Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34909) hobizoli


hobizoli
nagyúr

na hetfon este behanyodott a mosogep is "szerencsere" :U
korbeneztem kedden mi a szituacio ez ugyben
megneztem, hogy 1400rpm 8kg-s terhelesu az mennyibe faj, igazabol nem sokkal tobb az sem, par ezerrel kerul tobbe csak a kisebb sulyos es kisebb centri fordulatosnal, szoval most ilyen ~10-15k-s diffit igazabol leszarom, csak legyen jo, mert neha agynemu is mosva van es arra program csak a 8kg-sokban szokott lenni, meg az eleve nehez
tovabba felultoltos a jo csak, mert az eloltoltosnek pont a nem jo iranyba nyilik az ajtaja, es eleg ritka az a tipus abbol, amit at lehet szerelni masik iranyos nyitasura is
munkatarsamnak pl pont olyan, de annak pl 2-sel kezdodott az ara is

na meghesszeltem egy parat eloben is, a nekem kello konkret darab nem volt sehol, csak a 6/7kg-s es a 1000/1200rpm-s pl a MM-ban is, neten raneztem itthon utana tobb masik gyarto masik darabjaira is, hogy ez itt ennyi, ott annyi, meg vhol regi gepcserere jar A+++ gep eseten ennyi ammo stb
az egyik webshop-rol megrendeltem, ahol 5ev garit is adtak ra, es masnapi a kiszallitas
ez volt kedden este
szerdan nezem, csak ne akar jonni az email, hogy visszaigazoljak
ma delelott odateloztam, hogy mi van
mondtak delutan hivnak miatta
jo, gondoltam max penteken kihozzak
delutan hivnak, hogy ezt a gepet ezen a heten biztosan nem tudjak kihozni, de jovoheten sem, mert a kozponti raktarban sincs, mert keszlethianyos a termek, de tudnak ajanlani helyette mast, ha az jo:

-koszi, de nem kell, akkor toroljetek a rendelest
-dehat...
-figyi mar, ha nincs keszleten, meg a kozponti raktarban sem, akkor miert van kint az oldalon, hogy rendelheto? nem ket-harom het mulvara kell, hanem minnel elobb, ha egyszer ezt is vallaljatok be, hogy a ma megrendelt termek masnapra itt van... na visszhall

ugyhogy most visszamentem a MM-ba, es ott sem volt a boltban keszleten, ahogy kedden sem lattam ott, de az o kozpontijukban volt par db belole meg es onnan kihozzak szombaton
mondjuk kb 10k-val tobbe kerul igy, de nem oktober ~8-10 korul lesz mukodokepes mosogep itthon
megkerdezhettem volna, akkor is igazabol :DDD , de... namind1

több drón kell ;P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.