Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93151) Vladi válasza Richter36 (#93149) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jól hangzik, azt írják, hogy magyarul is megszólal.

mod: desktopon megvan, a tableten meg nem találom a playben. :W

van viszont nemzeti dohánybolt kereső... :DDD

mod2: azt írja, az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval. :Y

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#93152) woodworm válasza Vladi (#93148) üzenetére


woodworm
veterán

Osmand biztos tud, csak a google tts kell a legfrissebb hozzá, mert abban van benne a magyar nyelv.

(#93153) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Sziasztok
Olyan programot keresek amivel be lehet állítani az automatikus kikapcsolást
Létezik ilyen?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#93154) Maxximus válasza Leonardo91 (#93153) üzenetére


Maxximus
őstag

Tasker és barátai...

Viszont én is kérdeznék.
Tud valaki olyan progit ahol ha hívok valakit és várakoztatáson van az illető,nem egy pillanatra kb 3 mp és kicsi karakterekkel ugrik fel a jelzés, hanem amíg kicsörög ott is marad és nagy betűkkel.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#93155) #79335424 válasza Leonardo91 (#93153) üzenetére


#79335424
törölt tag

Root joggal igen.

(#93156) vadászcsiga válasza beg (#93145) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem ezzel az appal nem jön le semmi.
Pl

[ Szerkesztve ]

(#93157) tybsen


tybsen
addikt

Tegnap este óta valamiért wifin nem tudok letölteni semmit a play store-ból / a meglévő alkalmazásokat nem tudom frissíteni. Internet van, sebesség oké, két különböző telefon és ugyanazt csinálja. Mobilneten megy a letöltés/frissítés. A play store súgóban lévő pontokon végigmentem, cache törlés után kettőből egy telefonon megy a letöltés de csak egy alkalmazás erejéig, utána megint nem működik. Mobilneten minden oké. Wifi ki-be is megvolt.

Volt már valakinek hasonló vagy van valami tippetek? Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#93158) Mikemend válasza vadászcsiga (#93156) üzenetére


Mikemend
senior tag

Hehe... Ezt a lapot én is megtaláltam, ott van, hogy frissítsd az amazon undergroundot. Miután megtettem, utána már fel sem dobta az ajánlatot, sem a többi ingyenest. ;) :D Országot váltottam, ott megint feldobja, majd közli, hogy ismét frissítsem az appot, majd ezt már nem engedi és eltűnik az ingyenes verzió ismét.
Trükkös ez az amazon

[ Szerkesztve ]

(#93159) aprokaroka87 válasza tybsen (#93157) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ha asztali gépen böngészön keresztül kezdeményezel letöltést?
play áruház újratelepités megvolt?

(#93160) tybsen válasza aprokaroka87 (#93159) üzenetére


tybsen
addikt

Asztali gépen nem néztem, play újra telepítés megvolt. Szerintem a wifivel van valami (mert ugye mobilneten működik normálisan), de megnézem majd egy gyorsétterem wifijén, hogy ott megy-e a letöltés.

(#93161) csipuka válasza tybsen (#93157) üzenetére


csipuka
senior tag

Vagy 2 hete jott elo eloszor akkor leszedtem az apkmirror-rol a legfrissebbet is jo volt egy darabig, aztan tegnap ujrakezdte.
Eddig 2 dolog valt be:
1. reboot
2. Kilovom a Play-t, es amikor ujra elindul akkor jo.

(#93162) #79335424


#79335424
törölt tag

A fene ebbe a Dolphin -ba. Frissült a Jetpack is és ettől megszűntek a bezáródások. Viszont buktam az egyujjas nagyítást, amit a másik Jetpack tudott.

(#93163) zhata


zhata
senior tag

Sziasztok! Van valakinek tapasztalata a Cameringo+ appról?

(#93164) tybsen válasza csipuka (#93161) üzenetére


tybsen
addikt

Köszi. Legalább nem egyedi eset , ilyen szempontból megnyugtató a dolog :DDD

Nexus 6-on play store cache törlés után egy appot le tudok tölteni, aztán újra nem megy. Galaxy Nexus-nál nem segít a cache törlés, ott egy app sem frissül. Na majd megfigyelem, de elég bosszantó. :)

[ Szerkesztve ]

(#93165) aprokaroka87 válasza tybsen (#93164) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

én valamelyik nap wifin a térképek frissitését buktam el.
végzett a letöltéssel,de nem indult el a telepités,ami a legkomolyabb hogy telefon újrainditás után mobilneten újra kezdte a letöltést és jó lett a telepités is.

Az meg külön a gáz kategória hogy 2016-ban még nem tudja megjegyezni azt hogy épp a letöltéssel már végzett,vagy épp hol tart a letöltéssel,wifin még jó elfogadható,na de pl mobilneten elég kellemes dolog dupla adatforgalmat elhasználni azért mert a telepités nem sikerült

[ Szerkesztve ]

(#93166) tybsen válasza aprokaroka87 (#93165) üzenetére


tybsen
addikt

Igen vannak furcsa dolgok..

Nálam amikor próbálkoztam a frissítésekkel a play store súgóban az szerepel hogy a beállításoknál vegyem ki a dátum és idő automatikus beállítását és manuálisan állítsam át rossz dátumra a dátumot. majd ezt követően állítsam vissza helyes dátumot ésazt is hogy automatikusan állítsa be az időt.

Furcsa módon a beállítások átállítását megelőzően volt egy alkalmazás ami frissítésre várt de nem sikerült frissíteni - a dátum átállítgatása után viszont úgy mutatta hogy már frissült az alkalmazás. :F

mostértemhaza egyébként edzésből és megint megpróbáltam de ugyanúgy nem működik a wifin való letöltés úgyhogy várakozó üzemmód van ...

(#93167) darvinya válasza aprokaroka87 (#93165) üzenetére


darvinya
titán

Tényleg idegesítő, hogy nem tudja folytatni ahol abbahagyta és állandóan előről kezdi.
Érthetetlen, mert telepítőt tölti le és nem kicsomagolt egységet.
Lehet utóbbival jobban járnánk, mert tényleg csak a változott részt kellene letölteni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#93168) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

amúgy a play áruház telepitési megoldásához csak a google fér hozzá?
mármint hogy nem a csomagtelepitőt használja mint ahogy normál esetben egy apk-t telepitünk

(#93169) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Van a port.hu. Gondolom ismeritek :D

Hol a fenebe lehet a program betunagysagat allitani? Regen lehett, most nem talalom sehol es akkora betui vannak, ami 10 meterrol is siman latszodik :(

(#93170) Fall-N válasza aprokaroka87 (#93168) üzenetére


Fall-N
veterán

Van az összes ROM-ban - amelyik megkapja a Google cerifikációt persze - egy updater program, amelyik a háttérben frissíti a Play Service-t és a Play Store-t. Természetesen felhasználói beavatkozás nélkül. Olyasmi, mint számítógépes világban a "silent install".

[ Szerkesztve ]

(#93171) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Feltettem egy cloud vpn nevu alkalmazást. Kapcsolódás után ez ugye csak a felajanlott appokkal megy? Pl Chrome. Ha opera minivel használnám akkor is menne? Köfi

(#93172) Bozek válasza Krill77 (#93171) üzenetére


Bozek
nagyúr

Elvileg a VPN a teljes kapcsolatodra vonatkozik, nincs alkalmazáshoz kötve.

(#93173) Traxx


Traxx
őstag

Sziasztok!

Android 4.3 alá van valamilyen ingyenes screen recorder, amihez nem szükséges root, és ténylegesen fel is veszi a képernyőképet? Egy ideje próbálkozok, de eléggé kevés sikerrel...

Köszönöm a segítséget :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#93174) aprokaroka87 válasza Traxx (#93173) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

amelyek a play áruházban vannak nem jók?

(#93175) air válasza aprokaroka87 (#93174) üzenetére


air
nagyúr

Segítség helyett megint visszakérdezés? Ennek mi értelme?
Szerinted nem ott kezdi valaki a keresést?
De legalább 1-2 példát írtál volna... :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#93176) aprokaroka87 válasza air (#93175) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

mivel azt nem irta hogy mi a gond igy nehéz segiteni.

(#93177) Traxx válasza aprokaroka87 (#93174) üzenetére


Traxx
őstag

A fő gond: jó pár apphoz root kell, vagy Lollipop a minimális követelmény (pl. az AZ screen recorder épp ilyen, pedig az kapta a legmagasabb értékelést), vagy elvileg elkészíti a felvételt, de sehova nem menti el.

Egyébként egy másik alkalmazás hibájáról szeretnék videót csinálni, és beküldeni a fejlesztőknek, hogy tudjanak foglalkozni a problémával.

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#93178) beg válasza aprokaroka87 (#93176) üzenetére


beg
veterán

De azzal nincs előbbre, hogy amik a play áruházban vannak nem jó? Ugyanis írta, hogy már egy ideje próbálkozik. Ebből egy kvázi Derrick is megállapíthatja, hogy nem a sarki közértből szerzett appokat. Ha nem megy a válasz, én sem írok rá valamit csak azért, hogy gyűljön a hsz. :)

On: root nélkül elég nehéz lesz, egy párat próbáltam de azok mind root-al mentek jól.

Traxx: Free screen recorder (no root) esetleg?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93179) aprokaroka87 válasza Traxx (#93177) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

a screen record nativan csak az Android 4.4-től van támogatva

pl az nll screenrecorder app müködik nállam 4.2-n,de fejjel le lefele rögzit.

tehát 4.4 alatt hókuszpokusz és egyebek kellenek a screen recordhoz,ugyanis OS szinten nem támogatott minden android verzióban.

az általam használt app meg hasonloságot mutat a 4.4-ben bevezetett megoldáshoz.

(#93180) Traxx válasza beg (#93178) üzenetére


Traxx
őstag

Azt a Free screen-t próbáltam az imént, de kért activatort is, és egyebeket, tehát inkább hagytam...nem szeretem az ilyesmit, amikor egy app pluszban le akar ilyen-olyan dolgot szedetni velem.
Best screen recorder NoRoot: ez tartozik a "papíron elmentette, de mégse" körbe.

aprokaroka87: az NLL is root-ot kér nálam sajnos.

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#93181) aprokaroka87 válasza Traxx (#93180) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

igen

mivel a system/bin mapábba másol 2 fájlt

nll_screenrecorder
nll_ffmpeg

néven

viszont ha 4.4 verzioban ha belemegyünk a system/bin mapábba ott lesz egy olyan fájl hogy screenrecord,ami viszont jópár hasonloságot mutat az nll_screenrecorder fájlal,már amenyiben belenézünk egy szövegolvasóval.

(#93182) beg válasza aprokaroka87 (#93181) üzenetére


beg
veterán

De ő root nélkülit keres még mindig...
Tényleg muszály ezeket a felesleges köröket lefutni állandóan? Hogy írjam le még szebben, hogy ha nem vagy biztos valamiben, inkább ne írd le. Nem az első, nem a második, hanem az n+1. alkalommal kérem.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93183) Traxx válasza beg (#93182) üzenetére


Traxx
őstag

És 4.3 alatt.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#93184) aprokaroka87 válasza beg (#93182) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

a kérdés már meg van válaszolva
mivel 4.4 alatt hivatalosan nem támogatott a screenrecord igy azt igérő appok sem müködnek biztosan,mármint root nélkül.

max akkor ha az adott gyártó beleintegrált valami megoldást.

tehát 4.3-ra csak root megoldással van...

2 appot néztem meg és a no root elennére is kérték az su engedélyt.
gondolom azért mert valami rendszerfájlhoz kell hozzáférés

sőt ha jól tudom korábban a google ki is tiltotta a screenrecord apokkat.

[ Szerkesztve ]

(#93185) Bozek válasza aprokaroka87 (#93184) üzenetére


Bozek
nagyúr

Téged nem akar valaki kitiltani? Csak a hozzászólásokat gyűjtöd folyamatosan, érdemi válasz nélkül.

Ha azt mondom, hogy ajánljatok olyan autót, ami repülni tud, akkor Te írsz olyanokat, amik nem tudnak? Egyszerűbb lett volna a kérdezőnek azt válaszolni, hogy "szerintem nincs 4.3 esetében olyan screenrecorder, amihez nem kell root". Nem itt felesleges köröket futni olyan ajánlásával, amikhez kell.

Mondjuk politikusnak elmehetnél, ők szoktak minden feltett kérdésre úgy válaszolni, hogy annak köze nincs témához, csak ködösítenek. :D

(#93186) aprokaroka87 válasza Bozek (#93185) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

tehát az a gond hogy le lett irva hogy OS szinten nem támogatott a screenrecord 4.4 alatt.

viszont ő olyat akar ami 4.3-n is müködik root nélkül,viszont a playen a no root screenrecorder jórészt vélhetően kamu 4.4 alatt.

egyébként lehet hogy van rá megoldás root nélkül is 4.4 alatt,de az az app nem biztos hogy sokáig a play áruházban lenne

[ Szerkesztve ]

(#93187) bigrock válasza Bozek (#93185) üzenetére


bigrock
addikt

Honnan tudod, hogy nem valamelyik honatyánk fórumozik álnéven egy-egy parlamenti hsz. között ? :)

(#93189) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

a youtube app-ban a 360/480p felbontáson miért akadozik sokszor a videó?

tubemate meg viszi simán a 360p-t

Traxx:én mondani akartam...de akkor meg azért lettem volna hibás :D

[ Szerkesztve ]

(#93190) Traxx


Traxx
őstag

Hogy zárjuk a vitát: megoldottam a helyzetet egy huszárvágással, fogtam egy másik telefont, és felvettem az enyémet :D Nem elegáns, de a fejlesztőknek mindegy lesz.

Köszönöm azért a segítséget :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#93191) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

Sziasztok,

Egy kéréssel fordulnék hozzátok:
Tudtok olyan alkalmazásról ami a mobilnet elérést korlátozza olyan módon, hogy pl. youtube csak akkor töltsön be videókat ha wifi-ről szedi a netet, egyébként ne?

Esetleg még egy jó net monitor alkalmazást tudtok ajánlani ami egy részletes lebontást ad, hogy mikor mire ment el a mobil net keret?

Ha lehet root nélkül is működő appok jók lennének :)

Köszönöm előre is a segítséget! :R

(#93192) ViharVadász válasza Dr.Anonymus (#93191) üzenetére


ViharVadász
őstag

Szia!
Nem tudom pontosan, hogy ez az app meg e felelne, de én az Opera Max-ot tudom ajánlani. Lehet korlátozni, hogy pl a YouTube mobilneten ne lehessen használni. :) Lehet monitorozni is az adatforgalmat, root nem szükséges hozzá.

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#93193) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Nem tudjátok pc-re van olyan böngésző ami az opera minihez hasonlóan tömörít? Operaba van turbo mód azt tudom. Valami hatékonyabb?

(#93194) sbwolf válasza Dr.Anonymus (#93191) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Esetleg a net monitorra, nem jó a beépített.

(#93195) aprokaroka87 válasza aprokaroka87 (#93189) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

erre valaki?

(#93196) beg válasza aprokaroka87 (#93195) üzenetére


beg
veterán

Ha valakinek lett volna érdemi hozzáfűznivalója, már megtette volna. Türelem. Hétvége van és másfél órája kérdezted. 6 hozzászólásonként kár kérdezgetned.

Ismét megkérlek a felesleges hsz. gyártásának mellőzésére.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93197) Bozek válasza aprokaroka87 (#93195) üzenetére


Bozek
nagyúr

Cserélj telefont...

(#93198) aprokaroka87 válasza Bozek (#93197) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hm de ez csak a friss youtube alkalmazással van
ma frissitettem le
gondolom az új app tartalmaz valami html5 okosságot

mert elvileg webm(vp8) formátumban megy a youtube,azt meg 360p ig simán viszi

beg:szerintem nem csak nekem szoktak lenni felesleges hsz-im

[ Szerkesztve ]

(#93199) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

az új kiadású youtube app milyen hálozati protokolt használ?

mert csak addig akadozik ameddig a video be nem bufferel,utánna jó
tehát ott lehet a ludas,gondolom a cpu küzd addig mint disznó a jégen

(#93200) air válasza aprokaroka87 (#93199) üzenetére


air
nagyúr

TCP/IP-t! ;]
Ami felette van az már "alkalmazás réteg". :P
Ott meg gondolom http(s)-t. Mi mást használhatna? :U

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.