Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20235) hobizoli válasza Jahno (#20234) üzenetére


hobizoli
nagyúr

most mindenhol letszam hiany van, siman lehet jobb fizukat is talalni

pl hugom 2.5 eve ment el a British Telekom-tol Hamburg-ba
430k-s alapbere volt ott akkor, frontoffice-skent itthon, aki felveszi a telefont es general egy ticket-t, de ezzel gondolom nem mondtam ujat, elotte par evvel a CEMEX-nel is ugyanez volt csak ott meg 350k-s alapert
es ok is bent voltak ejjel meg hetvegen is, ha ugy jott ki a beosztasuk, amire jart potlek pluszban nekik, es amivel a brutto alapber az nettoban is kijott kb
aki ott bevallata az ejszakat, mert csalados pl nem tudta/akarta, az netto 500k-t is keresett akar akkor ott a BT-nel
a Vermezonel berelt egy lakast egyedul fenntartva, ott mar 3 eve is 100k+rezsi volt egy 30-35nm-s kegli is, de nem esett nehezere ide-oda elutazgatni EU-ban erre-arra egy-egy felmaratont lefutni, meg venni egy vatta uj MacBook Pro-t 450k-ert, csak azert, mert erdekelte a rendszer, mert amugy van/volt egy Win-s notebook-ja is, szoval nem volt letkerdes eppen, hogy vegyen egyet
az ELTE-n vegzett nemet nyelvtanarkent

en multhonapban 450k-t kerestem nettoban, december meg netto 490k-t, ezek 700k+ bruttos havik, es nem vagyok vezeto beo-ban sem ehhez, azaz ha lenne 3 gyerekem is fizetnek SZJA-t, mert kifutnek az adomentes savbol
meg volt plusz ~110k beren kivuli juttatasom ilyen Edenred kartyara decemberben, amivel siman lehet a hetvegi bevasarlast vagy tankolast is fizetni ott, ahol Mastercard kartyaval is lehet fizetni (vettem mar rajta ruhakat is pl)
OK, volt benne tulora is influenzas betegacsisok miatt, de az mashol is van olyan helyzetben
a netto utalasbol nekunk mar le van vonva a benti ettermi kaja fogyasztasunk is, ami kb ~12-18k szokott lenni nekem, meg akinek van a ceges reszvenye az is (nekem 3%), azt add hozza, az lenne az igazi netto kereset
a tavalyi bruttom tobb, mint 7M volt, az kb netto ~5.2M, ami atlag ~420k korul van

van felvetel a ceghez, lehet jonni

csak a laborba 6-8embert fel tudnanak venni kb azonnal, mert az utobbi idoben a letszam hiany miatt kialakult havi 270+ orazast mar egyre inkabb nem kultivaljak az ott dolgozok
pont most hetfon lepett le megint vki ezert tizenpar ev utan

muterom egy kulsos cegen keresztul dolgozik takaritokent a külügy epuleteben
van nemzetbiztonsagi atvilagitasom is miatta, mert a kozvetlen hozzatartozokra is kotelezo :DDD
na o 4 oraban dolgozva es annyiban is bejelentve netto 105-110k-t keres, mert jar nekik par potlek is a hely miatt
vkit helyettesit 2-4 oraban a 4 oras muszakja utan par napon, mar 130k

ezert mondtam a multkor, hogy az Audi-ban a netto 180k ugy, hogy H-P meg vmikor meg Szo is bent tolod az ipart, az egy vicc
annyit a kolanal 12+ eve kerestunk, sot
amikor a Punto-t vettem 2004-ben 15 eve 150-160k volt a nettom, kellett a hitelugyinteteshez a munkaltatoi igazolas
nem is csodaltam, hogy sztrajkoltak
par eve volt egy fenyezos ismi, megkapta az elso havi netto 137k-s fizujat ott az Óóódiba', meg aznap ki is lepett, mert ennyit egy jobb heten is megkeres csak felniket fujkalva otthon a garazsban

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.