Hirdetés

2019. november 13., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#93351) Bozek válasza HoTaZo (#93350) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Esetleg ez? Igaz, rég nem aktív a fejlesztése.

[ Szerkesztve ]

(#93352) HoTaZo válasza Bozek (#93351) üzenetére

HoTaZo
(őstag)

Ez lesz az!
Köszönöm! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#93353) aprokaroka87 válasza mtappi (#93349) üzenetére

aprokaroka87
(veterán)

hát nehéz dolog,mert kérdés hogy milyen bluetooth profil kezelné le.

(#93354) beg válasza aprokaroka87 (#93353) üzenetére

beg
(veterán)

Bárcsak attól függne... Másik telefonnal hogy szeretnéd megoldani? Mert okos karórával és fizikai bluetooth billentyűvel nincs akadálya. Csak azokon nincs másik android másik dialerrel.
Nem szeretnénk inkább az időjárásról beszélni?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93355) mtappi válasza beg (#93354) üzenetére

mtappi
(csendes tag)

Pedig jó ötletnek tűnt...😃
Lehet, hogy feladom....

(#93356) beg válasza mtappi (#93355) üzenetére

beg
(veterán)

Headsetként és tárcsázóként nem fog működni.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93357) mtappi válasza beg (#93356) üzenetére

mtappi
(csendes tag)

Köszi. Akkor rendelek egy butafont ami tudja.

(#93358) #79335424 válasza mtappi (#93357) üzenetére

(törölt tag)

20 -ért kapsz egy Wayteq X985 BT PNA -t, ami símán lekezeli bluetoothon a telót.

(#93359) beg válasza mtappi (#93357) üzenetére

beg
(veterán)

Vehetsz 10 dollárért egy u8 órát, aminek van beépített mikrofonja, hangszórója, érintő kijelzőn tárcsázója. Bluetooth kapcsolódik és olyan lehetsz, mint Michael Knight :) Olcsóbb mint egy butafon.

(#93360) Black_Raven

Black_Raven
(addikt)

Sziasztok!A SuperSu appban a Telepités a /system particióra miért nem működik?Az előbb rákattintottam vagy 25percig irta hogy telepités,de nem csinált semmit.Ennek mi az oka?Köszi a választ

........Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#93361) air válasza Black_Raven (#93360) üzenetére

air
(nagyúr)

Én inkább azt kérdezném, hogy mi a jelentősége, hogy hol van?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#93362) nicu71 válasza Bozek (#93327) üzenetére

nicu71
(őstag)

Igen rákoppintottam a futó szám alatti info sávba és nem a véletlenszerű dalok kavalkádja van listában hanem ABC sorrendben a zeneszámok :) gondolom a listabeállitásokban kéne ügyködni de nem jövök rá hogy mit kéne ,nem mondanám faék egyszerűségünek a Poweramp menüjét :B

[Bzebede] : köszönöm ,igy van,megtaláltam :R

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#93363) Black_Raven válasza air (#93361) üzenetére

Black_Raven
(addikt)

Semmi.

[ Szerkesztve ]

........Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#93364) brd válasza brd (#93216) üzenetére

brd
(nagyúr)

Tényleg senki nem használ itt full screen caller ID-t Android 5.1-gyel?

The only real valuable thing is intuition.

(#93365) Kvardlipot

Kvardlipot
(őstag)

Üdv
Sürgősen kellene egy gyors és pontos offline gps pozició kijelző. A GPS Status & Toolbox megfelel erre a célra?
Csak most nézegetem, és reggel egyből kellene.

Az igaz hogy előre lementi a műhold pozíciókat pl. wifin és utána sokkal gyorsabban talál pozíciót?

[ Szerkesztve ]

(#93366) snowdog válasza Kvardlipot (#93365) üzenetére

snowdog
(veterán)

Én is ezt használom, és nekem bevált. Egyébként a pontosság és a gyorsaság nem a programtól, hanem a beépített GPS vevőtől függ. Meg hogy mennyire régi a korábban letöltött adat (XTRA). [link]

[ Szerkesztve ]

(#93367) philoxenia

philoxenia
(MODERÁTOR)

aprokaroka87 légy szíves konstruktívabban hozzáállni a topik témájához!

(#93368) air válasza Kvardlipot (#93365) üzenetére

air
(nagyúr)

Igen, megfelelő.

"Az igaz hogy előre lementi a műhold pozíciókat pl. wifin és utána sokkal gyorsabban talál pozíciót?"

Nem pontos a megfogalmazás.
Nem a műhold pozíciókat, hanem a műholdak pálya adatait. (Ephemeris datas)
De a lényegét tekintve igaz. Ez az assisted GPS lényege, hogy gyorsabban adjon fixet.

(#93369) aprokaroka87

aprokaroka87
(veterán)

üdv!
van-e olyan app amivel az állapotsori értesitések betűstilusát,méretét...stb meg tudom változtatni?

(#93370) csongi

csongi
(veterán)

Sziasztok.
Van egy HD file kezelom, szeretem de most ha kivagas beillsztest akarok csinalni ez lesz belole
Mi lehet a gond?
1: lepes

2. Hiba uzenet

(#93371) air válasza aprokaroka87 (#93369) üzenetére

air
(nagyúr)

Lmgtfy :U

(#93372) Fall-N válasza csongi (#93370) üzenetére

Fall-N
(őstag)

Az első képen látszik, hogy mivel 5.0+ van a telefonodon, így még kell adnod először írási jogosultságot a programnak, hogy ezt meg is tudja tenni.

Második képen látszik, hogy ez valószínűleg nem történt meg, ezért van hibaüzenet.

Authorization failed ~ nincs jogosultsága.

Szóval add meg neki. Ha felugrik az ablak (1.kép) akkor válaszd ki az SD-kártyát. Ha már ezt még tetted csak valamiért nem működik most sem, akkor adatok törlése a programnak, majd újra csináld meg.

[ Szerkesztve ]

(#93373) WhiteWalker

WhiteWalker
(veterán)

Valaki találkozott olyannal hogy a Titánium Backup 93%-nal megáll mentés közbe?
A wifi opció akasztja meg.
Próbáltam már kikapcsolt wifi mellett és bekapcsolt allapot nal is, de ugyan ez a helyzet.
Lefekvés előtt elinditottam reggel 93%nal állt meg.
Az az érdekes, hogy legelső használatakor ha kilőttem a wifit , mert véletlen bekapcsolva maradt, akkor tovább lépett és lefutott a mentés .
De most teljesen beakad.

[ Szerkesztve ]

(#93374) tordaitibi válasza Kvardlipot (#93365) üzenetére

tordaitibi
(őstag)

MTK soc keszulekekhez van ez:

logicit.hu/MTK-GPS-finomhangolas

Erdemes vegigolvasni, erthetoen leir sok mindent.
Nem mtk eszkozokhoz em tudom, van-e app, ami hasonloan felgyorsitja a gps indulasat.
Offline gps nincs, vagyis az en gondolatmenetem szerintem nincs, azaz muhold nelkuli... :-)

(#93375) kaciokos válasza Fall-N (#93339) üzenetére

kaciokos
(őstag)

Köszi. Meg is vettem, egy pár apróságtól eltekintve szerintem király. :)

(#93376) #79335424 válasza WhiteWalker (#93373) üzenetére

(törölt tag)

Igen, ezt már én is tapasztaltam. Kiveszem a Wifit a mentésből és ennyi. Ha nagyon kell, akkor közvetlenül is ki tudom másolni a jelszavakat tartalmazó fájlt.

(#93377) vadorzó

vadorzó
(tag)

Üdv.,

UC broswer-ben hogy lehet eltüntetni a kezdőlapon lévő "kártyákat"?
(Manage cards alatt semmi módosítási lehetőségem nincs.)

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#93378) WhiteWalker válasza #79335424 (#93376) üzenetére

WhiteWalker
(veterán)

Köszönöm, akkor nem nálam van a hiba és nem egyedi probléma.
Így teszek én is , wifit kiveszem a mentesbol.
De csodálkozom hogy ezt a bugot nem javították eddig.

(#93379) Atek000

Atek000
(csendes tag)

Sziasztok.
Tervezem egy xiaomi mi4s vásárlását, Windows 10-ről fogok váltani. a kamera alkalmazások érdekelnének. Van minőség béli különbség a gyári és a google play-en fellelhető alkalmazások között? Itt érdekelne a kép minősége. Válaszotokat és tapasztalataitok előre is köszönöm.

Huawei p10 Dazzling Blue / Trekstor Primetab T13B

(#93380) kovisoft válasza vadorzó (#93377) üzenetére

kovisoft
(senior tag)

Sajnos sehogy sem lehet eltüntetni a kártyákat, engem is zavarnak. A "Manage cards" alatt csak a leggyakrabban látogatott oldalak megjelenítését lehet ki-bekapcsolni.

(#93381) #79335424 válasza WhiteWalker (#93378) üzenetére

(törölt tag)

Amióta van Wifi Near, azóta akkor is aktív a wifi, ha kikapcsolod. A Wifi menüjében külön ki kell kapcsolni a Wifi Near -t. Próbáld meg, hátha ezen hasal el a Titanium! Nekem még nem kellett annyira a Wifi mentés, hogy leteszteljem. De, ha kipróbálod, akkor írd meg légyszi az eredményt!

(#93382) csongi válasza Fall-N (#93372) üzenetére

csongi
(veterán)

Nem értem :(
Hol adjak meg mit? Kiválasztom a fájlt, mozgatás és mikor be akarom tenni valahova felugrik az ablak. Innen már csak select van vagy mégse.
MIUI rendszer.

(#93383) vadászcsiga válasza air (#93305) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Távirányító csak a 2014 óta készült led tv-ken jön elő, enyém az előtti. Többi funkció működik minden wifis tv-n.

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#93384) Bozek válasza csongi (#93382) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

És ha rányomsz a Select-re, akkor mit csinál? Mert egyébként a 4 ábra is azt mutatja, hogy hogyan kell megcsinálni. Lehet, hogy a MIUI rendszer kavar be neki.

(#93385) kovacsen222

kovacsen222
(őstag)

Battery life repair pro

Tudom, mert olvastam már kérdést ebben a topicban, de tényleg van valami alapja itt ennek a hibáscellajavításos hókuszpóknak ?

"A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak" Edmund Burke

(#93386) Kékes525

Kékes525
(veterán)

Galaxy S6 telefonom van és a Android 6.0.1-es fut rajta. Szeretném a Greenify-t automatikus módban használni de ezt az üzenetet adja:

Hogyan tudom megfelelően beállítani?

Előre is köszi a válaszokat! :R

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#93387) Narxis válasza kovacsen222 (#93385) üzenetére

Narxis
(nagyúr)

Dehogy, ez egy átverés.

(#93388) darvinya válasza kovacsen222 (#93385) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

Semmi.

Kékes525

Biztonság menü alatt van az jogosultság állító.

Xiaomi Mi 8 Pro v9 Fekete… titán üveg hátas, hogy lássam mit kaptam

(#93389) Bozek válasza Kékes525 (#93386) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Úgy, hogy beállítod neki azt, amit kér. Ha rányomsz, akkor nem visz el a beállításokhoz? Ha nem, akkor a Beállítások - Alkalmazások menüben lesz fent a jobb felső sarokban egy fogaskerék. Arra rányomsz, majd Megjelenítés más alkalmazások felett. Itt kikeresed a Greenify-t és bekapcsolod.

(#93385) kovacsen222: Persze, ha lefuttatod az alkalmazást, kijavít mindent. Amikor újratelepíted, megint talál hibát. :D Egyébként átverés.

(#93388) darvinya: Szeretne megjelenni más alkalmazások felett, azt nem a Biztonság menüben kell átállítani.

[ Szerkesztve ]

(#93390) kovacsen222 válasza darvinya (#93388) üzenetére

kovacsen222
(őstag)

- mindkettőtöknek köszönöm - Narxis is !

Bozek és mindenki :R

De akkor felteszem, hogy az advanced battery calibrator is hasonló elmés alkotás ;]

[ Szerkesztve ]

"A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak" Edmund Burke

(#93391) Probert75 válasza csongi (#93382) üzenetére

Probert75
(addikt)

Nem a fájlnak adod meg a selectben a helyet, hanem a proginak adod meg, hogy arra a helyre írhasson/olvashasson. Ha ez meg van akkor újra kell a fájlt odamásolni, mert már akkor ezt nem dobja fel.

[ Szerkesztve ]

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ s8

(#93392) Kékes525 válasza darvinya (#93388) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Melyikbe kellene lennie a Greenifynek (melyik a "Draw on top")? Egyikben sem találom..

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#93393) Bozek válasza Kékes525 (#93392) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Elolvastad, amit írtam?

(#93394) Kékes525 válasza Bozek (#93393) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Köszi, sikerült!
"Draw on top" fordítása (Megjelenítés más alkalmazások felett) segített. Az alkalmazáskezelő - egyebek alatt (jobb felső sarok) "Más alkalmazások eltakarása" menüben volt. Be volt már kapcsolva, kikapcsoltam, majd újra bekapcsoltam és így már OK!

Még egyszer köszi! :R

(#93395) WhiteWalker válasza #79335424 (#93381) üzenetére

WhiteWalker
(veterán)

A wifi alvó mód kikapcsolása gondoltál? Ha igen , alakítottam "soha"-rá , de így is megakadt 93%-nal.

(#93396) csongi válasza Bozek (#93384) üzenetére

csongi
(veterán)

Akkor az lesz ami a második képen van.

(#93397) Bazsee71

Bazsee71
(senior tag)

Sziasztok!

Két hete van egy céges Xperia M2 telefonom. Az utóbbi napokban eltűnt a névjegyzékből pár - elég fontos - kontakt. Tegnap újra rögzítettem őket, de ma megint hiányzott pár. Ezt miért csinálhatja? Lollipop fut a készüléken, minden frissítést telepítettem. Magán célra 3 éve WP-s készüléket használok, ott egyszer sem fordult elő ilyen súlyos rendszerhiba. :F

Baratza Forte AP gravimetrikus őrlő eladó: https://bit.ly/2knqzDG

(#93398) beg válasza Bazsee71 (#93397) üzenetére

beg
(veterán)

Hova mented a névjegyeidet? Google fiókba? Az szinkronizál? Gmail felületre belépve asztali gépen a névjegyeknél sincs? Biztos, hogy ez az alkalmazásos nem pedig a készülék specifikus vagy szakmai topikba való? Ha ilyen súlyos rendszerhiba lenne már nem gyújtották volna fel a google székházat?

[ Szerkesztve ]

(#93399) Bazsee71 válasza beg (#93398) üzenetére

Bazsee71
(senior tag)

Google fiókba mentek, ma reggel szinkronizált utoljára. Gmail felületen sem találtam meg mindet, amelyik a töröltek közül meg is volt, ott csak e-mail szerepelt (gondolom a levelezőből).
Ha máshova való, akkor elnézést kérek, bedobom oda. Lehet másnál magasabban van az ingerküszöb, nálam ez nem tolerálható hiba egy telefonnál. WP-t nem kekeckedésnek szántam, csak ott ilyen gondom nincs.

Baratza Forte AP gravimetrikus őrlő eladó: https://bit.ly/2knqzDG

(#93400) Probert75 válasza Bazsee71 (#93399) üzenetére

Probert75
(addikt)

Egyik ismerősöm is így járt. És arra a következtetésre jutottunk, hogy bekapcsolt net mellett kell beírni az új névjegyet, hogy a változtatást is felszinkronizálja a gmailbe azonnal. Mert ha csak beírta és utána kapcsolt netet vagy wifit, akkor bizony a régit szinkronizálta vissza a gmailból és elveszett a frissen beírt névjegy.

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ s8

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.