Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64051) WiZARD


WiZARD
addikt

Csütörtökön megszületett Emili, 3400g/54cm. Mindenki jól van ;)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#64052) JonesC válasza WiZARD (#64051) üzenetére


JonesC
csendes tag

Akkor jó egészséget kívánok! :)

(#64053) -NoVa- válasza WiZARD (#64051) üzenetére


-NoVa-
őstag

Gratula!

(#64054) -NoVa-


-NoVa-
őstag

(#64055) ncc1701


ncc1701
veterán

Nem tökéletes. Kapáásból casco kell rá, mert az elején van az összes hűtő, és a lámpák is horror drágák, azaz ha az elejét megtörik, akkor ténylegesen GTK. Kormánynál valami elektronika szokott meghalni, kb 100e a csere.
Konditeremben egy autókkal foglalkozó srácnak van amperája, nem szidja. Gyakorlatilag elektromos üzemben használja melóba járásra, balcsira meg ugye benzin.
Egy próbát megér, amennyit jársz, 2-3 naponta elég lenne töltened, és a benzin mocc miatt messze is elindulhatnál vele, méretre meg ugye nagyobb, mint a jelenlegi, de legalábbis kategóriában ugyanaz.

(#64056) ncc1701 válasza JonesC (#64042) üzenetére


ncc1701
veterán

Megbízhatóság. Meg ugye itt a nagy ccm. Aki nem érti, annak hiába magyarázza az ember, de ezerszer egy ilyet vennék, mint egy 5-ös bömöst, vagy egy mercit, audit. Ha fáj a fogyasztás, akkor meg vennék egy swiftet mellé.

Gyömrőn van egy pont ugyanilyen, mint a videóban, csak military zöld. Odabaszós a cucc, ebben tuti nem néznek buzinak. De bunkónak sem, mint a fenti 3 márka esetén.

[ Szerkesztve ]

(#64057) ncc1701 válasza WiZARD (#64051) üzenetére


ncc1701
veterán

Gratula! :)

(#64058) eattila válasza WiZARD (#64051) üzenetére


eattila
csendes tag

Gratula! :C Jo egeszseget!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#64059) zetor2000 válasza WiZARD (#64051) üzenetére


zetor2000
senior tag

Gratula!

Nem halmozod az élvezeteket? Új ingatlan, kiskölök... :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#64060) hobizoli válasza ncc1701 (#64056) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nemtom, de 2 tonna es nincs hatso ulese

es egy Tesla agyonveri oda-vissza :DDD

több drón kell ;P

(#64061) hobizoli válasza WiZARD (#64051) üzenetére


hobizoli
nagyúr

:C Grat :K

több drón kell ;P

(#64062) JonesC válasza ncc1701 (#64056) üzenetére


JonesC
csendes tag

Nekem ez mindennapi használósnak nem kellene.

Amúgy nem is az, hogy fáj a fogyasztás, csak ésszerűtlen, az sokkal inkább zavarna
Nincs baj azzal, hogy ilyen is van, de mindennapi használatra, tömegeknek szerintem sokkal jobb megoldás a turbós kisebb motor. Meg a gyártók szerint is.
Amúgy nem szoktak bunkónak nézni se asszem :)

[ Szerkesztve ]

(#64063) hobizoli válasza JonesC (#64062) üzenetére


hobizoli
nagyúr

a Giulia QV 510 lo 2.9-bol es ugyanennyibe kerul
es annak van hatso ulese is, es fel tonnaval konnyebb is

több drón kell ;P

(#64064) BobaHWSW válasza eattila (#64029) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Koszi!:) itt most osz van, az segit.

(#64065) Sipi- válasza WiZARD (#64051) üzenetére


Sipi-
tag

Gratula! Akkor holnap már otthon is lesznek?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#64066) JonesC válasza hobizoli (#64063) üzenetére


JonesC
csendes tag

Monnyuk asse kéne.

(#64067) eattila válasza BobaHWSW (#64064) üzenetére


eattila
csendes tag

Az igaz. Itt elvileg nyar, de inkabb kozelgo tavasz....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#64068) eattila


eattila
csendes tag

Hulye egy ido van. De a kis napsutest kihasznaltuk, es gurultunk egyet a lannyal. Holnap mar ugysem tudunk ahogy latom az elorejelzesben.

Ebedre meg mezes, baconbe tekert szuzpecsenyet csinaltam repaval.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#64069) hobizoli válasza JonesC (#64066) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ennek hasznalhatosaga meg kisebb annal is

több drón kell ;P

(#64070) NauTiLUS_HUN válasza WiZARD (#64051) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Sok boldogágot!

(#64071) Grillo válasza WiZARD (#64051) üzenetére


Grillo
senior tag

Gartula!
Most már beengedik apukát is, vagy csak majd elhozhatod őket?

(#64072) WiZARD válasza Grillo (#64071) üzenetére


WiZARD
addikt

Köszi mindenkinek.

Elvileg nem engedik be asszem.
(fater huszon éve orvos az adott osztályon... ;) )

(#64059) zetor2000 unatkozni asszem nem fogok mostanában :D
(#64065) Sipi- igen, holnap jönnek haza.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#64073) Phülöp válasza WiZARD (#64051) üzenetére


Phülöp
addikt

Gratulálok!

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#64074) Gabibácsi válasza WiZARD (#64051) üzenetére


Gabibácsi
tag

Gratulálok

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#64075) Gabibácsi válasza WiZARD (#64072) üzenetére


Gabibácsi
tag

Most akkor pár évig nincs hobbid :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#64076) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Na, kidzsakuzziztam magam, most megyünk a Mátrába sétáln

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#64077) qnadam válasza WiZARD (#64051) üzenetére


qnadam
veterán

gratula erősen :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#64078) FőDudu válasza WiZARD (#64051) üzenetére


FőDudu
addikt

Gratula.

FőDudu

(#64079) FőDudu


FőDudu
addikt

Medence kesz. Bekotottem a szivattyut es a homokszurot is. Delutan negy ota toltodik, szerintem harmadaig lehet. Szoval meg 4-5 ora es tele is lesz.

Nagy meleg nincs, de legalabb alulrol nem tud hulni ;)

Mondjuk ranezeste egyel nagyobb befert volna de akkor tenyleg kozel lenne a falhoz es a spalettat nem lehetne hasznalni....

Az meg kell, gyerekek erosen frocskolik a vizet...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#64080) ncc1701


ncc1701
veterán

Még 2h40 perc, és csórikámékat már kötik befele. Mi van, ha valamelyikre rájön a szapora? :)

(#64081) Phülöp válasza ncc1701 (#64080) üzenetére


Phülöp
addikt

Majd ráfogják az időjárásra.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#64082) zetor2000 válasza ncc1701 (#64080) üzenetére


zetor2000
senior tag

Szerintem 2 hete űrhajós kaján vannak. Abból meg minimál jön ki, asszem. De azt olvastam, van fenn kló, mert hosszú az út.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#64083) Sipi- válasza Gabibácsi (#64076) üzenetére


Sipi-
tag

Éjszakai túra? Fejlámpát és hozzá pótakkut ne felejtsd el vinni :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#64084) Gabibácsi válasza Sipi- (#64083) üzenetére


Gabibácsi
tag

Dehogyis, még mindig világos van.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#64085) Phülöp válasza Gabibácsi (#64084) üzenetére


Phülöp
addikt

22:21-kor lesz naplemente.
Akkor indul a Space X is.
Ha.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#64086) Phülöp válasza zetor2000 (#64082) üzenetére


Phülöp
addikt

Pelanka van, nem kló.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#64087) npera válasza WiZARD (#64051) üzenetére


npera
újonc

Gratulálok!

Ha te leszel a pelenkafelelős, akkor igazából egész könnyű az első időszak amíg nem eszik ételt. Egy idő után már kábé csukott szemmel cseréltem a pelust a gyereken, miután langyos vízzel lemostam az "alvázat" :C

(#64088) Grillo válasza Phülöp (#64085) üzenetére


Grillo
senior tag

Na, azt hiszem feljebb tornázza magát az árfolyamuk...

(#64089) zetor2000 válasza Phülöp (#64086) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hátizé...
Lehet, jobb a pelenka.

Másik forrás, hogy van klotyó...

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#64090) Phülöp válasza zetor2000 (#64089) üzenetére


Phülöp
addikt

Lyaly.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#64091) npera


npera
újonc

Ma voltam focizni. Én... :Y

A fociedzők találkozójára mentem el, volt 2x30 perc foci. Sosem tudtam focizni, ezt mondtam is nekik előre, de szerintem nem értették meg hogy mennyire nem tudok.

Javasoltam, hogy a legkisebb kárt akkor csinálom, ha én leszek a kapus vagy esetleg egyből megyek zöldséget vágni a grillezéshez.

Beálltam a kapuba, kaptam kesztyűt. A srácok eléggé tudtak focizni, olyan erővel rúgták a labdát, hogy néha nem is láttam a labdát. 3x rúgták belém, akkor csak lepattant. Egyik alkalommal mellkas középen jött és pont a közelben volt a kezem, így kitárt tenyérrel hárítottam. Nem is lett gól, de utána eléggé érződött a bal mutatóujjam. Mostanra elég jól be is vérzett, valami elpattant belül. Hajlítani tudom kábé 90 fokig, utána már annyira fáj, hogy nincs kedvem.

Kentem rá sportkrémet és várom a csodát. Ha hétfőn is nagyon szar lesz, akkor megyek orvoshoz vele.

4 gólt rúgtak nekem, ebből 3 alkalommal érintettem a labdát, de ettől függetlenül bement. Úgy éreztem magam, mint egy teknős egy nyulaknak rendezett futóversenyen.

A második félidő kábé harmadától a csapatot irányító csóka mondta, hogy elfáradt, ezért beáll ő a kapuba és legyen én csatár vagy hátvéd. Na, ez kábé olyan volt, mint a tevének a tű fokán átmenni....

Elkezdtem rohangálni és próbáltam blokkolni a többiek passzait és támadásait. Mivel nem tudom focizni, ezért simán átrúgták a labdát a lábaim között (eléggé kalibrálja az egót lefelé), vagy csak körbefordultak és elfutottak mellettem. Asszem 3 alkalommal sikerült blokkolnom a csatárjukat, egyszer összes is ütköztem vele. Akkor aggódtam is, hogy baja lesz, mert jóval kisebb volt nálam. De szerencsésen esett.

A lényeg az, hogy nem rúgtam fel senkit, emiatt nagyon aggódtam. Vélhetően jóval hatékonyabb lettem volna, ha "rámegyek" a csatárokra, de az utolsó méteren inkább fékeztem ne legyen baj.

Utána grilleztünk egy jót, meg beszélgettünk. A Nap hét ágra sütött, le is égtem rendesen.

Focizni szerintem sosem tanulok már meg, de a kisgyerekeket tudom tanítani egyszerű gyakorlatokra, az megy egész jól. Kíváncsi vagyok, hogy holnap mit szólnak majd a srácok edzésen, 3 kissrác nézte a meccset. Lehet, hogy értékelték, hogy legalább megpróbáltam. Vagy az is lehet, hogy holnap beszólnak, de dulván..... :Y :C

(#64092) Phülöp válasza npera (#64091) üzenetére


Phülöp
addikt

Hősöm nekem.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#64093) ncc1701 válasza npera (#64091) üzenetére


ncc1701
veterán

Én már gyerekkoromban is jól szórakoztam. Felrúgtam mindenkit, meg ezerrel belerohantam a másikba. :)

(#64094) qnadam


qnadam
veterán

nna. spacex ügyesen felszállt, első fokozat még ügyesebben visszatért, én meg őszintén csodálkozom, hogy egy olyan cég, ami ilyen szintű dolgokat tud megvalósítani, hogy engedhet ki ilyen minőségű dolgot nézők százezrei elé.

és ha már mondták, hogy van ilyen, kipróbáltam az iss dokk szimulátort. jelentem, összetörtem az űrhajót is meg az űrállomást is a picsába. remélem a valóságban nem egérrel kattintgatnak a képernyőn :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#64095) BobaHWSW válasza WiZARD (#64051) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Noice!;)

(#64096) Jahno válasza npera (#64091) üzenetére


Jahno
őstag

Nem is tudom rá bírnának-e venni ilyenre vagy mi hasznom lenne. Főleg edzőkkel szemben.

Kiskölkökkel még talán, de sajátjaim tuti elvernének a meccs végén, hogy mit bénáztam a kapuban.

Talán annyi, hogy ha jönne a vérköcsög Sanyika aki felrúg mindenkit és belerohan a másikba, akkor azt megpróbálnám helyrerakni oszt akkor 1 hétig Xbox nélküli szobafogság és csaktökfőzeléket zabálhat semmi mást.

(#64097) ncc1701 válasza qnadam (#64094) üzenetére


ncc1701
veterán

És ugye tengerre szálltak le, úgyhogy túl sok nafta nem maradhatott az első fokozatban. Áramvonalazó orrkúpról volt hír, elkapták a két felet?

[ Szerkesztve ]

(#64098) Samott válasza qnadam (#64094) üzenetére


Samott
addikt

Touchscreenjuk van. Vicces reszlet, bar a szojuz tokeletesen tud automatikusan dokkolni, szinte mindig manualis vezerlessel dokkolnak, mert azert bonuszpenzt kap az urhajos. A keleteuropaiak az urben is keleteuropaiak. :)

A kepen meg ha jol emlekszem a Nasa vezetoje van, a shownak ezt a reszet szerintem ok csinaltak.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#64099) qnadam válasza ncc1701 (#64097) üzenetére


qnadam
veterán

nem tudom, csak bele-belenéztem időnként, főleg a start környékén.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#64100) qnadam válasza Samott (#64098) üzenetére


qnadam
veterán

és tényleg, elég furcsa :)

az amerikaiakat se kellett félteni, az apollo missziókon rendszeresen csempésztek fel képeslapokat, hogy utána jó pénzért eladják, mint űrt megjárt holmit :D

bárki is csinálta ezt az interjút, ez minden szempontból vállalhatatlanul néz ki.

istálló? gazemberség? hupákolás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.