Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80901) aprokaroka87 válasza arnyekxxx (#80900) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

kikapcsolt mobilnet mellet nem szabadna felmennie a netre.
Amúgy elég ha pl nem időben kapcsoltad le a mobilnetet,és már számláz is erre a dijcsomagra,ha lehet kerüld az ilyen napi vackokat 200ft-ért,egy rablás.

(#80902) zeon.hu válasza arnyekxxx (#80900) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Beállításokban hálózati alkalmazások mutatja, hogy mi használta a netet és mennyit.
(Ha van ilyen, feltételezem, hogy igen)

#?*@&!

(#80903) kovisoft válasza #79335424 (#80899) üzenetére


kovisoft
őstag

Ez csak az y-ra végződő kettős betűknél van így, vagy a cs, sz, zs, dz, dzs-nél is? Mert hogy az előbbiek alapján ezek sem különálló, hanem kettős (hármas) betűk, viszont különállóként is előfordulhatnak pl. szóösszetételekben (mint a pácsó, azaz pác-só).

(#80904) #79335424 válasza #79335424 (#80897) üzenetére


#79335424
törölt tag

Húúú, de tele a hócipőm a Google f..ságaiva! Feltöltöttem egy másik videót. Rákeresek böngészőben, nincs bélyegkép és azt írja, hogy a videó előkészítés alatt. Letöltésre bökve, símán jön a szokásos, letöltős-figyelmeztetéses (a fájl túl nagy az ellenőrzéshez) felület. Egy óra múlva ránézek, van bélyegkép, de letöltésnél "404 error", "file not found". Ez tuti nem user error! Milyen tárhelyszolgáltatás az, aminél a szolgáltató nyíltan elismeri, hogy halvány dunsztja sincs arról, hogy hova pakolta a user feltöltött adatait?

(#80905) arnyekxxx válasza aprokaroka87 (#80901) üzenetére


arnyekxxx
veterán

sok éve aktív volt, korábbi butatelefonon jó volt évente 2x operaminivel elütni az időt ott ahol nem találtam wifit. Ebbe az új telefonba 2napja ment bele a kártyám, akkor bekapcsoltam a mobilnetet, szintén OMinivel felzabáltattam kemény 5megát belőle, amit lehetett menüböl letiltottam, hogy más ne mászkáljon az opera mellett, aztán este lekapcsoltam a mobilnetet. Azóta is ott van szürkén a kapcsoló, mégis jött hajnali fél2kor az sms, hogy a mai forgalmat elkezdtem. A rendszer többnapos bontásban mutatja a mobilnethasználatot, azokat látom, amik 2napja felszaladtak, de az nem derül ki, hogy azóta mi növelte mondjuk 1kb-al a forgalmat, olyat nézetet nem tudok beállítani, hogy mai mobilhasználat.

(#80906) aprokaroka87 válasza arnyekxxx (#80905) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

szerintem egyszerübb visszamondani a szolgáltatást.
ugyanis lehet hogy a szolgáltatónál van a gond.

egyébként lehet hogy az ottani számlálo tudja ugy hogy te netezel

[ Szerkesztve ]

(#80907) freddirty válasza #79335424 (#80899) üzenetére


freddirty
senior tag

:) Nem értettem félre, látom hogy így működik. De azt is látom, hogy a zzs kontaktomat sem találja meg a kereső csak az első Z leütésére (másik 30-al együtt), se a második z se a harmadik után nem jön fel.
Tehát a keresés logikájával van prolémám, konkrétan ugye nem karakter alapú hanem betű alapú. Ami szerintem bug és nem feature. De ez nézőpont kérdése :)
Egyébként érdekes, hogy mintha ez csak a név mezőre lenne igaz, akinek a nickname-ben van valami rövidítés kettős betűkkel ott már karakterenkénti a keresés, és szépen megtalálja. Szóval egyre inkább bugnak látom.

fred

(#80908) freddirty válasza freddirty (#80907) üzenetére


freddirty
senior tag

no, hát a megoldás az lett, hogy a nickname-be is bevittem a kettős karakteres szöveget. pl. a city esetén beírtam a nicname-be, hogy city és voila működik a keresés :)

fred

(#80909) dokee78 válasza Fall-N (#80896) üzenetére


dokee78
félisten

Nálam még ezt a "hibát" sosem produkálta a PowerAMP.

(#80910) arnyekxxx válasza aprokaroka87 (#80906) üzenetére


arnyekxxx
veterán

ezzel kezdtem a "hibajavítást" :)

(#80911) Shiku


Shiku
aktív tag

Clean Mastert vagy CCleanert javasolnátok; vagy esetleg más hasonló alkalmazást?

(#80912) zeon.hu válasza dokee78 (#80909) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Örülj neki! :)
Nálam online is eljátszotta többször, fejlesztő válaszra se méltat.

#?*@&!

(#80913) #79335424 válasza Shiku (#80911) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mire?

(#80914) vicze válasza #79335424 (#80913) üzenetére


vicze
félisten

Hát gondolom rendszerlassítás aksiidő csökkentés a cél. ;]
Én igazából 3-4 vírusirtót javasolnék még szigorúan a fentiek mellé. :P

[ Szerkesztve ]

(#80915) Shiku válasza #79335424 (#80913) üzenetére


Shiku
aktív tag

Üres mappák, cache, egyéb szemét, amit már unok kézzel törölni.

(#80916) #79335424 válasza vicze (#80914) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem fölösleges ennyit vacakolni a mindenfélével. Tudod, én az All in One megoldásokat preferálom. Facebook kliens + Messenger. Ahogy itt olvasgatom, nekem úgy tűnik, hogy elég hatékonyan tudja megfékezni a zöld robotot, ha netán virgonckodni támadna kedve. Sztem még a teleszemetelést is megoldja. :)

(#80917) Probert75 válasza Shiku (#80915) üzenetére


Probert75
addikt

SD Maid Pro esetleg

(#80918) Shiku válasza vicze (#80914) üzenetére


Shiku
aktív tag

Vírusvédő/irto javaslatokat is szívesen vennék.
Eset mobile security, free verziót hasznalok jelenleg, de tapasztalatim még nem nagyon vannak vele.

(#80919) Probert75 válasza Shiku (#80918) üzenetére


Probert75
addikt

Az felesleges! :) Nem kell minden xarra bökni!

(#80920) Bozek válasza Shiku (#80918) üzenetére


Bozek
nagyúr

Vírusirtó csak úgy hatékony, ha legalább 3 fajta fenn van a telefonodon. De a szakértők inkább 5-öt ajánlanak a biztos védelem érdekében...

(#80921) Viktor0610 válasza Bozek (#80920) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Három vagy négy vírusirtó együttes használatát saját szememmel láttam egy ügyfelemnél. :D :))

Kicsit lassú volt a készülék. :D

Samsung Galaxy A54

(#80922) Shiku válasza Bozek (#80920) üzenetére


Shiku
aktív tag

Annyira azért nem élek veszélyesen :)
vírusirtó nélkül se volt még soha vírusom androidon, de windowson is csak elvétve

Inkább ezek a tisztító programok érdekelnek, a maiddel teszek is egy próbát

(#80923) #79335424 válasza Shiku (#80922) üzenetére


#79335424
törölt tag

Itt, az Androidos topikokban az SDmaid az ajánlott és slussz. Teszteltem, tényleg hasznos lehet, de én ezt is inkább "manuális módban" próbáltam. Vagyis, térképezze fel a helyzetet, mutassa meg, hogy mit talált, de semmihez se nyúljon az engedélyem nélkül. Ha mindenképpen szeretnél egy "vírusirtót", akkor én az Avastot ajánlom. Első sorban azért, mert ha rájössz, hogy tök fölösleges a vírusirtó, akkor az a funkció külön is kikapcsolható, viszont a többi szolgáltatása (SIM figyelés, hálózati forgalom figyelés és root -tal tűzfal, hívásmanager, eszközkereső, stb.) továbbra is hasznos marad.

(#80924) Shiku válasza #79335424 (#80923) üzenetére


Shiku
aktív tag

Értem, köszönöm :)

(#80925) S e t h


S e t h
nagyúr

Mivel meglehetősen ritka fejlesztői magatartásról van szó, ezért megosztom.

Egy alkalmazás fejlesztőjével régebben is leveleztem már, akkor nem jutottunk dűlőre, ugyanis amit én kértem benne, azzal ő nem értett egyet, elbeszéltünk egymás mellett és mit ad isten pár verzióval később csak visszaköszönt amiről beszéltem.Ez kb másfél évvel ezelőtt volt.

Aztán pár hete ismét írtam neki, vázoltam egy lehetőséget, nem válaszolt, gondoltam egyéb problémája is lehet, de mivel nem reagált, ezért elkezdtem bújni a webes felületet, ahol az alkalmazásról ír és ismét találtam újdonságokat, amiket egy hete ismét megírtam neki, hogy a korábbi meglátásomat akár figyelmen kívül is hagyhatja, mert azóta találtam benne jobb lehetőséget.

Erre jött egy válasz amiben elnézést kért amiért nem reagált korábban, de gőzerővel készül az új verzióra, majd adott egy linket a fejlesztői verzióhoz, amiben benne volt a pár héttel ezelőtti meglátásom, beépítette és kérte teszteljem működik-e.

Ahhoz képest, hogy számos fejlesztő nem reagál, vagy ha megteszi akkor is csak bullshitet nyom, azt kell mondanom az ilyen support megérdemli a támogatást.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#80926) air válasza S e t h (#80925) üzenetére


air
nagyúr

Most már csak azt lenne jó tudni, hogy melyik programról van szó. :)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#80927) Oldman2 válasza S e t h (#80925) üzenetére


Oldman2
veterán

Nagyon "robotosnak" tűnik ez a hozzáállás...
:-)

(#80928) S e t h válasza air (#80926) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem akartam reklámozni, pedig lehet, hogy megérdemelné. :)

Oldman2, igen, mondhatni nyilvánvaló is lenne, mert annál az alkalmazásnál ez közismert tény, ezért is írtam le, mert ezen kívül, ha ritkán is de akad még ilyen fejlesztő. :)

oldal
Calengoo

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#80929) dorkabd


dorkabd
újonc

SZIASZTOK!
segitsetek légyszi nagyon fontos!

Viber alkalmazás törölve lett androdios telómról, utána újra aktiváltam de elveszett az összes üzenetem :(
hogyan tudom ezeket visszaszerezni?

kérlek segítsetek nagyon fontos lenne!!

[ Szerkesztve ]

(#80930) Viktor0610 válasza dorkabd (#80929) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én úgy tudom, nem lehet visszaszerezni az üzeneteket. :(

Samsung Galaxy A54

(#80931) dorkabd


dorkabd
újonc

biztonsági mentés lett csinálva a mobilról. így se lehet visszatenni valahogyan? :(

(#80932) Mr Dini válasza Fall-N (#80896) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Nálam nincsen licenc probléma eddig. (2 hete van meg)

Hang nálam (Android 4.2 By MrDini rom) tökéletes. Nagyon bejön ez az app. Csak overclocknál vmiért akad a zene néha...

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#80933) zeon.hu válasza dorkabd (#80931) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Asztali gépen nincs telepítve?
Én csak ezért tettem rá, azon nem használom, de minden beszélgetés visszanézhető.

#?*@&!

(#80934) dorkabd válasza zeon.hu (#80933) üzenetére


dorkabd
újonc

telepitve van, de ott se látszik...

(#80935) Dottore válasza S e t h (#80928) üzenetére


Dottore
addikt

Ez a nem akartam reklámozni eszembe juttatja, hogy milyen furcsán vagyunk bekötve. Gondolkodás nélkül elküldünk bárkit a francba, de ha dicsérni kell, akkor azt valahogy szégyenlősen tesszük. Tisztelet a kivételnek persze.

Szóval, hogy gyakoroljam, mert ezt be is vezethetnénk akár, nekem a Solid Explorer készítőjével van kellemes tapasztalatom. Sok fejlesztővel dolgoztam már együtt, de az a srác hihetetlen mennyire türelmes, valamint jó szándékú. Ide tartozik még a térképes Locus csapata is és nem utolsó sorban Barta Tamás, aki az E-Robot fejlesztője.

[ Szerkesztve ]

(#80936) mekker


mekker
őstag

Üdv!
Egy éve nem foglalkoztam ROM mókolással. Miket kell wipe-olni CWM-ben, hogy minden beállítás, program megmaradjon úgy, ahogy van?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#80937) kovacs65 válasza Dottore (#80935) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nyugi, vannak pozitív tapasztalatok is. Abban igazad van, hogy azt nem szokás dícsérni.

Tamás pedig megéri a pénzét. ;)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#80938) Dottore válasza kovacs65 (#80937) üzenetére


Dottore
addikt

Nem vagyok ideges, csak eszembe jutott az egyik előző hozzászólást olvasva és leírtam.

(#80939) Szmuki


Szmuki
tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni.

Van egy Samsung Galaxy Core Prime Okostelefonom.
Amíg nem frissítettem(én hülye) az op.rendszerét, tök gyors volt.
De amióta frissült sokkal lassabb lett a telefon.
(lehet ez a probléma hogy 5.0.2 Android rendszer került rá...)
Hogy lehetne visszaállítani az eredeti rendszert?
Gyári visszaállítást próbáltam. Nem segített.

''Semmi indoka annak, hogy bárki is számítógepet akarjon otthonra.'' Ken Olson, a Digital Equipment Corporation elnöke es alapítója (1977)

(#80940) zeon.hu válasza Szmuki (#80939) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mivel főverzió váltás volt, gyári visszaállítás nem segít.
Próbálj keresni hozzá rollback-et a telefon topikjában vagy xda- n.
Lehet, hogy kell majd egy köztes rom is a visszaálláshoz.

ha más nincs, beállítások-biztonság, ott tudsz mentést csinálni. Utána mehet a full wipe, rom csere, majd mentésből a visszaállítás. Ha adatokat is mentenél, akkor külső program (Helium, Titanium Backup, stb.) javasolt.

#?*@&!

(#80941) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Tudtok javasolni egy olyan progit, amivel a főoldalon egyszerűen tudom a telefont némítani, a fényerőt állítani, stb. ? P8-ról van amúgy szó.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#80942) aprokaroka87 válasza V.Stryker (#80941) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

pl power toogles-nek van kirakható widget funkciója,de lehet hogy van gyári is erre az esetre.

(#80943) junkpod válasza air (#80870) üzenetére


junkpod
nagyúr

A Fotók a videókat is menti.

Box's don't touch!

(#80944) zeon.hu válasza aprokaroka87 (#80942) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Emui-n van energiagazdálkodás widget, fényerő van benne, de hangerő nincs.
Bár a P8-on EMUI 3.1 van, talán már azt is tettek bele.

#?*@&!

(#80945) zeon.hu válasza junkpod (#80943) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Menti bizony, hogy a fene egye meg! :)
Valahol csak lehet tiltani, de még nem találtam.

#?*@&!

(#80946) aprokaroka87 válasza zeon.hu (#80944) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

van pl quicksettings app is,igaz az nem widget,de minden ilyet lehet állitani benne(hangerősávokat külön is)
bár nem tudom hogy az futna-e e Lolipoppon.

(#80947) junkpod válasza zeon.hu (#80945) üzenetére


junkpod
nagyúr

Lehet. Be kell állítani, hogy csak wifi. Egyszer én is megszivtam egy friss telepítés 1 nap alatt megette a mobilnetem.

Box's don't touch!

(#80948) zeon.hu válasza junkpod (#80947) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mifim van, szóval a teló szerint mindig wifin vagyok.
Szerk.: meg tudom oldani, csak meglepett, mikor elsőre feltolta az sd-n lévő filmeket is.

automatizálót használok ilyenekre, ha widget is kell hozzá, akkor Zooper vagy Elixír, de gondolom, ennél egyszerűbbet keres :)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#80949) aprokaroka87 válasza zeon.hu (#80948) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

én taskert használok,de nyilván a hangerőt azt manuálisan is kell állitani.
amúgy most néztem nem is neked akartam a választ írni,bocsi :)

(#80950) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

viszont az alábbi problémámra a tasker topikban sem kaptam választ eddig,beírom ide is hátha valaki tudná megoldást rá.

üdv!
Valami furcsa van a Taskerrel

adott egy task
amiben megvan határozva hogy egy adott parancsot 19.00 óra és 02.00(éjszaka) közt futtason le.
Viszont furcsamód ha úgy adom meg hogy nagyobb legyen 19.00 óránál és kisebb legyen 02.00 óránál az adott parancsnál pirosat mutat,tehát a feltételbe köt bele.
Megnéztem igazábol neki gondja van azzal hogy egy nap 24 órábol áll
ha ugyanis ugy adom meg,hogy 19.00> és 24.00< akkor elfogadja,viszont a 19.00> és 00.30> már nem.

Ha beírom hogy 24.30 azt is elfogadja,sőt 72.00 órát is

Ez azóta van amióta a 4.7-es verzió kijött,a 4.6 nál megadtam hogy 19.00> és 02.00< akkor 19.00 óra és éjjel 02.00 óra közt elfogadta

Esetleg várom a tippeket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.