Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22251) Sipi-


Sipi-
tag

Sógorom eddig nem tudta, hogy van részecskeszűrő a kocsijában (1.6 dízel C3 Picasso). Mostmár tudja, 60ezerért + munkadíjért (kifogyott valami hozzátartozó folyadék).

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#22252) -NoVa- válasza Phülöp (#22244) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az S9-ben is ugyanaz van. 32 bit, dolby atmos, meg sw profilkészítés, egész jó. Addig, amíg nem hasonlítod össze a külsővel, utána feltűnően hiányzik a dinamikatartomány a halkabb részeken. Kb mint a HDR TV-n a sötét részek részletgazdagsága, ami addig sima kijelzőn feketébe veszett.

(#22253) -NoVa- válasza eattila (#22249) üzenetére


-NoVa-
őstag

Akkor estére mithallgatszmostba bedobom, továbbra is nagy kedvenc:
[link]

(#22254) qnadam


qnadam
veterán

és akkor ncore-on szembejött egy olyan, hogy columbo összes, bd remux, 1,18 TB :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#22255) -NoVa-


-NoVa-
őstag

(#22256) ncc1701 válasza zetor2000 (#22239) üzenetére


ncc1701
veterán

Több, mint 30e pontom van, legend bigyóval, de prémium tagság kell ahhoz, h meghívhass valakit. Ammeg a fizetős kategória, mondjuk nem néztem meg, mennyi zseton.

A másik oldalra van egy rakattal amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#22257) zetor2000 válasza ncc1701 (#22256) üzenetére


zetor2000
senior tag

Fene tudja, nekem azt írja, van meghívóm. A meghívás meneténél 3K pontot emleget... zsetont nem.
Persze ez lehet, amiatt van, mert régebbről nem használtam fel.
bH!-n talán még fenn vagyok, de egyszer ott is inaktivity volt...

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#22258) Jahno válasza zetor2000 (#22257) üzenetére


Jahno
őstag

Egy ideje lekonyult a torrentes vincsim, azóta nem léptem be és káosz van. Tán Libra új címét sem tudom.

(#22259) Phülöp válasza Jahno (#22258) üzenetére


Phülöp
addikt

netpontorg

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#22260) Phülöp válasza zetor2000 (#22257) üzenetére


Phülöp
addikt

Igen, azért van, mert egy régebbit nem használtál fel. Az igénylési folyamat egyik eleme, hogy bizonyos szintű rang szükséges, és ez kerül pénzbe. Nem feltétlenül a tiédbe, mert ha egy általad meghívott tag fizet a saját rangjáért, 30 napra megkapod te is, így tudsz igényelni meghívót (egyéb előjogokkal is jár).
Ha a mostanit ellövöd, és újat igényelsz utána, látni fogod a gyakorlatban is.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#22261) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

elvileg nekem is van régi meghívóm, ha kell valakinek szóljon, akkor megnézem hétvégén és elküldöm

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#22262) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

ublock origin meghülyült, tiltotta a netbankomat, nem lehetett kommentelni a blog.hu-n, stb

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#22263) WiZARD


WiZARD
addikt

Tegnap meglett az új gép, az eladó szerint ilyen gyors átadása még sose volt (20-án lett meg az autó, akkor lett aláírva az összes maradék dokumentum).

Az első büntetés is asszem rekord gyorsasággal lett meg. (autópálya matrica ma jutott eszünkbe)

99%-on volt az autó amikor elhoztuk, Budapesten volt még pár dolgunk, rakás dugó (ami nyilván nem fogyaszt semmit) és 25km után 88%-on volt amikor elindultunk Győrbe.
Autópályán végig tempomat 130 (GPS szerint 127 km/h), meg néhány lassítás amikor bejöttek elénk... Némi fűtés is kellett.

Így értünk haza (budapesti teendők után, indulásnál nullázva):

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#22264) ncc1701 válasza WiZARD (#22263) üzenetére


ncc1701
veterán

A 19kwh az nem is rossz fogyasztás amúgy. A matrica meg tipikus. Szerintem azt minden ember elfelejti megvenni, ha új kocsit vesz.

(#22265) eattila válasza WiZARD (#22263) üzenetére


eattila
csendes tag

Grat hozzá!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#22266) Gabibácsi válasza ncc1701 (#22264) üzenetére


Gabibácsi
tag

Akkor én valami egyedi ember lehetek.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#22267) eattila válasza ncc1701 (#22264) üzenetére


eattila
csendes tag

Főleg, hogy nem kell kútra bemenni, ahol eszébe jutna az embernek :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#22268) WiZARD válasza ncc1701 (#22264) üzenetére


WiZARD
addikt

odafelé még eszembe volt, hogy kéne majd matrica...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#22269) -NoVa- válasza Gabibácsi (#22266) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az, hülye ufó.

Én azt mondanám, hogy az autókereskedőtől egy figyelmeztetés az a szolgáltatás része kéne hogy legyen, hiszen ő rendszeresen ad el ilyen szarokat, mi meg ritkán veszünk, nem rutinszerű. De csak a pénzt veszik el, meg a papírokat iratják alá.

(#22270) Gabibácsi válasza -NoVa- (#22269) üzenetére


Gabibácsi
tag

az autópályamatrica? minek? az nem egy alap dolog

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#22271) -NoVa- válasza Gabibácsi (#22270) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem? Majdnem annyira alap, mint a biztosítás, de legalábbis nagyon valószínű, hogy kelleni fog. Főleg ha tudja az eladó, hogy hol lakik a vevő. Annyira legalább alap dolog, hogy egy mondatban említse. Szolgáltatás, vásárlóelégedettség, izé. Mint a fehér cérnakesztyű, amit az Elac hangfalakhoz csomagol a hifiboltos, hogy ne legyen ujjlenyomatos összedugdosás után az egész. Csak egy ilyen figyelmeztetés még 100 forint sincs, mint a kesztyű.

(#22272) ncc1701 válasza -NoVa- (#22271) üzenetére


ncc1701
veterán

Szerintem az is ciki, h kb 3 liter benzinnel adnak egy sok milliós valamit.

(#22273) Gabibácsi válasza -NoVa- (#22271) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szerintem nem, az eladó vastagon beleszarik hol lakik a vevő, és mit csinál ha már felmarkolta érte a pénzt :D
Vásárlóelégedettség meg ilyenek? Ugyanmár, olyanra sajnos itt nem figyelnek.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#22274) Gabibácsi válasza ncc1701 (#22272) üzenetére


Gabibácsi
tag

na az igazán ciki.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#22275) WiZARD válasza Gabibácsi (#22270) üzenetére


WiZARD
addikt

Miután elmondtam neki többször, hogy Győrben lakunk, és Győr-Bp táv ami fő szempont, majd amikor hívott hogy mehetünk érte, és mondtam hogy oké, 1 óra mire Győrből odaérünk, így annyira nem kéne hogy meglepje hogy autópályán megyünk vele hazafele...

De mind1, nem hibáztatom őt, hogy nem szólt, bár nyilván örültem volna ha szól. (vagy ha nekem eszembe jut időben)

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy hazafele asszonynak eszébe jutott, mondtam hogy vezetés közben nem szarakodok ezzel, majd ha megálltunk. Na utána reggel jutott eszembe...
Így most őt hibáztatom hogy miért nem vette meg útközben :DDD

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#22276) WiZARD válasza ncc1701 (#22272) üzenetére


WiZARD
addikt

Az semmi, olvastam olyanról aki elektromos autót kapott 20%-ra töltve :W

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#22277) ncc1701 válasza WiZARD (#22276) üzenetére


ncc1701
veterán

Az nem ciki, hanem paraszt.

(#22278) Jahno válasza -NoVa- (#22269) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, ritkábban veszünk, mint fizetős utakon autózunk összevissza.

(#22279) hobizoli válasza WiZARD (#22276) üzenetére


hobizoli
nagyúr

azt hogy sikerult ugy? arrol ment az epulet megvilagitasa? :DDD

több drón kell ;P

(#22280) hobizoli


hobizoli
nagyúr

na, kicsereltem en a felniket
vettem a Homasita-ban rezpasztat meg tegnap, meg vekony szerelokesztyuket
Lidl-s hidros emelo meg racsnis kulcs keszlet a pincebol elo, meg vagy 2-3 eve vettem, de ki sem voltak bontva
raprobaltam a 1-2 csavarra, joleszaz

na utobb kiderult, hogy 5-bol pont 2-2 olyat talaltam meg a ket felem eso kereknel a probakor, ami nem volt annnnnyira raveretve, mint a tobbi
hat volt tobb olyan csavar is, hogy 1/2"-s fix szár a hosszu hosszabbiton meg azon a rovidebbik hosszabbito, es alltam az erokar vegen es rugoztam mire meglazult, recsegett, meg jott a rozsdapor mogule
igazan orulok, hogy nem lett defektem, mert ezt az ut szelen a sima kulccsal kb felejtsd el kategoria lenne lelazitani :U

na mind1, PC-s levegospray-l befujkaltam a csavarluksikiba, jott is kifele a retek, tehermentesitogyurut meg a csavarokat a menet elejen meg a kupnal is bekentem a rezpasztaval, racsnival koppig fehuz, meg onnan egy kicsit még ra
aztan elovettem a nyomatekkulcsot is, eloszor 80Nm korben 1-3-5-2-4 sorrendben, aztan 110Nm
a telgumisfelniket meg beraktam JóÉv-s a gumitarto hordozo paplanokba

vegul megvergettem a vallam virtualisan, hogy mekkkkkkooora keraly is vagyok :DDD :K

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#22281) FőDudu válasza hobizoli (#22280) üzenetére


FőDudu
addikt

Ismeros meg ugy jart, hogy gumisnal osszecsereltek a csavarjait. Tuareg, 5 luku felni. Negyet le tudott venni a gyari kulccsal, az otodik masfele meret volt. Arra az Alfa kulcsa volt jo. Csak kb 200 metert kellett setalnia amikor veletlenul kidurrantotta a jobb hatsot egy ovatlan tolatasnal.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#22282) zetor2000 válasza Phülöp (#22260) üzenetére


zetor2000
senior tag

Biztos igazad / igazatok van, én ilyen kis b*zi Elite vagyok, az első akármennyiben. Nem Legend, mert ahhoz előrébb kell lenni. Ach, so... most már látom a rangtáblázatban, hogy az eddigi Elite meg a Legend sem tud csak úgy meghívót küldözgetni... eddig nem volt ez, hogy prémium-má kell válni.
Nem fogok fizetni meghívóért, hogy igényeljek másnak (se). Majd lesz "ünnepnap", amikor nem fog élni a kasztrendszer... vagy kihajigálják az inaktívakat.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#22283) zetor2000 válasza Jahno (#22258) üzenetére


zetor2000
senior tag

Mi az a libra? az is ilyen torrent oldal?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#22284) Samott


Samott
addikt

Bakker, kapcsolgatom a TV-t, Sport 2... Hot Dog evo verseny. A vilag megerett a pusztulasra.

Szerk: 74 hot dog 10 perc alatt... uj vilagrekord. Beteg.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#22285) FőDudu válasza Samott (#22284) üzenetére


FőDudu
addikt

Ennel mar csak a csili zabalo verseny a betegebb...

FőDudu

(#22286) JonesC válasza ncc1701 (#22272) üzenetére


JonesC
csendes tag

A mercit is úgy adták át, hogy a kereskedéstől látótávolságra kigyulladt a benzin lámpa.

(#22287) hobizoli válasza Samott (#22284) üzenetére


hobizoli
nagyúr

de akkor vegulis megnezted, nemde? :DDD

több drón kell ;P

(#22288) Samott válasza hobizoli (#22287) üzenetére


Samott
addikt

Nyilvan. :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#22289) hobizoli válasza Samott (#22288) üzenetére


hobizoli
nagyúr

akkor mukodott, a celt elertek vele :P

több drón kell ;P

(#22290) FőDudu válasza JonesC (#22286) üzenetére


FőDudu
addikt

tankolni azert kicsit gyorsabb mint akkut tolteni :)

FőDudu

(#22291) hobizoli válasza Piftuka (#22210) üzenetére


hobizoli
nagyúr

amugy csere kozben azon gondolkodtam, hogy ha eppen defektes lenne a kerekem, akkor is varjak kb ket hetet, amire raernek...?
foleg ugy, hogy SENKI nem volt ott a gumisnal

:U :(((

Ignis-n volt tavajelott dec vegen egy lassu defekt, odamentem az Spartacus uszodanal levo gumishoz vele, 9-10perc alatt kesz a javitasa
volt benne egy 60-s szog

több drón kell ;P

(#22292) zetor2000 válasza FőDudu (#22290) üzenetére


zetor2000
senior tag

Most még... remélem, egyszer csak lesz olyan akku, ami pár perc alatt feltölt majdnem teljes kapacitásra.

Amúgy Teslának volt pár éve valami prezentációja. A színpadon Musk, egy Tesla akármi (talán Model S) meg egy Audi A6, asszem benzines. A demó lényege, hogy a Teslán akkucsomagot cseréltek, az A6-ot meg tankolták közben. 2 Tesla akkucsomagot cseréltek, mire az A6 megtelt.
Mondjuk ez pont rossz példa, mert a supercharger állomás opcióit ecsetelte, hogy vagy ingyen töltés, vagy fizetős (de gyors) csere. Szóval itt a gyorsaság ott van, hogy akku ki / akku be, mész tovább, a töltő meg szép lassan feltölti a régi akkudat.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#22293) hobizoli válasza zetor2000 (#22292) üzenetére


hobizoli
nagyúr

:DDD

ez mi paraszt volt mar :DDD

több drón kell ;P

(#22294) zetor2000 válasza hobizoli (#22293) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hááát.. gondolom, az A6 nak olyan "kis" tankja van, meg a töltő se a teherautókra van optimalizálva. Nameg erőt kellett demonstrálni, erősen a bevezető éra volt. Akkor még "ingyen" energia volt a Teslákhoz. Supercharger állomás ingyenes volt, pár éve az új vásárlók kaptak egy kuponyt, az valami kWh-ra volt beváltható, vagy mi. Aztán az is eltűnt, mostmár asszem fizetős lett a telepek töltése. De talán még olcsóbb, mint a benzin.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#22295) hobizoli válasza zetor2000 (#22294) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ki tudja, lehet ez a A6 azota meg mar megorzesen van egy volt katonai repteren a dizelkalamajka miatt

több drón kell ;P

(#22296) qnadam válasza FőDudu (#22290) üzenetére


qnadam
veterán

viszont sokkal drágább.
a dvb-c tuner stick pedig rohadjon el. hármas osztó, két kimeneten 1-1 tévé, 98% jelerősséggel, 100% jelminőséggel, a sticken meg hegyekben jönnek a hibák. kisebb frekin kevésbé, nagyobb frekin durván... még azt tudom elképzelni, hogy túl nagy a jel, de akkor szerintem pont kisebb frekin kellene több hibának lennie... vagy nem tudom. mindenesetre csillapító egy darab sincs a fiókban, csak visszirányszűrő kettő, de az meg minek :)

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#22297) eattila válasza JonesC (#22286) üzenetére


eattila
csendes tag

Ezt annyira nem értem. Annyira drága egy autón levő nyereséghez képest egy/fél tank üzemanyag?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#22298) zetor2000 válasza hobizoli (#22295) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az lehet.
Mindenesetre annyi üzemanyaggal tuti messzebb ment, mint a Tesla.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#22299) Jahno válasza zetor2000 (#22292) üzenetére


Jahno
őstag

Lehet menőzni, de itt Csepelen bőven adhoc is meg tudok tankolni, mire ideérnének a feltöltött akkupakkal :-D

(#22300) Jahno válasza hobizoli (#22291) üzenetére


Jahno
őstag

Akkor kicseréled magadnak, vagy megvárod a mobil gumist. Mindenki itt rinyál, közben mindig ez van, Csepelen is tuti 2 órát fog állni a sor éjjelnappal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.