Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92701) tonyrulez válasza tonyrulez (#92697) üzenetére


tonyrulez
őstag

Fogalmam sincs mi a fene folyik itt. TBP Nandroid backupot sem nyitja meg, Apkextractor megjeleníti Nandroid mentést, de nem tudja kilistázni az alkalmazásokat. Most komolyan csináltam 2 különböző olvashatatlan mentést, vagy én bénázok valamit?

4 8 15 16 23 42

(#92702) tordaitibi válasza aprokaroka87 (#92680) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Playstore
Disk Usage
Viualisan es szamokka is kiir mindent,

[ Szerkesztve ]

(#92703) Fall-N válasza #61600768 (#92692) üzenetére


Fall-N
veterán

De tényleg tudja (legalábbis Nova launcherrel), megvettem annó akcióban és azt használom most is. A feloldó kulcs tényleg 30-at mutat, de a Today maga nem.

@batai15: Amúgy Nova + ikon pakk és bármelyik naptár ikon úgy mutatja. Általában fizetős pakkok tudják. Pl. Glim, Iride UI stb.

[ Szerkesztve ]

(#92704) batai15 válasza Fall-N (#92703) üzenetére


batai15
félisten

igen, közbe énis rá találtam erre, dynamic ikonként szerepel a jobb packokban, el leszek ezzel akkor, amíg le nem akciózzák a todayt.
Mondjuk a google féle calendar helyett ha ajánlottok valamit ami esetleg ingyenes azt meg köszönöm!

(#92705) Fall-N válasza batai15 (#92704) üzenetére


Fall-N
veterán

Hát talán a Sunrise jó, ami ingyenes. Nekem is a Today a befutó.

(#92706) zeon.hu válasza #61600768 (#92699) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Legfrissebb verzió.
Azt tudom, hogy semmi nem kell hozzá, nálam mutatja az osztott képernyőt minden egyéb nélkül.

#?*@&!

(#92707) Bozek válasza batai15 (#92700) üzenetére


Bozek
nagyúr

Régebben még MP3-at se tudtak lejátszani a telefonok. Ha ilyen kérdés jön, hogy melyik zenelejátszót használja valaki, akkor arra is az a válaszod, hogy "de hát azt nem tudja a telefon"?

Most már tudja a Cardboard-ot a YT, innentől fogva teljesen lényegtelen, hogy mi volt régebben.

(#92708) batai15 válasza Bozek (#92707) üzenetére


batai15
félisten

Mondjuk nem egy és ugyanaz az a kettő...
De nagyon jó példa is lehetne akár.

(#92709) Bozek válasza batai15 (#92708) üzenetére


Bozek
nagyúr

Miért nem ugyanaz? Ha valamit a múltban nem tudott a YT alkalmazás, akkor azt most se tudja a te leírásod szerint. Ha valaki megcáfolja a szavaidat, akkor jössz a "régebben nem működöt"-tel és az "Ezt illene tudni kedves"-el. Hozzáteszem, neked illene tudnod, hogy most már megy a Cardboard YT-vel is. Ha nem tudod, akkor vagy nézz utána, vagy ne válaszolj a kérdésre.

(#92710) batai15 válasza Bozek (#92709) üzenetére


batai15
félisten

Szerintem meg ne pedálozz a témán ennyit, engem nem igazán érdekel, csak kopik a billentyűzeted.

[ Szerkesztve ]

(#92711) Narxis


Narxis
nagyúr

Ejnye skacok. :D

Amúgy találtam egy jó kis böngészőt ha valakit érdekel: Lightning Web Browser

Most jött új verzió, még play-re nincs kirakva azért próbáltam ki újra, legutóbb a 3.x verziót használtam. Elvileg tud szövegtördelést mint az UC csak sokkal kevesebb helyet foglal és mentes a felesleges sallangoktól. A fizetős verzió korlátlan tab-ot használhat és adblockja is van. Kíváncsi vagyok másnak is bejön-e, a szövegtördelés miatt használok csak UC-t, most egy darabig ezt fogom használni, remélem végleg lecserélhetem.

Thanos was right.

(#92712) zebede válasza Narxis (#92711) üzenetére


zebede
őstag

Sajnos nálam nem megy vele a szövegtördelés. (Igen be van kapcsolva :) )

Marad az UC.

(#92713) #61600768 válasza zebede (#92712) üzenetére


#61600768
törölt tag

Sose működött benne se a régiekben se az újban. Sebességben pedig nem rossz.

(#92714) zebede válasza #61600768 (#92713) üzenetére


zebede
őstag

Igaz, meg van benne egy ujjas nagyítás, ami az UC-ból nagyon hiányzik nekem.

Viszont végig kell görgetni az egész oldalt nincs olyan csúszka mint az UC-ban amivel rá lehet gyorsítani a görgetésre, meg a szövegtördelés hiánya el is dönti a kérdést, nálam.

(#92715) Becur


Becur
újonc

Sziasztok! Alkalmazáskezelőben szemet szúrt egy bizonyos Remote mgnt nevezetű app amiről azt sem tudom hogy ki fia-borja. Vajon mi lehet ez ? Azért is nyugtalanít kicsit, mert szinte mindenhez hozzáfér engedélyek szerint, gúgliban semmi infót nem találtam róla. Ja igen, egy Samu Galaxy A3-ról lenne szó.

(#92716) darvinya válasza Becur (#92715) üzenetére


darvinya
titán

WiFi-s távirányító Samsung okos tv-hez.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#92717) Becur válasza darvinya (#92716) üzenetére


Becur
újonc

Erre gondoltam én is, csak az a furcsa hogy önmagában megnyitni nem lehet, szóval menüben nincs jelen, csak alkalmazáskezelőben.

(#92718) darvinya válasza Becur (#92717) üzenetére


darvinya
titán

Ez csak csatlakozáskor jön elő.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#92719) Fall-N válasza Narxis (#92711) üzenetére


Fall-N
veterán

Hányszor ajánlottam már itt. ☺ Én is megvettem a +-t, tényleg jó, csak a szöveg tördelés tényleg nem működik.

(#92720) Narxis válasza Fall-N (#92719) üzenetére


Narxis
nagyúr

Hmm, akkor meg kéne kérdezni a fejlesztőt, hogy miért nem működik, amúgy van olvasó mód is ami hasonló célra jó.

Thanos was right.

(#92721) Juditta_56 válasza Juditta_56 (#92496) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Ha valakit érdekel, rájöttem :C : Az L Launcherben azoknál az ikonoknál van kis piros pötty, aminek a képét megváltoztattam. :W

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#92722) #61600768 válasza Fall-N (#92719) üzenetére


#61600768
törölt tag

Ma kijött a 4.3.1-es, sortördelés továbbra sem működik.

(#92723) Becur válasza darvinya (#92718) üzenetére


Becur
újonc

Oké, köszi a tippet. Csak azért szúrja a szemem, mivel se playről, se máshonnan nem lehet letölteni. Kicsit érdekes mivel a letöltött appok közt vettem észre, és az ikonja a cuccnak az Alcatel-Lucent logoja... Tv-hez távirányító app meg van gyári a samunak amit playről le lehet húzni. :D

(#92724) darvinya válasza Becur (#92723) üzenetére


darvinya
titán

De minek letölteni, ha Samu a telo és egyből rárakható extrákkal.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#92725) tb83 válasza air (#92693) üzenetére


tb83
tag

Köszi a választ! Mit jelent az, hogy "Ha jól van beállítva az Exchange fiók"? Hol tudom "jól" beállítani és mit kell "jól" beállítanom?

A fiókok között ott van az Outlook, de csak a címtár szinkronizálását lehet bepipálni, más nincs is ott. Az Office is ott van a listában, de abban nincs semmi. Magában az alkalmazásban is kerestem, de nem találtam. Ha próbálok hozzáadni új Office fiókot, azt írja ki, hogy nyissak meg egy Excel-t, Word-öt stb-t, de ha megnyitom, akkor csak belelép, hiába vagyok bejelentkezve az Excelben, nem történik semmi. Az Outlookban az alapértelmezett alkalmazás a naptárhoz a "Calendar", de ott is csak az az egyetlen lehetőség. Az viszont a google naptárat nem mutatja... :( :F

(#92726) Narxis válasza #61600768 (#92722) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ezt 11 hónappal ezelőtt írta redditen a sortördelés problémára:

Sadly, it isn't that reliable, but it does work on many websites in my testing. It's a hack using JavaScript, so it's the best we can do at this point in time. I'm going to play around with some settings more to see if I can get it working more consistently.

Tehát tud róla de mégse olyan jó mint UC-ben. :(

Thanos was right.

(#92727) Karcub


Karcub
senior tag

A chrome könyvjelzőit át tudom vinni a gyári böngészőbe?

(#92728) csadi0011 válasza Karcub (#92727) üzenetére


csadi0011
őstag

Milyen készüléked van? Nekem az eddigi gyári böngészőim letöltötték a google fiókomban elmentett könyvjelzőket.

(#92729) Karcub válasza csadi0011 (#92728) üzenetére


Karcub
senior tag

Lg g2 mini.
Google fiók nélkűl van megoldás? Az jobban érdekelne.

(#92730) beg válasza Karcub (#92729) üzenetére


beg
veterán

Fiók nélkül sehogy.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#92731) csadi0011 válasza Karcub (#92729) üzenetére


csadi0011
őstag

Gyári böngészők szerintem nem tartalmaznak importálás funkciót, szóval a leggyorsabb maximum az lenne, hogy exportálod chrome-ból, (egy html fájlba kapod meg, mindegyik hivatkozás lesz) rámész az oldalakra és könyvjelzőhöz adod egyenként.

(#92732) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Próbálnám frissíteni a Rovio-s játékokat, de szinte mind elszáll 963-as hibával.. Most pl. az Angry Birds Go-t. De, ha eltávolítom, és feltenném újra, akkor is ugyan ez a hiba. Másnál is tapasztalható hasonló?

Áruház adatait töröltem, nem segített.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#92733) #61600768 válasza hackeeeee (#92732) üzenetére


#61600768
törölt tag

Van külső sd kártya a telóban?

(#92734) DS39 válasza Narxis (#92726) üzenetére


DS39
nagyúr

Ebből a szempontból az Opera a legjobb.
Kár hogy abban nincs fullscreen.

Amúgy a Google a Chrome-t miért nem okosítja ki? Szöveg tördelés, és fullscreen kéne és nem is kellene más böngésző.

(#92735) beg válasza DS39 (#92734) üzenetére


beg
veterán

Amíg azt a feladatot nem tudják megoldani benne, hogy a könyvjelzők sorrendjét változtatni lehessen, addig szerintem a többi is kósza álom.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#92736) tybsen


tybsen
addikt

Már másodjára fordul elő, hogy rezeg és hanggal is jelez a telefonom, mintha jönne egy értesítés, de az értesítési sávban nincs semmi. Tapasztalt valaki már hasonlót? Ki lehet deríteni, hogy mi ez? (Nexus 6). A páromnak is volt már ilyen (Moto G2), én a viberre gyanakszom, bár a rezgés ki van kapcsolva.. Nem értem. Olyan alkalmazást találtam ami rögzíti az összes értesítést, esetleg ez megoldás lehet?

[ Szerkesztve ]

(#92737) aprokaroka87 válasza DS39 (#92734) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

az opera böngészőben nincs teljes képernyő?
az operaminiben pl van

(#92738) DS39 válasza aprokaroka87 (#92737) üzenetére


DS39
nagyúr

A rendes Opera browserben nincs.
De ha te tudod hol kell bekapcsolni, megköszönném.

(#92739) aprokaroka87 válasza DS39 (#92738) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

én nem használom
de ha belépsz a beállitásaiba,abban nincs ott eldugva valahol hogy "teljes képernyő" ?

(#92740) kidnou válasza aprokaroka87 (#92739) üzenetére


kidnou
senior tag

Nincs, kivettèk belőle. A miniből pedig a sortördelès tűnt el...

(#92741) hackeeeee válasza #61600768 (#92733) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Van, de mas alkalmazás települ, frissül, csak ezek nem. Plusz nincsenek athelyezve kártyára.

Véleményem szubjektív...

(#92742) #61600768 válasza hackeeeee (#92741) üzenetére


#61600768
törölt tag

Egy másik topikban ennél a hibakódnál pont ez volt a probléma. Át kell másolni sdről telóra aztán sdét eltávolítani, appokat frissíteni végül visszamásolta

(#92743) Fall-N válasza #61600768 (#92742) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem az a probléma. Nálam is csinálja a Play pedig én semmit sem teszek SD-re! A Thumb Drift fel sem települ nekem, a Failing Brake játék meg nem frissül. Barátnőm telefonján dettó ugyanez.

Valószínű Google javít majd rajta.

[ Szerkesztve ]

(#92744) aprokaroka87 válasza hackeeeee (#92732) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

a letöltést sem kezdi el?
vagy a telepités nem megy?

(#92745) Melack válasza hackeeeee (#92732) üzenetére


Melack
veterán

Angela detto, OTP Szép-kártya egyenleg app szintúgy. Már pár napja. Letöltéskezelő is pucolva. De a Mega app meg a Google pár appja simán frissült :/

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#92746) aprokaroka87 válasza Melack (#92745) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

otp szépkártya nálam szépen lejött

valószinű hogy megint valami zűr van a szerverek körül vagy nem tudom

(#92747) kisspall válasza kidnou (#92740) üzenetére


kisspall
aktív tag

Opera Miniben a sortördelés csak az Extrém módú adatcsökkentés esetén működik. De működik és nem is rosszul.

(#92748) -juc-


-juc-
aktív tag

A PixelPhone mai frissítésével új jogosultságokat kér, emiatt jobban megnéztem, és a fejlesztő is változott. A korábbi orosz(ok) helyett kínai(ak) van(nak). Nem vészkakukk akarok lenni, de sajnos nincs jó előérzetem... :(

(#92749) aprokaroka87 válasza kisspall (#92747) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát én abban vagyok,de a legfrisebb verzióban nem tudja,hiába van bekapcsolva a "szöveg tördelése" opció

[ Szerkesztve ]

(#92750) kisspall válasza aprokaroka87 (#92749) üzenetére


kisspall
aktív tag

Hm, érdekes, mert kikapcsoltam, de nekem meg így is tördel. Felbontás-függő lehet a viselkedése, megnézem a tableten is.
Vagy: nem ugyanazt értjük tördelés alatt. Ha ránagyítok, nem tördeli újra(mint az UC például), de ha nagy betűméretet állítok be, akkor annak megfelelően szabja újra az oldalt. Szóval, csak görgetni kell.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.