 1-1-et a hónom alá is.

(#71128) ncc1701 válasza npera (#71125) üzenetére


ncc1701
veterán

Amikor ott dolgozol, hálózatot szerelsz, az más, mint beülő vendégként. De a bicska tényleg szép lehetett. :)

(#71129) Jahno válasza FőDudu (#71106) üzenetére


Jahno
őstag

Én megbízok annyira a Bookingban is. Mondjuk már legalább kétszer ki is próbáltam. Asszem.

(#71130) ncc1701


ncc1701
veterán

Meglocsoltam fél órája. Már szakad is az eső. :)

(#71131) npera válasza ncc1701 (#71128) üzenetére


npera
újonc

Én is egy cizellált gyerek vagyok a lelkem mélyén, na :C

(#71132) Jahno válasza WiZARD (#71102) üzenetére


Jahno
őstag

Annyira hely-függő, hogy Balatonon mikor csak a környéken voltunk, akkor ilyet választottunk, máshol meg akadt ahol reggelit sem vagy apartmant, vagy magánlakást. Kajáldával csak egyszer szívtunk Zágrábban, de volt amikor minimált főztünk is, vagy befizettünk reggelire. Ebéd úgyis valahol a szállástól messze világ végén ér, vacsorára meg lehet vissza sem érünk, mert általában nem Egyiptomba mászkálunk, ahol el sem hagyod a szállodát. Bár szerintem közepesen vacakba csak pont idehaza nyúltunk bele Kalocsa kellős közepén a 7 fogásos kajával, egyéb esetben teljesen frankó ebédet, vagy éppen reggelit találtunk még útközben is. Görögönél volt még egy étterem, ami jobbnak nézett ki, mint amilyen volt, de aztán utcában a pék kárpótolt, ahol adtak reggelit (csapolt sörrel :-P), ott és utca végében kis kávézóban napi elcsomagolós szendvicset olcsón, hazafelé meg szintén az utcában volt egyszemélyes grilles, minden világi jóval. Tenerifén végigbaktattunk a bazársoron, aztán a szállodai vacsora helyett kis estebéd lett, mindent is megettünk amit az óceánból húztak ki, mellé giccses naplemente és kaja után letámaszkodtunk a szomszéd bárban. Franciáknál sokszor este 10-11 óra után értünk haza, vagy éppen reggeli vége előtt indultunk ezért nem sok értelme lett volna fizetni. Főleg teraszos turistás helyen jobban elviselig a rövidgatyát, mint a szállás éttermében.

(#71133) Sipi- válasza zetor2000 (#71105) üzenetére


Sipi-
tag

Az maximum arra jó, ha félóránként félszer rá kell nézni. Normális használatra alkalmatlan. Hol dolgoznak még mindig elsősorban papíron? Egy hely sem jut eszembe hirtelen.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#71134) zetor2000 válasza npera (#71131) üzenetére


zetor2000
senior tag

Whoppert a Burgerben még OK, de képzeld, Chuck Norris egy BigMac-et kért a Burger Kingben, és kapott!

Illetve, múlt hétem megtudtam, hogy Chuck Norris szerepelt a Csillagok Háborúja sorozat minden epizódjában. Ő volt az ERŐ. :DD

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#71135) Jahno válasza FőDudu (#71103) üzenetére


Jahno
őstag

Pedig pont a Te kategóriás helyeidnél morognak, vagy esetleg vágnak ki és közlik, hogy ez van. Szerencsére nem sokszor voltunk, külön szerettem az allinkluzív apróbetűseit, meg a sok vackot. Ezzel idehaza nem mernének trükközni :DDD

(#71136) zetor2000 válasza Jahno (#71132) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem az szokott lenni a problémám, hogy becsekkolsz, és elmondják a házirendet... Parkolás, szoba erre-arra, lift, akármi. Reggeli fél héttől tízig-fél tizeneggyig. Amikor meg mondom, hogy annyit nem tudok enni, akkor meg csak néznek. :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#71137) npera válasza zetor2000 (#71136) üzenetére


npera
újonc

Pávatoll, mint Rómában, kéhlek.... :C

(#71138) Sipi- válasza blueboi69 (#71115) üzenetére


Sipi-
tag

Cool, gratula!
Magyar vagy külföldi? Hány LE?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#71139) zetor2000 válasza npera (#71137) üzenetére


zetor2000
senior tag

Erre nem gondoltam... :R

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#71140) Jahno válasza Gabibácsi (#71104) üzenetére


Jahno
őstag

Éppen beestünk Bajára. Recepciós tudott szobát foglalni :-P Haver utánunk jön 2 napra. Bejelentkezéskor zárolták gyorsan a szobát, hogy ne lehessen kiadni, megdumáltam haverral aztán még éppen jön. Van terasz és egy kisebb medence. Nem túl gyerekes, de itt a Sugo partja fasza homokos és van kötélcsúszda. Én asszem feltalálom magam, más sétáltunk kicsit, helyi dohánybolt az lehet különb, mint felénk egy közepesen felszerelt egység, de még a jégkrém is occsó és van csapolt kávékrém :C Majd írok jelentést, havernak 14ezer/éccaka az egy szobás és akkor majd veretünk valamit.

Mondjuk jó volt, felhívom, hogy "e, jössz utánunk Bajára, szerda vagy csüt vagy mikor jobb?" Nem is azt kérdezte minek, hanem egyből az időjárást nézte és az alapján döntöttünk 2 napra :-D

(#71141) Jahno válasza zetor2000 (#71136) üzenetére


Jahno
őstag

Mentem már reggelizni 1 gyenge üveg pezsgő után, mert valamikor reggel 6ra volt ajándék időpont jakuzzis izére. Asszonyt nem érdekelte, megegyeztünk a szokásosban, ha ennyire hülye vagyok és felkelek, akkor menjek. Mentem. Aztán mindenféle gyertyák meg illatos izék voltak bekészítve meg a jó ég tudja mi. Pezsgőt meg csak nem fogom otthagyni, ingyen van, magyar vagyok vaze :-D Na, azt elszopogattam, idő lejárta előtt fel a szobába, reggelinél meg asszony nézett is randán mikor tea/kávé/mit hozhatok kérdésre "egy sört kérnék, köszönöm" volt a válasz. Komótosan megreggeliztünk, aztán nem is tudom mi volt tovább, de így kb. reggel volt a nap csúcspontja, és ahogy enpera mondaná: profit!

(#71142) FőDudu válasza zetor2000 (#71136) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk a reggeli hettol delig tart. Szeretik is, utana sokan mar csak vacsoraznak.

Mondjuk kettotol este hatig meg a poolbar arat, durva miket rendelnek a medencenel.

Volt mar szimpla Dom Perignon rendeles 3-4 uveggel, de olyan is volt aki 1500 euros bort kert a boros pincebol de 2 uveggel.

Szerencsere itt nem szokas a rongyrazas es a kivagyisag, igy az ilyen esetek kirivoak, de nem mindennaposak.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#71143) Jahno válasza A. Crowley (#71087) üzenetére


Jahno
őstag

Ha nem ettél honnan tudod milyen volt a minőség?

(#71144) Jahno válasza -NoVa- (#71066) üzenetére


Jahno
őstag

Nem is baj, ha ilyenek vannak körben, bár reggel 6kor kirakják a törölközőt a medencéhez és foglalják egész napra, de általában jó arcok szoktak lenni, ha nagy a buli akkor is belefér a témakörbe és sokkal jobban kijönnék akármilyen 60+ bandával, mint mondjuk egy friss angol legénybúcsússal. Tenerifén szomszéd szálloda azért kapott lehúzást, mert a kerti sétányon belement egy kavics a szandáljába és milyen koszos fekete a part :W Ezek ilyenek. Általában képet nézek és mittomén. Érzésre jó lesz az :DD

Idehaza amikor a szállás.hu és társai terjedni kezdtek akkor voltunk Poroszlón "idén felújított" szálláson, ami nagyjából 30 éve nem látott alap karbantartást sem... Fórumokon ment a dühöngés rendesen, helyi megmondóember mutogatott az üzemeltetőre, az a tulajra, szállás.hu meg visszaírt, hogy sem a leírásokért sem semmiért felelősséget nem vállalnak, azt írják oda amit kapnak a megrendelőtől. Végül elsöpörte a népharag elég rendesen.

Kicsit csalódás volt annó Debrecenben a híres Danubius, Siófokon a CE (pedig ennek csupa fasza értékelése van!), Kalocsán a nagy szállló, de tán ennyi Poroszlón kívül.

Balatonfüreden amikett emlegettem az világ pöcke, Keszthelyen a Helikon kicsit KGST-s, de baráti személyzet, jóság minden meg a jó ég tudja hány helyen jártunk.

Ha meg a helyi kajára gyúrok, akkor sosem találom meg Búbánat völgyben a világ pöcke vadkacsa büfét, Zalában fácánkeveset és hasonlókat. Néha elég futtában valami hotdog, vagy menüs kifőzde. Most itt baján enne a fene éttermi kosztot, ha akad helyette lángos, hurkakóbász, egyéb értelmes vidéki rettenet ami szembe fog jönni.

(#71145) Sipi-


Sipi-
tag

Biztos vagyok benne, hogy valaki meg akarja venni közületek a Picasso-m volt alufelnijeit. :))
Novára nem bízom az eladást, a Subarut sem adtam még el. :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#71146) FőDudu


FőDudu
addikt

Nem tudom irtam-e mar a suli kezdes elott 2 hettel legyen otthon a gyerek tortenetet.

Pont ezt mondta olasz szomszed lanya. 2 hettel elobb adtak ki a szabijukat, igy augusztus kozepe helyett most van 2 het szunetuk. Igy augusztus masodik feleben mar nem mennek sehova. Mondjuk iden eleve nem akartak sehova menni, elozo evekben foleg hajoztak (tengerjaron). Azaz az olaszok meg is csinsltak amirol itt meg csak terv van.

FőDudu

(#71147) Jahno válasza FőDudu (#71142) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, reggeli sok helyen csak 9ig. Esetleg van ahol hétvégén tovább. 1500 eurós biztos jó, de már több helyen megbotránkoztak mikor szódával feljavítottam és különben is, 1 üveg bor árába nekem belefér a teljese nyaralás és inkább költök a kocsira :-D

Mától elvileg új helyen kezdtem a cégnél, rögtön szabadsággal. Meg elmúlt hónapokban a munkakörülmény és kollégák az jóféle pozitívság volt, fizu elején a kettővel kisebb szám viszont már nem annyira... Meglátjuk mi lesz.

(#71148) FőDudu válasza Sipi- (#71145) üzenetére


FőDudu
addikt

bakker, telefonon elsore azt hittem kodlampat arulsz a gumikkal... :C

FőDudu

(#71149) npera válasza -NoVa- (#71050) üzenetére


npera
újonc

Megnéztem én is.

Ez egy PHEV, 37-literes tankkal. Björn érvelése az volt, hogy "mindenki" PHEV-et vesz, ezért tesztelte ezt. Ezzel ki tudok egyezni, ha újautó eladásokat nézünk. Akkor valóban a különféle HEV vagy PHEV modellek előkelő helyen vannak a dízelbotrány miatt.

De ha picit hátralépünk és az utakon jelenlevő gépkocsikat nézzük, akkor valami elképesztő mennyiségű sima ICE megy az utakon. Akár benzin, akár dízel. És azok többnyire nem zippó méretű tankkal futnak, hanem mondjuk 70-literes vagy nagyobb kulacsokkal. És akkor még egy benzines is közelebb van a 7-800 km hatótávhoz, mint az zippósok 500 km-es hatótávjához. Egy modern dízel simán kifut 1000 km-t egy tankkal. Vagy még többet.

Amikor a 2,5-éves lányommal autóztam Svédországból Magyarországra még 2016-ban, akkor Németországban 550-600 km körül tankoltam. Ha a lányom aludt, akkor csak tankoltam, dobtam egy sárgát és gyí. Egy tankolás kábé 2-3 perc talán, egy brunyálással még 2 perc elmegy talán ha nagyon alaposan mosok kezet utána.

Igaz, hogy nem volt egy kezdeti kábé 50 km-es "ingyen" utam az elektromos hajtából adódóan, de utána csak tankoltam és mentem.

És itt jön a pont, amit megfogtál. Egy meglévő működő ICE nagyon durva távot le tud futni, mire megspórolnád a csoda BEV fogyasztásából a monétát. Nekem még egy dízel felára is teljesen agyhalott idő után jönne be fogyasztáson át (arról nem beszélve, hogy meggyilkolnám a dízelt a jelenlegi autózási profilommal), de már egy hibrid is Alpha Centauri távolságban jönne csak ki anyagilag. A BEV pedig egy másik dimenzió, nem is csak másik galaxis.

Értem én, hogy fantasztikus dolog a nulla lokális emisszió, meg az instant nyomaték, meg a hangtalan suhanás. De ha nincs rá meg a beugró, hogy beleülj egy Tesla Model Y-be, mert minden más csak önámítás, akkor a nedves álmok szintjén érdemes foglalkozni a dologgal.

Számomra a recept a következő:

- kerékpározok melóba és ahova tudok
- nagybevásárlás kocsival
- kirándulások kocsival
- ha lesz töltő a háztól gyalog távolságra (3 cekkerrel vízszintes esőben vagy téli latyakban), akkor kezd el egyáltalán opció lenni a BEV. És akkor is csak egy 250k SEK alatti áron és élhető paraméterekkel.

Számomra ez az élhető BEV:

- ID3 méret (kívül Golf, belül Passat)
- 5-ajtós vagy kombi tophat
- panoráma tetőablak
- vonóhorog akár csak 500 kg-os határral, de legyen opció
- legalább 11 kW-os OBC
- legalább 50 kW-os DC-töltés
- folyadékhűtéses pakk
- télen is 300 km hatótáv, hőpunepás fűtés
- minimális mennyiségű pianólakk
- férjen el a lábam, ne nyomorítson meg az ülés, ne verjem be a fejem az A-oszlopba

Ha a fentiek teljesülnek, akkor tapsikolva veszek majd elektromos gépkocsit. De ha bármi hibádzik, akkor várok. Az idő nekem dolgozik.... :C

(#71150) ncc1701 válasza Sipi- (#71145) üzenetére


ncc1701
veterán

Részletekkel többre mész. Átmérő, et szám, szélesség, ilyenek. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.