Hirdetés

2019. november 13., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#93251) Bozek válasza bigrock (#93249) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Régen használtam QuickPic-et, így nem akarok hülyeséget mondani. Ha van egy Cheetah előtti változatod, akkor rakd fel valahová és megnézem.

(#93252) Fall-N válasza beg (#93246) üzenetére

Fall-N
(őstag)

+1
Vagy nyisson egy "Android töprengések és filozófia" topikot. Ő a PH! ByeAlexe! 😁 ;]

A helyesírást meg sem említem, nagybetű, ékezetek, írásjelek luxus kategóriába esnek? Vagy csak az én szemem b..ssza.? :W

[ Szerkesztve ]

(#93253) aprokaroka87 válasza vadászcsiga (#93250) üzenetére

aprokaroka87
(veterán)

probáld ki amit ajánlottam

de root nélkül nincs megbizható reklámblokkolás.

(#93254) air válasza beg (#93246) üzenetére

air
(nagyúr)

Szerintem is mindenki jobban járna, ha blogot írna. Ott annyi konteót írhat ki magából, amennyit csak akar, és tényleg csak azok olvassák el, akit érdekel.
A felvetett témák 90+%-a nem fórumba való.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#93255) aprokaroka87

aprokaroka87
(veterán)

ha már felmerült a Qickpic app
még nekem is a cheetach elötti verzió van meg.

az új verziók tartalmaznak valami hasznos újjitást,a felhő tárhely+UI modositások nem érdekelnek

Reklámblokkolás megoldott.

Tehát érdemes-e lefrissiteni?

(#93256) air válasza aprokaroka87 (#93255) üzenetére

air
(nagyúr)

Mi lenne, ha feltelepítenéd, és kipróbálnád? A te igényeidre és elvárásaidra senki nem fog tudni jobb választ adni, mint te magad.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#93257) vadászcsiga válasza aprokaroka87 (#93253) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Mükszik, köszi. Majd még kiderítem nem fogja e a telefont.

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#93258) Viktor0610 válasza aprokaroka87 (#93255) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Ami nekem tetszik, hogy van benne egy olyan funkció, ami a legutoljára készített/letöltött/érkezett képeket feldobja.
Jól jön, ha pl. kapsz egy fotót Bt-n, kattintasz egyet a kamerával, esetleg letöltesz egy képet. :)

Ami nem tetszik (bár ez nem érdekel a 4000 mAh kapacitású akku miatt :DDD ), hogy még a Greenify sem tudja végérvényesen jegelni. :((

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#93259) aprokaroka87 válasza Viktor0610 (#93258) üzenetére

aprokaroka87
(veterán)

lefrissitettem
ami viszont fura hogy a luckypatcher nem ismer fel benne reklámtevékenységet,vagy számoljak valami felugró vagy állapotsori reklámra?

mert eddig reklám mentes

vadászcsiga:nállam minimálisat evett,amig használtam kb 2 nap

[ Szerkesztve ]

(#93260) Bozek válasza aprokaroka87 (#93259) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

A reklámblokkolás warez, hiszen anyagi kárt okozol a fejlesztőnek ezzel. Szóval fejezd be.

(#93261) Viktor0610 válasza aprokaroka87 (#93259) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Mert nincs benne reklám? :P :D

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#93262) aprokaroka87 válasza Bozek (#93260) üzenetére

aprokaroka87
(veterán)

jó...de mégis annak idején volt téma,hogy egy kiváló appot elrontottak vele

viktor0610:igazábol ezt csak az tudná megmondani aki nem használ semmilyen reklámblokkolot

(#93263) Viktor0610 válasza aprokaroka87 (#93262) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Nem működik, így tul.képp' nem használok. :D

Nem emlékszem olyan visszhangra, hogy a reklámokkal rontották el (ahogy nem is tették), simán csak a CM megjelenése volt, ami sokaknál kicsapta a biztosítékot. ;)

[ Szerkesztve ]

(#93264) aprokaroka87 válasza Viktor0610 (#93263) üzenetére

aprokaroka87
(veterán)

az lehet igaz

valoszinű hogy a clean master és társai miatt sokan azt hitték/hittük hogy elk*rv*l ez a remek app
azért nem frissitettem le én sem

(#93265) aprokaroka87

aprokaroka87
(veterán)

Azt hogyan tudnám megakadályozni hogy bizonyos fájlokat ne egy app nyisson meg alapértelmezetten

a swift download appal vagyok igy ha pl a fájlkezelőben rámegyek egy .log kiterjesztésű fájlra akkor automatikusan elindul az app.
elvileg zene és video letöltő app

pl a .so kiterjesztésű fájlokat is azzal szeretné megnyitni.

az alkalmazást nem szeretném törölni

(#93266) vadászcsiga válasza Bozek (#93260) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Szívesen kifizetném az általam említett távirányító appban a reklammentességet de nincs rá lehetőség.

(#93267) aprokaroka87 válasza vadászcsiga (#93266) üzenetére

aprokaroka87
(veterán)

tudnál egy playstore linket adni melyik app az?

(#93268) vadászcsiga válasza aprokaroka87 (#93267) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Remote for Samsung TV

[ Szerkesztve ]

(#93269) beg válasza aprokaroka87 (#93265) üzenetére

beg
(veterán)

Alkalmazások/adott app, alapértelmezések törlése.
De tényleg egyszerűbb valamit kérdezni keresés helyet, mert csak így lesz meg minden második hozzászólás achievement.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93270) aprokaroka87 válasza beg (#93269) üzenetére

aprokaroka87
(veterán)

ja már megint azt hiszed nem tudok valamit :D

az volt az első amit megnéztem
csakhogy az az opció nem is élt eleve

(#93271) beg válasza aprokaroka87 (#93270) üzenetére

beg
(veterán)

Akkor innentől már megint nem ide tartozik.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93272) #79335424 válasza beg (#93269) üzenetére

(törölt tag)

Ha csak egyetlen alkalmazás intent filterében szerepel az adott kiterjesztés megnyitása, akkor a VIEW intentre (explicit intent) a rendszer nem dobja az alkalmazásválasztót, hanem direktben meghívja hozzá azt az egy alkalmazást.

(#93273) sztanozs

sztanozs
(addikt)

Sziasztok! Egy készülék topikból iránytottak át, szülő felügyelet programot keresek (viszonylag régebbi készülékre).

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#93274) aprokaroka87 válasza #79335424 (#93272) üzenetére

aprokaroka87
(veterán)

ami az androidmanifest.xml-ben van benne mint ahogy láttam
ha arra gondolsz

beg:látod lehet hasznos hsz-el is válaszolni

tehát akkor a válasz is megvan,max marad a fájlkezelők által nyújtott fájltársitás opció

(#93275) beg válasza #79335424 (#93272) üzenetére

beg
(veterán)

Értem én, hogy villanymotor, csak ez nem a mezei app topik tárgya :) Ettől függetlenül így működik igen.

(#93276) #79335424 válasza aprokaroka87 (#93274) üzenetére

(törölt tag)

Mivel annál a módszernél a fájlkezelő inplicit intentet küld ki, vagyis az intent nem csak egy "nyisd meg, rendszer" utasítást küld a rendszerre bízva az alkalmazás kiválasztását, hanem konkrétan definiálja a megnyitáshoz használandó alkalmazást.

(#93277) aprokaroka87 válasza beg (#93275) üzenetére

aprokaroka87
(veterán)

akkor mégis melyik topikba tartozik szerinted?
most komolyan muszály ennyire ragaszkodni olyan dolgokhoz amik nincsenek is normálisan leírva a szabályzatban

kérdeztem valamit ami inkább ebbe a topikba fért bele én úgy gondolom

amit somatom irt az meg lehet hogy az android programozás topikba,de most akkor büntessük meg?

de te pl nem tudtad volna leirni azt amit somatom is?
vagy nem irni semmit?

(#93278) beg válasza aprokaroka87 (#93277) üzenetére

beg
(veterán)

Tudod mit? Nevezzük át az egész topikot kis vuk ömlengése topiknak és légy te a tg.

Ha már minden második hozzászólás a tiéd, feleslegesen fárasztom magam.

[ Szerkesztve ]

(#93279) Fall-N válasza beg (#93278) üzenetére

Fall-N
(őstag)

Hát kíváncsi leszek melyik modi fogja megunni. De nem baj, hogy nem illik ide, legalább trollkodik egyet...

(#93280) tybsen válasza csipuka (#93161) üzenetére

tybsen
(addikt)

Az alkalmazások wifin történő letöltésének problémája végül úgy oldódott meg, hogy a upc ügyfélszolgálata visszaállította a modem gyári beállításait aztán állítgatott még rajta és most két telefonálás után működik megint. :)

A Google ügyfélszolgálata egyébként azt mondta (mielőtt még sikerült volna megoldani a gondot a upc-vel), hogy mivel mobiladatforgalommal működik a play store, így szerintük a wifivel lesz a gond.

(Hátha hasznos valakinek ez az info, ha előjön ez a probléma )

[ Szerkesztve ]

(#93283) aprokaroka87

aprokaroka87
(veterán)

az inbox by gmail apphoz még mindig kell meghivó?

basszus má megint enyím a 2.hsz :D

bozek:amit irtál meg még off-nak is rossz,amúgy Aprókaróka :D

[ Szerkesztve ]

(#93285) Bozek válasza aprokaroka87 (#93283) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Töltsd le és nézd meg. Egyébként meg nem kell hozzá meghívó.

(#93286) Soybex

Soybex
(őstag)

Hali!

Hearthstone topicban nem találtam megoldást arra amit szeretnék de itt felteszem nektek hátha :)

Adott egy Samsung Galaxy Note 4 , amin még a sima telefonos verzió fut a Hearthstone-ből.
De mivel 5,7 colos a kijelzőméret így már sokkal jobban mutatna rajta a tabletes verzió. Régen redditen volt egy ilyen poszt, ahol volt egy file amit bekellett másolni a gyökérkönyvtárba , és azután a telefonra a googleplay a tabletes verziót töltötte le. Szóval ilyen megoldást keresek , hogy a telefonon nem a telefonos verzió fusson, hanem a tabletes.

Remélem tisztán fogalmaztam, köszönöm előre is !:)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#93288) vigyori78 válasza vadászcsiga (#93250) üzenetére

vigyori78
(őstag)

Milyen reklám megy benne ? és hogyan ?
Mikori tv-hez kellene ?

[ Szerkesztve ]

(#93291) beg

beg
(veterán)

Remélem most boldog mindenki, hogy ilyen remek, hasznos hozzászólásokkal teli nap volt a mai. Köszönöm.

(#93292) kisspall válasza beg (#93291) üzenetére

kisspall
(tag)

Csak irigykedsz, mert a beg-ből nem lehet ilyen "remek" tréfákat kihozni... ;]

(#93293) vadászcsiga válasza vigyori78 (#93288) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Megszakítja a működést és teljes képernyős videó megy, hanggal mindennel, 10 mp-ig kb.

(#93294) Dr.Anonymus válasza Dr.Anonymus (#93191) üzenetére

Dr.Anonymus
(addikt)

egy megkésett köszönet mindenkinek aki válaszolt :R

[ Szerkesztve ]

(#93295) Fall-N válasza vadászcsiga (#93293) üzenetére

Fall-N
(őstag)

Rakd fel a Peel Smart Remote-ot. Lehet támogatja ez is TV-det. Ebben nincs reklám. Persze ez csak akkor jó ha van a telefonodban IR. Ha nem akkor sajnos tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

(#93296) fdisk válasza vadászcsiga (#93257) üzenetére

fdisk
(őstag)

Én is azt használom, de a trial verzió csak 1 hétig használható, utána nem szűr.
Csak ha megveszed a licenszet.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤ Honor 8 32gb ¤¤¤

(#93297) Fall-N

Fall-N
(őstag)

Most látom a Nova 4.3 betat, jön a Night Mode a Nova Launcherbe. Material Dark opció itt is végre. :C

[ Szerkesztve ]

(#93298) vadászcsiga válasza Fall-N (#93295) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Nincs sajnos. S7edge. De az előző G2-mön sem használtam csak nagy néha, akkor is inkább rendelők váróiban viccből :D

(#93299) Fall-N válasza vadászcsiga (#93298) üzenetére

Fall-N
(őstag)

Pedig jó ha van. ☺ Kár, hogy kimaradt az S7 szériából. Én rendszeresen használom az ősrégi LG CRT-hez, meg a házimozihoz.

Persze az az ideálisabb ha van a TV-ben WI-FI és hozzá hivatalos app. Hasonlóan az LG webOS TV-ihez. Nemsokára úgyis aktuális nálam a TV csere, valószínű ezért lesz LG Smart belőle. Családban van 2 is belőle.

[ Szerkesztve ]

(#93300) vadászcsiga válasza Fall-N (#93299) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Ritkán kellett. Tv wifis úgyhogy nem hiányzik. Hivatalos távirányító app nincs samsungra, legalábbis én nem találtam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.