Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20298) zetor2000 válasza JonesC (#20272) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én írtam.
Tesóm nyomkodta vele, valamit csinált. Ő ért a készülék beléhez, most szétkapta a készüléket, mert volt valami huncutság, de szerencsére csak valami kábel érintkezési gebasz. Volt a képen 2 csík, megmozgatta a csatlakozó(ka)t, és most semmi. Tetszik neki a bele, meg hogy minden fém benne. Amíg nem érkezik meg az Aliexpresszes, vesz valami taníthatót, mert ez a SilverCrest máshoz is van használva. Ki/bekapcsolni tudta, meg a szervíz menüt áttúrta, hogy tudjon üvölteni a TV. Lehet állítani a max hangerőt is, azt húzta fel. Szóval valamit csinált.
Szerintem a ki/bekapcsoló, a számok, meg (ha van) a nyilak működnek. A bemenetválasztó nem tudom, működik-e vele, de szerintem rá lehet venni. A Xiaomi telefon gyári alkalmazása működik - Jahno szerint (asszem ő írta, hogy siker!), meg van a Galaxy Universal Remote, azzal nekem működött 90%ig minden. Nem próbáltam mindent, azért nem 100%. Linket régebben adtam hozzá.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.