Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64901) Samott válasza zetor2000 (#64897) üzenetére


Samott
addikt

Pont az a lenyeg, hogy a bena lampatol meg lehet szabadulni. Azert ilyen olcsok ezek (a tobbihez kepest), mert ronda az eleje.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#64902) zetor2000 válasza npera (#64894) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az nem vészes távolság... 2000 km az 20 munkanappal napi 100km. Egy átlag területi képviselő szerintem tudja hozni ezt a szintet. De elég csak, ha pl. aglomerációban lakik valaki, és a város másik végén lakik. Mondjuk Érden, és Újpestre vagy Békásra jár dolgozni, oda-vissza az is ~60, már csak 40et kell menjen, az meg nem lehetetlen.
Ismi szennyfogó szőnyegeket cserélt, szerintem ő sokkal többet is ment a kocsijával. Fizették is, amit kellett.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#64903) FőDudu válasza npera (#64894) üzenetére


FőDudu
addikt

15e korul megyek evente.

Havi 1000Km + evi 2x Budapest (1500km kb). Pont 15K.
Azaz a havi 1000 nem eleg. Vagy igen es Budapest extra.

Itt egy pelda:
[link]

1 Euro per Km az kb a Taxi ara. Nem porgok az XC40-re, kisebb auto is eleg. Ez egy pelda.

FőDudu

(#64904) zetor2000 válasza Samott (#64901) üzenetére


zetor2000
senior tag

Mondjuk az igaz, hogy ez a cucc ~1200 USD, ami ~4kiló, és akkor nem kell jajjgatni a milleres lámpatest miatt.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#64905) FőDudu válasza Jahno (#64898) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem kerestem autot, most persze minden platformon jon szembe a hirdetes.
Dogoljek meg, Skoda Scala kek szinben tok jol nez ki.

Lattam minap oldalrol egy Skoda terepjarot, X5-nek neztem. Szoval meretben es oldalrol annak tunt. Aztan lattam, hogy Skoda.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#64906) Jahno válasza npera (#64900) üzenetére


Jahno
őstag

Erre tegnap belement 200 kilométer úgy, hogy kb. 15 kilométernél messzebb nem is mentem. Az úgy kezdődött, hogy délelőtt megnéztem egy fát itt a mező szélén. Aztán fotós mókázás :DD

(#64907) FőDudu válasza Jahno (#64906) üzenetére


FőDudu
addikt

A hobbi nem olcso.
:C

FőDudu

(#64908) Phülöp válasza npera (#64895) üzenetére


Phülöp
addikt

NoVa volt bizony

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#64909) qnadam válasza npera (#64895) üzenetére


qnadam
veterán

sityak az aszfalton biciklizett. hülye újpesti.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#64910) npera válasza qnadam (#64909) üzenetére


npera
újonc

Egy aszfaltra festett kerékpáros szimbólumon kerékpározott. Tehát konkrétan az aszfalton, igen.

(#64911) npera válasza Phülöp (#64908) üzenetére


npera
újonc

Nova az mindenen IS biciklizett, nem?

[ Szerkesztve ]

(#64912) Gabibácsi válasza npera (#64889) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jó póló. Amúgy a video uncsi volt, de köszi :)
tegnap budakeszi vadasparkban voltunk, erre szembejön egy család, a fickó odajön - te nem commodoreos vagy? Mondom ennyire látszik?
mondjuk invaderses pólóban voltam
mondta látott engem áron partyn :DDD tavaly volt először

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#64913) Vodike válasza npera (#64910) üzenetére


Vodike
tag

Az a kep nalunk keszult sityakrol a balatonfuredi nyaralonk kozeleben a Tagore setanyon jo regen :)

exTiga

(#64914) -NoVa- válasza npera (#64911) üzenetére


-NoVa-
őstag

Monociklin nem bicikliztem még, csak mono. Triciklin kanyarban már többször.

(#64915) npera válasza Vodike (#64913) üzenetére


npera
újonc

Vicces, az a kép megmaradt.

(#64916) npera


npera
újonc

Nova, good news!

Úgy nézem, hogy az Aliexpress szállít Svédországba akksit, így ha a Banggood továbbra sem szállítana, akkor van backup plan. Sőt, találtam még svéd és német boltokat, ahol vannak értelmes méretű 1S (450, 520 és 600 mAh) akksik.

Csatlakozót úgyis levágom róluk, aztán lesz rajta XT30, a PH2 borzalommal nem fogok szívni. Olyan feszültségesés van rajta, hogy kábé felszállás után jön már a low battery és land now az OSD a legtöbb videóban.....

(#64917) npera válasza -NoVa- (#64914) üzenetére


npera
újonc

Az egyik fociedzőnek van egy érdekes gépe. 29"-os MTB, de single speed. A csávó nem túlságosan ápolja a kerékpárokat, lötyögött az első villa és szinte teljesen lapos volt alattam a gumi (ő mondjuk kábé 25 kg-al könnyebb nálam), de ettől függetlenül érdekes jószágnak tűnt...

(#64918) npera


npera
újonc

(#64919) Sipi- válasza FőDudu (#64864) üzenetére


Sipi-
tag

Ismerőssel beszélgettem nemrég, Ők is vettek medencét. A feleségben még nem tudatosult, hogy a füvet le kell kb. gyalulni ott, ahova majd rakják :D

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#64920) zetor2000 válasza Sipi- (#64919) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nagyon nem kell azt... rá kell tenni a medenszét, és kész. Ha teletöltik vízzel, az a súly mogoldja a problémákat. :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#64921) FőDudu válasza zetor2000 (#64920) üzenetére


FőDudu
addikt

Szepen kirohad alatta.

FőDudu

(#64922) Sipi-


Sipi-
tag

Asszony kiadta, hogy pörgessem fel az autóbeszerzési projektet, mert tegnap a Yarisba nem fértek be a rollerek a többi cucc mellé, pedig csak barátokhoz mentünk el egy napra (reggel oda, este vissza).

Szerintetek ezek közül melyiket volna érdemes megvenni 2-3 évre? Csak benzines, dízel elég volt :) A keret kb. 1,5 millió forint és fontos, hogy nagy csomagtartója legyen :).
1. kombi Kia Ceed, kb. 2008-2010 körüliek
2. Toyota Corolla kombi 2005-2007 körüliek
3. Ford Focus kombi 2008-2010 körüliek
4. Mazda 6 ferdehátú 2005-2007 körül

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#64923) Jahno válasza Sipi- (#64922) üzenetére


Jahno
őstag

Amelyiknek szebb a színe :-P

(#64924) Gabibácsi válasza Sipi- (#64922) üzenetére


Gabibácsi
tag

A mazdán kívül én bármelyiket. Kia ceed volt kollganőnek, vezettem is kicsit, a kombijukat pont, teljesen jó igásló. Focus kombi kb etalon itt , toyota meg szintén jó, de láttam mar rohadtakat is.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#64925) Phülöp válasza Sipi- (#64922) üzenetére


Phülöp
addikt

Én kevesebb cuccot pakolnék, az a legolcsóbb megoldás.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#64926) Gabibácsi válasza Phülöp (#64925) üzenetére


Gabibácsi
tag

Asszonyfüggő

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#64927) Sipi- válasza Gabibácsi (#64926) üzenetére


Sipi-
tag

Asszonyt lecserélni sokkal költségesebb és macerásabb lenne, mint egy nagyobb kocsit venni :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#64928) -NoVa- válasza Sipi- (#64922) üzenetére


-NoVa-
őstag

Tetőbox a Yarisra?

(#64929) Sipi- válasza Gabibácsi (#64924) üzenetére


Sipi-
tag

Nekem egyértelműen a Mazda 6 néz ki a legjobban, de az vagy már elrohadt vagy el fog rohadni. Én is tudom, sajnos.
Corolla nem egy szépségbajnok, viszont Toyota. Ez hatalmas előnye. Hátránya, hogy öregebbek vannak ennyi pénzért. Viszont elég jól tartják is az árukat, a Yarisunkat is majdnem annyiért el lehetne adni, mint 3 éve vettük.
A Ceed jól néz ki, de koreai, púposodik a műszerfala (típushiba), viszont a legfiatalabbak vannak ennyiért.
Focus sem egy szépségbajnok (legalábbis ami ebbe az árba belefér, az újabb MK3 már jól néz ki). Cserébe ebből van a legnagyobb választék.
Van még az Astra kombi, de az olyan csúnya szerintem, hogy azt azért mégsem. J és K Astra már jól néz ki, de az legalább 1 millióval drágább.

Nem tudom melyik tartja a legjobban az árát és melyik bírja legjobban. 2-3 évre tervezünk vele, de aztán lehet, hogy több lesz, ha nem szívjuk meg, bírja és nincs baja.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#64930) Sipi- válasza -NoVa- (#64928) üzenetére


Sipi-
tag

69 lóerőre? Bicikliúton kellene menni és akkor talán a biciklisek tempóját tudnám tartani vele. Asszony is ezt javasolta, de nekem nem tetszik az ötlet.

Jah, és Subaru sem kell :))

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#64931) qnadam válasza Sipi- (#64929) üzenetére


qnadam
veterán

ismerősnek ceedje van, nem szokott semmi rosszat mondani róla.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#64932) BobaHWSW válasza Sipi- (#64930) üzenetére


BobaHWSW
újonc

"Jah, és Subaru sem kell"
:DD

(#64933) zetor2000 válasza Sipi- (#64922) üzenetére


zetor2000
senior tag

Gyorsba' megnéztem a használtautó-t...
- Kia Ceed van doszt, de több a Ford Focus, ami nagyobb merítést tesz lehetővé. Toyota nincs sok, cserébe drágább. 2-3 évre szerintem bármelyiket veheted, szerintem.
Énnekem a Kia mellett a Hyundai is tetszik, és az i30 néz is ki valahogy, meg nem is kicsi. Ez is koreai, de mégsem Kia :D 1.6 is belefér ~2M alatt rengeteg a verda. 1.5M környékét néztem.
Van az a 3 F-es szabály, nem tudom, ismered-e, meg hogy mennyire igaz... Ford / Fiat / francia.
Amúgy ebbe a keretben befér egy VW Passat, az mindent elnyel. Ismerősnek a dobszerkója kompletten, 2 lábdobbal belefért.
De a te pénzed, neked kell a döntést meghozni.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#64934) ncc1701


ncc1701
veterán

Kia-toyota. A mazdákat messziről kerüld, alulról iszonyat rohadnak. Amúgy ha évi pár alkalomról van szó, akkor tetőbox.

[ Szerkesztve ]

(#64935) ncc1701 válasza Sipi- (#64929) üzenetére


ncc1701
veterán

Astra ebből a korosztályból vagy 200kg-al nehezebb, mint a konkurencia. Annyival többet is eszik.

(#64936) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Városszéli naplemente giccses:

400mm nagytelecipelős:

(#64937) Samott válasza Sipi- (#64929) üzenetére


Samott
addikt

A Kia az uj Toyota. Emiatt kar aggodni, vedd a fiatalabbat.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#64938) Jahno válasza -NoVa- (#64936) üzenetére


Jahno
őstag

Tegnap este fotómasinával még a vihart is el bírtam zavarni :W

Ez meg csillagos égbolt lett volna, de már az elején nem vettem komolyan. Ettól függetlenül fél estét elvertünk a domb tetején. Egyszer lesz tiszta égbolt, akkor nagyon neki kell mennünk filmessel is :C

[link]

(#64939) eattila válasza Sipi- (#64919) üzenetére


eattila
csendes tag

Annó mi raklapokat tettünk le a fűre. Raklapra linó, arra a medence. Win-win.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#64940) eattila válasza Sipi- (#64922) üzenetére


eattila
csendes tag

Felnőtt roller srégan fér be csak a corolla kombi seggébe. Tapasztalat.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#64941) eattila válasza Sipi- (#64930) üzenetére


eattila
csendes tag

A kiát nem tudom, de én azért vettem toyotát, mert kökettérfogatra annak volt erősebb motorja.
Forkokból az 1.6 asszem 101 ló volt.
Vw-kből meg 9x.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#64942) eattila válasza -NoVa- (#64936) üzenetére


eattila
csendes tag

Pöpec!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#64943) eattila


eattila
csendes tag

Ma a bringát megpróbáltam felpumpálni, kompresszorral. A hátsó gumi eldurrant :D Jó lesz ez :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#64944) npera


npera
újonc

A fekete életekért aggódók tegnap délután szétverték a belvárost és amit tudtak felgyújtottak a külvárosban.

Göteborgban csak 29 járművet gyújtottak fel, meg konténereket, mopedeket és szétvandalizáltak mindent, ami az útjukba került.

Ez onnan készült, ahol laktam korábban, csak magasabb emeletről. A buszmegálló mögötti sort gyújtották fel.

Reggelre ez maradt....

(#64945) npera


npera
újonc

(#64946) npera


npera
újonc

Itt pedig egy éppen költöző gyerekes család költöző teherautóját verik széjjel a nemes célért aggódók.

alt="" title=""

Hiába, a cél nagyon nemes, ezért érdemes küzdeni. :hányós szmájli:

A kisgyerek rajzai széttaposva az utcán mindenfelé. Cheer up, why the sad face?????

[ Szerkesztve ]

(#64947) npera válasza eattila (#64943) üzenetére


npera
újonc

Óóóóóó, #feelingproud érzés megvolt? Milyen méretű az abroncs? Ha 28 mm széles, akkor tipikusan 8,5 bar körül van a max. De ha egy monduk 45 mm-es ballonos cucc, akkor már 3-4 bar is elég lehet. Testsúlytól függ.

Nekem elvileg kábé 10 bar kellene, de a gumi 8,5-öt bír. Így akkor kábé 9-re szoktam fújni. Akkor jó komfortosan puhán siklik. Ha 6 bar körül van, akkor már kellemetlenül közel van a felni az úthoz, mert úgy összenyomódik alattam. A darázsderekam okozhatja.... :C

Érdemes venni egy jobb talpas punepát manométerrel. Ha LIDL punepa, akkor +/- 3 bar a manométer (nem összekeverendő a manómétererrl, ami manókat mér) mérési hibája. Egy ToPeak pontosabb. Igazából a LIDL punepa teljesen jó már indulási alapnak.

(#64948) Jahno


Jahno
őstag

Ez már masszív adatlopós csalásos pénzcsinálás:

[link]

(#64949) Jahno válasza npera (#64944) üzenetére


Jahno
őstag

Kicsit régen volt már ehhez, hogy a jogaikért kelljen küzdeni és egyenlőek legyenek, aztán most meg már alapban egyenlőbben. Nem összekeverve ezzel a csürhével, akiknek úgyis mindegy, mert huligánok és egy okkal több vagy kevesebb, már megy is a balhé.

(#64950) Gabibácsi válasza npera (#64944) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem tudom mi lesz, lassan anarchia, usában is elmentek teljesen itthonrol, feloszlatják a minneapolisi rendőrséget.
azért mert egy visszaeső bűnözőt megölt egy agresszív rendőr
emiatt feloszlatják őket

meg persze a másik vetület, úgy tüntetni a rasszizmus ellen, hogy plazmatévét lopunk

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.