Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#65294) A. Crowley válasza blueboi69 (#65250) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Jól van, megnyugodtam, hogy nem csak én kerültem mostanság a szopóág rossz felére.
Kezdődött a medencével, hogy feltöltés után megsüllyedt az egyik láb. 1.5 nap engedés után meguntam, elmentem szivattyúért, talán 6 óra alatt szinte szárazra kipucolta. Utána lépésálló nikecell alulra, majd újra felállítás, feltöltés. Ja, szivattyú kimenete 1", nekem meg 3/4-es tömlő van. Nincs 1" gyorscsati, hogy y elosztóval csináljak belőle 2 db 3/4-es kimenetet. Zárás előtt Praktikerben a fürdőszoba osztályon közgyűrűkkel megoldottuk a dolgot.
Ja, merthogy 50 méter tömlő kell, szóval az fincsi kiadás lett volna. Így is került 50k-ba az akció.
Közben beköltözött az új lakó az ikerház másik felébe, valami tetoválóművész csávó, kutyával. Ami azért érdekes, mert nekünk kerek perec meg lett tiltva, hogy kutyát tartsunk.
Szerződésmegújítás is van, és nem akarnak napidíjat változtatni, amin külön kiakadtam, még lesz egy plusz kör, hátha.
Asszem csak ennyi.
Most azon vagyok, hogy melegedjen annyira a medence vize, hogy a gyerek legalább egyszer belemehessen, mielőtt elmegy 1 hónap nyaralásra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.