Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93351) Bozek válasza HoTaZo (#93350) üzenetére


Bozek
nagyúr

Esetleg ez? Igaz, rég nem aktív a fejlesztése.

[ Szerkesztve ]

(#93352) HoTaZo válasza Bozek (#93351) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ez lesz az!
Köszönöm! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#93353) aprokaroka87 válasza mtappi (#93349) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát nehéz dolog,mert kérdés hogy milyen bluetooth profil kezelné le.

(#93354) beg válasza aprokaroka87 (#93353) üzenetére


beg
veterán

Bárcsak attól függne... Másik telefonnal hogy szeretnéd megoldani? Mert okos karórával és fizikai bluetooth billentyűvel nincs akadálya. Csak azokon nincs másik android másik dialerrel.
Nem szeretnénk inkább az időjárásról beszélni?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93355) mtappi válasza beg (#93354) üzenetére


mtappi
csendes tag

Pedig jó ötletnek tűnt...😃
Lehet, hogy feladom....

(#93356) beg válasza mtappi (#93355) üzenetére


beg
veterán

Headsetként és tárcsázóként nem fog működni.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93357) mtappi válasza beg (#93356) üzenetére


mtappi
csendes tag

Köszi. Akkor rendelek egy butafont ami tudja.

(#93358) #79335424 válasza mtappi (#93357) üzenetére


#79335424
törölt tag

20 -ért kapsz egy Wayteq X985 BT PNA -t, ami símán lekezeli bluetoothon a telót.

(#93359) beg válasza mtappi (#93357) üzenetére


beg
veterán

Vehetsz 10 dollárért egy u8 órát, aminek van beépített mikrofonja, hangszórója, érintő kijelzőn tárcsázója. Bluetooth kapcsolódik és olyan lehetsz, mint Michael Knight :) Olcsóbb mint egy butafon.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93360) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Sziasztok!A SuperSu appban a Telepités a /system particióra miért nem működik?Az előbb rákattintottam vagy 25percig irta hogy telepités,de nem csinált semmit.Ennek mi az oka?Köszi a választ

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#93361) air válasza Black_Raven (#93360) üzenetére


air
nagyúr

Én inkább azt kérdezném, hogy mi a jelentősége, hogy hol van?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#93362) nicu71 válasza Bozek (#93327) üzenetére


nicu71
addikt

Igen rákoppintottam a futó szám alatti info sávba és nem a véletlenszerű dalok kavalkádja van listában hanem ABC sorrendben a zeneszámok :) gondolom a listabeállitásokban kéne ügyködni de nem jövök rá hogy mit kéne ,nem mondanám faék egyszerűségünek a Poweramp menüjét :B

[Bzebede] : köszönöm ,igy van,megtaláltam :R

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#93363) Black_Raven válasza air (#93361) üzenetére


Black_Raven
veterán

Semmi.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#93364) brd válasza brd (#93216) üzenetére


brd
nagyúr

Tényleg senki nem használ itt full screen caller ID-t Android 5.1-gyel?

The only real valuable thing is intuition.

(#93365) Panthera


Panthera
őstag

Üdv
Sürgősen kellene egy gyors és pontos offline gps pozició kijelző. A GPS Status & Toolbox megfelel erre a célra?
Csak most nézegetem, és reggel egyből kellene.

Az igaz hogy előre lementi a műhold pozíciókat pl. wifin és utána sokkal gyorsabban talál pozíciót?

[ Szerkesztve ]

(#93366) snowdog válasza Panthera (#93365) üzenetére


snowdog
veterán

Én is ezt használom, és nekem bevált. Egyébként a pontosság és a gyorsaság nem a programtól, hanem a beépített GPS vevőtől függ. Meg hogy mennyire régi a korábban letöltött adat (XTRA). [link]

[ Szerkesztve ]

(#93367) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

aprokaroka87 légy szíves konstruktívabban hozzáállni a topik témájához!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#93368) air válasza Panthera (#93365) üzenetére


air
nagyúr

Igen, megfelelő.

"Az igaz hogy előre lementi a műhold pozíciókat pl. wifin és utána sokkal gyorsabban talál pozíciót?"

Nem pontos a megfogalmazás.
Nem a műhold pozíciókat, hanem a műholdak pálya adatait. (Ephemeris datas)
De a lényegét tekintve igaz. Ez az assisted GPS lényege, hogy gyorsabban adjon fixet.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#93369) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

üdv!
van-e olyan app amivel az állapotsori értesitések betűstilusát,méretét...stb meg tudom változtatni?

(#93370) csongi


csongi
veterán

Sziasztok.
Van egy HD file kezelom, szeretem de most ha kivagas beillsztest akarok csinalni ez lesz belole
Mi lehet a gond?
1: lepes

2. Hiba uzenet

(#93371) air válasza aprokaroka87 (#93369) üzenetére


air
nagyúr

Lmgtfy :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#93372) Fall-N válasza csongi (#93370) üzenetére


Fall-N
veterán

Az első képen látszik, hogy mivel 5.0+ van a telefonodon, így még kell adnod először írási jogosultságot a programnak, hogy ezt meg is tudja tenni.

Második képen látszik, hogy ez valószínűleg nem történt meg, ezért van hibaüzenet.

Authorization failed ~ nincs jogosultsága.

Szóval add meg neki. Ha felugrik az ablak (1.kép) akkor válaszd ki az SD-kártyát. Ha már ezt még tetted csak valamiért nem működik most sem, akkor adatok törlése a programnak, majd újra csináld meg.

[ Szerkesztve ]

(#93373) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Valaki találkozott olyannal hogy a Titánium Backup 93%-nal megáll mentés közbe?
A wifi opció akasztja meg.
Próbáltam már kikapcsolt wifi mellett és bekapcsolt allapot nal is, de ugyan ez a helyzet.
Lefekvés előtt elinditottam reggel 93%nal állt meg.
Az az érdekes, hogy legelső használatakor ha kilőttem a wifit , mert véletlen bekapcsolva maradt, akkor tovább lépett és lefutott a mentés .
De most teljesen beakad.

[ Szerkesztve ]

(#93374) tordaitibi válasza Panthera (#93365) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

MTK soc keszulekekhez van ez:

logicit.hu/MTK-GPS-finomhangolas

Erdemes vegigolvasni, erthetoen leir sok mindent.
Nem mtk eszkozokhoz em tudom, van-e app, ami hasonloan felgyorsitja a gps indulasat.
Offline gps nincs, vagyis az en gondolatmenetem szerintem nincs, azaz muhold nelkuli... :-)

(#93375) kaciokos válasza Fall-N (#93339) üzenetére


kaciokos
őstag

Köszi. Meg is vettem, egy pár apróságtól eltekintve szerintem király. :)

(#93376) #79335424 válasza WhiteWalker (#93373) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, ezt már én is tapasztaltam. Kiveszem a Wifit a mentésből és ennyi. Ha nagyon kell, akkor közvetlenül is ki tudom másolni a jelszavakat tartalmazó fájlt.

(#93377) vadorzó


vadorzó
aktív tag

Üdv.,

UC broswer-ben hogy lehet eltüntetni a kezdőlapon lévő "kártyákat"?
(Manage cards alatt semmi módosítási lehetőségem nincs.)

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#93378) WhiteWalker válasza #79335424 (#93376) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszönöm, akkor nem nálam van a hiba és nem egyedi probléma.
Így teszek én is , wifit kiveszem a mentesbol.
De csodálkozom hogy ezt a bugot nem javították eddig.

(#93379) Atek000


Atek000
csendes tag

Sziasztok.
Tervezem egy xiaomi mi4s vásárlását, Windows 10-ről fogok váltani. a kamera alkalmazások érdekelnének. Van minőség béli különbség a gyári és a google play-en fellelhető alkalmazások között? Itt érdekelne a kép minősége. Válaszotokat és tapasztalataitok előre is köszönöm.

Huawei p10 Dazzling Blue / Lenovo MiiX 510

(#93380) kovisoft válasza vadorzó (#93377) üzenetére


kovisoft
őstag

Sajnos sehogy sem lehet eltüntetni a kártyákat, engem is zavarnak. A "Manage cards" alatt csak a leggyakrabban látogatott oldalak megjelenítését lehet ki-bekapcsolni.

(#93381) #79335424 válasza WhiteWalker (#93378) üzenetére


#79335424
törölt tag

Amióta van Wifi Near, azóta akkor is aktív a wifi, ha kikapcsolod. A Wifi menüjében külön ki kell kapcsolni a Wifi Near -t. Próbáld meg, hátha ezen hasal el a Titanium! Nekem még nem kellett annyira a Wifi mentés, hogy leteszteljem. De, ha kipróbálod, akkor írd meg légyszi az eredményt!

(#93382) csongi válasza Fall-N (#93372) üzenetére


csongi
veterán

Nem értem :(
Hol adjak meg mit? Kiválasztom a fájlt, mozgatás és mikor be akarom tenni valahova felugrik az ablak. Innen már csak select van vagy mégse.
MIUI rendszer.

(#93383) vadászcsiga válasza air (#93305) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Távirányító csak a 2014 óta készült led tv-ken jön elő, enyém az előtti. Többi funkció működik minden wifis tv-n.

[ Szerkesztve ]

(#93384) Bozek válasza csongi (#93382) üzenetére


Bozek
nagyúr

És ha rányomsz a Select-re, akkor mit csinál? Mert egyébként a 4 ábra is azt mutatja, hogy hogyan kell megcsinálni. Lehet, hogy a MIUI rendszer kavar be neki.

(#93385) #73959936


#73959936
törölt tag

Battery life repair pro

Tudom, mert olvastam már kérdést ebben a topicban, de tényleg van valami alapja itt ennek a hibáscellajavításos hókuszpóknak ?

(#93386) Kékes525


Kékes525
félisten

Galaxy S6 telefonom van és a Android 6.0.1-es fut rajta. Szeretném a Greenify-t automatikus módban használni de ezt az üzenetet adja:

Hogyan tudom megfelelően beállítani?

Előre is köszi a válaszokat! :R

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#93387) Narxis válasza #73959936 (#93385) üzenetére


Narxis
nagyúr

Dehogy, ez egy átverés.

Thanos was right.

(#93388) darvinya válasza #73959936 (#93385) üzenetére


darvinya
titán

Semmi.

Kékes525

Biztonság menü alatt van az jogosultság állító.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#93389) Bozek válasza Kékes525 (#93386) üzenetére


Bozek
nagyúr

Úgy, hogy beállítod neki azt, amit kér. Ha rányomsz, akkor nem visz el a beállításokhoz? Ha nem, akkor a Beállítások - Alkalmazások menüben lesz fent a jobb felső sarokban egy fogaskerék. Arra rányomsz, majd Megjelenítés más alkalmazások felett. Itt kikeresed a Greenify-t és bekapcsolod.

(#93385) kovacsen222: Persze, ha lefuttatod az alkalmazást, kijavít mindent. Amikor újratelepíted, megint talál hibát. :D Egyébként átverés.

(#93388) darvinya: Szeretne megjelenni más alkalmazások felett, azt nem a Biztonság menüben kell átállítani.

[ Szerkesztve ]

(#93390) #73959936 válasza darvinya (#93388) üzenetére


#73959936
törölt tag

- mindkettőtöknek köszönöm - Narxis is !

Bozek és mindenki :R

De akkor felteszem, hogy az advanced battery calibrator is hasonló elmés alkotás ;]

[ Szerkesztve ]

(#93391) Probert75 válasza csongi (#93382) üzenetére


Probert75
addikt

Nem a fájlnak adod meg a selectben a helyet, hanem a proginak adod meg, hogy arra a helyre írhasson/olvashasson. Ha ez meg van akkor újra kell a fájlt odamásolni, mert már akkor ezt nem dobja fel.

[ Szerkesztve ]

(#93392) Kékes525 válasza darvinya (#93388) üzenetére


Kékes525
félisten

Melyikbe kellene lennie a Greenifynek (melyik a "Draw on top")? Egyikben sem találom..

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#93393) Bozek válasza Kékes525 (#93392) üzenetére


Bozek
nagyúr

Elolvastad, amit írtam?

(#93394) Kékes525 válasza Bozek (#93393) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi, sikerült!
"Draw on top" fordítása (Megjelenítés más alkalmazások felett) segített. Az alkalmazáskezelő - egyebek alatt (jobb felső sarok) "Más alkalmazások eltakarása" menüben volt. Be volt már kapcsolva, kikapcsoltam, majd újra bekapcsoltam és így már OK!

Még egyszer köszi! :R

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#93395) WhiteWalker válasza #79335424 (#93381) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A wifi alvó mód kikapcsolása gondoltál? Ha igen , alakítottam "soha"-rá , de így is megakadt 93%-nal.

(#93396) csongi válasza Bozek (#93384) üzenetére


csongi
veterán

Akkor az lesz ami a második képen van.

(#93397) Bazsee71


Bazsee71
őstag

Sziasztok!

Két hete van egy céges Xperia M2 telefonom. Az utóbbi napokban eltűnt a névjegyzékből pár - elég fontos - kontakt. Tegnap újra rögzítettem őket, de ma megint hiányzott pár. Ezt miért csinálhatja? Lollipop fut a készüléken, minden frissítést telepítettem. Magán célra 3 éve WP-s készüléket használok, ott egyszer sem fordult elő ilyen súlyos rendszerhiba. :F

(#93398) beg válasza Bazsee71 (#93397) üzenetére


beg
veterán

Hova mented a névjegyeidet? Google fiókba? Az szinkronizál? Gmail felületre belépve asztali gépen a névjegyeknél sincs? Biztos, hogy ez az alkalmazásos nem pedig a készülék specifikus vagy szakmai topikba való? Ha ilyen súlyos rendszerhiba lenne már nem gyújtották volna fel a google székházat?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93399) Bazsee71 válasza beg (#93398) üzenetére


Bazsee71
őstag

Google fiókba mentek, ma reggel szinkronizált utoljára. Gmail felületen sem találtam meg mindet, amelyik a töröltek közül meg is volt, ott csak e-mail szerepelt (gondolom a levelezőből).
Ha máshova való, akkor elnézést kérek, bedobom oda. Lehet másnál magasabban van az ingerküszöb, nálam ez nem tolerálható hiba egy telefonnál. WP-t nem kekeckedésnek szántam, csak ott ilyen gondom nincs.

(#93400) Probert75 válasza Bazsee71 (#93399) üzenetére


Probert75
addikt

Egyik ismerősöm is így járt. És arra a következtetésre jutottunk, hogy bekapcsolt net mellett kell beírni az új névjegyet, hogy a változtatást is felszinkronizálja a gmailbe azonnal. Mert ha csak beírta és utána kapcsolt netet vagy wifit, akkor bizony a régit szinkronizálta vissza a gmailból és elveszett a frissen beírt névjegy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.