- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- hcl: Döglött tabletből wifis kijelző kókány
- droidic: Videó letöltés yt-dlp-vel (profi módszer)!!!
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- shadowkidhu: SFF Itthoni labor
- moha bácsi: VIII. Viharsarki Hobbi Elektronika Találkozó Békéscsaba 2025.06.14. szombat
Új hozzászólás Aktív témák
-
Jahno
veterán
válasz
FőDudu #47593 üzenetére
Tegnapelőtt ezo/áltudományos/átverős cuccokat néztem, hogy elmúlt pár évben esetleg átalakult-e a duma a piachoz vagy az ellentáborhoz viszonyítva. Dömping van a mintavételből bármire is:
"A sugárzás közömbösítésére legjobb, ha energetizált vizet használsz. Azon kívül, hogy ingyenes, házilag is előállítható. Vegyél elő egy lapos, 3-5 literes edényt, és helyezz bele öklömnyi hegyikristályt vagy rózsakövet! Önts rá három liter vizet, éjszakára pedig helyezd az edényt a terhelt mező középpontjába! A víz felveszi a kőben évmilliók alatt felhalmozott energiát, majd egy, körülbelül 100-120 cm átmérőjű helyen közömbösíti a geológiai terhelést. Minden második éjszaka cseréld a vizet, hiszen az ekkorra már negatív sugárzással telített."
"felszerelése után a gáz egy erős mágneses téren fog keresztül haladni, aminek a hatására az összetapadt gázmolekulák taszítani fogják egymást. Így könnyebben találkozhatnak az égéshez szükséges Oxigénnel és ezáltal már hatékonyabb lesz az égés. Kevesebb lesz az ugyanolyan hőmérséklet eléréséhez felhasznált gáz mennyisége."
Ésatöbbi.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen routert?
- Politika
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Motoros topic
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Diablo IV
- BestBuy topik
- További aktív témák...
- AKCIÓ!!! GAMER PC: Új i5-14400F (10 mag/16 szál) +RX 7800 XT 16GB GDDR6 +Új 16-32GB DDR4! GAR/SZÁMLA
- AKCIÓ!!! DDR5 GAMER PC: Új RYZEN 7 8700F + Új RTX 5060 Ti + Új 16-32GB DDR5! GARANCIA/SZÁMLA!
- Razer Book 13 4K+ TOUCH I7 eladó
- HP 2x8 Gb DDR4 2666 Mhz RAM
- Félgép eladó/ Intel i9 9900 / Asus Prime Z390-A / 64GB DDR4 / 500GB Samsung 980 /
- Lenovo Thinkpad T480 csak belső akku. 8-32GB 256GB-2TB
- Ultimate előfizetés új fiókra akár 2105 Ft/hó áron! Azonnali, automatizált aktiválással, csak Nálam!
- iPhone 15 Pro 128GB, Szép állapot, Független, 100%, Garanciával!
- GIGABYTE B650 UD AX WiFi AM5 DDR5 alaplap bontatlan csomagolásban 3 év garancia 27% áfa
- Gombászkönyvek egyben
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest