Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92151) #79335424 válasza Core2duo6600 (#92147) üzenetére


#79335424
törölt tag

Milyen Android verzió van rajtuk? 4.3 -ig mennie kéne root nélkül.

(#92152) aelod válasza #50751744 (#92150) üzenetére


aelod
veterán

Nem találom. Lehet nem playről tettem fel...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#92153) bwin.party


bwin.party
aktív tag

Sziasztok!

Play Áruház megnyitásakor a 6.0.0 verzió óta tapasztalok egy hibát. Amikor megnyitom az áruházat, akkor azonnal megjelenik egy felirat "a play áruház leállt." Ma megnéztem és már nem a 6.0.5-ös verzió, hanem a 6.0.7-es verzió van rajt. A 0.5-ös verziónál tapasztalt hiba nem javult meg. Van, hogy 10nél is többször kell nyomni a Play ikonra, majd az appot kézzel kell bezárni és újra egyszer hibaüzenetet ír és utána betölti amikor rányomok az ikonra. Android 4.4.2 van a készüléken, buhera és root nincs.

Screenshot: http://kepfeltoltes.hu/160310/Screenshot_2016-03-10-17-50-15_www.kepfeltoltes.hu_.png

(Sorry, a BB kódot nem tudom fejből).

Miért lehet ez a hiba?

[ Szerkesztve ]

(#92154) Mikemend


Mikemend
senior tag

Az LG G4-nél van egy tuti feature: a hangerő le gomb kétszeri megnyomására feloldja a képernyőzárást és már lövi is a fotót.
Van-e olyan app, ami a hangerő fel gombot képes ilyen módon átszabni, csak videó rögzítésre? Tehát feloldja a képernyőt és indul is a videofelvétel (akár a gyárival, akár másik appal)?
Tehát mint egy parancsikon paraméterezve... :U

(#92155) bexinho23


bexinho23
őstag

Tudtok ajánlani egy jó "wifi egér" appot? Ami valóban kiforrott, nem probléma ha fizetős...

(#92156) #79335424


#79335424
törölt tag

De mérges lettem a Google -re! Feltöltök egy videófájlt a Drive -om saját részébe, erre kérdés nélkül lebutítja vmi általa streamelhető formátumra. Ki engedte neki, hogy hozzányúljon a fájlomhoz? Én biztosan nem.

[ Szerkesztve ]

(#92157) Skilly


Skilly
aktív tag

Sziasztok!

A parom tabletjen a play-bol vasaroltam neki egy programot az en bankkartyammal. Minden okes, sikerult lebonyolitani a tranzakciot, viszont utana el akartam tavolitani a kartyat a fiokjabol. A google a kovetkezot irta nekem, hogy ha eltavolitom, utana mar nem hasznalhatom tobbet plusz kihatassal lehet a vasarolt termekre!? Most ez mit jelent pontosan? A kartyam nem aktivalhatom mar tobbet semmilyen fiokban, hogy vasaroljak? A termeket amit vettem, azzal mi lenne, nem lehetne hasznalni?

Valaszokat elore is koszonom!

Udv Skilly

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#92158) darvinya


darvinya
titán

Sziasztok

Ajánlanátok kamera app-ot?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#92159) -juc- válasza Skilly (#92157) üzenetére


-juc-
aktív tag

Ha vásárlás után azonnal akarod eltávolítani a kártyát, az szerintem úgy "hathat ki a termékre", hogy amennyiben letörlöd az alkalmazást, mert visszatérítést szeretnél, nem tudják visszaadni a pénzed. Két órás időkorlát van. A helyedben kivárnám, és utána próbálkoznék újra az eltávolítással. (Sőt, regisztrációkor be szoktak foglalni próbaképp kb. 1 dollárt, és azt csak később adják vissza.)
Többször olvastam, hogy ez az ideiglenes kártyaregisztráció egy járható út volt, de szerintem akkor még csak 15 perc volt a visszatérítésre; a "mar nem hasznalhatom tobbe" esetében nem értettél félre valamit?

(#92160) Bozek válasza unravel (#92149) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hosszan nyomj a Tetszik gombra, akkor előjönnek.

(#92161) Core2duo6600 válasza #79335424 (#92151) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Az S4 minin 4.4.2 van

J5 ön 5.1.1 ebbe még nem vettem SD kártyát, így ezt még nem tudtam kipróbálni.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#92162) #79335424 válasza Core2duo6600 (#92161) üzenetére


#79335424
törölt tag

4.4 -től alkalmazza a Google azt a merényletet, hogy csak rendszeralkalmazások írhatnak a külső meghajtókra, illetve felhasználói alkalmazás csak a saját mappájába írhat külső meghajtón. Ezt a korlátozást csak root joggal lehet feloldani.

(#92163) tybsen válasza tybsen (#91936) üzenetére


tybsen
addikt

Anmoney-témában: mivel a fejlesztő 2014 végén abbahagyta a fejlesztést, ezért állítólag a Google levette a play store-ból az alkalmazást.

Az eljárás egyébként eléggé megdöbbentő mert egyrészt persze jogos, hogy ne legyen olyan alkalmazás pláne fizetős amit nem fejlesztenek. De azok akik megvásárolták mint én is 8 € áron azoknak ez elég durva (apk persze elmenthető). Ráadásul ugye ebben az esetben egy olyan alkalmazásról van szó amiben az ember a kiadásait kezeli tehát nonszensz hogy egyik napról a másikra megszüntetik. Írtam a Google nek több visszajelzést de semmi válasz persze.. Azért ez felvet olyan problémákat szerintem hogy fizetek valamiért és semmilyen támogatás nincs hozzá, elég bosszantó dolog. Ráadásul jelenleg nem is találok alternatívát ami azokat a funkciókat nyújtaná akiket az anmoney nyújtott.. És nem egy játékról van szó hanem gyakorlatilag egy olyan alkalmazásról amiben az ember az összes költségét vezeti ugye…

Amazon app store-ban egyébként továbbra is elérhető az alkalmazás pro verziója.

Na mindegy, jelenleg még működik ugye, de valószínűleg hosszútávon kénytelen leszek valami más megoldás után nézni.

Ráadásul azt hiszem 30 naponként ellenőrzésre kerül a licensz, mivel a napokban került levételre az alkalmazás ezért nem tudom hogy mi lesz majd ha lejár a 30 nap?

[ Szerkesztve ]

(#92164) air válasza tybsen (#92163) üzenetére


air
nagyúr

Ez elég kínos, de erről speciel nem a Google tehet.
Nem ők vették le az alkalmazást azért mert már nem fejlesztik, hanem a készítő vetette le.
A Google magától nem vesz le alkalmazásokat azért mert nem fejlesztik. Rengeteg olyan alkalmazás van a Play-en, amit 1-2-3-x éve nem frissítettek.
Szóval szerintem a készítőt kellene betámadni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#92165) F.E.K.. válasza #79335424 (#92162) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Ez így nem teljesen igaz, azok az alkalmazások képesek írni az sd kártyára amelyiket a programozója felkészített rá. Nyilván a rendszer alkalmazások eleve így készülnek, a többi meg az adott app fejlesztőjén múlik...

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#92166) tybsen válasza air (#92164) üzenetére


tybsen
addikt

Na ezt nem tudtam, azt hittem, a Google vette le.. Viszont az fura hogy például az Amazon továbbra is árulja.

Amúgy jaja világos, a fejlesztőnek már többször írtam, semmi reakció. Gondoltam megpróbálom a google-t is elvégre mégis az alkalmazásboltjában vásároltam. Mondjuk azért az nem lenne rossz ha lenne valamilyen ügyfélszolgálat vagy ilyesmi ahol konkrétan rá lehet kérdezni ilyen esetekben dolgokra. Bár alapvetően nincsen szükségem erre, de eléggé rossz érzés hogy az ember vesz valamit és utána gyakolatilag nem tudsz kihez fordulni mert senki nem reagál. Körülbelül felfogható lenne a dolog úgy, hogy bezárt a bolt ahol vettem a terméket, tehát felesleges bárhová is menni reklamálni. Viszont ugye itt a google alkalmazásboltján keresztül vásároltam és valahogy azért szerintem kötelessége lenne legalább reagálni belátható időn belül a több feedback-re amit írtam.

Nagyon kár az alkalmazásért mert egyébként tényleg nagyon nagyon jó összetett.

Ilyenkor mi történik egyébként ezzel a licensz dologgal és a harmincnapos ellenőrzéssel szerinted?

[ Szerkesztve ]

(#92167) #79335424 válasza F.E.K.. (#92165) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én tán nem ezt írtam?

(#92168) F.E.K.. válasza #79335424 (#92167) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Ez a részlet szerintem félreérthető volt a hozzászólásodban:

"illetve felhasználói alkalmazás csak a saját mappájába írhat külső meghajtón. Ezt a korlátozást csak root joggal lehet feloldani."

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#92169) #79335424 válasza F.E.K.. (#92168) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mi ezen a félreérthető? Neki 4.4.x van, az új API viszont csak Lolliban jelent meg. Abban igazad van, hogy ez nem szentírás, mert az én chinafonom root nélkül, gyári állapotában is fittyet hányt erre a korlátozásra. De, neki Samuja van, amin él a korlátozás.

[ Szerkesztve ]

(#92170) F.E.K.. válasza #79335424 (#92169) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Így igaz, csak már anyiszor találkoztam azzal a félreértéssel hogy "a 4.4 _óta_ nem lehet írni az sd kártyára" hogy rászoktam annak hangsúlyozásara hogy az ujabb verziókban már az alkalmazáson múlik.

Tudniillik ez már nincs benne a köztudatban érzésem szerint.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#92171) #79335424 válasza F.E.K.. (#92170) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ohhh, mi minden nincs a köztudatban! Rengeteg olyan merénylete van a Google -nek és hiányossága az Androidnak, amikről az embereknek fogalmuk sincs. Lásd a tegnapi Gdrive -os kifakadásomat!

[ Szerkesztve ]

(#92172) F.E.K.. válasza #79335424 (#92171) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Valóban sok minden, éppen próbálok "precízkedni", hátha megragad pár dolog ;)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#92173) Speeedfire válasza Speeedfire (#92140) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Moonlight Game Streaming volt az, amit én kerestem. Nvidia kártyákkal kompatibilis. Amiket az nvidia szoftvere lát játékokat, azokat telefonról is el lehet érni és indítani. Az app az NVIDIA GameStream szoftverre épül. Egyszerűen lehet telefonra játékot küldeni. :K

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#92174) szimi57 válasza darvinya (#92158) üzenetére


szimi57
őstag

FV-5

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#92175) Skilly válasza -juc- (#92159) üzenetére


Skilly
aktív tag

Szia!

Ma reggel mar jott a nyugta a vasarlasrol, sot sikerult eltavolitani a kartyat is. Bar most is irta, hogy tobbet nem hasznalhatom online, es ezen az eszkozon.

HyperX

(#92176) Dottore válasza #79335424 (#92156) üzenetére


Dottore
addikt

Egyrészt de igen Te, másrészt amit átkonvertál az csak preview, ha letöltöd a videód, ugyanazt kapod vissza amit feltöltöttél.

[ Szerkesztve ]

(#92177) kaciokos válasza Skilly (#92175) üzenetére


kaciokos
őstag

Mivel eltávolítottad a kártyát, szerintem logikus, hogy nem használhatod az adott eszközön, szerintem csak ennyit jelent az üzenet.

(#92178) Bozek válasza tybsen (#92163) üzenetére


Bozek
nagyúr

Elvileg ha le is vették, a saját alkalmazásaid között még megtalálod. Ott van például az iGo SzülinApp, ami 10 napig volt fenn, de még telefoncsere után is fel tudom rakni újból, mert megvan a listában.

(#92179) #79335424 válasza Dottore (#92176) üzenetére


#79335424
törölt tag

Persze. Ha be vagyok jelentkezve. De én linkelni szeretném a barátnőmnek. Feltöltés után a stream opció nem elérhető, meg kell várni az átkonvertálást. Miért is? A KMPlayer tud Gdrive -ból videót streamelni. Ha bejelentkezek a Gdrive pluginján keresztül és kijelölöm a feltöltött, de a Google által még nem konvertált állományt, akkor símán streameli. Akkor miért is kell lebutítani?
Tovább megyek. Konvertálás után, bejelentkezés nélkül a linkre bökve, csak böngészőben nyílik meg. Innen nincs opció normális lejátszónak átadni. De! A videó elindítása után, ha hosszan nyomok a videóra, akkor van megosztási lehetőség. Persze, normális lejátszót itt sem ajánl fel, de a TotalCommandert igen. Az eredmény egy videopreview nevű, szöveges állomány lesz, ami tulképp egy hosszú link. Ezt megnyitom szerkesztésre, vágólapra teszem és innen már hálózati lejátszást tudó lejátszó símán viszi. Persze, az eredmény egy 640x270 -es rettenet. Ha a KMPlayer tudja streamelni az eredeti (.avi) formátumot, akkor a Google miért nem ad erre lehetőséget? Gondolom, említenem sem kell, hogy az eredeti formátumot helyi médiaként, vagy NAS -ról streamelve, sőt, akár webszerverről is bármelyik droidom símán viszi.

[ Szerkesztve ]

(#92180) Dottore válasza #79335424 (#92179) üzenetére


Dottore
addikt

Adattárolási, sávszélesség, jogi, vagy valami hasonló oka van. Gondolom ha a KMPlayer szervereire lennének feltöltve a KMPlayer is meggondolná az eredeti streamet. :)

(#92181) tybsen válasza Bozek (#92178) üzenetére


tybsen
addikt

Köszi. Sajnos a saját alkalmazások között nem szerepel, de még csak a vásárlások (előzmények) között sem szerepel a telefonomon, pedig jelenleg is le van töltve és használom. :( Az egyetlen hely ahol megtaláltam, hogy tényleg fizettem 7,99 €-t, a https://payments.google.com/manage/ oldal volt. de maga az alkalmazás nincs sehol.. annyit csináltam hogy az apk fájlt elraktam magamnak

(#92182) Dikri


Dikri
tag

Tudtok mondani egy olyan appot, amivel számítógépről windows alól pl total commanderrel tudom az androidos gép könyvtárait "matatni"?

Samba droidot találtam eddig egyedül. Ez tök jó, csak 1 alap megosztás ingyenes :(
Szóval valami free kellene, amivel a gyökér könyvtártól tudom nézni az eszközt.

(#92183) WhiteWalker válasza Dikri (#92182) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ES file explorer , majd a távoli gyirs elérés opció. FTP kapcsolatot kreál.

(#92184) Tesztelo.hu válasza Dikri (#92182) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Ezt alapból tudja a Total Commander, nem kell ehhez semmilyen app.
Annyi a trükk, hogy a Total Commander beállításaiban a Display részben bekapcsolod a Show parent dir... beállítást (nem tudom, a magyarban hogy van, de a Display a 2. a listában bal oldalon, ez a beállítás pedig felülről a 4. a jobb oldalon).
Innentől kezdve minden meghajtó györkérmappájában is lesz egy [..] mappa, amivel egy szinttel feljebb ugorhatsz, itt pedig kiválasztható a csatlakoztatott telefon és tudsz rajta matatni is.

Vagy egyszerűen a meghajtó választó betűjeles lenyíló menüből a + -t (Computer/Számítógép) választod, ekkor is látszik a telefon.

(#92185) zoom3s


zoom3s
csendes tag

Üzenetküldő szoftvert keresek régebbi android telefonokra (és esetleg olyat ami emellett fut windows-os PC-n is) amit könnyű beállítani, amihez nem kell facebook/messenger sőt kiváltaná azt és esetleg jelszóval levédhető / törlődik a beszélgetés hogy illetéktelen ne olvashasson vissza bele napokat-heteket ha kezébe kerül egy kis időre a telefon/pc?

(#92186) njnl


njnl
aktív tag

Sziasztok!
Végignyálaztam mindent a fórumban, de konkrét választ nem kaptam a következő kérdésemre:

Adott egy Sony fejegység amin van USB bemenet, de gyárilag csak Iphone kompatibilis. Tehát csatlakozás után felismeri, kiírja, lejátsza, kezeli az IPod/Iphone-on lévő zenéket. Lehetséges e szoftverrel az androidos telóm (Honor 7 - Marshmallow) összehozása vele, vagy ennek hardveres (kábeles) akadálya is van?

[ Szerkesztve ]

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#92187) dlaj válasza Tesztelo.hu (#92184) üzenetére


dlaj
őstag

Jó ötleteket adtál. :R
Én eddig ezt így oldottam meg. Most is van telepítve a plugin, működik, és működik a te megoldásod is. Ezek szerint nem is kell ez a plugin, mert alapból is kezeli a TC az androidos telefonokat/tableteket?

(#92188) #79335424 válasza Dottore (#92180) üzenetére


#79335424
törölt tag

Gondold végig és rájössz, hogy ezek közül egyik sem áll meg! Az adat ugyanúgy ott van, tehát a jogi része változatlan, a fájlméret nem csökken, streamelni meg eredetiben is lehetne, tehát a sávszélesség sem lehet probléma.

[ Szerkesztve ]

(#92189) #61600768 válasza njnl (#92186) üzenetére


#61600768
törölt tag

Ezt találtam hátha..

[link1]

[link2]

[ Szerkesztve ]

(#92190) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Szeretném valahogy a hívásokat PC-re irányítani, mert kevés a térerő a házban és kicsit kényelmetlen a szekrény tetején telefonálni... :DDD

Root van. És cm10.1 csücsül a telón.

Ti hogy oldanátok meg?

SIP-en gondolkoztam, de nem sikerült megcsinálni.

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#92191) air válasza Mr Dini (#92190) üzenetére


air
nagyúr

Miért PC-re?
Miért nem veszel a Bluetooth headsetet?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#92192) bexinho23


bexinho23
őstag

Valaki tud ajanlani jo lepesszamlalo appot?

(#92193) Juditta_56


Juditta_56
aktív tag

Sziasztok!

Elég [régen] már volt szó erről az [appról], én nagyon szerettem, de aztán a régi telón nem működött, és feladtam. Most az újra is felraktam, és részben [twine] fórumtárs útmutatása alapján átírtam a Bankok kezelése menüben a saját bankom üzenetszűrőjét, és most műxik! :C Ezúton is köszönet twine-nak! :R

A lényeg, hogy új üzenetszűrőt kell létrehozni, mert az eredeti elé minden mentésnél berak a progi egy # jelet. :F

Javaslom mindenkinek, aki sms visszaigazolással bankol! Az sms előkotrása+másolás/megjegyzés helyett egy felugró ablakban megjelenik a kód, amit rákoppintással vagy rázással lehet másolni, ezután csak be kell illeszteni az adott helyre a bank felületén. Az app ugyan nem frissült 2013 júniusa óta, de nem is kell, mert teszi a dolgát rendesen. :K

Sajnos, akinek nem volt meg, valószínűleg nem fogja megtalálni - kijelentkezve nekem sem sikerült. :(

[ Szerkesztve ]

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#92194) VIBO


VIBO
őstag

Hali

Van olyan app amivel le tudok egyszerre tolteni youtube listat mp3ba?
ha nincs akkor mit ajanlotok ilyen celra?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#92195) csejani


csejani
csendes tag

Sziasztok! Tudna nekem valaki ajánlani egy olyan appot ami arra lenne képes hogy a napom folyamán rögzítse gps alapján a pontos címet ahol éppen vagyok ha utasítást adok neki rá? Útnyílvántartás elkészítéséhez lenne rá szükségem.

(#92196) bdani94


bdani94
tag

sziaasztok!

Akadt egy kis prolémám a biztonsági mentésem visszaállitásával..heliumal csináltam de sajnos a visszaállitás nem megy olyan egyszerüen.. letöltöttem nagyon sok verziót de egyik sem látja a mentéseimet. van valami módja hogy sikerüljön visszaállitanom mindent?

Kütyük: Matebook d15 Samsung Galaxy S23 Galaxy Tab S8

(#92197) bexinho23 válasza bexinho23 (#92192) üzenetére


bexinho23
őstag

Illetve olyan appot is keresek, amivel tukrozni tudom a mobil kepet pcre.

(#92198) Mr Dini válasza air (#92191) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Mindenképp szeretnék PC-s megoldást. Headsetem van, de nem szeretem.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#92199) csipuka válasza csejani (#92195) üzenetére


csipuka
senior tag

A google-nak van location history-ja. Sassantsd meg, hogy neked igy hasznalhato-e.

(#92200) njnl válasza #61600768 (#92189) üzenetére


njnl
aktív tag

Köszi, próbálkozom velük, sajna kell csinálni egy speckó kábelt is hozzá.

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.