Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22351) hobizoli válasza npera (#22349) üzenetére


hobizoli
nagyúr

[link]

5cyl 20v es 15db injektor :DDD

több drón kell ;P

(#22352) hobizoli válasza -NoVa- (#22347) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ecce lattam egy ilyan racet, amikor mutattak a box-t is
behuzzak vissza a verdat, a motorszerelo muki mar keszen all elokeszitve a cuccokkal felujitani a motort
40-45perc alatt ki volt cserelve a full bele a motornak, es mar ujra jart a motor igy "alapjaraton"

több drón kell ;P

(#22353) zetor2000 válasza npera (#22346) üzenetére


zetor2000
senior tag

Olvasva a WikiPedia releváns cikkelyét, azért nem semmi, hogy a bemelegítés és a verseny ~45-85liter üzemenyagba kerül.
Az üzemanyag meg valami nitrometán - metanol keverék, azt olvasom.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#22354) ncc1701 válasza npera (#22346) üzenetére


ncc1701
veterán

Aztaqrva, hogy locsolja be a cuccot. Mondjuk ott a mocit ez hűti is.

(#22355) Sipi- válasza ncc1701 (#22335) üzenetére


Sipi-
tag

Tőlem is kérdezte már gumis telefonon, hogy ugye nem francia felnis a kocsi, hanem hagyományos, mert csak az utóbbihoz van gépük centírozni.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#22356) Sipi- válasza ncc1701 (#22337) üzenetére


Sipi-
tag

És amikor a kocsin van?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#22357) ncc1701 válasza Sipi- (#22356) üzenetére


ncc1701
veterán

Lehet a Dudunak van igaza, fene tudja. Mindenesetre ez kb a szándékos kib@szás kategória. Mondtam a srácnak, lehet jobban járna, ha egy műhelyben esztergáltatna rá egy szabvány lukat, amibe szerezne egy, illetve négy pug kupakot.

(#22358) FőDudu válasza ncc1701 (#22357) üzenetére


FőDudu
addikt

En ma reggel lattam 508-at szedanban. Ki a franc vesz manapsag szedant?

FőDudu

(#22359) -NoVa- válasza FőDudu (#22358) üzenetére


-NoVa-
őstag

Énénén?

Meg a kínaiak.

(#22360) Gabibácsi válasza ncc1701 (#22337) üzenetére


Gabibácsi
tag

fura lenne, akkor összevissza rázkódna a kerék a kocsin is
amúgy nekem is ilyesmi lesz, cigányok ősszel lelopták a kerékközepeimet, elég speckó opel gyári 18-as felni, szóval veszek újakat, és beleragasztom kipattinthatatlanul, a gumis meg majd megoldja a csavarokkal

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#22361) ncc1701 válasza Gabibácsi (#22360) üzenetére


ncc1701
veterán

Az a centírozó luk azért van az agyon, h középen legyen a felni. Oszt lehet a csavar is odafogja központosan.

Szedán az európiaiak hülyesége. Nekem mondjuk nem kéne.

(#22362) JonesC válasza FőDudu (#22358) üzenetére


JonesC
csendes tag

Én :)

(#22363) WiZARD


WiZARD
addikt

Köbe biztosító annyira gáz, mint ami a névről beugrik? Ti kötnétek ott?
(casco-ra ők jelentősen olcsóbbak, mint az Allianz, amit a kereskedés kötött...)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#22364) Sipi- válasza WiZARD (#22363) üzenetére


Sipi-
tag

Nekem csak kgfb-m volt régen Köbe, de nem kellett használnom. Casco-t fene se tudja kötnék-e oda.
Casco-t is csak évfordulókor lehet váltani, nem?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#22365) Gabibácsi válasza WiZARD (#22363) üzenetére


Gabibácsi
tag

én nem mernék

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#22366) Gabibácsi válasza ncc1701 (#22361) üzenetére


Gabibácsi
tag

ezt értem, de a csavarokkal is középen kéne legyen

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#22367) WiZARD válasza Gabibácsi (#22366) üzenetére


WiZARD
addikt

Elvileg ott kellene lennie, de a csavaroknak a rögzítés a célja, az agynak meg a pontos pozíció.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#22368) Jahno válasza WiZARD (#22363) üzenetére


Jahno
őstag

Ennyi erővel lehetne Posta is :-D Azt ugyanúgy nem értem.

(#22369) Jahno


Jahno
őstag

Höhö, kijöttem állásbörzére. Rögtön kaptam csokit is és tollat :wub: Igaz eredetileg Volvoval indultam el, de az kigyulladt alattam. Mi standunk sem néz ki rosszul, fejlődünk. Boschnál meg nem tudom Ők voltak-e álmosabbak vagy én, de diákmunkát és gyakornoki pozíciót szerettek volna ajánlani, akár tapasztalat nélkül is :-D

Most meg itt a főiskolai kihelyezett karának főhadiszállásán tervezem meg a napom egy jó kávé mellett. Kisétálok a XV. kerület szélére, aztán tömegközzel át a Moszkván túlra, onnan vissza Árpád híd, BGE, bontás/pakolás, Árpád híd.

Tegnap este szomszéddal nekiláttunk A 15 éves tervnek. Pinyóból szórtam ki szemetet, kapott értékesíthető cuccokat, tárolós izéket, szerszámot, mindenféle jót, aztán ugyanezt a kisszoba felével is. Ketten egyből elvertünk 6 órát és még csak pár százaléka lehet a ráfordítandó projektidőnek. Viszont haladni szeretne, az jó. Még fiatal és túl lelkes, mondtam keressen valami rendesebb foglalkozást, mint a szervíz/adokveszek, mert abban nem látom a jövőt. Öccse az most szekuriti/programozás témában merült el de dulván, abban több ráció van, de hát kinek mi, nekem sem lehet megmagyarázni semmit úgysem :-D

(#22370) Samott


Samott
addikt

#comic pictures

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#22371) qnadam válasza FőDudu (#22358) üzenetére


qnadam
veterán

még mindig kevésbé logikátlan döntés, mint egy kupé.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#22372) qnadam válasza WiZARD (#22363) üzenetére


qnadam
veterán

csak részben releváns: engem törtek már össze köbénél biztosított autóval, nem volt rosszabb mint bármelyik másiknál. azt mondanám, hogy korrekt volt.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#22373) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Jön a Google street viewt fotózni, söpörjetek fel a ház előtt :)

(#22374) qnadam válasza -NoVa- (#22373) üzenetére


qnadam
veterán

#celebspotting: a szentmihályin jött szembe egy autó, először az tűnt fel, hogy nagyon közel van az aszfalthoz. aztán az, hogy az a Hangyász meg a jókedvűnek tűnő gazdája.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#22375) Jahno válasza -NoVa- (#22373) üzenetére


Jahno
őstag

Integetnék de kisatírozza.

(#22376) Jahno


Jahno
őstag

Ma mégis csak kocsival kellett volna jonnöm, csak múlt hónapban a felesleges parkolás volt sok, most meg ésszerűnek tűnt a tömegköz, de nem jött be. Parkolás nem lett volna sok a haladáshoz képest.

(#22377) Gabibácsi válasza qnadam (#22371) üzenetére


Gabibácsi
tag

ötajtós kupé ér?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#22378) eattila válasza Gabibácsi (#22377) üzenetére


eattila
csendes tag

Felvágós!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#22379) Samott


Samott
addikt

#sarki kopkodo

:DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#22380) hobizoli válasza qnadam (#22374) üzenetére


hobizoli
nagyúr

en nem ertem azt az egesz melot azon 350Z motoron, amit csinaltak 2-3x megtunnnerolva
330lo meg 350vmennyi Nm nyomatek, pedig csiribiri hengerfej-e van, meg veztengelyek meg kovibelso meg egy vagon love az orakulumoknak....

a 370Z gyari motorja ahogy kiveszed a bodebol pont ugyanennyit tud alapbol es azt 2000USD/EUR aron meg lehet venni
es nyilvan ezt a 350Z motort sem ajiba kapta, meg lett hozza standalone ECU is meg ez, meg az... es ugy ennyi

több drón kell ;P

(#22381) npera


npera
újonc

2 napja volt egy komolyabb midlife crisis rohamom, eléggé megzuhantam. Mielőtt még feleszméltem volna elkezdtem nézegetni a piros MX-5 gépkocsikat. Milyen lesz a következő, akkor valami förtelem H-D WC-tartályos borzalmat nézegetek? Ijesztő.... :Y

Most lenyugodtam, megtaláltam a ROSE BIB-shortomat, amire igen hamar (holnaptól) szükség lesz, mivel kitört a tavasz. Reggel kán-kános lábmelegítővel, hazafelé pedig alighanem nélküle. A téli felsőt is lecserélem nyárira. Lassan a neoprén fejmelegítő helyett is jöhet a frecce tricolore bandana....

(#22382) Jahno válasza npera (#22381) üzenetére


Jahno
őstag

Én teljesen le vagyok sápadva, oda-vissza tömegközöltem pakkal a faluban. Este rámzuhant a cég napi baja, ki sem látok a fejemből. Előző napi pakolást is folytatni kellene.

(#22383) npera válasza Jahno (#22382) üzenetére


npera
újonc

Nálam most zárul le egy 4-hetes sprint és ma befejeztem a user storyt. Szóval bódottá van. Közben minden más tekintetben repül bele a sz*r a ventilátorba, de ez hozzátartozik a dologhoz :C

(#22384) FőDudu


FőDudu
addikt

Nalunk vacsi van kollegakkal, szarvasgombas etteremben. Meg a sor is szarvasgombas.

FőDudu

(#22385) npera válasza FőDudu (#22384) üzenetére


npera
újonc

Én most írtam egy 2-oldalas levelet az ingatlanosnak, ugyanis van egy rejtett hibákra vonatkozó biztosítás is a házhoz. Most részletesen leírtam a vízkáros témát és megpróbáljuk kihasználni az extra biztosítást. Ha az működik, akkor szépen vissza tudom tankolni az általános házfelújításra szolgáló alapba a monétát. Fagylaltra átszámolva a pénzt egy nagyobb távolságból is jól látható kupacról van szó :C

(#22386) Gabibácsi válasza npera (#22381) üzenetére


Gabibácsi
tag

én meg futok újabb kört az ügyvédnél, exasszony próbál aljas módon kizárni a gyerekem életéből, a karateversenyt el akarta titkolni ne menjek el. Gyerek meg szerette volna , hívott. Ezen kiakadt, anyukámmal úgy beszélt hogy remegett meg sírt. Mert velem nem is hajlandó kommunikálni.
Publikus programra nem mehetek el szerinte, távoltartási végzéseket vizionálhat vagy nem tudom.
Eddig nem harcoltam, a gyerek érdekében, de most már én is fogok :(

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#22387) Gabibácsi válasza hobizoli (#22380) üzenetére


Gabibácsi
tag

nem hiszem hogy a motor volt ott a legnagyobb baj, hanem inkább minden más
meg a telósbandi-turbóspisti szintű akárkik, akik 1-2 évig istenek voltak, aztán kiderült hogy nem annyira
szegény Karottát sajnáltam, olyan lelkes volt mindig, aztán mindig beszopta
de most talán révbe ért
amúgy legalább élvezte , ez a hobbija... talán

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#22388) Jahno


Jahno
őstag

És rendőrök tényleg nagyon trafiznak.

(#22389) Gabibácsi válasza Jahno (#22388) üzenetére


Gabibácsi
tag

én egyet sem láttam a szokott helyeken, lehet áttették nem szokott helyekre őket

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#22390) npera


npera
újonc

(#22391) hobizoli válasza Gabibácsi (#22387) üzenetére


hobizoli
nagyúr

en mar akkor gondoltam hogy balfaszsag, amikor a gyarilag benzinnel 280 lovas motort megtunneroltak E85-l meg 272deg veztengelyekkel meg kovibelsovel 240-re
:C :C :U

meg amikor odamegy a poweredáki-hoz, aztan hires VEMS grandmaster tunnerkent jaratja neki a motort 0.7-s lambdaval :U , amikor a Req.fuel value-t az elso legordulo menuben 5sec alatt modositva 1-s lambdaval jarna azonnal (a fuggveny egyik fo valtozoja, mintha master volume-t allitanad egy mixeren)
ha jon az a fasz TV-s ugyfel hozza, aki videoz is, legalabb azt csinalna normalisan meg, mar csak onmagat is reklamozni
meg elindulnak, ja nincs fek, meg a 4 kerek 5 fele all

OMG...

több drón kell ;P

(#22392) Gabibácsi válasza hobizoli (#22391) üzenetére


Gabibácsi
tag

a felét sem értem amit írsz, de én a vmaxzsolti-nál is ezt láttam, amikor a winkler cougarjat hekkelte :D
Karotta építeni akart, valamit nagyon máshogy csinálni. Sajna hozzáértő embört nem nagyon talált csak.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#22393) zetor2000 válasza Jahno (#22388) üzenetére


zetor2000
senior tag

Használj blokkolót:

:D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#22394) Gabibácsi válasza zetor2000 (#22393) üzenetére


Gabibácsi
tag

meg cseréljen tápot is

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#22395) FőDudu válasza npera (#22385) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem akarok veszmadarkodni, de a patkany az max vis major es nem rejtett hiba.

Ugyanis a patkany idezte elo a bajt. Ezt igy fotelbol (agyban fekve) is megmondom.

Hacsak nem bizonyithato, hogy azert tudta kiragni magat mert szarul csinaltak meg.

Szoval okosan fogalmazz, ne tudjanak belekotni a mrgfogalmazasba.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#22396) FőDudu válasza Gabibácsi (#22386) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem tudom hogyan mergesedhet el ennyire a helyzet.

Valamivel nagyon megsertetted a volt nejed ;)

FőDudu

(#22397) FőDudu


FőDudu
addikt

Na alszok, holnap is van nap.

FőDudu

(#22398) Jahno válasza Gabibácsi (#22389) üzenetére


Jahno
őstag

Csepelen sem a szokott helyen álltak elbújva a fal mögé és hátulról mérve, hanem kiálltak mellé és szemből csinálták.

(#22399) qnadam válasza Gabibácsi (#22392) üzenetére


qnadam
veterán

azóta már de, az utóbbi néhány posztjából az derül ki, hogy stabil az autó, és szereti nagyon.
mindenesetre nekem szimpatikus a mostani motorépítő ember véleménye:
Aztán az egészet összerakta, halál szigorúan gyári csapágyakkal, tömítésekkel, szenzorokkal, technológiával. Közben az alázat hiányáról morgott a bajsza alatt: hogy miért nem tudják egyesek komolyan venni és tiszteletben tartani, amit a gyár specifikál. Hogy miért hiszi valaki, hogy majd úgy lesz jobb, ahogy neki eszébe jut, ahelyett, ahogy mérnökórák ezrei alatt eltervezték és végigtesztelték az eredeti szakemberek.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#22400) qnadam válasza Jahno (#22398) üzenetére


qnadam
veterán

m3 mellett állítólag bedobták a hagyományos mérünk és kiintünk metódust.

istálló? gazemberség? hupákolás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.