Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21907) #09908736 válasza npera (#21856) üzenetére


#09908736
törölt tag

Köszi a fáradságot, hogy ilyen hosszan leírtad. Ahogy olvasom, valami hasonló cipőben járunk, hasonlóan gondolkozunk.
Most egyelőre olyan megoldást keresünk, ahol a gyerek tudja folytatni a nyelvet, mert 5 év alatt nagyon sokat fejlődött, tegnap azt mondta, hogy német tanulás könnyebb, mint a magyar (szombatonként magyar iskolába jár).
Beszélünk az ügyről vele is, már 10 éves, sokat felfog a dologból. Tényleg csak babonából nem írom még le a terveinket, nehogy elkiabáljam. :D

"Én Európán belül sehova nem akarnék költözni, mivel az összes nyugati demokrácia ugyanaz pepitában."

Nem csak a demokrácia. :D Van rokon Svédországban, ő azt mondta, hogy minden csak játék a számokkal. Lehet Svájcban jól keresel, de a kiadások is sokkal nagyobbak.
Én úgy vagyok vele, hogy szinte bárhol elvagyok, de vajon jól elvagyok-e, az a kérdés.
Volt az RTLKlubos műsorban, a svédországi kőfaragó srác, ő azt mondta, hogy akkor van gáz, amikor már nem álmodsz. Tegnap megfogalmaztam, hogy most ott tartok, hogy nem látom, hogy hosszútávon hova tud kifutni ez az egész. Ha a gyerek nem tud olyan utat bejárni, amire a képességei mutatnak, akkor mindenképpen lépni kell.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.