Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80501) air


air
nagyúr

Az SP topikba írtam, de talán itt (is) akad valakinek ötlete.

Leállított, letiltott Google+ alkalmazás 95% feletti wakelockot produkál. Szép teljesítmény.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#80502) atosan válasza #79335424 (#80498) üzenetére


atosan
addikt

Köszi, megnézem :)

Maine coon

(#80503) beg válasza air (#80501) üzenetére


beg
veterán

Én TiBi-vel fagyasztottam. Az nem enged neki semmit :) Előtte gyorsítótár és adat ürítés az alkalmazásoknál a g+-ra.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#80504) atike válasza air (#80501) üzenetére


atike
nagyúr

Ha kiveszed a pipát az értesítések elől akkor is...?

(#80505) #13110016


#13110016
törölt tag

Üdv!

Valaki használja az alap, ingyenes Shazam alkalmazást?
Olyan gondom van vele, hogy hiába vagyok belépbe a FB-ba, meg a G+-ba, nem menti el a korábban keresett zenéket. Egyszerűen megőrülök ettől :W :W ... mit rontok el??

(#80506) air válasza beg (#80503) üzenetére


air
nagyúr

Csakhogy jelenleg nincs rootolva a készülék.
Ha lenne, akkor törölni is tudnám. ;)

(#80504) atike
Azt még nem próbáltam, de megnézem.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#80507) #79335424 válasza atosan (#80502) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azt még hozzáteszem, hogy megvenni sem volt egyszerű. Google fiókon keresztül történik, de az alkalmazáson belül. Elsőre nem is sikerült. Vásárlás -> pénz levon -> nyugta megjön -> alkalmazás regisztrációs error -ral fityiszt mutat. Na, mondom, ezt hívják tanulópénznek. Gyorsan nyomtam a hibaüzenetre egy screenshotot és a nyugtával együtt elküldtem a fejlesztőnek. Aztán szundi és mire megébredtem, már válaszolt, hogy "Bocsi, szerver leállás volt, de már elmúlt!" Így már be tudtam regelni.

(#80508) janosibaja válasza atike (#80500) üzenetére


janosibaja
őstag

Jah, már én is gyanakodtam, hogy ilyen hülye vagyok, de nem... Ugyanaz az account, természetesen, s van wifi, adatforgalom, frissít nyakra-főre, jelenti is büszkén, hogy most volt fél órája az utolsó frissítés... Csak hát nem volt.

Szerintem ott sz@rtam el valahol, hogy kiirtottam a címtárból a névjegyeket, aztán hiába raktam vissza vcf-ből, valami összegabalyodott a buksijában. Valami ötlet még? :R

(#80509) #13110016 válasza #13110016 (#80505) üzenetére


#13110016
törölt tag

Ezen kívül érdeklődnék, hogy van olyan app, amibe minden fórumot amit használok be tudok állítani, és ott tudnék olvasni, meg hozzászólni?
Jó lenne, mert chrome-könyvejlezők-megnyit stb elég unalmas.

#80407 -re valaki??

[ Szerkesztve ]

(#80510) TIstvan4


TIstvan4
tag

Szép napot mindenkinek!

Nagy kérdésem lenne!

rootoló app létezik e ? PC nélküli megoldás érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#80511) #79335424 válasza #13110016 (#80509) üzenetére


#79335424
törölt tag

A válasz egyszerű. A PH -n kérdeztél, tehát ezt is használod. A PH semmilyen fórumalkalmazással (pl. Tapatalk) nem kompatibilis. Szándékosan, mert ha alkalmazásban használnánk a fórumot, akkor értéktelenebbek lennének a webes felületen megjelenő reklámhelyek. De parancsikont létrehozhatsz, ami főképernyőről, egyből a kívánt weboldallal indítja a megadott böngészőt.

A hsz. számát pedig tedd linkelhetővé, mert így a saját esélyeidet rontod! Sztem nem én vagyok az egyetlen, aki hajlandó rábökni egy ilyen rákérdezéses linkre, de keresgélni nem fogja. Miért ne lehetnék én is lusta, ha már a kérdező is az?

[ Szerkesztve ]

(#80512) #13110016 válasza #79335424 (#80511) üzenetére


#13110016
törölt tag

Erre nem is gondoltam volna:) Köszönet érte.
HSZ- számát enm tudom linkelni, azért írtam csak így.

(#80513) zeon.hu válasza #13110016 (#80512) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

(#80514) mobilizmo válasza janosibaja (#80508) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Nézd meg a telefonban a Névjegyek->Beállítások->Megjelenítendő névjegyek-nél kiveszed a google accountodat mi marad? Ha semmi akkor, minden névjegyedre az van beállítva, hogy "csak" a telefonban tárolandó. Ez zavarhat be.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#80515) janosibaja válasza mobilizmo (#80514) üzenetére


janosibaja
őstag

A megjelenítendő névjegyeknél nekem a mellékelt képen látható opciók vannak.

Igazad lehet, biztos katyvasz van itt, mert például a "Waze" alá mentődött egy-két újonnan beírt névjegy. (Wazer vagyok, de eszem ágában nem volt ilyen kategóriát létrehozni, törölni sem tudom :W )
Mit csináljak? :R (Nem a Waze a fő baj, hanem hogy nem tudok szinkronizálni...)

(#80516) Mr Dini válasza #79335424 (#80489) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Nem ezt ajánlottam én is? ;)

USBvel is megy.

Nekem aosp és LG alatt is kellett root.

Nekem minden gond nélkül ment az inapp.

Régen a fejlesztő oldalán lehetett licencet venni. (Ott olcsóbb volt)

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#80517) vgyuri válasza janosibaja (#80515) üzenetére


vgyuri
őstag

Goggle contacts weboldalon jelentkezz be, importáld a névjegyeket, utána a telefonon is meg fognak jelenni.

[ Szerkesztve ]

(#80518) #79335424 válasza Mr Dini (#80516) üzenetére


#79335424
törölt tag

Valóban és nem is túl régen. Elnézést, nem emlékeztem rá! Nem állt szándékomban úgy tenni, mintha én találtam volna fel a spanyolviaszt! :) Éjszaka keresgéltem, mert bosszantott ez a mirroring ügy. Az egyik miatt a miniPC csuklott össze, a másiktól meg a teló kapcsolt ki (az azért nem egyszerű összeakadás lehet). Gondoltam, teszek még egy kétségbeesett kísérletet és nagyon megörültem, hogy bejött. Egyébként Te találtál benne kifejezetten médiastream lehetőséget? Tudom, hogy arra van sok más lehetőség, de sztem belefért volna a feature listába, hisz nem áll olyan távol egymástól a két funkció. Eljátszadoztam vele, de a 720p -n már érezni lehetett, hogy határon van. Persze, azért betoltam neki a Killa Sample -t is, de az már slideshow lett odaát.

[ Szerkesztve ]

(#80519) janosibaja válasza vgyuri (#80517) üzenetére


janosibaja
őstag

vgyuri és mobilizmo: nagyon kösz Nektek, sikerült. :R

(#80520) teo77 válasza TIstvan4 (#80510) üzenetére


teo77
őstag

Létezik! Ajánlom a telefonod topikját, ha van, illetve Google. Gyorsan találsz megoldást. Mondom ezt minden cinizmus nélkül.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#80521) Bozek válasza teo77 (#80520) üzenetére


Bozek
nagyúr

Elolvastad Te, hogy mit szeretne? Rootolni PC nélkül, egy feltelepített APK-val... Egy-két telefonnál lehet, hogy létezik, bár szerintem ilyen még a ZTE Blade-nél se volt (pedig az aztán egy érdekes cucc).

(#80522) beg válasza Bozek (#80521) üzenetére


beg
veterán

Azért a framaroot sok mindent megold, nem csak 1-2 telefont. :)
Kompatibilitási lista
(Blade is közte van :) )

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#80523) air válasza beg (#80522) üzenetére


air
nagyúr

Aztán ott a Towelroot és a Kingroot is.

(#80524) Somatom
Galaxy Tab 7.0 Plusomat én is így rootoltam, de ott még CWM sem települt, maradt a gyári 3e recovery.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#80524) #79335424 válasza Bozek (#80521) üzenetére


#79335424
törölt tag

SGS2 -nél (de, sztem több Samunál is) külön X.apk sem kell a roothoz. Szignózott, CWM -es Philz kernel, update.zip -ként a mikroSD gyökerébe, gyári recovery indít, update.zip telepít, következő recovery indításnál már a CWM -ben vagy. Onnantól meg azt csinálsz, amit akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#80525) Bozek válasza beg (#80522) üzenetére


Bozek
nagyúr

Rég volt már a Blade. De ahogy látom, inkább kínai telefonok vannak benne, a Sony-ból nem sok például. :) De jogos.

(#80523) air: Nem tudom. Towelroot-nál nekem kellett PC hozzá Z1 Compact-on.

[ Szerkesztve ]

(#80526) air válasza Bozek (#80525) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem csak a kernel cseréhez kellett, nem?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#80527) #79335424 válasza air (#80523) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igazad van, jobban belegondolva, a recovery csere nem feltétel. Ha az update szignóját elfogadja, akkor onnantól már szabad a pálya. Na de CWM nélkül elveszik a dolog szépsége. :) Ha nincs CWM, akkor Aroma fájlkezelő sincs. Engem megnyugtat, hogy minden droidomon, a belső tár és a mikroSD gyökerében is van egy-egy Aroma.zip. Ezen a chinafonon meg kötelező, mivel még Root Explorer -rel sem enged írni a systembe. Ne kérdezd, hogy miért, mert gőzőm sincs róla!

(#80528) Mr Dini válasza #79335424 (#80518) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Arra én más appot használok... :D

Ha érdekel kikeresem Neked, most hirtelen nem jut eszembe a neve.

Az is így működik, h van egy sender, meg egy receiver része. Szerintem nagyon jó program és tudja az smbről/dlnaról streamelést a receiverre.

Egyébként nekem nem laggol a dolog , csak 1 picit késik. 720-at még kihajta, mást nem teszteltem. Lehet, h a kapcsolat kevés neki, bár ha Te is gigabites Lanon nézted 5letem sincs. :DDD (Tesztalany egy s4 és egy HP laptop)

Szerk.: egyáltalán nem haragszom, Rád úgyis többen halgatnak. :D ;) (én is a csodálóid köréhez tartozom)

Érdeklődj a fejlesztőnél a funkció iránt.

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#80529) Mr Dini válasza Mr Dini (#80528) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Megkerestem az appot... Kicsit nehézkes volt, mivel egy recovery&adb nélküli bootloopos tabról beszélünk és pont ezen volt csak rajta az app. :DDD

Keress rá a Playstoreban a pixel media-ra. 3 app van. Van egy server, ami a tartalmat adja, van egy kontroller, ami "távirányítja" a fogadót(receivert). És ugye a fogadó a 3.-ik.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#80530) #79335424 válasza Mr Dini (#80528) üzenetére


#79335424
törölt tag

Milyen csodáló? Léccci, nemááá! Tök kínos és totál alaptalan. Emlékszel a shellparancsra, amit priviben mutattam? Még Te is azt írtad, hogy nem nagy was ist das. Hát, én bármennyit izzadhatnék rajta, akkor sem tudnék egy olyat összerakni.

Csak a legújabb miniPC -ken van Gigás port. Az enyém még 10/100 -as. De nem az a szűk keresztmetszet. Sztem a képfeldolgozás sok neki. Ha hardveresre állítom a videó kódolást, akkor megnő a késés. Szoftverből jobb. Ha az átviteli formátumot átrakom jpeg -ről, h264 -re (vagyis, kevesebb átvitt adat, de melósabb feldolgozás), akkor szintén belassul. Nekem ebből úgy tűnik, hogy a teló GPU -ja a gyenge láncszem. H264 -re állítva melegszik is rendesen.

Kösz, de ne keresgélj alkalmazást, mert van rá kidolgozott megoldásom. Servers Ultimate -es webszerver. Így nem kell semmi extra alkalmazás a megjelenítéshez. Csak egy böngésző, az meg minden platformon adott. Még IOS cuccokkal is működik (ha, egyébként az adott formátumot le tudja játszani).

(#80531) zsoltip


zsoltip
őstag

Ez a Xiaomi gyári kamera kikészít... Próbáltam egy rakat más kamera appot, de nem találtam igazán jót...
Igény: tap és fokusz és lő egy érintésre.

(#80532) KTU válasza zsoltip (#80531) üzenetére


KTU
addikt

Better Camera

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#80533) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

üdv!olyan appot keresnék ami root nélkül letud menteni egy adott appot+adatait

(#80534) air válasza aprokaroka87 (#80533) üzenetére


air
nagyúr

Helium.
Root nélkül PC kell hozzá.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#80535) Mr Dini válasza #79335424 (#80530) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Servers Ultimate-t ismerem, de a kodek problémát hogy oldod meg? Illetve a playert? Vagy ezt tudja? Mindjá' ránézek.

Ui.: nem a shell számít, a lényeg, h sokat segítettél már nekem és sokaknak. ;)

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#80536) aprokaroka87 válasza air (#80534) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

köszi!
igazából az illetőnek csak arra kellene,hogy az operaminiben a mentett lapokat valahogy ne veszitse el,mert szervízbe kell vinni a telefont.
De az Uc mini megoldja

(#80537) vicze válasza aprokaroka87 (#80536) üzenetére


vicze
félisten

"az operaminiben a mentett lapokat valahogy ne veszitse el"
Miért nem synceli fel Opera accountba?

(#80538) Mr Dini válasza Mr Dini (#80535) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Na, ránéztem.

Ez csak 1 szimpla "fájlkezelő" nem?

Szerintem azért jobb a pixel, mert ott van távirányító is. (Meg kodira is tud streamet, amire nincs böngésző)

Jó, mondjuk előnye az S. Ultimate -nek, h robot "kompatibilis". :D

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#80539) aprokaroka87 válasza vicze (#80537) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

igaz:)
erre nem is gondoltam

(#80540) #13110016 válasza zeon.hu (#80513) üzenetére


#13110016
törölt tag

Köszönöm a linket!
Bár választ nem laptam:(

(#80541) zeon.hu válasza #13110016 (#80540) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nálam sem aktív.
Szerintem ez a funkció átkerült a google fotók szolgáltatásba.

#?*@&!

(#80542) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok! Életbevágóan fontos lenne!

Haza szeretnék menni, de nem tzdok jegyet venni. A volanbusz.hu-n szeretnék venni jegyet, de nem működnek a gombok. Próbmktam már firefox, opera, chrome böngészőkben.
Köszönöm a válaszotokat!

(#80543) gipsztigris válasza Tav-Csoves (#80542) üzenetére


gipsztigris
addikt

Dolphin alatt működik, de lehet, hogy ezért nem tudsz vásárolni?

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#80544) #79335424 válasza Mr Dini (#80538) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Servers Ultimate csak egy webszervert csinál a meghatározott elérési útra. Ha a belső tárhelyet adom meg, akkor arra. Ha a media/movie nappát adom meg, akkor a másik készülék böngészőjében bepötyögöm a telóm IP -jét és már látom is a filmeket a böngészőben. Kiválasztáshoz nyomvatart -> megosztás -> MX Player. Az meg lejátsza, mint egy hálózati médiát. Ha a böngészőben nem alapértelmezett a linkek letöltése, akkor a rábökés is elég. Iphone -on ugyanez a módszer, csak szűkebb a lejátszható formátumok köre.

(#80545) Mr Dini válasza #79335424 (#80544) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Értem.

Asszem én maradok a pixelnél. :D

Bár igazából az én filmjeim a nason vannak, amit elérek ilyen webszerveres megoldással(MyWeb). Na meg ott a jó öreg cifs csatolás, amit még Te ajánlottál. :)

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#80546) #79335424 válasza Mr Dini (#80545) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ajánlottam, ajánlottam. Aztán a JB után jött az újabb, fejlettebb KK és a CIFS (is) huss!
Otthon, a saját eszközeimen én is SMB -t használok NAS -ról. Ez a webszerveres dolog csak akkor játszik, ha "nem előre kialakított" környezetben, a telóról kell vmit streamelni.

[ Szerkesztve ]

(#80547) vicze válasza #79335424 (#80546) üzenetére


vicze
félisten

"a CIFS (is) huss!"
Még pont ugyan úgy működik KK-n és LP-n is, bármennyire is nem szeretnéd. :)

(#80548) Mr Dini válasza vicze (#80547) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Gondolom az emulated storage nem tetszik Somatomnak.

Mondjuk pl a Sonyban benne van a csatolás, de más eszközöknél már nem.

Persze módosított kernellel minden lehetséges. :DDD

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#80549) Bozek válasza Mr Dini (#80548) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hálás is vagyok ezért a Sony-nak. :)

Mondjuk az azért vicces, hogy ha Solid Explorer alatt csatlakozok a géphez SMB-n keresztül, akkor 8-900 kbyte/sec a sebesség, ha meg a Sony megoldásával csatolom, akkor 5-5,5 Mbyte/sec-el másol az SE.

(#80550) vicze válasza Mr Dini (#80548) üzenetére


vicze
félisten

Onnan hogy a CIFS mounthoz többnyire kernelmodul kell, szóval legegyszerűbb kernelt cserélni, annyira nem érzem nagy gondnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.