Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93451) beg válasza 4es (#93450) üzenetére


beg
veterán

Főleg, hogy egy launcher.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93452) sztanozs válasza tonyrulez (#93434) üzenetére


sztanozs
veterán

Köszi!

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#93453) fdisk válasza beg (#93431) üzenetére


fdisk
őstag

De tud root nélkül is.
Nekem ugyan ezt az üzenetet dobta fel. (tab s2, 5.0.2 alatt)
Valahol a biztonsági beállítások környékén kell keresgélni , hogy menjen az automata hibernálás.
(sajnos fejből most nem tudom az útvonalat)
De nekem most már működik az automatikus hibernálás.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#93454) Black_Raven válasza fdisk (#93453) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia.Igen,Biztonság/Eszközkezelő/Automatikus hibernálás engedélyezése,pipa és működik.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#93455) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Sziasztok!

Vettem egy Omron M6 Comfort IT vérnyomásmérőt és le akarom tölteni hozzá az appot, de azt mondja nem kompatibilis a készülékemmel. :(

Lenovo Vibe P1 dual sim-es készülékem van.
Android 5.1 van rajta, és tudja az usb otg-t.

Lehet erre valami megoldás?

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#93456) beg válasza Honkydoo (#93455) üzenetére


beg
veterán

Vélemények: 1,7
Frissítve: 2015. szeptember 18.

Fejlesztő
E-mail küldése: newyuofficial@gmail.com

Ezen csak ő tud segíteni, de az értékelést és a frissítési dátumot elnézve sok jóra ne számíts.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93457) sztanozs válasza Honkydoo (#93455) üzenetére


sztanozs
veterán

Meg kell nézni a kompatibilitási listát, behazudni egy támogatottnak a készüléket, lerántani az APK-t és kipróbálni.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#93458) Narxis válasza Honkydoo (#93455) üzenetére


Narxis
nagyúr

Az az 1,7-es értékelés odab.sz. :D Nálam sem kompatibilis vele egyik készülékem se.

Thanos was right.

(#93459) Rinita válasza xcds (#93439) üzenetére


Rinita
tag

Én is a nagyot használom, de a régi widgetet. Azzal meg az a baj hogy fissítem azáltal hogy bemegyek rendesen az Időkép appba és a widget meg azt írja hogy 3 órája frissített, de a valós időjárást mutatja csak a frissítési időnél ír hülyeséget. Egyébként nem tetszenek a widgetek és nekem a régebbi Időkép is jobban bejött.

[ Szerkesztve ]

(#93460) Maxximus


Maxximus
őstag

Használja valaki a TouchDown-t? 6.0.1 alaatt neki sem jelenik meg a naptár és bejjegyzés,task,névjegyek?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#93461) SharpSA


SharpSA
veterán

Van egy nagy kérdésem: az autóba egy androidos fejegység került. A PlayerPro azon nem játssza le a flac-ot, a PowerAmp viszont lejátssza. Telefonon mindkettő lejátssza a flac-ot. Mi lehet a különbség? Előbbi app nekem jobban tetszik. Van valakinek ötlete, hogy ez miért van így?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#93462) aprokaroka87 válasza SharpSA (#93461) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

playerprohoz kell a dsp pack is
ott van a playen,akkor elvileg lennie kell flac támogatásnak is

[ Szerkesztve ]

(#93463) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

Sziasztok
Samu J5-re kellene egy teljes hívás kijelző app,mert a gyári nem annyira bejövős , ki próbáltunk egy párat ami ingyenes az áruházból de egyik sem jött be , valaki mondjon már egy jobb alkalmazást .

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#93465) Skilly


Skilly
aktív tag

Sziasztok!

Tudnatok mondani hasznalhato, ingyenes offline gps programot?

Nezegettem en is, ezt a MapFactor-t talaltam ami esetleg jo lehet. Valakinek errol esetleg velemeny?

Valaszokat elore is koszi! :R

Udv Skilly

HyperX

(#93467) PofaJenö válasza #20749568 (#93464) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Hali
Csak annyi hogy hívásnál teljes kép legyen és fogadásnál is , mert már vagy 6 félét teszteltünk már ,és nem igazán működött . idő korlátos majdnem mind :((( vagy hívás.

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#93469) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Köszi srácok! :R

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#93470) SharpSA válasza aprokaroka87 (#93462) üzenetére


SharpSA
veterán

És valóban, közben meg is találtam, csak ide nem tudta írni. Köszönöm. :)
Ugyanakkor érdekes, hogy a telefonon nincs telepítve a dps pack, mégis lejátssza a flac-ot. Talán maga a rendszer tudja és azért?

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#93471) Bozek válasza SharpSA (#93470) üzenetére


Bozek
nagyúr

Elvileg már 3.1-től támogatva van a FLAC, szóval ez nem lehetne probléma.

(#93472) szabacsik


szabacsik
őstag

Handcent sms-t használok és gyakran a hosszú ő-t röviddé alakítja. Nem találom mit kéne beállítani és tök bénán fest amikor hivatalosabb sms-t írok. Valaki tudja mi a módja hogy ne alakítsa át?

/\____/\

(#93473) sharkybacsi válasza Skilly (#93465) üzenetére


sharkybacsi
tag

Maps.Me

[ Szerkesztve ]

(#93474) SharpSA válasza Bozek (#93471) üzenetére


SharpSA
veterán

4.4 van rajta. Mindegy, a pack segítségével működik és ez jó, mert tetszik. Szerintem a PlayerPro-nak a legjobb a felülete.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#93475) karldergroße válasza SharpSA (#93474) üzenetére


karldergroße
senior tag

Viszont a hangja a Neutronnak és a powerampnak a legjobb.

(#93476) SharpSA válasza karldergroße (#93475) üzenetére


SharpSA
veterán

Hogyan, milyen módon jobb azok hangja? Flat állásban, eq és minden egyéb hangmódosítók nélkül is? Mert az autóban nem hallok közöttük különbséget, a bennük levő mindenféle hangszín és egyéb hangmódosítókat nem használom.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#93477) aprokaroka87 válasza SharpSA (#93474) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

milyen flac fájlok vannak azon a fejegységen?
mert tudomásom szerint az alap google codec max 48khz/16bit támogatást nyújt a flac-re
tehát ha pl 96khz/24bit azt már nem tudja alapesetben,kivéve ha maga a gyártó írja meg hozzá a kódeket,mint ahogy esetemben is 2 kódek van a flac-re

[ Szerkesztve ]

(#93478) w4dk0rt3 válasza Skilly (#93465) üzenetére


w4dk0rt3
tag

En a HERE-t hasznalom mar egy eve, nekem nagyon bevalt. A trafic infokon kivul minden egyebet is lehet erni rajta offline (benzinkutak, stb).

[ Szerkesztve ]

jiayu f1 - "az e'let a legjobb me'reg..."

(#93479) Fall-N válasza #73959936 (#93408) üzenetére


Fall-N
veterán

De van rá alkalmazás. Én a Persist+t hangprofilok miatt használom, de jó arra is amire te is szeretnéd. Van ingyenes változata is.

(#93475) karldergroße
Viszont a hangja a Neutronnak és a powerampnak a legjobb.

Ez így konkrétan nem igaz. EQ nélkül ugyanolyan hangja van mindnek, mert ez inkább a hangchiptől függ. EQ-val persze más a helyzet. Nekem például a GoneMAD a befutó. PowerAmpot én is megvettem, de sokszor torzít a basszus, ezen a téren nekem a GMMP jobb.

[ Szerkesztve ]

(#93480) SharpSA válasza Fall-N (#93479) üzenetére


SharpSA
veterán

Na ez a lényeg. EQ-t nem használok, csak ha nagyon muszáj. Inkább legyen jobb a hardver. Autóban meg a fejegység hangmódosítóját használom, mert sajnos ott kell a kis tér miatt.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#93481) aprokaroka87 válasza Fall-N (#93479) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

meg driver függő is,ugyanis hiába a jó a hardver ha a driver rosszul van megirva
illetve sok esetben vissza is butitva a dac "szoftveresen"

(#93482) Stevan87


Stevan87
tag

Valaki tudna olyanban segíteni, hogy egy előre elmentett wifi jelszót hogyan lehet visszafejteni?
/ nem rootolt a telefon/

(#93483) beg válasza Stevan87 (#93482) üzenetére


beg
veterán

Root kell hozzá:
/data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf fájlban van elmentve.

Root nélkül ADB eléréssel:
adb pull /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf c:/wpa_supplicant.conf

De ez már szakmai terület :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93484) Stevan87 válasza beg (#93483) üzenetére


Stevan87
tag

Köszönöm :) akk próbálkozok! :R

(#93485) Bozek válasza aprokaroka87 (#93481) üzenetére


Bozek
nagyúr

És ezen változtat bármelyik zenelejátszó? Nem. Innentől fogva ismét egy értelmetlen beböfögés volt te "kódekhuszár". :D

(#93486) aprokaroka87 válasza Bozek (#93485) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

kezdjük ott hogy a zenelejátszok kb 80%-a nem is igér hangminőség javulást

illetve ahhoz hogy komolyabb javulás lépjen fel valamilyen szinten rendszerbe kell nyúlni
lásd pl viper4android...

nem hiába használják multimédiában széleskörüen a neon coprosszert arm vonalon.

(#93487) Bozek válasza aprokaroka87 (#93486) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az volt a téma, hogy alapból, EQ nélkül egyik zenelejátszónak sem jobb a hangja, mint bármelyik másiknak. Erre te jössz a driverrel és a viper4android-al, amiknek az alap témához semmi közül.

Megpróbálsz okosnak látszani és még mindig nem tűnt fel, hogy már senki nem vesz komolyan...

(#93488) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Van olyan YT alkalmazás, ami a háttérben is működik?

Let the Zone take me if I am.

(#93489) beg válasza kutga (#93488) üzenetére


beg
veterán

Tubemate, BsPlayer.
Tubemate nincs a play áruházban :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93490) kutga válasza beg (#93489) üzenetére


kutga
nagyúr

:R

Let the Zone take me if I am.

(#93491) aprokaroka87 válasza Bozek (#93487) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ilyen ez amikor maga az OS a korlátozó dolog

vajon a hivatalos viper4android miért nincs fent pl a play store-ban?

ezt tudja valaki?

(#93492) beg válasza aprokaroka87 (#93491) üzenetére


beg
veterán

[link]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93493) 4es válasza kutga (#93488) üzenetére


4es
tag

[link] ez ugyanaz mint a gyári csak van popup ablak, háttérben is fut és lezárt képernyő alatt is.

[ Szerkesztve ]

Korábbi profilom "es4" http://prohardver.hu/tag/es4.html

(#93494) Tesztelo.hu válasza szabacsik (#93472) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Az Üzenetküldési beállításoknál vannak a Nyelvi beállítások. Ha az összes nyelvet kikapcsolod, lehet, hogy nem nyúl bele (de ekkor rövidebb SMS-eket küldhetsz ugyanannyi pénzért!).
Egyébként ezen kár aggódni, mi van, ha valaki olyan régi telóról küld SMS-t, ahol tényleg nincs hosszú ő, vagy egyáltalán nem használ ékezetes betűket?

(#93495) karldergroße válasza Fall-N (#93479) üzenetére


karldergroße
senior tag

A gonemad-ot nem ismerem, de szívesen kipróbálom. A playerpro - t viszont használtam és nem vált be igazán, bár ez valószínűleg szubjektív.

(#93496) csadi0011 válasza beg (#93489) üzenetére


csadi0011
őstag

Google még nem próbálta megakadályozni a BsPlayer-nek?

Media viewer small app-ra jött nemrég egy frissítés:
"v2.4.0 onwards, Youtube Background Playing is not allowed due to Youtube API requirement.
That means no more screen off / minimized playback.
"

(#93497) bigrock válasza aprokaroka87 (#93481) üzenetére


bigrock
addikt

Ezt a szoftveres "visszabutítást" (főleg az értelmét) kifejtenéd részletesebben ?

(#93498) air válasza bigrock (#93497) üzenetére


air
nagyúr

Várj! Hozom a popcornt. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#93499) beg válasza bigrock (#93497) üzenetére


beg
veterán

Inkább ne akard ;)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93500) aprokaroka87 válasza bigrock (#93497) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

itt magára a kernel szintű driver-re gondolok,aminek kb semmi köze az Android api-hoz

De fogalmazzuk meg úgy hogy a leg gagyib driver vezérli pl a dsp-t,akkor lehet jó Dac a telefonban a hangminőség nem lesz jobb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.