Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22201) qnadam válasza Jahno (#22199) üzenetére


qnadam
veterán

egyébként meg a midas és a behringer szinte egy cég :)
a behringer x32-ről viszont eddig mindenkitől csak jót hallottam.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#22202) zetor2000 válasza Gabibácsi (#22140) üzenetére


zetor2000
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#22203) Jahno válasza qnadam (#22201) üzenetére


Jahno
őstag

Nem baj ha majdnem egy cég, de azért sejted, hogy más liga? Bármilyen blogos teszt az hát ki tudja. Főleg mikor a 30 dolláros "ide tanyára jó lesz" opciótól egy pillanat alatt eljutunk az ipari felhasználás példáig.

(#22204) zetor2000 válasza qnadam (#22201) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha zenekari keverő, akkor szerintem A&H, ha diszkóba kell, akkor Pioneer / Ecler. Ha Midis cucc kell, akkor A&H Xone akármi. Azokról egész jókat hallani, cirka 1 pendrive, azt kész az este :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#22205) zetor2000 válasza Jahno (#22199) üzenetére


zetor2000
senior tag

Behringert ismerik az aluljárós inka zenészek, a pánsíposok szinte csak azzal tolják. Furulya szar UB-1828 vagy 1838FX, vagy mi, félév után recsegős potikkal, de oda az IS jó. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#22206) Piftuka válasza Phülöp (#22100) üzenetére


Piftuka
veterán

BTW... hol laksz, hogy még van odakint hó? Csak nem Ausztriában? :)

"Aquila non captat muscas."

(#22207) Phülöp válasza Piftuka (#22206) üzenetére


Phülöp
addikt

npera keleti szomszédja vagyok
meg a rénszarvasoké
meg a télapóé
meg jahno haverja, de csak távolról

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#22208) Jahno válasza Piftuka (#22206) üzenetére


Jahno
őstag

Annál kicsit fentebb. Viszont van rum.

(#22209) Gabibácsi válasza zetor2000 (#22198) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nekem a szlovák jött be legjobban, utána a többi. De az orosz csajnak nagyon szép szeme van, és nagyon aranyosan keverte a pálinka után az angolt az orosszal :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#22210) Piftuka válasza hobizoli (#22119) üzenetére


Piftuka
veterán

Ez tényleg fura.

Most ugyan éppen belefutottam egy "besegítő" munkaerőbe a megszokott szerviznél... de általában az abroncs cserével (egy felni szettet használunk), gépi centírozással együtt is kb. 15 perc alatt végezni szokott az ügyesebb szerelők bármelyike.

Esetedben pedig még csak a gumit sem kellett volna a felnin cserélni, ez valóban "pikk-pakk" elvégezhető munka egy rutinos szerelőnek.

"Aquila non captat muscas."

(#22211) Gabibácsi válasza Piftuka (#22206) üzenetére


Gabibácsi
tag

Moszkvai csaj is visszament innen a huszonfokból, ott meg esik a hó
Küldtem neki képeket az itteni időről, már nem szeret annyira :-D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#22212) Jahno válasza zetor2000 (#22204) üzenetére


Jahno
őstag

A&H az :wub:. No meg legalább jobban hozzá tudok nyúlni, mint a többihez. Csak tolópotis legyen és csúnyán elment felettem az idő, a túl digitálisakba seperc belezavarodok :-/ A többit nem is tudom ki merte megfejteni, akár végállásos akár körbe forgó pontokkal, de mikor nappal sem látom elsőre, hogy mi merre áll, oszt ezek tipikusan a félhomályos villogós helyeken vannak, hát ja. Haver szokott is poénkodni, mondván a Midasomon több pult megvilágító lámpa van, mint az övé kivezérlésjelző :-D

(#22213) Jahno válasza Gabibácsi (#22211) üzenetére


Jahno
őstag

Mondani kell, hogy akár ide is költözhet (:- Este azért a civileknek hűvös van.

(#22214) Piftuka válasza Jahno (#22208) üzenetére


Piftuka
veterán

Értem. Bár azt hittem, feléjük inkább vodka, vagy aquavit van. :)

"Aquila non captat muscas."

(#22215) Piftuka válasza Gabibácsi (#22209) üzenetére


Piftuka
veterán

"Nekem a szlovák jött be legjobban,[..]"

Nekem pedig Salma Hayek. :P A vodkáját ugyan nem, de minden más "egyebét" nagyon szívesen megkóstolnám! :DDD

"Aquila non captat muscas."

(#22216) Gabibácsi válasza hobizoli (#22187) üzenetére


Gabibácsi
tag

50 felett volt ha jól emlékszem darabja enyimnek, toyo sport f1 vagy mi a tök. De bírja a tartós 300 km/h-t ami nagyon fontos itt :-D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#22217) Jahno válasza Phülöp (#22207) üzenetére


Jahno
őstag

Na majd tavasszal megnézlek. Asszony tiltakozik, de anyám benne lenne pár napban. Csak listát kell írnod, hogy 20-30 kilós határig mire van szükséged innentőlünk.

(#22218) Gabibácsi válasza Jahno (#22213) üzenetére


Gabibácsi
tag

Pont ma mondtam neki. A lengyelnek is mondjuk, de ő macerásabb a kislányával

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#22219) Gabibácsi válasza Jahno (#22217) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szerintem egy c64 mindenképp kéne neki

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#22220) Jahno válasza Piftuka (#22214) üzenetére


Jahno
őstag

Avavit az sukár. Hétvégén csapattuk. Megkínáltam a valakit, így rögtön nem lettünk haverok :-D Még van pár üvegcse a szűkösebb idokre, amivel ijesztegethetem az újakat.

(#22221) Jahno válasza Gabibácsi (#22219) üzenetére


Jahno
őstag

Jajj, Fake lement a pinyóba, hallod... Dobozos 1541 és magnó, C64, komplett Atari a nyeremény :-O Úgyis van felesleges TV-m, építhet retró sarkot.

(#22222) qnadam válasza Jahno (#22203) üzenetére


qnadam
veterán

nyilván nem egy liga, árban se :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#22223) Piftuka válasza Jahno (#22220) üzenetére


Piftuka
veterán

Az igen! :D

Mondjuk az 50 fokos házi pálinkához, vagy a 72 fokos Tatra Teához képest az ereje bakfitty. :)

Ám szívesen megkóstolnám egyszer, mert nekem eddig senki nem hozott ajándékba! (Pedig van Norvégiában élő ismerősöm... )

"Aquila non captat muscas."

(#22224) FőDudu válasza Jahno (#22212) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk is tetszik az osszes vendeg zenesznek a Yamaha OIV96 meg a mindenfele szirszar amit osszevasaroltak (mindenfele enekes mikrofon foleg AKG fajtakbol).

Legtobbszor eleg egy Bose L1, ha annal komolyabb kell akkor mar mi is kulsost hivunk.
Senki nem zenesz nalunk, ha komoly cucc kell, akkor mondja meg elore es megszervezzuk

Mult heti bulira ugy inditott az opera enekes New Yorkbol, hogy akkor neki kene 4000W meg mindenfele szirszar. Aztan eleg volt neki ez a setup:

Reszleteket nem tudok, csak annyi maradt meg bennem, hogy 2db 63 amperes 3 fazis ment be a szinpad ala.
A led fal is valami iszonyat felbontasu volt, nem lattam meg ennyire durvat.

A proban arra setaltam, meggyozo volt. :)

FőDudu

(#22225) Piftuka válasza Jahno (#22221) üzenetére


Piftuka
veterán

Ilyen "leletnek" én is örülnék! :K

Bár leginkább egy kifogástalan állapotú, megkímélt, dobozos, hiánytalan SNES, és Sega MegaDrive a régi vágyam! (Utóbbihox X32 kiegészítő, Mega CD, miegymás is...)

"Aquila non captat muscas."

(#22226) FőDudu


FőDudu
addikt

Francba, kirakott a mag...
Eleg regen jartam arra... :(

FőDudu

(#22227) FőDudu


FőDudu
addikt

Elo is vettem a kis tizeneves Klipsch cuccot.
Kar, hogy nem mikrofonos, akkor nap kozben is tudnek vele jarkalni :)

Ez nem egy hivalkodo valami, mint a feher ifulesek.

Akkoriban nem volt meg ekkora divat a headset. Valahol van meg egy nagyobb Shure is - azt ajandekba kaptam. Az meg ennel is komolyabb cucc. Ha jol tudom SE5xx. Ismeros hozta kulfoldrol, de az a Klipschez kepest bumszli. Es nem szol jobban (szerintem).

Az viszont durva, hogy meg a szilikonja sem kemenyedett meg tizenev alatt.
A kabele sem oregedett meg.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#22228) -NoVa- válasza Jahno (#22194) üzenetére


-NoVa-
őstag

Mondjuk te fejhallgatókat nézel/mondasz, mi meg fülbedugós kis gyöszöket. Meg persze más a stúdióreferencia, meg a consumer izé célja. Utóbbinál nem annyira hátrány, ha nem minden hibát hall ki az ember tolakodóan :), de azért emlékeztessen az eredetire azzal is nyomokban. Meg az sem hátrány, ha meghajtja egy telefon jack kimenete is valahogy, bár most a kis LDAC BT füleserősítőm megmutatta, mennyire szar még az S9-ben lévő DAC is, azóta nem merek koncertfelvételeket hallgatni. Köhög a közönség, meg motoszkálnak a mikrofon mögött, én meg nézelődök hátra melóhelyen a székemből hülyén, mert élethű lett.

(#22229) FőDudu válasza -NoVa- (#22228) üzenetére


FőDudu
addikt

Milyen BT erositot vettel?

Note9 is egesz turhetoen szol, de ugye ezeket egy jobb cuccal komolyabban meg lehet hajtani - ott elojon a tudasa. Note9-rol lovesem sincs mennyire jo a hangcsipje.

Most ugyan a MBP hajtja - lehet nem lenne hatrany egy masik hangforras.

FőDudu

(#22230) -NoVa- válasza FőDudu (#22227) üzenetére


-NoVa-
őstag

Enyémnek megtört a kábele évente, aztán 3 év garancia alatt 3 cserepéldány fogyott. Mondjuk én napi használatban tartottam, a Tenore is fogyóeszköz. A mostani meglepőmód tartós, de azért már postán az utódja, mielőtt elengedi a kontaktot a kábel valahol.

Kipróbáltam/próbálok pár true wireless earbuds-ot is, arról még alakul a vélemény. Egész kényelmes cuccok, csak még kell pár generációnyi fejlődés.

(#22231) Jahno válasza -NoVa- (#22228) üzenetére


Jahno
őstag

Nem, én is fülbedugós gyöszöket. És a Klipsch izénél akkor nem sokkal volt drágább a nemtommelyik Sennheiser, azt tudom, mert éppen haversrácok használták nagy erőkkel és Phil Collinsnak is ezer évig olyan volt a fülmonitorja. És marhára megtetszett, meg akkor is ha agybadugós, aztán meglestem az árát :-)

(#22232) zetor2000 válasza FőDudu (#22226) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha úgy alakul, van meghívóm... PM-be kéne emailcím, azt akkor megy.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#22233) -NoVa- válasza FőDudu (#22229) üzenetére


-NoVa-
őstag

FiiO BTR3

Van jobb minőségű is más gyártónál dupla áron (ebben nincs szimmetrikus kábelcsatlakozó pl), de ezt már tavaly is próbálgattam, és bőven elfogadható kompromisszum. A MacBookból is sokat hoz ki, gépre dugva USB DAC-ként megy, USB C-s, csupa előny.

(#22234) ncc1701 válasza Piftuka (#22210) üzenetére


ncc1701
veterán

Ha könnyűfém felni, és ragasztott súlyos, akkor lehet úgy is csinálni, h még több súlyt tesz rá, de ha normális, akkor úgy csinálja,h leszedegeti őket, és kijátssza korrekten. A kettő között van egy laza 4x-es idő diffi. Szerelő haver utóbbit műveli nekem.

(#22235) zetor2000 válasza -NoVa- (#22233) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem BTR-ről más jut eszembe...
Lehet, sok volt a katona a közelben :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#22236) zetor2000 válasza ncc1701 (#22234) üzenetére


zetor2000
senior tag

Meg függ attól, van e benne jeladó, mert az se mindegy, mennyire mocorog benne.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#22237) zetor2000 válasza Gabibácsi (#22209) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nyikto nobádi abszint? :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#22238) ncc1701 válasza FőDudu (#22226) üzenetére


ncc1701
veterán

Fizetős lett a megívás. Éhesek...

(#22239) zetor2000 válasza ncc1701 (#22238) üzenetére


zetor2000
senior tag

3000 pont. Most néztem. Elite harcos vagyok.
Nem veszélyes azt összekalapálni, csak seedben kell maradni, meg 1x-1x benézni.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#22240) FőDudu válasza zetor2000 (#22232) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha a nejem nem tud adni, akkor majd jelentkezem.
Koszi!

FőDudu

(#22241) FőDudu válasza -NoVa- (#22233) üzenetére


FőDudu
addikt

79 euroert mikrofonos lesz a Klipsch. Tiszta fonyeremeny.

FőDudu

(#22242) zetor2000


zetor2000
senior tag

#comic pics rovat:

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#22243) BobaHWSW válasza Piftuka (#22151) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Haha, mar egy joideje nem elek Magyarorszagon. Nem is tekintem hazamnak. Tobbet eltem mar kulfoldon mint otthon. Nemreg volt a fordulopont.

(#22244) Phülöp válasza FőDudu (#22229) üzenetére


Phülöp
addikt

Telefonos kategóriában erősen jónak számít a note9 DAC.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#22245) qnadam válasza FőDudu (#22240) üzenetére


qnadam
veterán

tizenezer pontból akár én is meghívlak :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#22246) zetor2000 válasza qnadam (#22245) üzenetére


zetor2000
senior tag

Amennyi ideje ott vagy, össze is jöhetett :) Én 4 héttel később regeltem (át). Vagy a szerver krach után ezt sikerült visszaállítani.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#22247) FőDudu válasza qnadam (#22245) üzenetére


FőDudu
addikt

A nejem is eljatszotta mar ezt a harom honapig nem belepos tortenetet - aztan valahogy visszakapta az accountjat. Majd holnap meglessuk mire jutott, hatha meg tud hivni.

De azert koszi!

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#22248) FőDudu válasza Phülöp (#22244) üzenetére


FőDudu
addikt

Majd meglesem.
Viszont a Nova fele cuccal jo lesz akar kihangositonak is - majd melohelyen gy jarkalok :)

Nem vagyok eleg holdkoros...

FőDudu

(#22249) eattila válasza Phülöp (#22207) üzenetére


eattila
csendes tag

Meg rockot is tolsz. Ha nem mic-be okados akkor nem baj :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#22250) -NoVa- válasza FőDudu (#22248) üzenetére


-NoVa-
őstag

Érdemes a szád elé tartani a mikrofont, úgy jobb, mint a legtöbb BT headseté. Fülesek közül a Bose mikrofonja hibátlan, és a Huawei AM61 mikrofonjára sem panaszkodik aszony. Annak csak a hangminösége gyengébb. Ingyen volt, találtam, telefonálni ideális.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.