Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92511) Fall-N válasza Bozek (#92503) üzenetére


Fall-N
veterán

Én megvettem először a PowerAMP-ot, a Shuttle+-t és a GoneMAD-et. Shuttle+ jó lenne csak nem működik az EQ az S4-en. GMMP pedig nagyon jó, személyre szabható részletesen és jó az EQ is.

Ez a JetAudio nekem sem szimpatikus az IAP-vel. Főleg, hogy parasztvakítás lehet a plusz két fizetős addon. Ha a telefon SoC-jében nem jó minőségű a hangchip akkor a Bongiovi sem tud csodát tenni. Árban hasonlóak a GMMP-vel és a PowerAMP-pal.

PowerAMP nekem már kissé avítt de majd a 3.0-ás verzió még segíthet rajta. Remélem majd az online license check is kikerül belőle.

@Jakuu: Nálam a Firefox (stabil) + AdBlock- + uBlock kiegészítő a nyerő. Mostani FF verzió fürgébb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.