Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37454) BobaHWSW válasza FőDudu (#37435) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Igyekszem vegigfutni a topicot es felkapom a fejem ha a nevem olvasom.

Nem, nem a berugos dolgot fogadtam meg. Sose voltam nagy alkohol parti es 2 sortol is bealszok.

Par dolog.

Felig meddig leslie tanacsat fogadtam meg. Raerek szoval minden este azota jarok konditerembe egy orat.

Gears of war trilogiat toljuk haverral coop estenkent es Rick and Morty maratont tartunk Twin Peaksel megszakitva.

Dolgozok.

Van mar idopont foglalasom egy pszichologussal, ma delben megyek. Ceg intezte a gyors idopontot es fizetik is az elso 6 alkalmat ha szuksegem lesz ra.

Ilyenek. Exem meg a hazban lakik, macskat en jarok etetni mert kesoig dolgozik. Hamarosab kikoltozik es mehetek en vissza. Az lesz valoszinuleg a legrosszabb. Urez hazban ahol minden ra emlekeztet. De lesz egy macskam aki dorombol, az is valami. Legjobb baratom pedig 50 meterre lakik akikhez atjarhatok majd heti par estere.

Asszem kb ennyi. Legalabb nyar jon ez szep ido, kirandulas. Fogok menni kempingezni.

Egyik legjobb magyarorszagi haverom jon ki 1 honapra meglatogatni es megyunk le a deli es az eszaki szigetre korutat csinalni. Kivettem szabit dec kozepetol januar kozepeig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.