Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93551) dokee78 válasza DS39 (#93550) üzenetére


dokee78
félisten

UC-t nem szeretem. :(
Anno valami kémkedés gyanúba keveredett talán,sőt volt vele Chrome szinkron gondom is.

beg
Volt már fenn nagyon sok böngésző,de a Dolphinnál maradtam régóta.
De javulhatott a hosszú idő eltelte alatt a Chrome,teszek vele próbát.

[ Szerkesztve ]

(#93552) 4es válasza dokee78 (#93551) üzenetére


4es
tag

Vagy ez.

Korábbi profilom "es4" http://prohardver.hu/tag/es4.html

(#93553) tonyrulez válasza beg (#93549) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nekem Chrome valóban jobban, gyorsabban működik mint a Dolphin. Mobilinternetre pedig Opera.

4 8 15 16 23 42

(#93554) tordaitibi válasza dokee78 (#93548) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Tedd fel, es csekkold par napig felvaltva.
Nekm Opera jon be, a Chromet az azonnali weblapforditas miatt hasznalom csak,
es van egy Puffin, ha asztali nezetbe ohajtok flash lapokat bongeszni.
Jo amugy a Chrome, Dolphin meg nem volt .

(#93555) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Láttátok az új SD Maid-et? :DDD Tök szép lett és már SD kártyát is vizsgál :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#93556) tomy86 válasza holozis_HUN (#93555) üzenetére


tomy86
addikt

És milyen csodás a fordítás. Indítás után rögtön lehet "Holttestek"-et keresni. :)

(#93557) zeon.hu válasza DS39 (#93550) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

UC-t is használom, de csak olvasásra.
Swype+ dragon-al nagyon akadozik az írás, kép felrakása ide a fórumra meg no comment kategória vele.

#?*@&!

(#93558) beg válasza tomy86 (#93556) üzenetére


beg
veterán

Igen, azon én is felröhögtem :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93559) holozis_HUN válasza beg (#93558) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Jó az :DDD

zeon.hu: nekem a Chrome a legjobb. Régebbi verziónál semmi laggom nincs, de abból hiányzik egy csomó cucc, amit használok nap mint nap illetve vizuális elem, és ez néha-néha beakad Chrome Dev.. A többi az szaggatott, amikor a fórumot görgettem (Firefox iszonyatosan, kb 3 fps) és a felület sem tetszett (némelyik alul + felül is elvett a képből + a navigációs gombok + az értesítési sáv, kb 4 inchen neteztem....), okés van full screen, de nincs kedvem kilépni belőle, amikor kell... Szerintem bőven jó a Chrome, arról nem is beszélve, hogy YouTube linket appban nyit meg, nem a böngészőben... Illetve az írás sem szaggat :B

Android = Google, Chrome = Google, így jó az ökoszisztéma :B

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#93560) Bozek válasza tomy86 (#93556) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem az eddig is az volt, nem újítás. :)

(#93561) beg válasza Bozek (#93560) üzenetére


beg
veterán

Program maradványok vagy valami hasonló volt a neve. Nem hullakereső, az fix.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93562) zeon.hu válasza holozis_HUN (#93559) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Azt használom én is legtöbbször, csak még a 47...83 verziót, mert pár dolog kimaradt a frissítésből.

#?*@&!

(#93563) tomy86 válasza Bozek (#93560) üzenetére


tomy86
addikt

Én nem emlékszem hullakeresőre. Kíváncsiságból visszatettem egy korábbi verziót. "Hibakereső" volt a menüpont neve, bár a menüpont leírásában már szerepelt idézőjelben a holttestek kifejezés. :D

[ Szerkesztve ]

(#93564) seadrone


seadrone
őstag

Sziasztok!

5.0.2 androidos telefonomban találtam egy olyan menüpontot, hogy a készülék titkosítása.

Ha ezt lefuttatom, ha jól értelmezem valamilyen Pin kódot fog kérni mindig, hogy a telefont feloldjam.

Az lenne a kérdésem, hogy ezt minden bekapcsoláskor elég ha beírja az ember, vagy minden képernyőfeloldáskor kérni fogja?

Érdemes ezt megtenni?

Mennyire lassítja a telefont, vagy az akksi szempontjából van valami hátránya?

Az adatokat számítógépre oda-vissza ugyanúgy fogom tudni másolni?

Köszi szépen, és remélem nem off a téma

ja, a telefon egy Samsung A3 dual SIM egy giga rammal és négymagos procival

[ Szerkesztve ]

(#93565) krups8


krups8
tag

Sziasztok! Nem igazodok el a torrent hogy megy 5-ös androidon. WP-n ment, de itt leszedtem az utorrentet meg valami downloadert (ami nem tudom minel kell), de ismeretlenként tölti le a torrentet, a searchra meg kéri a http// hivatkozást ami egy torrentnek hol is van?

(#93566) darvinya válasza seadrone (#93564) üzenetére


darvinya
titán

Készülék titkosítás ,az egész készüléket bekódolja és csak onnét fogod elérni az adatokat.
Képernyő zár más jelent, és minden feloldáskor kéri.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#93567) Bozek válasza tomy86 (#93563) üzenetére


Bozek
nagyúr

Holttestekről volt szó, én arra reagáltam. Nem írtam azt sem, hogy a menüben volt ilyen, csak hogy volt a programban erre utalás.

(#93568) 4es válasza krups8 (#93565) üzenetére


4es
tag

Ha ajánlhatok akkor inkább ez mint utorrent. Pécén oké utóbbi de droidon ez a jobb..

Korábbi profilom "es4" http://prohardver.hu/tag/es4.html

(#93569) seadrone


seadrone
őstag

Az egyik ismerősöm a Windows Phoneján mutatott olyat, mint a street view , és hogyha az utcán a készüléket maga előtt tartva mondjuk egy épületre irányította a telefont, vagyis a kamerát, amin érzékelte a dolgot, kiírta hogy mi található ott .

Ilyen androidra van?

Köszi, és köszönöm az előző hozzászólásomra is a választ

(#93570) air válasza seadrone (#93569) üzenetére


air
nagyúr

A kulcsszó: Augmented Reality

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#93571) DS39 válasza 4es (#93568) üzenetére


DS39
nagyúr

Én is ezt használom, nincs tele idegesítő reklámmal.

(#93572) Fall-N


Fall-N
veterán

+1 a Fludra. Én akkor vettem meg amikor még Holo kinézetű volt. Utorrent PC-n sem jó már, tele van az is reklámmal. Telefonra hasonlóan gagyi a kinézete + jóval drágább a Fludnál a reklámmentes verzió. Ráadásul érthetetlen módon fent van Bittorent néven is, amit már PC-n sem értettem minek kétszer ugyanaz.

SD Maid tényleg jó, meg is vettem, repült is a CCleaner.

[ Szerkesztve ]

(#93573) krups8 válasza 4es (#93568) üzenetére


krups8
tag

Köszönöm, tetszik! Diablorol húznám le a dolgokat, de azt írja letöltés sikertelen, 928as hibakód. :F

(#93574) beg válasza krups8 (#93573) üzenetére


beg
veterán

Eddig és ne tovább a torrentezéssel (és tracker említésével) ebben a topikban. Kaptál alkalmazás tippet.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93575) krups8 válasza beg (#93574) üzenetére


krups8
tag

Haverok feldobtak néhány képet. Kösz...

Koszonom most latom a sok +1-t.. Az a baj ismeretlenként húzza le és nem tudom megnyitni a Flud-al, ami amúgy látom fasz egyszerű tényleg.
Am én a freet szedtem le, az ugyanolyan jó egy átlag usernek nem?

[ Szerkesztve ]

(#93576) DS39 válasza beg (#93574) üzenetére


DS39
nagyúr

a trackert értem, de a torrentezés miért? a fájlcsere önmagában nem illegális, csak akkor az, hogy olyan tartalmat osztanak meg. (arról pedig nem esett szó)

(#93577) darvinya


darvinya
titán

Érdekes ez a G.Play áruház frissítés.
Mert ma kaptam meg 6.3.16B verziót, de megnézve hol tart a verzió 6.4.12C-nél jár már.

Akkor hogy ossza ki a frissítést?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#93578) gatto_ válasza tomy86 (#93563) üzenetére


gatto_
senior tag

Mi legyen a neve? A program írója nevezi így kezdetek óta az ominózus menüpontot, csak eddig jobbnak láttam a "hibakeresőt" használni. Az új verzióban áttértem a szószerinti fordításra, de ha gondoljátok visszanevezem. :) Amúgy a menüpont logója is valami szellem, előtte meg sírkő volt ami a holttestekre utal. :)

(#93579) beg válasza DS39 (#93576) üzenetére


beg
veterán

Gondoltam elejét veszem, még mielőtt jobban belebonyolódnánk. Tracker említése nélkül nem szóltam volna.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93580) DS39 válasza darvinya (#93577) üzenetére


DS39
nagyúr

ez jó kérdés, nekem az is furcsa, hogy van egy app, ami a kiírása szerint mondjuk április 2-án frissült, de a play csak 6-án jelezte. illetve van olyan is hogy frissítek egy appot, és két nap múlva jelzi megint, de a leírásában ugyanaz a dátum szerepel, mint korábban.

(#93581) tomy86 válasza gatto_ (#93578) üzenetére


tomy86
addikt

Tény hogy a "Hibakereső" nem fedte a menüpont funkcióját. Értem, hogy a "Corpse Finder" fordítása, de azért beláthatod, hogy vicces azt látni egy program megnyitásakor, hogy az első menüpont a "Holttestek". És ezzel nem a munkádat akarom leszólni (ezek szerint te fordítottad a programot), sőt köszönet a magyarításért. Rövid meghatározásra most nincs tippem, de "Program szemét" vagy "Visszamaradt adatok".

[ Szerkesztve ]

(#93582) darvinya válasza gatto_ (#93578) üzenetére


darvinya
titán

Nem bele vau akarok, csak szemszögemből magyarul érthetően:
Törölt app adatszemét

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#93583) Bozek válasza DS39 (#93576) üzenetére


Bozek
nagyúr

Tudtommal hivatalosan még mindig nincs eldöntve, hogy illegális-e a torrent. Filmek, zenék letöltése saját célra elvileg nem illegális. A megosztás körül meg ugye az a vita, hogy nem teljes adatot osztasz meg, hanem csak darabokat.

Igazából a Btk. is ködösen fogalmaz, de a 100 ezer Ft-os alsó határ attól még él, tehát ha 1 filmet letöltesz, akkor az még csak szabálysértés.

(#93582) darvinya: De akkor már miért app? Az megint egy angol szó, nincs ilyen a magyar nyelvben.

(#93584) beg válasza Bozek (#93583) üzenetére


beg
veterán

Mert az alkalmazás által hátrahagyott hulladék nem fér ki álló nézetben :DDD

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#93585) aprokaroka87 válasza darvinya (#93577) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

gondolom amit a készüléked megkap,az a hivatalos kiadás.
Frissités jelzése meg szerintem play store verzió független

bár most a gmail és opera mini beta frissités 2x jelzett

(#93586) gatto_ válasza tomy86 (#93581) üzenetére


gatto_
senior tag

Jók a tippek, csak hosszúak. Egy egyszavas megoldás lenne az igazi, mert kis képernyő felbontású készülékeken nem férnek el. Valami maradványok, töredékek vonalon kéne elindulni. :)

(#93587) darvinya válasza aprokaroka87 (#93585) üzenetére


darvinya
titán

Én nem frissítésekről írtam, hanem magáról a Play áruházról.
Ezt nem jelzi, hanem simán frissíti.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#93588) 4es válasza krups8 (#93573) üzenetére


4es
tag

Torrent kiterjesztésű fájlra kattintva ha nem adja be a flud-ot akkor a flud-ot nyisd meg és tallózd be a torrent fájlt.

Korábbi profilom "es4" http://prohardver.hu/tag/es4.html

(#93589) air válasza darvinya (#93587) üzenetére


air
nagyúr

A Play Store frissítését soha nem is jelezte.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#93590) gatto_


gatto_
senior tag

Nos, átírtam a "Holttestek"-et "Program maradványok"-ra.
Ez tűnt a legjobb kompromisszumos megoldásnak.
A következő frissítéskor biztos bekerül.

(#93591) g_g_g válasza gatto_ (#93590) üzenetére


g_g_g
őstag

Nekem mondjuk tetszett, volt stílusa, meg az ikon is nagyon paszolt hozzá.
Dehát nem könnyű mindenkinek jót tenni :)

(#93592) HREH


HREH
senior tag

Sziasztok!
Olyan navigációt keresnék, ami mutatja a most élesített fix traffipaxokat is, valós időben szól, ha közeledek egyhez.
Köszönöm előre is!

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#93593) róland válasza HREH (#93592) üzenetére


róland
veterán

Állítólag: Waze

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#93594) tomy86 válasza gatto_ (#93586) üzenetére


tomy86
addikt

Tudom, hogy egyszavas megoldás kellene. Ezért is írtam hogy rövid meghatározásra nincs tippem, de talán elég lenne egyszerűen az általad is írt "maradványok". A lényeget fedi és szerintem jobban passzol a teljes fordítás stílusához. Arra gondolok, hogy a "Holttestek" vicces, meg a felhasználók többsége tudja miről van szó, de a fordítás többi része (helyesen) nem a poénkodásról szól. Gondolom a "holttestek" menüpontnál sem az volt a szándék, de mégis úgy sikerült. De ez csak az én véleményem, emiatt nem kell megváltoztatni a fordítást, mert nyilván sokaknak meg bejön.

(#93595) Mezga Aladár


Mezga Aladár
veterán

Tudtok olyan alkalmazást, ami automatán csatolja a hálózati megosztásokat(cifs, nfs)?
Természetesen miután beállítottam.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#93596) #79335424 válasza Mezga Aladár (#93595) üzenetére


#79335424
törölt tag

Talán. Vagy, inkább úgy fogalmazok, hogy elméletileg megoldható (Android 4.4 előtti verziókon nekem működött). Sikerült már valamelyik csatolást "manuálisan" összehoznod?

[ Szerkesztve ]

(#93597) Mezga Aladár válasza #79335424 (#93596) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Nem. Volt olyan ami látta a megosztást, de a kijelölt mappába nem csatolta. Teljes a tanácstalanság :F . Linux alatt ez csöppet egyszerűbb.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#93598) #79335424 válasza Mezga Aladár (#93597) üzenetére


#79335424
törölt tag

Milyen Android verzióra kéne?

(#93599) Mezga Aladár válasza #79335424 (#93598) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

4.4.4

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#93600) #79335424 válasza Mezga Aladár (#93599) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az nem egyszerű. Alapfeltétel a kernel támogatás. Aztán létre kell hozni egy olyan csatolási pontot, ami kívül esik a tárhelyemuláción és media_rw csoportjogosultságú. Utána már ehhez tudsz mountolni. Ez az elmélet. Az a gond, hogy a CIFS manager -t már egy ideje nem fejlesztik, így nem tudja kezelni az új rendszereket. Hiányzik belőle pl. az mm (master mount) parancs lehetősége. De, az XDA -n van patchelt verziója. Ezt a leírást találtam hozzá. A SELinuxot a "setenforce 0" paranccsal tudod kikapcsolni (és a "getenforce" paranccsal tiáudod ellenőrizni az állapotát).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.