Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92551) Bozek válasza Jarod1 (#92549) üzenetére


Bozek
nagyúr

Remélem. De mi köze ennek az Android alkalmazásokhoz? :D

(#92552) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Mi a helyzez manapság a biztonsági szoftverekkel,érdemes telepíteni?

(#92553) beg válasza GEPESZ66 (#92552) üzenetére


beg
veterán

A lopásgátló csibészfogót igen. Pl. Cerberus. A vírusírtókkal kapcsolatban állásfoglalás az összefoglalóban.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#92554) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Pushbullet másnál jelez rendesen?
Nem állítottam semmit, jelzett mindent, aztán egyszercsak abbahagyta.
Töröltem, újra tettem, nem javult.
Egyébként minden megjön telefonra, csak se hang, se értesítés a legördülő sávon.

#?*@&!

(#92555) aprokaroka87 válasza zeon.hu (#92554) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ha jól tudom gcm-et használ push értesitésre,lehet hogy ott a gond

(#92556) zeon.hu válasza aprokaroka87 (#92555) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Minden más működik, csak ez nem.

#?*@&!

(#92557) beg válasza zeon.hu (#92556) üzenetére


beg
veterán

Nem, valami pb gebasz lesz, nekem sem jelez ha küldök a telefonra. Csütörtökön már nem volt jó. Talán javítják.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#92558) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok !
Ezt az erőszakos reklámot (vagy mi a franc ) hogy tudom leszedni kiiktatni ? A telepített alkalmazások között nem találom .

A képbőI levágtam mert egy ismerősöm chatfeje ott volt .
A reklám időközönként előugrik és telepítetni akar ilyen hülye tisztító alkalmazást .Nagyon idegesítő !

[ Szerkesztve ]

(#92559) zeon.hu válasza beg (#92557) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

De hogy menet közben romlik el...
Kösz!

#?*@&!

(#92560) IcsiGinW


IcsiGinW
újonc

Sziasztok. Mindent a leirás alapján csináltam.

Valakinek lenne esetleg ötlete ezzel kapcsolatban ? :O

Linkedli

Tibcsi

(#92561) aprokaroka87 válasza Imi1981 (#92558) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

az a nagy google felirat mi ott a háttérben?
melyik böngésző van használva?

(#92562) Imi1981 válasza aprokaroka87 (#92561) üzenetére


Imi1981
veterán

Uc browsert használom de nem abba nyitja meg . De én hülye nem néztem meg hogy a gyári böngészőben nyilt e meg.Most töröltem a gyári böngésző cookie-kat ,gyorsítótárat és előzményeket hátha segít .

(#92563) zeon.hu válasza beg (#92557) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Megvan a hiba:
Átállította magát pc-n egy régi romra.
Telefon ugyanaz, de ki lehet választani a listából, hová küldje és a régieken nem jelez.
Azt viszont nem látom se telón, se asztalin, hogy tudnám törölni a többit.

#?*@&!

(#92564) kagzer válasza Imi1981 (#92562) üzenetére


kagzer
aktív tag

Az nem alkalmazás, hanem egy - amúgy nem szimpla - javascript alapú agresszív reklám.
Egyes weboldalakon, főleg olyan fórumokon, ahol gyenge a kód szűrése fordul elő.
Törölni hiába próbálod, nincs mit.

(#92565) Imi1981 válasza aprokaroka87 (#92561) üzenetére


Imi1981
veterán

Megint kijött és nem böngészőben nyílik meg ! Nem tudom hogy van ez .

(#92564) kagzer
Akkor mit tudok ezzel kezdeni ? Virusító?

[ Szerkesztve ]

(#92566) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

amúgy ezeknek a reklámoknak mennyi köze van a webview-hez?

(#92567) Fall-N válasza aprokaroka87 (#92566) üzenetére


Fall-N
veterán

Semmi köze a Webviewhoz. Bármelyik böngészőben előjön ha nincs reklámblokkoló fent. Mármint előjön például Firefox alatt is, az nem Webview vagyis Blink alapú. Undorító és agresszív reklám és sokan akiknek lövésük sincs róla el is hiszik, hogy van vírus náluk. Honnan tudhatná ugyan egy weboldal bármiféle scan nélkül?!

(#92568) aprokaroka87 válasza Fall-N (#92567) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

csak az a furcsa hogy nálam sosem jött fel ilyen dolog,mármint böngészőn kivűl

(#92569) beg válasza aprokaroka87 (#92568) üzenetére


beg
veterán

Ki mondta, hogy ez böngészőn kívül jött? Ez a gyári böngészőben nyílik meg vagy egy app hívja meg lebegő ablakban. Adblockerek mind a kettőt tiltják.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#92570) Imi1981 válasza beg (#92569) üzenetére


Imi1981
veterán

Fagyasztottam a gyári böngészőt titanium backup-al ,kíváncsi vagy így is előjön e . Már egyre sűrűbben tolta a képembe. Az uc browser-ba be van kapcsolva az adblock.

[ Szerkesztve ]

(#92571) Pano


Pano
addikt

Sziasztok!

Egy olyan alkalmazást keresnék, ami bekapcsolja a kijelzőt ha értesítés érkezik (tehát nem feloldja, hanem csak bekapcsolja, mint ha megnyomnám az oldalsó gombot). Majd a beállított időintervallum után -inaktivitás- újra kikapcsolja.
Ez ilyen iPhone "módi", utoljára a huawei p8 lite-nál találkoztam vele.
Persze root nélkül kellene megoldani, galaxy A5-öm van és a knox nem ereszt.
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#92572) beg válasza Pano (#92571) üzenetére


beg
veterán

Echo notification lockscreen

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#92573) SharpSA


SharpSA
veterán

Szerintetek melyik a jobb: GSM Battery Monitor vagy BetterBatteryStats?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#92574) #73959936


#73959936
törölt tag

Sziasztok. A 3c cpu manager beállítását illetően kérnék segítséget akár privátban.
Felraktam, sajna elkövettem azt a hibát, hogy az első ablakban megjelenő résznél a max frekit hagytam az alapbeállításon, azóta nem férek hozzá, nem tudom hogyan tudnám elővarázsolni.

Segítséget köszönöm :K

(#92575) nyisziati válasza piglet76 (#92416) üzenetére


nyisziati
veterán

Szia! Root nélkül nem próbáltam, de az Xposed keretrendszerben ha fel van telepítve a Gravitybox, akkor azon belül be tudod állítani, hogy a 45. másodpercben rezegjen kimenő hívásnál.

Lehet érdemes lenne rootolni. Még rengeteg hasznos dologra alkalmas lenne az Xposed, pl. reklámblokkolás, Youtube futtatás háttérben meg ezernyi apróság.

(#92576) piglet76 válasza nyisziati (#92575) üzenetére


piglet76
tag

Szia és köszönöm a válaszod! :C
Már kezdtem azt hinni, hogy senki nem látott/használ ilyesmit...

Igen, a root-tal egyetértek, eddig minden telefonom root-olt volt, pont az általad említett okok/appok miatt.
Ezt is tervezem, de egyenlőre néhány ok miatt kivárok, reméltem, hogy anélkül is van rá megoldás.

Xposed/Gravitybox tapasztalatom nincs, eddig nem használtam, nem volt rá szükségem.

(#92577) mobilizmo válasza Juditta_56 (#92496) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Szerintem valami értesítésre hívja fel a figyelmedet.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#92578) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Van-e infótok arról, hogy mikorra várható az új Időkép app?

(#92579) beg válasza GEPESZ66 (#92578) üzenetére


beg
veterán

Nekünk nincs, de nekik biztos van:

E-mail küldése: idokep@idokep.hu

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#92580) Nisty


Nisty
csendes tag

Lenovo A 536
Nekem egy kérdésem lenne.
Valahogy bekapcsoltam az érintések megjelenítését,azon belül a vizuális visszajelzést,ami abba vehető észre hogy ahogy mozgatom a képernyőn az ujam,ott egy nagy fehér pont mozog vele együtt. ezt szeretném eltűntetni,mert nagyon zavaró már.
Előhoztam a fejlesztői lehetőségeket,ami más telefonoknál is van,és ebbe van az a menü is hogy "Érintések megjelenítése", viszont az én telefonomnál ez nincs. így nem tudom ott kikapcsolni.
Kérem segítsenek,hogy oldhatom ezt meg :/

(#92581) Imi1981 válasza beg (#92569) üzenetére


Imi1981
veterán

Van olyan adbolcker ami rendszerszinten blokkolja a reklámokat ?Példálul az ilyen előugró szarokat is ami csak úgy fel ugrik mikor nem is böngészek ?
A gyári böngésző lefagyasztása nem segített,ugyan úgy tolja a képembe időközönként és egyre sűrübben . Nem szeretnék HR-t nyomni de ha nincs más lehetőség akkor az lesz . :(

(#92582) #61600768 válasza Imi1981 (#92581) üzenetére


#61600768
törölt tag

Hogy érted hogy előugrik? Csak úgy a telót nyomkodva dobálja fel? Akkor az már régen rossz felraktál valami appot és az dobálja. Ha legközelebb előjön ès az èrtesítési sávon is ott van nyomd meg hosszan és nézd meg mi az aztán töröld le. Amúgy adguard reklámblokkoló ha nincs root.. De ha app dobálja az ablakot mindegy milyen blokkolót raksz fel nem fogja blokkolni.

[ Szerkesztve ]

(#92583) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Létezik olyan időjárás jelző alkalmazás ami lehetőleg nagyméretben kipakolja a zárképernyőre az aktuális előrejelzést?

Időképet használok, abban csak az értesítési sávra lehet kipakolni kicsiben.

Let the Zone take me if I am.

(#92584) Imi1981 válasza #61600768 (#92582) üzenetére


Imi1981
veterán

Sokszor akkor ugrik elő mikor feloldom a képernyőzárat ,de facebook vagy böngészés közben is de nem a böngészőben nyílik meg hanem valahogy külön .Vírusirtót futtattam (avira) nem talált semmit .
.Amúgy rootolt a telefon ! Ha megint lesz megnézem az értesítési sávon,eddig csak az alkalmazás váltóval zártam be .
Azt az adguard-ot nem találom Play-en .

[ Szerkesztve ]

(#92585) #61600768 válasza Imi1981 (#92584) üzenetére


#61600768
törölt tag

Playen nincs adguard. De ha van root akkor lucky patcher inkább. De ezt az appot akkor is le kell törölni amelyik feldobálja. Értesítési sávon ha ott lesz nézd meg melyik app csinálja.

(#92586) beg válasza Imi1981 (#92584) üzenetére


beg
veterán

Nem is fogod, google írtja ezeket az alkalmazásokat. Próbáld az adaway-t innen. (ismeretlen forrásokat engedélyezd a telepítés idejére)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#92587) Imi1981 válasza #61600768 (#92585) üzenetére


Imi1981
veterán

Semikor sem látni hogy melyik alkalmazás csinálja ! Amúgy ezt akarja letöltetni velem : [link]
Mindegy nem akarom itt teleszórni itt a topikot képekkel többet ,inkább majd resetelek . Lucky patcherrel amelyik alkalmazásban lehetett tiltottam a reklámtevékenységet .

beg. Köszönöm megpróbálom . :R Kell valami beállítást végezni rajta vagy jó alapon?

[ Szerkesztve ]

(#92588) darvinya válasza Imi1981 (#92581) üzenetére


darvinya
titán

Ez egy kedves app csinálja amit megjelenés előtt telepítettél fel.
Ezek szeretnek belső ill. SD kártyára is ráköltözni.

Nisty

Rejtett menü:
Beállítások-Telefonról-Build szám 5x tap

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#92589) vacs válasza Imi1981 (#92587) üzenetére


vacs
veterán

Szerintem két dolgot tehetsz:
1. Elkezded szépen sorban letörölni azokat az app-okat amiket mostanság telepítettél, mert az egyik programod csinálja ezt
2. root + adaway reklámblokkó (nekem is ez van Nexus 5-ön és sehol nincs reklám)

;)

(^)(>.<)(^)

(#92590) Imi1981 válasza vacs (#92589) üzenetére


Imi1981
veterán

Az adaway felraktam beg koléga tanácsára és most várok hogy mi lesz .Ha ez se segít akkor törölgetni fogok .

(#92591) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Sziasztok!
Pár szóban elmondanám a problémám. A barátnőm T-mobile-os Like díjcsomagot használ, amiben ugye van 300 perc lebeszélhetőség 3 általa kiválasztott telefonszámmal. Természetesen (lévén egy nőről beszélünk) ezt az időlimitet állandóan túllépi.
A kérdésem, hogy nem tudtok-e esetleg egy olyan appot, ami úgy számolja a kimenő hívások idejét, hogy meg tudom neki adni, hogy csak adott (esetünkben 3) telefonszám hívásidejét figyelje.
Nem tudom, de esetleg belekeverhet a sztoriba, hogy dual-SIM-es a telefonja, így egyszerre két hálózaton is fent van, bár a 3 számolandó telefonszámot mindig a T-s kártyáról hívja.
Ha esetleg tudtok ilyen Appot, akkor megköszönném a segítséget!

Minden szavam magánvélemény!

(#92592) #61600768 válasza Imi1981 (#92590) üzenetére


#61600768
törölt tag

Lucky patcher > toolbox > reklámok blokkolása az eszközön

(#92593) aprokaroka87 válasza Imi1981 (#92590) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

van egy ilyen app hogy addons manager,az is segithet hogy mi okozza.

(#92594) air válasza tothmaxy182 (#92591) üzenetére


air
nagyúr

Call Meter 3G

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#92595) tothmaxy182 válasza air (#92594) üzenetére


tothmaxy182
őstag

:R Köszönöm!

Minden szavam magánvélemény!

(#92596) vpal


vpal
csendes tag

Sziasztok!
Van 3 db IDEOS S7 Slim 2.2.2-es androiddal.
Nem mai darabok, viszont javasoltam a főnöknek, hogy hát miért nem használja kérdőívezésre. Meg is nyertem a feladatot, majd ahogy bogarásztam az appok között, de nem találtam olyan alkalmazást, amelyikkel biztosíthatnám hogy mást ne futtassanak rajta, csak a kérdőívet amit el tudok készíteni webesen, ha csak böngésző futtatását csak azzal az oldallal engedélyezné semmi mást nem, akkor az is jó volna, vagy egy 4-5 kérdés létrehozására alkalmas külön app, szintén csak az tudjon futni a rendszeren. Csinált már valaki ilyet, ha igen milyen app-okkal?

Köszönet:

Pali

V. Pál - sürgős esetben telefonszámom az adatlapomon.

(#92597) Imi1981 válasza beg (#92586) üzenetére


Imi1981
veterán

Eddig működik a dolog !Azóta nem jött reklám . Kösz mégegyszer !

(#92598) Pano válasza beg (#92572) üzenetére


Pano
addikt

Köszönöm szépen!

(#92599) SharpSA válasza SharpSA (#92573) üzenetére


SharpSA
veterán

Tud valaki ebben segíteni?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#92600) kagzer válasza Imi1981 (#92587) üzenetére


kagzer
aktív tag

Bocs, de muszály vagyok kötni az ebet a karóhoz.
Ezt nem program, hanem egy webes (javascript) kód csinálja.
Hidd el, főleg rootolt telefonon egy natív kód ennél többet tud ártani mint hogy telepíts valamit vagy smssel fitness elő valamire.
Száz meg száz ilyet láttam már, ahogy többen is és csak azért akarom, hogy Te is értsd, hogy legközelebb nehogy véletlen saját magaddal tolj ki

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.