Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93701) zeon.hu válasza Edi77 (#93700) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Tényleg, srry, kevés volt az alvás :)

#?*@&!

(#93702) aprokaroka87 válasza kaciokos (#93694) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ugyanez mükődik pl superbeam vagy shareit esetén is

(#93703) beg válasza aprokaroka87 (#93702) üzenetére


beg
veterán

Míg a kolléga által javasolt technológia mindegyik mai telefonban megtalálható, az utóbbi gyárilag csak bizonyos készülékeken.
Ha meg egy share it apk-t kell telepedni, akkor 22-es csapdája.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93704) air válasza beg (#93703) üzenetére


air
nagyúr

Viszont felsorolhatott volna még egy pár hasonló alkalmazást, melyek egyike sincs telepítve alapból a készülékeken, így nem lennének használhatók. De legalább megint ugrott egyet a hsz. számláló. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#93705) aprokaroka87 válasza air (#93704) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

viszont mi az akadálya annak hogy hasonló elven menjen mint a bluetooth...külön app nélkül?

(#93706) beg válasza aprokaroka87 (#93705) üzenetére


beg
veterán

Oké. Egy thl vagy cubot telefonon kapcsold be a share it-et. Gyári szűz rendszernél acc nélkül.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93707) darvinya


darvinya
titán

Bluetooth-on küldött apk alapból nem telepíthető, ha előtte nem kapcsolták be Ismeretlen forrásból származó -t.
És ez igaz böngészőből indított telepítésre.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#93708) kaciokos válasza darvinya (#93707) üzenetére


kaciokos
őstag

Valóban be kell kapcsolni, de ha jól emlékszem, ha enélkül próbálod, feldob egy figyelmeztetést, amin van egy gomb, vagy link, ami egyből oda visz a beállításokban, szóval gyorsan lehet orvosolni.

(#93709) darvinya válasza kaciokos (#93708) üzenetére


darvinya
titán

Orvosolni lehet gyorsan, de akkor már a letöltés jelző elveszik.
Utána meg kell ismételni a küldést. (Tapasztalatból mondon, mert párszor emiatt kellett ezzel játszani.)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#93711) darvinya válasza #50751744 (#93710) üzenetére


darvinya
titán

Most BT-sről van szó.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#93713) Arnold2


Arnold2
őstag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni (vagy megfelelő topicba történő irányítást :) ):
Okos-telefonhoz csak minimálisan értő munkatársnőnek szeretnék a telefonjára egy magyar felülettel rendelkező futtás appot. Időt, távolságot és esetleg útvonalat mutasson-tároljon.
Mivel Google a barátom ezért ő a Runtastic app-ot dobta ki és ilyesmire is gondoltam első körben, de leírás alapján nem tud magyarul.
Nem tudom, tud e valaki valamilyen könnyen kezelhető, magyarul beszélő futtást trackelő appot?
Segítséget előre is köszönöm!

(#93714) beg válasza Arnold2 (#93713) üzenetére


beg
veterán

Futótárs

A komolyabbak mind angol nyelvűek.

Futott még: :D

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93715) Venn válasza Arnold2 (#93713) üzenetére


Venn
tag

(#93716) mzso válasza brd (#93642) üzenetére


mzso
veterán

Ezt hol találom? Hogy használom?

(#93717) vigyori78 válasza Arnold2 (#93713) üzenetére


vigyori78
őstag

EZT is használta az asszony ,magyar :K

(#93718) mzso


mzso
veterán

Arra van valami tuti alkalmazás, hogy éjszakára némítja telefont és reggel meg visszaállítja.

Találtam pár ilyesmit, de nem valami jók. Ilyenek kénének, hogy:

-Amikor visszaáll normál módban jelezzen a telefon ha üzenet/hívás volt. (Az igazi az lenne, ha a különböző programok saját jelzései lennének késleltetve. (facebook, hangouts, sms) Bár gyanítom ilyen nem lehetséges)

-különböző beállítás hívásokhoz: Így hülyeségek nem zargatnának, de fontos hívást sem szalasztanék el kora reggel. (Éjszaka meg hajnalban meg ne hívogassanak. :) )

-Ne nyomja el az ébresztő alkalmazásom hangját ha véletlenül korábbra állítom.

A legjobb az lenne, ha létezne hibernálás mint desktop windowsnál, időzíthető lenne. Az legalább energiatakarékos is lenne. Meg ugye egyből jeleznének a cuccok ébredés után ahogy csatlakoznak, hogy volt-e üzenet, vagy hívás.
De ilyenről nem tudok.
A beépített időzített ki/be kapcsolás nem jött be. Ugyanúgy mint időzített leállításnál, minden alkalmazást bezár és PIN-t kér.

[ Szerkesztve ]

(#93719) beg válasza mzso (#93718) üzenetére


beg
veterán

Bármilyen automatizáló, tasker, erobot pl.
Összefoglalóban találsz hozzájuk linket.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93720) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Valaki tud ajánlani jó DLNA UPnP zenelejátszót?

Egyenlőre PowerAmp a kedvencem, de ahogy elnézem azon nem megoldott a DLNA UPnP, ami wifis zenelejátszáshoz kellene,

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#93721) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Sziasztok!
Remélem jó helyen járok.
Huawei P8, MM.
Nem tudom eltüntetni a "szó javaslatokat" a billentyűzet felett.
Már kikapcsoltam mindent amit lehet a beállításokban, mit tudok még esetleg tenni?
Saját topikban nem találjuk a választ rá.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#93722) Bozek válasza NandorHUN (#93720) üzenetére


Bozek
nagyúr

Esetleg ez: [link]. Amikor előjön a téma, ezt szokták emlegetni.

(#93723) Melorin válasza NandorHUN (#93720) üzenetére


Melorin
addikt

Nekem ez bejött zenelejátszásra. Nagyon egyszerű program, csak elsőre bonyolultnak tűnik a feliratozás nélküli gombok miatt. Aztán gyerekjáték.
De jó, mert el lehet menteni a kedvencek közé a kedvelt, upnp-n keresztül megosztott zenéidet, és kiteheted a kezdőképernyőre közvetlenül.
Ha komolyabb kell, akkor az előttem említett BubbleUpnP is jó, de ott limitálva van a playlistbe rakható dalok mennyisége és egyéb korlátozások is vannak az ingyenes verzióban.

(#93724) sbwolf válasza NandorHUN (#93720) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Esetleg ez.

(#93725) csadi0011


csadi0011
őstag

Ez a Play-Filmek alkalmazásban van. Ilyet miért nem tud a Play áruház? Vagy van erről valami infó? Én nem találtam.

(#93726) #13110016 válasza csadi0011 (#93725) üzenetére


#13110016
törölt tag

Óhh, hogy ez milyen jó lenne ott...:D

(#93727) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Nem találtam megoldást jelszókezelésre. nem böngészős jelszókezelőre lenne szükségem, hanem egy játék appba kellene bejelentkezni. Van erre valami megoldás?

(#93728) NandorHUN válasza Bozek (#93722) üzenetére


NandorHUN
addikt

Köszi, ezek közül ez tetszett meg a legjobban :) Ugyan nincs EQ, de még így is nagyon jó :)
UI.: Beállításoknál láttam youtube-ot is, azt is lehet vele streamelni? Mert nem találtam app-on belül más opciót csak egy beállítást hozzá, de nem működik..

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#93729) Jarod1


Jarod1
addikt

NFc-t akarok programozni, hogy érintésre elinduljon egy widget-es progi, Solid explorer FTp widget-je.
Hogy tudom parancssorként beírni? mert az app futtatásba csak a sima Solid explorer indul.

(#93730) NandorHUN válasza Jarod1 (#93729) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szerintem Taskerrel lehet megoldani.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#93731) brd válasza mzso (#93716) üzenetére


brd
nagyúr

Sound&notifications>Interruptions. Azt tudod beállítani, hogy mikor nem zavarhatnak, erre tudsz egy időtartamot beállítani (sajnos csak fix időtartamot minden napra, nem lehet naponként), ill. azt is meg tudod mondani, hogy Favorites tagjainak a hívása ilyenkor is csörögjön. Az értesítési sávban megjelenik egy csillag, ha be van éppen kapcsolva.

The only real valuable thing is intuition.

(#93732) Findzs válasza csipszikutya (#93721) üzenetére


Findzs
addikt

Javítási ajánlások megjelenítése
és a következő szóra vonatkozó..

ezeket kapcsold ki

(#93698) Venn

köszi neked is :R
kipróbálom ezt is

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#93733) Crytek


Crytek
veterán

A telefonomon a next browsert használtam. Szedtem hozzá flash (már nem tudom honnan) és minden ok volt.
Letötöltem a browsert és playből leszedtem megint. Sajnos valami förtelem frissitettet szedett le ami nagyon gáz + nem megy a flash.

Hogy tudnám a flasht ismét életre kelteni?

Next PC Upgrade: 2022

(#93734) #79335424 válasza Jarod1 (#93729) üzenetére


#79335424
törölt tag

Widgetet nem tudsz külső alkalmazásból meghívni. Kivéve azt a speciális esetet, amikor direkt erre van a widget készítve (pl. Zooper). Csak parancsikont tudsz így indítani.
Alternatívák:
A Foldersync pro tud FTP szinkront és Tasker plugin.
A Servers Ultimate szintén tud FTP szervert és szintén Tasker plugin.

[ Szerkesztve ]

(#93735) Jarod1 válasza NandorHUN (#93730) üzenetére


Jarod1
addikt

nem azzal van gond hogy mivel programozzam hanem ftp server elindítását nem tudom futtatni egyből érintéssel

(#93738) NandorHUN válasza Jarod1 (#93735) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én is Solid Explorer ftp-t használtam régebben...
Most nincs fent a Tasker, de ha jól rémlik azon belül volt lehetőség külön ftp-t indítani is, még csak Solid Explorer se kell hozzá.
Ha még se lenne igazam, le tudsz szedni másik ftp progit is, ami működik 1 érintésre.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#93744) Arnold2 válasza beg (#93714) üzenetére


Arnold2
őstag

Köszönöm szépen mindenkinek! :R Megnézzük őket!

Fogalmam sincs miért írtam két t-vel.. Fáradságra fognám! :R

(#93745) tomy86


tomy86
addikt

Mivel többször ajánlották itt, így gondolom hogy mást is érdekelhet: a MoneyWiz 2 Pro kiadáskezelő app most 344 Ft. Eredeti ára 1500 Ft körül van, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#93746) thunder1991


thunder1991
tag

Sziasztok,remélem jó helyen járok :)
Olvassgattam itt ezt azt,és olyan kérdésem lenne hogy nekem egy Sony Xperia S-em van,és ezt szeretném kicsit csinosítani. 4.1.2-es Android van rajta esetleg rábírok tenni egy KitKat-ot is? Vagy tudna nekem valaki ajánlani egy pofásabb 4.1.2-es ROM-ot? És még egy olyan kérdésem lenne hogy az ikonokat felűl gondolok itt a térerőre,akksi,óra stb. ezeket valahogy kilehet cserélni vagy átszínezni? Előre is köszönöm aki a segítségemre válaszol!!

(#93747) Findzs válasza Venn (#93698) üzenetére


Findzs
addikt

pont fentebb linkelték nekem is a bln controlt az tudja

[link]
[pro]
free

csak nekem sajna az is kiesik mert nincs gomb világítás

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#93748) Venn válasza Findzs (#93747) üzenetére


Venn
tag

köszönöm :) sajna root plusz kernel csere is kellene hozzá :(

(#93749) dokee78


dokee78
félisten

"Tisztelt hölgyeim és uraim"
Olyan világot élünk,ahol igenis fontos az adataink biztonsága!

Komolyra fordítva a szót,keresek egy titkosító alkalmazást.
Elsősorban képek videók és dokumentumok titkosítására.
Tehát nem elrejteni egy mappát a .nomedia és ilyen dolgokkal.

-bevált,jól működő alkalmazást keresek nem olyanokat amit letöltött pár ezer ember
-ne legyen túlkomplikált
-működjön 4.4.4 alatt
-lehet fizetős is az ésszerűség határain belül (1.000 Ft alatt)

(#93750) atike válasza dokee78 (#93749) üzenetére


atike
nagyúr

Látogass "érdekes" oldalakat, kattintgass mindenfelé és király le lesz titkosítva mindened hamarosan... :DDD Mondjuk nem lehet megúszni 1000 Ft alatt... :DDD ;]

A gyári megoldás nem elég...?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.