Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92501) lacuska74


lacuska74
tag

Nem megy a play áruház és a google drive-om .Táblagépen és telefonon sem.
A baj az, hogy csak az otthoni hálozatra csatlakozva nem működik, mobilnettel vagy másik routerre csatlakozva tökéletesen megy.Az internetezéssel letöltéssel nincs semmi problémám, maximumon hasít minden.Csak a play áruház és a drive nem megy.

(routert már áramtalanítottam, de nem segített)
Valakinek van valami ötlete esetleg?

(#92502) w.miki válasza aprokaroka87 (#92498) üzenetére


w.miki
veterán

Esetleg más alternatíva rádió adás felvételére?
Tuneint én nem tudtam konfigurálni, pl. az SD kártyát kijelölni célnak, és mp3 formátumban mentést.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#92503) Bozek válasza zebede (#92405) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kipróbáltam, de én még mindig nem tudok kibékülni azzal, hogy bizonyos ID3 Tag-ek esetében kínai karakterek jelennek meg. Persze, valószínűleg magában a Tag-ben van a hiba, de a PowerAMP kiírja így is.

Pl.: Kabaréban van egy szám, az előadó Ürmös Zsolt, a cím meg Nyitó. Itt aztán végképp minden kínai lett.

(#92504) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Olyan hívásrögzítő alkalmazást keresek, ami voip hívásokat is rögzít. Messenger, viber, stb. Tudtok ilyet?

(#92505) #79335424 válasza icemad (#92504) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem nincs ilyen. Amikor a Viber -t használod, akkor más külsős alkalmazás nem kaphatja meg a mikrofont (a GSM hívás teljesen más szitu, mert annak a hangja nem a média csatornán megy). VOIP hívásokat úgy lehet rögzíteni, ha maga a VOIP kliensalkalmazás tudja ezt a funkciót (pl. Groundwire). De, a Whatsapp, Skype, Viber saját klienst használ, ami nem a szabványos, 5060 -as SIP porton kommunikál. Talán valami külső hardverrel ( pl. bluetooth, vagy jack kimenetről) lehetne rögzíteni.

(#92506) aprokaroka87 válasza w.miki (#92502) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát nem tudok róla,mert ha jól tudom akkor a netes rádió adások drm védettek

(#92507) #79335424 válasza #79335424 (#92505) üzenetére


#79335424
törölt tag

Update:
Lehet, hogy mégis van rá megoldás. Legalábbis a Google szerint, de konkrét, letölthető alkalmazást még nem találtam. Van valami Real Call Recorder, amit eltávolítottak a Play -ről. Hááát...

(#92508) #61600768 válasza #79335424 (#92507) üzenetére


#61600768
törölt tag

Ez lett törölve playről real call recorder v12.5

.. és most ilyen néven van fent snap call recorder v1.3

(#92509) Jakuu


Jakuu
őstag

Van valami root nelkuli reklamblokkolo?

(#92510) aprokaroka87 válasza Jakuu (#92509) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

pl adguard
böngészőkre meg pl maxthon,vagy adblock browser

(#92511) Fall-N válasza Bozek (#92503) üzenetére


Fall-N
veterán

Én megvettem először a PowerAMP-ot, a Shuttle+-t és a GoneMAD-et. Shuttle+ jó lenne csak nem működik az EQ az S4-en. GMMP pedig nagyon jó, személyre szabható részletesen és jó az EQ is.

Ez a JetAudio nekem sem szimpatikus az IAP-vel. Főleg, hogy parasztvakítás lehet a plusz két fizetős addon. Ha a telefon SoC-jében nem jó minőségű a hangchip akkor a Bongiovi sem tud csodát tenni. Árban hasonlóak a GMMP-vel és a PowerAMP-pal.

PowerAMP nekem már kissé avítt de majd a 3.0-ás verzió még segíthet rajta. Remélem majd az online license check is kikerül belőle.

@Jakuu: Nálam a Firefox (stabil) + AdBlock- + uBlock kiegészítő a nyerő. Mostani FF verzió fürgébb.

[ Szerkesztve ]

(#92512) dokee78


dokee78
félisten

Feltelepítettem ezt a Wake On Lan alkalmazást,de csak,ha egy hálózaton vagyok,azaz teló WIfin van,akkor ébreszti a gépet fel.
Valamit a Routeren kell állítani,hogy mobilnetről is tudjam indítani?

Mert keresésnél kidobta a Wifi IP-jét is,de arra hiába nyomok nem csinál semmit.

(#92513) #79335424 válasza dokee78 (#92512) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha jól tudom, akkor a 7 -es és a 9 -es portot kell forwardolnod a router -ben. Plusz, ha dinamikus IP -t ad a szolgáltatód, akkor regelned kell egy olyan DynDNS szerverre, amit a routered támogat. De, először azt kell kiderítened, hogy a szolgáltatód nem -e NAT -ol. Mert ha igen, akkor nuku kívűlről elérés.

(#92514) Bozek válasza dokee78 (#92512) üzenetére


Bozek
nagyúr

Cikk: [link]
Topic: [link]

Amúgy igen, Somatom jól írja, kell hozzá portot nyitni. Bár a mondatban az "és" rosszul szerepel, mert oda a "vagy" illene. A 7-es vagy a 9-es portot kell nyitni. Plusz ugye a DynDNS (vagy más szolgáltató).

[ Szerkesztve ]

(#92515) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Android.developer.com oldal operaminiben másnál is ezt irja ki?

403. That’s an error.
Your client does not have permission to get URL
/ from this server. (Client IP address: 82.145.219.9)
We're sorry, but this service is not available in your country. That’s all we know.

most akkor az operamini szervere nem engedi át,tehát abban az országban nem elérhető?
más böngészőben oké minden

(#92516) Acef


Acef
addikt

Hi!
Törölt képek helyreállítása

Telefon / DCIM (fényképező) mappából törölt képek visszaállításra van valamilyen megoldás, vagy reménytelen?

(#92517) #79335424 válasza Bozek (#92514) üzenetére


#79335424
törölt tag

:R

Azt hozzáteszem, hogy nálam hiába van minden jól beállítva, mégsem működik. Valószínűleg, valami Tomato -ármány lehet. A router menüjében van WOL opció és az símán ébreszt. A router admin -t meg elérem kívűlről. Nekem ennyi elég.

[ Szerkesztve ]

(#92518) kispe82


kispe82
tag

Tud valaki olyan sakk appot amiben egy barát ellen tudok játszani? Pl rákeresek a nevére és ha online van akkor ki tudom hívni játszani vagy ilyesmi.

(#92519) Bozek válasza Acef (#92516) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha van root, akkor DiskDigger. Ha nincs, akkor is lehet vele tenni egy próbát, de úgy a leírás szerint csak a cache-ben és a thumbnail-ek között keres, ami nem túl hatékony.

(#92518) kispe82: Erre tessék.

[ Szerkesztve ]

(#92520) zebede válasza Bozek (#92503) üzenetére


zebede
őstag

Biztos hogy a TAG hibás.
Én még nem találkoztam ilyen karakter hibával, sem a Poweramp-nél, sem a JetAudio-ban.

De abban azért megegyezhetünk hogy a JetAudioban a hangzás javítók kipróbálhatók vásárlás előtt?
Csak mert végül is erről szólt a hozzászólás, amire reagáltál, nem arról hogy melyik jobb, vagy melyik kezeli jobban a Tag-eket. :)

És szerintem az is tisztán hallható, hogy sokat javítanak a hanzáson, nem parasztvakítás ahogy a kolléga itt fentebb megjegyezte.

[ Szerkesztve ]

(#92521) DS39


DS39
nagyúr

keresek egy olyan böngészőt, ami:
- gyors (relatív)
- szöveget tördeli nagyításkor
- tudja a tényleges teljes képernyős módot
- blokkolhatók vele az idegesítő (vírussal ijesztgetős, stb) reklámok

próbáltam több félét már, Chrome gyors, de a többit nem tudja, Opera már lassabb de tördeli a szöveget, Firefox lassú, viszont van hozzá adblock lehetőség, és kiegészítő révén még tördeli is a szöveget, bár nem hibátlanul.

ezért elkezdtem alternatív, kvázi noname böngészők között nézelődni, és most az APUS Browser-t használom.
ez gyors, blokkol reklámot, full screent is tud, de nincs mód szöveg tördelésre.

szóval tudtok olyat mondani ami a fenti 4 kritériumnak megfelel?

(#92522) 1egaly válasza DS39 (#92521) üzenetére


1egaly
aktív tag

Ezt használom:boat browser,nekem bejött!

(#92523) #79335424 válasza DS39 (#92521) üzenetére


#79335424
törölt tag

Próbáld ki a Dophin -t! Nagyítás/tördelésben sztem a legjobb (pl. egyujjas nagyítás is van). Van egy saját adblockere, amit a Dolphin oldaláról lehet letölteni. Azt nem tudom, hogy mennyire hatékony, mert egyáltalán nem használok adblocker -t.

[ Szerkesztve ]

(#92524) Acef válasza Bozek (#92519) üzenetére


Acef
addikt

Köszi, közben én is megtaláltam.
Tehát Törölt képek helyreállítása

Play / DiskDigger photo recovery
Ez root nélkül is működik, de így csak a miniatűrökben és a gyorsítótárban keres.
- Ha a készülék nem gyökerezik, az alkalmazás elvégzi a "korlátozott" átvizsgálja a törölt képeket keres a gyorsítótár és a miniatűrök.
- Ha a készülék gyökerezik, az alkalmazás megkeresi az összes készülék memóriájában nyomát fotók, valamint videók!

Esetleg

PC-re telepítve / Lab.Fone Android
- Coolmuster Lab.Fone az Android, a legreprezentatívabb adat visszaszerzés szoftver az Android, lehetővé teszi, hogy visszaszerezze az elveszett vagy törölt fájlokat Android telefon belső memóriakártya és a külső SD kártya. Segítségével meg, elveszíti értékes adatok Android készülék már nem egy valós probléma. By the way, ha egy felhasználó az Android 4.2.2 vagy újabb, vagy nem ismeri, vagy talál az adatok felhasználásával Lab.Fone az Android

(#92525) DS39 válasza #79335424 (#92523) üzenetére


DS39
nagyúr

és 1egaly :

köszi, kipróbálom ezeket. :)

(#92526) Bozek válasza zebede (#92520) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, kipróbálhatóak. Mondjuk azért az, hogy "sokat javítanak a hangzáson" költői túlzás. A Crystalizer szerintem értelmetlen, és engem nem fogott meg a AM3D sem. Ha a zene csak sztereo, akkor az ál-3D sem lesz túl jó... A Bongiovi DPS hasznos lenne, csak nem igazán találtam olyan beállítást, ami egészében javítaná a zenehallgatási élményt.

Persze az is fontos, hogy mivel hallgatod, szóval mindenki döntse el maga, hogy jó-e neki vagy sem.

(#92527) zebede válasza Bozek (#92526) üzenetére


zebede
őstag

A Crystalizert én sem vettem meg az AM3D régebben volt nekem hasznos az akkori fülesemnek kellett egy kis plussz basszus.
De mióta Piston 3 fülesem van és megjelent a Bongiovi DPS, csak ezt használom. Én találtam a pistonhoz való beállítást és nagyon sokat javít a hangzáson :)
Abban van valami hogy nem mindegy mivel hallgatod, de ez minden lejátszónál így van.

[ Szerkesztve ]

(#92528) SharpSA válasza DS39 (#92521) üzenetére


SharpSA
veterán

Operát használtam eddig, laptopon meg mindig a Firefoxot. Chrome nem biztonságos, a mostani legutóbbi hacker versenyen pillanatok alatt elbukott. Na nem is ez a lényeg, hanem hogy tegnap ránéztem újra a Firefoxra a mobilon. Addig is telepítve volt, de hiányzott a szöveg tördelés, ami kell normál, azaz nem mobilos oldalak esetén. Tegnap megtaláltam a Fit to width kiegészítőt, ami mellé még felraktam a pc-n jól megszokott Scroll to top mobile-t. Így egész jól használható számomra. Reklámokkal még nem foglalkoztam, egyszerűen észre sem veszem, mert nem érdekelnek, de majd erre is keresek valamit (uBlock Origin). PC-n még jó kiegészítő nekem a NoScript.

[ Szerkesztve ]

(#92529) S.J.


S.J.
tag

sziasztok! ios programot lehet telepíteni andoridra valamilyen emulátorral?

(#92530) aprokaroka87 válasza S.J. (#92529) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát ő nem
ha lehetne az Apple már falba verné a fejét kinjában

(#92531) Bozek válasza zebede (#92527) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én Z5 Compact-on hallgatok zenét egy Sennheiser CX 2.00 G-vel. A Sony-ban amúgy is vannak hangzásjavító cuccok, szóval számomra kevésbé fontos a programokba beépített. EQ-t se használok, mert megfelel minden alapon.

(#92532) w.miki válasza aprokaroka87 (#92506) üzenetére


w.miki
veterán

Találtam programot, amivel rádió adások felvehetők!
Internet Radio Recorder Pro
Ráadásul MP3 formátumba is!
Sőt, SD kártyára is tud menteni! .... elvileg... mert hiába állítom be mentési könyvtárnak, hogy /storage/external_SD/felvetel, nem ment oda, sőt, akkor sehova sem ment :(

Mi lehet a baj?
LG Spirit, Android 5.0.1

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#92533) Bozek válasza w.miki (#92532) üzenetére


Bozek
nagyúr

Gondolom nincs hozzáférése az SD kártyához. Lollipop-tól fogva már kell kérnie engedélyt, ha ezt nem teszi meg, akkor nem is fog hozzáférni.

Ugyanígy vagyok a Moon+ Reader-el is, ott a belső tárhelyre kellett raknom a könyveimet, mert nem hozta be például a borítókat (azt egy külön mappában tárolja a könyveket tartalmazó mappán belül).

(#92534) w.miki válasza Bozek (#92533) üzenetére


w.miki
veterán

hogyan tudnék neki engedélyt adni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#92535) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Urak. Egy gyors kérdésem lenne. Jetaudio progival hallgatok zenét és arra lettem figyelmes hogy újra indítás után mindig kiürül az elmentett lejátszó listám...
Mi lehet ennek az oka? Ugyanigy elfelejti a p8 lite a boritokat ami a zarolasi kepernyonel hasznalok. Pontosan nem tudom ennek a proginak mi neve, remelem érthető amiről gagyaraszok :B
Elore is koszi a tippeket.
Jah a jetaudioban megvettem a reklam eltvolito plugint es valami ui plugint is :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#92536) Bozek válasza w.miki (#92534) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha a program nem kér magától, akkor csak rootolt telefon esetében van megoldás.

(#92537) w.miki válasza Bozek (#92536) üzenetére


w.miki
veterán

és mi az? :B
Megpróbáltam a platform.xml-t szerkeszteni, de azóta minden Play szolgáltatás leáll :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#92538) Bozek válasza w.miki (#92537) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én a FolderMount-ot használtam, első indításkor beszól, hogy nincs hozzáférése az SD kártyához, patchelje-e a rendszert. Rányomtam az igenre, újraindult a telefon és működött minden program.

Esetleg meg lehet próbálni az SDFix-et, de ezt csak 4.4 alatt néztem.

(#92539) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Play Store beállitásai közt mi az hogy Gmailes útvonal...?
Annak nem a Google play services-ben lenne a helye?

(#92540) Narxis válasza Bozek (#92538) üzenetére


Narxis
nagyúr

SDfix 5.0.2-nél is működik, én használtam.

Thanos was right.

(#92541) dokee78 válasza Bozek (#92514) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi,hát ez nem tűnik túl egyszerűnek.

Somatom Köszi!
Digim van passz,hogy NAT-ol-e.

(#92542) darvinya


darvinya
titán

Tudtok olyan zene lejátszót, amin tényleg id tag alapján listáz?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#92543) tordaitibi válasza BlackPriest (#92465) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Rendszeralkalmazast pl az ''Eltavolitas'' nevu magyar appal 'olunk' le,
ezzrl galiba eseten vissza is lehet allitani, mint pl. most nalad.
A tarhelye az mindenkepp kene.
Vissza kene tenned a gyari naptart, Melletenni! egy masikat, es igy azt alapertelmezettkent hasznalni.
Tuti jo lesz, hasonlatkepp, ha 'leolod' :-) a gyari tarcsazot, a benne levo kernel es keszulekspecifikus adathalmazzal egyutt, akkor utana feltehetsz 25 dialaer appot, az eletbe nem tudsz telefonalni.
Mivel azok mind a gyarit hivjak meg.

(#92544) Bozek válasza Narxis (#92540) üzenetére


Bozek
nagyúr

Köszi! Ezt megjegyzem magamnak, hátha később szükség lesz erre az információra. 5.0.2-re már egyből felraktam a FolderMount-ot, az meg patchelte a rendszert saját magának, szóval nem volt másra szükségem.

(#92545) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

van itt olyan aki ért a secure settings app action/device settings részéhez?

(#92546) #79335424 válasza aprokaroka87 (#92545) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mit kell ahhoz érteni? Ott vannak az opciók és a kapcsolási lehetőségek.

(#92547) aprokaroka87 válasza #79335424 (#92546) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát ott vannak olyanok amikről fogalmam sincs mi lehet

pl ez mi?
a global résznél van ott

upload_apk_enabled

két értéke lehet 0 és1

aztán ott van olyan is ami pl nincs ott a beállitások menűben

pl valami "data_usage_lockscreen_sim2"

(#92548) #79335424 válasza aprokaroka87 (#92547) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ja, hogy a telód összes beállítási lehetőségét szeretnéd megérteni? Guglizz!

(#92549) Jarod1


Jarod1
addikt

na ne baxatok Barca lehet még ki is kap?

(#92550) Narxis válasza Jarod1 (#92549) üzenetére


Narxis
nagyúr

Csak nem.

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.