Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64401) FőDudu válasza npera (#64398) üzenetére


FőDudu
addikt

Ez olyan hihetetlen.
Kivancsi lennek mi az oka ennek a hibanak.

A radar, kamera, lidar, stb mindegyike kepes felismerni az uton levo felborult jarmuvet, miert nem reagalt az auto?

FőDudu

(#64402) FőDudu válasza npera (#64399) üzenetére


FőDudu
addikt

Errol beszelek nyuszomuszo. Etkezes elott kezmosas, egyebkent kezfertotlenito. Idot sporol es ugyanazt tudja. Nyilvan slozi utan kezmosas, akkor ott a mosdo.

Nem ment at?

Ieodabol uton valahova csak pumpalok egyet a mindenutt felszerelt kezfertotlenitobol azt jovan.
Fele sleges lenne elmenni a mosdoig.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#64403) Jahno válasza zetor2000 (#64400) üzenetére


Jahno
őstag

AMP-t mindig utáltam, mert mittomén. Meg a RITet. RDMnél nagyon sok pénzt hagytam ott. Annál is többet. Előre köszönnek. Nem occsó? Egy időben Panduit/Nexans volt a választékom. Akarsz róla beszélni?

(#64404) FőDudu válasza zetor2000 (#64400) üzenetére


FőDudu
addikt

En ma talaltam 5 felcimkezetlen ethernet aljzatot.
Meg sem probalom feldeeiteni hova mehet a veguk.

Amugy az osszes mukodo port es patch panel kapcsolodasi pont dokumentalt, szoval ez valami extra lehet a regi fitnessz gepek mogott. Link nincs bennuk.

FőDudu

(#64405) npera válasza zetor2000 (#64395) üzenetére


npera
újonc

LameXről nekem annyi "élményem" van, hogy egy hifi topikban szerettem volna tájékozódni és kérdéseket feltenni, de nagyon magas lóról kioktatva küldött el gyakorlatilag a pics*ba, mert hogy mit kérdezgetek kommersz fosokról az ő szent hifi topikjában. Ott nem igazán sikerült pozitív képet kialakítani magáról. A humorosnak tűnő megjegyzéseit sem igazán tudtam díjazni a későbbiekben amikor olvastam a "válaszait" mások hozzászólásaira.

Vélhetően nem azonos kultúrkörben mozogtunk sosem. Mindegy igazából, nem kell mindenkivel cukipajtásnak lenni.

Szerintem nem is emlékszik rám, de én eléggé a lekezelő kommunikációjára. Lehet, hogy eszetlen nagy király volt abban, amit csinált, de emberileg abban a pár hétben amíg velem "kommunikált" nem túl magasan szárnyalt.

Aztán lehet, hogy egy sör mellett pedig KCS a fószer...

(#64406) npera válasza FőDudu (#64402) üzenetére


npera
újonc

Nem.

(#64407) Jahno válasza FőDudu (#64401) üzenetére


Jahno
őstag

Nem ismeri fel. Én azon lepődtem meg, hogy a radar sem.

(#64408) npera válasza FőDudu (#64401) üzenetére


npera
újonc

Ebben nincs LIDAR.

(#64409) Jahno válasza FőDudu (#64402) üzenetére


Jahno
őstag

Nem :-D Tök mást magyarázol. Egyébként én sem nyomom a fertőtlenítőt. De kezet azt mosok. Na nem úgy, hogy ülök a gép előtt és 10 percenként kirohanok, mint Zrínyi vagy ki.

(#64410) Jahno válasza npera (#64405) üzenetére


Jahno
őstag

Igen, élőben tök más. Itt csopotokban átlagban játszotta a hülye pöcsfejet. Az olyan.

(#64411) zetor2000 válasza npera (#64399) üzenetére


zetor2000
senior tag

Fene tudja, én a KVzás előtt megnézem a csészém, ha nem tiszta, akkor elmosom. Vagy nem. De nekem gyárilag lopott van, és nem használja más, csak ha megengedem. Én se használom a többiekét. Szóval ha nem nagyon olyan melót végeztem, akkor nálam ritkább a kézmosás. Nyilván klotyó használat magasságában van, de ha nem érzem dzsuvásnak, nem fogom csak azért megmosni, hogy tisztának is tudjam. Eleve többet rágom, mint a nagy átlag.
Fertőtlenítőt nálunk KELL használni, nem opciós. De nincs kitéve mindenhova, csak a nagyon forgalmas helyekre.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#64412) Wick- válasza Jahno (#64394) üzenetére


Wick-
friss újonc

"Télleg, mondja kend! Commodore 64essel miképpen áll?"

Ez itten nekem szólott? Mert ha igen, akkor a válaszom: Wizball. Azt nyomattam rajta ezerrel, meg az akasztófát. Rég volt, még megboldogult "középsuli" időben :)

(#64413) zetor2000 válasza Jahno (#64403) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem, egyáltalán nem akarok, mert a végén nekem kell megcsinálni :D
Meg ledokumentálni, meg ilyenek. Egyiket se szeretem már csinálni. Kezdetben érdekes, de a kismilliomodik után kva unalmas. :)

RDM annyiból szimpi, hogy 25 év garit adnak a termékre. Ettől eltekintve egyik sem szép. AMP-t könnyű szerelni RDMhez kell 2 cucc, míg AMPhez (ami már nem biztos, hogy AMP, mert megint eladták...) egy is elég, ha nagyon nincs nálad cuccz.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#64414) zetor2000 válasza Wick- (#64412) üzenetére


zetor2000
senior tag

Valami olyasmit én is játszottam fiatal csikó koromban.., Wizball ++ /Triad vagy mi volt a neve.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#64415) Samott válasza FőDudu (#64404) üzenetére


Samott
addikt

Kihuzkodod es majd panaszkodik akinek kene. :) Akkor mar fel lehet cimkezni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#64416) FőDudu válasza Jahno (#64409) üzenetére


FőDudu
addikt

En ha megyek valahova es utba esik a pumpas basz, akkor nyomom. Seta kozben pont elparolog.
Ezert nyilvan kevesebb a kezmosas, hiszen slozira 1 max 2 alkalommal megyek naponta. Ebed meg nincs a cegnel, ma peldaul szendvicset ettem.

FőDudu

(#64417) FőDudu válasza Samott (#64415) üzenetére


FőDudu
addikt

Fali aljzatok. Nincsenek hasznalva. Lehet kabel sincs mogottuk. Konnektor mellett vannak.

FőDudu

(#64418) FőDudu


FőDudu
addikt

Ezt a manapsag mindenutt reklamozott grill mat cuccot probalta mar valamelyikotok?

Er valamit?

Ha nem kell a grillracsot takaritani es nem ragad ra a cucc akkor sok szivast megsporol az embernek.
Fustos izt amugy se kivanom, szoval azert nem kar.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#64419) Gabibácsi válasza FőDudu (#64418) üzenetére


Gabibácsi
tag

Melyiket?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#64420) Gabibácsi válasza Wick- (#64412) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szeva Wick, kabbe, a c64-et meg most kell nyomni

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#64421) Gabibácsi válasza zetor2000 (#64414) üzenetére


Gabibácsi
tag

Az kéhlek azt jelenti, hogy a törést a triad követte el, és két extrát tettek bele, valszeg örökélet meg örökidő

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#64422) zetor2000 válasza FőDudu (#64418) üzenetére


zetor2000
senior tag

Szerintem oda egy 5mm vaslemez, vagy valami kőlap, amit spaklival lehet pucolni ideális.
Amit a facsén meg jutyúbon láttam, én abban nem bíznék, de magam nem próbáltam. Ami nekem van kontaktgrill (valami raclete), az meg bevonatos, egy ronggyal letörlöm és kábé tiszta - a dzsuva lejön róla. De be szokott menni a mosogatógépbe.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#64423) zetor2000 válasza Gabibácsi (#64421) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ezt se cáfolni, se megerősíteni nem tudom. Kazettán volt, és az már nincs nekem.
Ami anyámnál van '64, az floppys, és nem tudom, mik vannak a floppykon. Haver szomszédjáé volt, aki kábé könyvelt... A kislánya haver exe, ő állítása szerint nem játszott anyuka gépén. Úgyhogy passz.
A kazetták valahogy eltűntek az éterben, vagy odaadtam annak, aki a deckem megvette. Kapott vagy 70 kazettát is, mert azok már minek nekem? Akkor számoltam fel a kazettás dolgaimat.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#64424) Wick- válasza Gabibácsi (#64420) üzenetére


Wick-
friss újonc

Szia Gabibácsi, rég írtam, tudom :)

Max emulátorral, már nicns nekem olyan őskövületem, és a gémek sincsenek már meg hozzá :D
Én még eredetit nyomattam, én voltam a varázslóval, anyum meg a macskával :D

(#64425) FőDudu válasza Gabibácsi (#64419) üzenetére


FőDudu
addikt

Valami vekony lap amit a grillre rak es nem ragad ra a cucc valamint a grill is tiszta marad.

Sok helyen reklamozzak, grill mat, baking mat neven.

Gondoltam ha valakinek bevalt, azt a 10-15 eurot megeri hogy ne kelljen a ggill racsot vakaraszni...

Durva konyhai tisztitot is kaptam (Johnson Diversey), de van az a kosz amit mar az se visz le.

FőDudu

(#64426) zetor2000


zetor2000
senior tag

#Vicces kép:

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#64427) npera válasza Jahno (#64410) üzenetére


npera
újonc

Az mondjuk akkor oké. Élőben sosem találkoztam vele.

(#64428) eattila válasza FőDudu (#64371) üzenetére


eattila
csendes tag

Ok :D :))

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#64429) zetor2000 válasza FőDudu (#64425) üzenetére


zetor2000
senior tag

10-15€? Ne viccelj, aliexpressen nincs egy ezres. ~2-3€.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#64430) Jahno válasza FőDudu (#64418) üzenetére


Jahno
őstag

Én fél percet ha takarítom, de mostani akció után lehet semennyire. Rá sem ragad. Nem is teljesen értem.

Viszont most rácsuktuk a tetejét és kell a füst, szóval legközelebb kap egy marok bükkforgácsot és szakértést.

(#64431) Jahno válasza zetor2000 (#64422) üzenetére


Jahno
őstag

Enyémen már sütőnek a rácsa van. Előtte egy CocaColás hűtőből volt kiszedve, csak szomszéd kicsit megnyomta alá a brikettet és enyhén szólva lekonyult.

(#64432) Jahno válasza zetor2000 (#64413) üzenetére


Jahno
őstag

Lényeg, hogy patitntottam csapolt Sopronit. Az még világbajnok. Lehet holnap is benézek :-D

(#64433) Jahno válasza zetor2000 (#64429) üzenetére


Jahno
őstag

Kínai teflon, az :-D

(#64434) FőDudu válasza zetor2000 (#64429) üzenetére


FőDudu
addikt

50 nap szallitassal nyar vegere pont ideer ;)
De amugy valami ilyesmi. 4-5 db 10-15 euro.

Csak gondoltam valaki probalta esetleg....

FőDudu

(#64435) Jahno válasza FőDudu (#64434) üzenetére


Jahno
őstag

Ennyi erővel tárcsa vagy bármi elektromos cucc és kész.

(#64436) FőDudu válasza Jahno (#64435) üzenetére


FőDudu
addikt

Van, de tervezek egy komolyabb grill vasarlast, viszont lusta vagyok takaritani.

Igy inkabb elore gondolkodok...

FőDudu

(#64437) Gabibácsi válasza Wick- (#64424) üzenetére


Gabibácsi
tag

Mi is eredetivel nyomjuk :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#64438) zetor2000 válasza FőDudu (#64436) üzenetére


zetor2000
senior tag

Akkor BGE... azt ritkán kell, mert tud öntisztulni a sütőtere, meg rendes kerámia.
És ne rácsot, hanem rostélyt vegyél rá. Azt lehet vakarni, ami azért gyorsabb, mint egy rácsot puccenolni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#64439) Jahno


Jahno
őstag

Lidlis söröket megvettem. Mármint azt, ami értelmesnek nézett ki. Pécsi és egyéb majd holnap a Teszkóból. Teszt ON:

(#64440) Phülöp válasza Jahno (#64439) üzenetére


Phülöp
addikt

Valamiért a helyi Lidl nem árul radlert, pedig.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#64441) npera


npera
újonc

Itt a helyi LIDL maximum 3,5%-os cuccot árulhat csak. Mivel a fölött már csak az állami boltban lehet kapni alkoholt. Hát így......

(#64442) Jahno válasza npera (#64441) üzenetére


Jahno
őstag

Ez csak sör.

(#64443) qnadam válasza Gabibácsi (#64323) üzenetére


qnadam
veterán

nézd meg a kürtöt, nekem a suzukiban arról tört le az érintkező. vagy a biztosítékát, mert olyanja is van neki.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#64444) qnadam válasza Wick- (#64391) üzenetére


qnadam
veterán

bajom nekem se volt vele, de később bánkon mondjuk úgy, hogy érdekes gondolatok férkőztek a fejébe, amikre youtube-on megtalálta a közönségét is, ami nem segített visszarántani a földre.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#64445) Gabibácsi válasza qnadam (#64443) üzenetére


Gabibácsi
tag

Köszi, megnézem. Előszór még recsegett a múltkor, aztán elhalkult, utána meg már nem szólalt meg.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#64446) Phülöp válasza Gabibácsi (#64445) üzenetére


Phülöp
addikt

Qashqai dudája amióta megvan (tavaly szeptember) nem is volt tesztelve. A Micráé is csak egyszer, 2 év alatt.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#64447) qnadam válasza zetor2000 (#64429) üzenetére


qnadam
veterán

juteszembe ali, árulnak panasonicnak mondott villanykapcsolókat, azok vajon lehetnek jók?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#64448) Gabibácsi válasza qnadam (#64447) üzenetére


Gabibácsi
tag

Amikor még volt lakásom, azt teleraktam panasonic villanykapcsolókkal, de azok totál máshogy néztek ki. Azok nekem nagyon beváltak.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#64449) Gabibácsi válasza Phülöp (#64446) üzenetére


Gabibácsi
tag

Mert ott kultúremberek vezetnek, de itt sok a tapló indexnélküli béjemvés...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#64450) zetor2000 válasza qnadam (#64447) üzenetére


zetor2000
senior tag

Értékelés alapján erősen kérdőjeles... 1 értékelés, az is spanyol, és csak 4 csillag.
Ettől még lehet jó. Kéne venni egyet, azt lecsekkolni. Ha nagyon tré, akkor többet nem.
Egy hét múlva vagy hogy valami vásár lesz, némi leértékeléssel, akkor kell megrendelni, ha úgy van. Hasonló kapcsoló már több értékeléssel van, ahol "Great" az egyetlen szöveges értékelés. Azaz akár lehet jó is, kérdés, hogyan fér be a szerelvény dobozba.
Ilyesmi kapcsolóra vágysz? Vagy csak kellene valami szép? Ha ez utóbbi, akkor Gira Event.
Nagyon nem olcsó, de nekem nagyon tetszik. A Fehérvári úton az Elektroprofiban láttam élőben, háttööö... Nem egy Schneider Classic. Nagyon nem.
Itt megnézheted, milyen, nem mondom el.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.